Sizi bir başka heyecan verici sanal dijital etkinliğe, Kurumsal Blok Zincirleri Stratejisi ve Yönetim Sanal Konferansı’na davet ediyoruz..

Bu blockchain yönetimi etkinliği yer alacak 8’den fazla konuşmacı, 1000’den fazla katılımcı ve 3’ten fazla konu.

Blockchain, inovasyonun merkezinde yer alır. Şirketlerin iş süreçlerini tamamen değiştirmeye gerek kalmadan daha fazlasını yapmasını sağlayan yenilikçi bir teknolojidir. Kurumsal iş sürecinin güvenilir ve işbirliğine dayalı bir şekilde yürütülebilmesi büyük bir şeydir! Blockchain teknolojisi, kritik ekonomik durumla yüzleşmemize yardımcı olabilir. Tüm bunların gerçekleşmesine izin vermek için, sektör liderlerinin ve ticari karar vericilerin blockchain teknolojisi temelini anlamaları gerekir..

Öyleyse neden tüm bunlardan bahsediyoruz? Çünkü size Kurumsal Blok Zincirleri Stratejisi ve Yönetim Sanal Konferansı – kurumsal karar vericiler tarafından dikkate alınan temel temel unsurları anlayacağınız bir blok zinciri strateji konferansı sunuyoruz. Bu öğeler, iş ekosistemleri için mümkün olan en iyi kullanım durumlarını belirlemelerine yardımcı olur..

Konferansa katılarak, sofistike blockchain tabanlı platform ve uygulamaların nasıl çalıştığına dair deneyimlerini paylaşırken konferans panelistlerinin ve konuşmacılarının en iyi çalışmalarına şahit olacaksınız..

Etkinlik Programı

Özellikler hoparlörler henüz kararlaştırılmadı. Yakında güncellenecek, bu yüzden birkaç gün içinde alanı tekrar kontrol edin!

Özellikler Hoparlörler

Özellikler hoparlörler henüz kararlaştırılmadı. Yakında güncellenecek, bu yüzden birkaç gün içinde alanı tekrar kontrol edin!

İşlenmiş konular

Sanal konferansta 3 oturum olacak.

Oturum 1 – Blockchain’e Karar Verme

Blockchain, başlangıçta finans endüstrisinin tehlikelerini çözmeyi amaçladı, ancak şu an itibariyle, kripto para birimi aracılığıyla eylemde daha çok görülüyor. Kripto para biriminde artan kullanım, benzersiz bir sorunu çözmemeye çalışan birden fazla kriptoların düşüşünü gördü. Blockchain teknolojisi itibariyle, avantajı ve kullanışlılığı ile diğer endüstri sektörlerini etkilemeyi başardı..

Başarısız olan blockchain projelerinin en belirgin nedeni, projