101 Blockchain her zaman blockchain ile ilgili kaynakları herkes için erişilebilir hale getirmeye çalışır. Bu nedenle, görsel olarak çarpıcı blok zinciri infografikleri hazırlıyoruz. Kavramları görselleştirmenin teknolojiyi daha iyi anlamanıza yardımcı olduğunu biliyoruz.

Müthiş Blockchain İnfografiklerimiz

Bu kılavuzda, en iyi 30 blockchain infografikimizi ele alacağız. Her birini kesinlikle seveceksiniz! Bunlar –

 1. Blockchain dönüşümü başucu kitabı
 2. Blockchain teknolojisi açıkladı
 3. Blok zinciri uygulama stratejisinin temelleri
 4. Nasıl blockchain mühendisi olunur?
 5. Blockchain nasıl çalışır?
 6. Blockchain iş stratejisi uygulaması
 7. Yeni Başlayanlar İçin Blockchain
 8. Blockchain nasıl uygulanır
 9. Farklı fikir birliği algoritması türleri
 10. Hibrit blok zinciri
 11. Birleşik blok zinciri basitçe açıkladı
 12. Hyperledger ekosistemi ve vizyonu
 13. Quorum blockchain basitçe açıklandı
 14. Kurumsal Ethereum kullanım durumları
 15. Corda ekosistemi ve uzun vadeli vizyon
 16. Sosyal Etki İçin Blockchain
 17. Blockchain + AI’ya giriş
 18. Blockchain birlikte çalışabilirliği nedir
 19. Sağlık hizmetleri için blockchain
 20. Ticaret finansmanı: Temel bilgiler ve sorunlar
 21. Dijital kimlik: Basit bir açıklama
 22. Tedarik zincirinin temelleri
 23. Blockchain’de Sertifikalı Uzman Nasıl Olunur??
 24. Blockchain Hacklenebilir mi?
 25. Blockchain teknolojisi risk değerlendirmesi
 26. EOSIO dApps manzarası
 27. Blockchain Ne Zaman Kullanılmalı??
 28. Stabilcoin uygulaması ve sınırlamaları
 29. STO ve ICO
 30. Blockchain’e yatırım yapan ilk 30 risk sermayesi şirketi

Gelecekte daha kazançlı blockchain infografikleri için bu sayfayı yer imlerine ekleyin. Size blockchain infografiklerimizden en iyi koleksiyonu sunmak için kılavuzu her zaman güncelliyoruz.

Her neyse, etkileyici infografik koleksiyonumuza bir göz atalım.


1. Blockchain Dönüşüm Başucu Kitabı

Blockchain Transformation Playbook, blockchain dijital dönüşümü için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Çoğunuz blockchain yolculuğunuza nasıl başlayabileceğinizi bilmiyorsunuz. Açıkçası, teknolojinin doğası gereği süreç oldukça kafa karıştırıcı olabilir..

Bununla birlikte, size yardımcı olmak için infografiğimiz size adım adım bir süreci gösterir. Temel olarak, başarılı bir blockchain dönüşümü için beş adım olduğunu görebilirsiniz. Her şeyden önce, daha az risk faktörü ve kanıtlanmış kullanım senaryoları olan küçük projelerle başlayacaksınız..

İkinci olarak, görev gücünüzü birinci sınıf yetenekli ekip üyelerinden oluşturacaksınız. Ardından, ekibinizi eğitmeniz gerekir. Bunun için çevrimiçi eğitim veya sertifika platformlarını kullanabilirsiniz. Bundan sonra, stratejiler geliştirmeniz ve nihayet paydaşlarınız ve çalışanlarınızla iletişimi geliştirmeniz gerekir..

Blockchain dönüşümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için tam blok zinciri dönüşümü başucu kitabı kılavuzumuza göz atabilirsiniz..

blockchain dönüşümü başucu kitabı infografikleri

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

2. Blockchain Teknolojisi Açıklaması

Bu, özellikle blockchain dünyasında yeni başlayan biriyseniz, listemizdeki en önemli blockchain infografiklerinden biridir. Temel blockchain teknolojisini, nasıl çalıştığını, pazardaki farklı teknoloji katmanlarını ve popüler blockchain platformlarını ele alıyoruz. Ayrıca “akıllı sözleşmeler” ve bunların nasıl çalıştığı konusunda mükemmel bir anlayışa sahip olacaksınız..

Daha da önemlisi, grafik, blok zincirinin gelecekte merkezi olmayan bir internetin ortaya çıkmasını sağlayan temel protokollerini gösteriyor – Web 3.0. Blockchain teknolojisi açıklamalı kılavuzdaki her şeyi tartıştık, bu yüzden bunu da kontrol ettiğinizden emin olun.

Blockchain teknolojisi infografikleri açıkladı

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

3. Blockchain Uygulama Stratejisinin Temelleri

Blok zinciri infografikleri, blok zinciri uygulama stratejinizin tüm temellerini kapsar. Her şeyden önce, kurumsal çözümünüzün sunması gereken ilkeleri istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Açık yenilikler, izinli erişim, şeffaf yönetim, mahremiyet, ortak standartların kullanımı gibi temel ilkeler.

Ayrıca, başarılı bir blok zinciri uygulama stratejisine yol açabilecek üç önemli adımı ele aldık..

blockchain uygulama stratejisi infografikleri

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

4. Blockchain Mühendisi Nasıl Olunur?

Blockchain Engineer şu anda piyasada kazançlı bir iş. Blok zinciri yavaşça yükselirken, birçok şirket şu anda blok zincirinde üstün yetenekli çalışanlar arıyor. Peki bu kariyeri nasıl sürdürebilirsin?

Bu infografik, bir blockchain mühendisi olmak için hangi özel becerilere ihtiyacınız olduğunu gösterir, bu nedenle, bu yardımla, bir işe girmek için gerekli becerileri hızla geliştirebilir veya geliştirebilirsiniz..

BLOCKCHAIN ​​MÜHENDİSİ Infografikleri NASIL OLUNUR?

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

5. Blockchain Nasıl Çalışır?

Blockchain teknolojisi oldukça karmaşıktır ve sistemin nasıl çalıştığını anlamak zor olabilir. Temel olarak, bu blockchain infografiklerinde, blockchain’in nasıl çalıştığı hakkında sahip olabileceğiniz birçok soruyu ele alıyoruz..

Ayrıca, her blok zinciri mimari tasarımına, algoritmalarına, özellik dizilerine, token ekonomisine ve diğer faktörlere bağlı olarak farklı şekilde çalışabilir. Teknolojinin nasıl çalıştığını daha iyi anlamak istiyorsanız, bu konudaki kılavuzumuzun yerini hiçbir şey tutamaz..

Bu blockchain teknolojisi infografiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için blockchain nasıl çalışır kılavuzumuza bakın..

BLOCKCHAIN ​​Infographics NASIL ÇALIŞIR

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

6. Blockchain İş Stratejisi Uygulaması

Öyleyse, uygulama adımlarını öğrendiniz, peki iş stratejileri söz konusu olduğunda ne olacak? Blockchain’i işinize dahil etmek nispeten zordur. Dahası, sağlam bir stratejiniz yoksa başarısız olabilir. Peki, iş modeli nasıl ortaya çıkıyor??

Peki, endişelenme. Çarpıcı blockchain infografiklerimiz arkanızda. Bunda, kullanım durumlarını bulmaktan son ürünü piyasaya sürmeye kadar eksiksiz bir paket elde edersiniz. Bir kurumsal profesyonelin aradığı her şeyi ele aldık. Bu nedenle, daha fazla bilgi edinmek için blockchain iş stratejisi kılavuzuna göz atın.

Blockchain İş Stratejisi Uygulama Adımları Infographics

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

7. Yeni Başlayanlar İçin Blockchain

Ardından, blockchain infografik listemizde yeni başlayanlar için blockchain var. Yeni başlayanların infografiği için blockchain, blockchain hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayan kısa bir blockchain teknolojisi kılavuzudur. Ancak yeni başlayanlar için olduğu gibi, bu teknolojiyle ilgili her şeyi anlamanız için her küçük bilgi basitleştirilmiştir..

Yeni başlayanlar için blockchain rehberimize göz atarsanız daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Yeni Başlayanlar İçin Blockchain

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Yeni Başlayanlar İçin Blockchain

8. Blockchain Nasıl Uygulanır

Bu, çarpıcı ve canlı blockchain infografiklerimizden bir diğeridir. Blok zinciri uygulamasının ilk adımları gibi tonlarca önemli faktörü öğreneceksiniz. Ek olarak, farklı kullanım durumlarına bakmanız ve şirketinizin hangisi için en uygun olduğunu bulmanız gerekir.

Blok zinciri uygularken karşılaşabileceğiniz engelleri de ele aldık. Gerçekte, projenizi büyük bir başarıya dönüştürmek için bu sorunların üstesinden geldiğinizden emin olmalısınız..

Blockchain Infographics Nasıl Uygulanır

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

9. Farklı Konsensüs Algoritması Türleri

Konsensüs algoritmaları, her blok zinciri teknolojisinin özüdür. Nasıl? Bu algoritmalar, blok zincirindeki kullanıcıların platformdaki işlemler hakkında bir karara varmasına yardımcı olur. Bu olmadan, blok zinciri merkezi olmayan bir veritabanı olur ve başka hiçbir şey olmaz.

Gerçekte, blockchain teknolojileri fikir birliğine varmak için birden fazla yol kullanabilir. Çarpıcı blockchain infografiklerimiz şimdiye kadarki tüm popüler infografikleri kapsıyor. Ek olarak, farklı fikir birliği algoritmalarının çözümünüzde nasıl çalışabileceğini de görebilirsiniz. Rehberimizi okuyun, çünkü algoritmaların her biri hakkında size daha fazla bilgi verecektir..

Mutabakat Algoritmaları İnfografik

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

10. Hibrit Blok Zinciri

Hibrit blockchain infografikleri, bu tip blockchain’in temellerini kapsar. Bunu hem özel hem de genel blockchain’in en iyi özelliklerini dahil etmeye çalışan bir blockchain olarak görebilirsiniz..

İnfografiğimizde, bu tür bir teknolojinin yapısının nasıl olacağını görebilirsiniz..

Dahası, infografikler bunun faydalarını da kapsar. Platformlar aynı anda kontrol ve özgürlüğe sahip olmanızı sağlar. Ne? Biraz gereksiz görünüyor mu? Pekala, bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek için kapsamlı kılavuzumuza bakın.

Hibrit Blok Zinciri İnfografikleri

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

11. Federe Blockchain Basitçe Açıklandı

Birleşik blok zinciri, bir tür blok zinciri teknolojisidir. Bunu bir blockchain konsorsiyumu olarak da biliyor olabilirsiniz. Gerçekte, tek ve son derece güvenilir bir düğüm yerine çoklu yetki altında çalışır. Ayrıca, yetki düğümleri ağa bağlı tüm kuruluşlardan önceden seçilir. Seçilen grup ağı korur ve bir bloğu doğrular ve yalnızca grubun sınırlı iç alana erişimi vardır..

Dolayısıyla, bu türde, birden fazla şirketle çalışabilir ve yine de mahremiyetle birlikte merkezi olmayan bir yapı elde edebilirsiniz. Gerçekte, bunlar artık işletmeler arasında son derece popülerdir, bu yüzden en iyisi onlar hakkındaki tam kılavuzumuza göz atmaktır..

Federated Blockchain Basitçe Açıklandı

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

12. Hyperledger Ekosistemi ve Vizyonu

Linux Foundation, açık kaynaklı şemsiye projesi Hyperledger’ın arkasındadır. Geliştiriciler için çok sayıda araç seti, kitaplık ve çerçeve ile birlikte gelir. Dahası, herhangi bir kurumsal sınıf blok zinciri çözümü için en uygun olanıdır.

Kesinlikle blockchain infografik listemizdeki en iyi el sanatlarından biri olduğunu söylemeliyiz. İnfografik, bir hizmet tedarikçisi olarak hangi blok zincirinin çözümü sunduğunu ve hangi şirketlerin halihazırda onu kullandığını bilmenizi sağlar.,

Dahası, gelecek için vizyonlarını da kontrol etmelisiniz. Hyperledger blok zinciri kılavuzumuz, her bir parça hakkında çok daha fazla ayrıntı sunar. Öyleyse, bu kılavuzu da okumalısınız.

hyperledger kurumsal blok zinciri

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

13. Quorum Blockchain Basitçe Açıklandı

Quorum blok zinciri, Quorum platformunun temellerini kapsar. Bu, izinli erişimle ilgilenen kurumsal düzeyde bir platformdur. J.P. Morgan bu platformun arkasında. Temel olarak, bu platforma neden ihtiyaç duyduğunuzu düşünebilirsiniz. Çarpıcı blockchain infografiklerimiz bu soruyu verimli bir şekilde yanıtlayabilir.

Dahası, bu platformun mimarisinin ne olduğuna veya ne tür bir fikir birliği kullandığına da göz atabilirsiniz..

Quorum Blockchain infografiği

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

14. Kurumsal Ethereum Kullanım Durumları

Enterprise Ethereum, halka açık Ethereum platformunun özel versiyonudur. İşlemleriniz konusunda size mahremiyet sağlamak için ayrı bir özel zincir sunar. Gerçekte, Ethereum ilk olarak halka açık bir platform haline geldi; ancak, herkese açık bir platform kurumsal ortam için pek uygun değildir.

Sonuç olarak Enterprise Ethereum Alliance kuruldu ve Enterprises Ethereum platformunu ortaya çıkardı. Blok zinciri infografiklerimizde, bunun bu platformun tüm kullanım durumlarını kapsadığını fark edeceksiniz. Temel olarak, blockchain infografikleri, şirketinizin kurumsal Ethereum’u kullanıp kullanamayacağını anlamanıza yardımcı olacaktır..

Kurumsal Ethereum Kullanım Durumları

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

15. Corda Blockchain: Küresel Corda Ağı ve Corda Enterprise

R3, Corda platformunu yedekleyen kurumsal düzeyde bir yazılım şirketidir. Platformun finans sektörlerini yönettiği söyleniyor. Bu kılavuzdaki blockchain infografikleri, platformun mimarisine tam bir bakış açısı sunar. Ayrıca, platformun hızlı çıktısını sürdürmenize yardımcı olmak için muazzam miktarda düğümle birlikte gelen küresel bir Corda ağını da kapsar..

Bu infografiğin en iyi yanı, faydalarıdır. Gördüğünüz gibi, bilgili bir karar vermenize yardımcı olacak bu platformdan neler bekleyebileceğinizi ele aldık..

corda kurumsal ağ

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

16. Sosyal Etki İçin Blockchain

Blockchain For Social Impact infografik, blok zincirlerinin etkilediği istatistiksel verileri kapsar. Blok zinciri ve sosyal etkiyi birlikte ele alırsak, aralarında net bir ilişki bulabileceğiz. Makalenin amacı, blok zincirinin sosyal perspektif üzerindeki ilişkisini ve etkisini anlamaktır..

Sosyal etki kılavuzu için blok zincirinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Öyleyse, kontrol et.

Son bulgularla tüm etkiyi analiz ettiğimiz Sosyal Etki Endüstrisi İçin Blockchain Anketimize de göz atabilirsiniz..

Sosyal Etki için Blockchain

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. sosyal etki için blockchain

17. Blockchain + AI’ya Giriş

AI teknolojilerinin tümü merkezileştirilmiştir. Tüm şirketler bilgileri açık kaynak yapmaktan ziyade elinde tutuyor ve algoritmalarını koruyor. Bu nedenle, merkezi AI’lara tam olarak güvenilemez. Bununla birlikte, blockchain sorunu kolayca çözebilir ve daha iyi bir AI teknolojisi oluşumunu sağlayabilir..

AI teknolojisi üzerinde çalışıyorsanız, blockchain infografiklerimize göz attığınızdan emin olun çünkü bu, blockchain’in AI sektörüne nasıl yardımcı olabileceğini kapsar..

AI Blockchain bilgi grafiği

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

18. Blockchain Birlikte Çalışabilirliği Nedir?

Çoğunuzun iki blok zinciri platformunun birlikte çalışabilirliği ile ilgili sorularınız var. Temel olarak, blok zinciri birlikte çalışabilirliği, blok zinciri platformlarınızın birbirleriyle iletişim kurabileceği ve kullanıcıların eksiksiz bir ekosistem oluşturmak için birden fazla platformu bağlayabileceği anlamına gelir..

Bu muhteşem blockchain infografiği, temel sorunların neler olduğu ve faydalarının neler olduğu ile başlayarak bu konuyla ilgili her şeyi kapsar..

Blockchain Birlikte Çalışabilirliği - Çapraz Zincir Teknolojisi

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

19. Sağlık Hizmetleri için Blockchain

Bu durumda blockchain infografikleri, teknolojinin özel kullanım durumlarına göre düzenlenmiştir. İnfografiklerde görebileceğiniz gibi, blockchain sağlık endüstrisine birçok yönden fayda sağlayabilir. Dahası, bu infografiğin en iyi yanı, sağlık hizmetlerinin her gün karşılaştığı zorlukları ve blok zincirinin her zorluğun kolaylıkla üstesinden nasıl gelebileceğini açıklamasıdır..

Ayrıca, teknolojiyi seçerseniz, sağlık hizmetleri için blok zincirinin onu daha verimli ve daha iyi hale getirebileceği farklı yolları da kapsar..

Sağlık Hizmetleri İçin Blok Zinciri: Kullanım Durumları ve Uygulamaları

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

20. Ticaretin Finansmanı: Temel Bilgiler ve Sorunlar

Ticaret finansmanı blockchain infografiklerimiz bu sektörün sorunlarını kapsar. Blok zincirinin bu sektöre nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirmeden önce, nerede yardım gerektirdiğini bilmeniz gerekir..

Ticaret finansmanı sektörünüzün sorununun farkında değilseniz, bilgi grafiğimiz bu konuda yardımcı olabilir..

Şimdi kayıt: Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı Kursu

Ticaret Finansmanı için Blockchain

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

21. Dijital Kimlik: Basit Bir Açıklama

Çevrimiçi platformlar yavaş yavaş dünyayı ele geçiriyor ve şimdi günlük etkinliklerimizi çevrimiçi olarak daha verimli bir şekilde düzenlememize yardımcı olacak dijital kimlikler talep ediyor. Ancak, siber güvenlik birçok yönden hala geride kaldığından, daha güvenli bir şeye ihtiyacımız olduğu açıktır..

Bu nedenle, blockchain devreye giriyor. Gerçekte, blockchain’in bu sektöre nasıl yardımcı olabileceğine dayalı olarak blockchain infografiklerimizi kapsamaya çalıştık. Bu nedenle, daha fazla bilgi edinmek için tam kılavuzumuza bakın.

Dijital Kimlik Blok Zinciri

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

22. Tedarik Zincirinin Esasları

Tedarik zincirindeki blok zinciri infografiğimiz, tedarik zinciri yönetiminin temellerini kapsar. Tedarik zinciri için blok zinciri hakkındaki uzun biçimli kılavuzumuzun bir parçasıdır. Makalede, blok zincirinin bu sektöre nasıl yardımcı olabileceğine dair kısa bir açıklama veren üç tane daha blockchain infografik var..

Her neyse, bu blockchain teknolojisi infografiğinde, tedarik zinciri yönetiminin ne olduğunu ve gerçekte nasıl çalıştığını göreceksiniz. Dahası, bu sektörün karşı karşıya olduğu ve günü kurtarmak için blok zinciri gerektiren tipik sorunların neler olduğuna dair fikir edinebilirsiniz..

Şimdi kayıt:Kurumsal Blok Zincirleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi Kursu

tedarik zinciri yönetimi infografikleri için blok zinciri

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

23. Blockchain’de Sertifikalı Uzman Nasıl Olunur??

Ardından, blok zinciri infografik listemizde, blok zincirinde sertifikalı uzman olduk. Aşağıdaki tartışma, Blockchain teknolojisinde önerilen kariyer yolu hakkında ayrıntılı bir rehber oluşturmayı amaçlamaktadır. Okuyucular, Blockchain teknolojisindeki bir kariyere ve bunun faydalarına ilişkin temel bir genel bakış bulabilirler. Ek olarak, tartışma, Blockchain’de sertifikalı bir uzman olarak keşfedebileceğiniz çeşitli kariyer seçeneklerini özetleyecektir..

Bununla birlikte, tartışmanın en umut verici özelliği, Blockchain sertifikalı uzman sertifikasyonunun temel detayları hakkındaki bilgiler olacaktır. Ardından okuyucular, Blockchain teknolojisini öğrenmeye başlamak ve uzman sertifika sınavına hazırlanmak için en iyi uygulamaların bir özetini bulabilir. Nasıl sertifikalı uzman olunacağından blockchain kılavuzundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Öyleyse, kontrol et.

Şimdi kayıt:Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı (CEBP) kursu

Blok zincirinde sertifikalı uzman nasıl olunur?

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. nasıl blok zincirinde sertifikalı bir uzman olunur

24. Blockchain Hacklenebilir mi?

Blockchain hacklenebilir mi yoksa hacklenemez mi, başlangıçta oldukça karmaşık bir sorudur. Teknolojinin kendisi şu ana kadar diğerlerinden çok daha üstün. Ve bildiğimiz gibi, teknoloji kulübü için hala oldukça yenidir. Böylece kesinlikle bazı kusurları da olacaktır. Bu nedenle, bu kılavuzda, blockchain’in savunmasız hale gelebileceği olası senaryoları ve onu nasıl önlemeye çalışabileceğinizi tartışıyoruz..

Bilmek istiyorum? Şu anda blok zinciri saldırıya uğrayabilir rehberine göz atın!

Blok zinciri saldırıya uğrayabilir mi?

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. blockchain saldırıya uğrayabilir mi

25. Blockchain Teknolojisi Risk Değerlendirmesi

Bu durumda blockchain infografikleri, bu teknolojinin tüm risk faktörlerini kapsar. Karşılaşabileceğiniz farklı risk faktörleri hakkında tam bilgi sahibi olmak istiyorsanız, buna göz atmalısınız..

Kurumsal blcokchain risk değerlendirme kılavuzu daha kapsamlıdır, size her bir sorun hakkında derinlemesine bilgi verir ve hatta bunun üstesinden nasıl gelebileceğinizi bilmenizi sağlar. Öyleyse, bunu da kontrol ettiğinizden emin olun..

BLOCKCHAIN ​​RİSK DEĞERLENDİRMESİ

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

26. EOSIO DApp Manzarası

Bir EOS hayranıysanız, görsel olarak zenginleştirilmiş bu infografik kesinlikle tam size göre. Bunda, EOS’a göre 44 dApp listeledik. Tüm EOS dApp’leri, listeden en beğendiğinizi bulmanıza yardımcı olmak için 13 kategoriye ayrılmıştır..

Bu kategoriler şunları içerir – oyun, pazar yeri, nakliyat, takas, e-ticaret, sağlık hizmetleri, medya, güvenlik ve daha fazlası.

EOS dApp'leri Bilgi Grafiği

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

27. Blockchain Ne Zaman Kullanılmalı?

Blockchain’in çok ümit verici olsa da, oradaki her sorunu çözemeyeceğini anlamak çok önemlidir. Her endüstrinin beklediği sihirli hap değil. Aslında, blockchain’in dışarıdaki herhangi bir endüstri için hazır olmadığına inanan birçok insan var. Blok zincirinin geleneksel süreçlerden geçiş yapan işletmeler için gerçekten yararlı olabilmesi için daha olgun olması gerektiğinden, bu kısmen doğru olabilir..

Bu nedenle, blockchain’i ne zaman kullanıp ne zaman kullanmamanız gerektiğini anlamanız gerekir. Bu infografik sadece buna odaklanıyor. İşte blockchain ne zaman kullanılacağına dair kılavuza bir bağlantı. Kontrol ettiğinizden emin olun.

blockchain ne zaman kullanılır

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. blockchain ne zaman kullanılır

28. Stablecoin Uygulaması ve Sınırlamaları

Stablecoinler temelde gerçek varlıklar tarafından desteklenir ve uzun vadede daha fazla istikrar sunma eğilimindedir. Ancak, çoğunuz bu tür bir madeni paranın uygulanması konusunda kafanız karışabilir. Bu nedenle, stabilcoin’in farklı uygulamalarını blok zinciri infografiklerinde ele aldık..

Ayrıca, bunun belirli sınırlamaları da vardır. Blockchain teknolojisi infografiklerindekilere de göz atabilirsiniz..

stabilcoins uygulamaları ve projeleri Infographics

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

29. STO Vs. ICO

Çoğunuz STO ile ICO arasındaki farkı bilmiyorsunuz. Bu nedenle, tüm kafa karışıklığınızı çözmek için, bu ikisi arasındaki sağlam farkı vurgulayan infografik oluşturduk. Ayrıca STO’nun neden ICO’dan daha iyi olduğunu ve bunu sisteminizde nasıl kullanabileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır..

sto vs ico bilgi grafikleri

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

30. Blockchain’e Yatırım Yapan İlk 30 Risk Sermayesi Firması

Blockchain’e kimin yatırım yaptığını bilmek ister misiniz? Pekala, buna cevabımız var. Harika bilgi grafiğimiz, bu nişteki en iyi 30 risk sermayesi blok zinciri yatırımcısını özetliyor.

Dahası, bu risk sermayesi firmalarının dünyanın hangi bölgesinde bulunduğunu ve blok zincirinin sadece seçici bir alanı değil, tüm dünyayı nasıl etkilediğini de anlayabilirsiniz..

İlk 30 Blockchain Yatırımcısı

Lütfen bu grafiğe 101blockchains.com atıf ekleyin. Merkezi ve Merkezi Olmayan Sistemler

Blockchain İnfografikleri Listemiz – Önerileriniz?

Görsel olarak en çarpıcı 30 blockchain infografikimizin sonuna geldik. Aşağıya yorum yapın ve hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin. Bu blockchain infografiklerinden daha fazlasını ele almamızı ister misiniz? Ne için bekliyorsun? Düşüncelerinizi paylaşın çünkü dinliyoruz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me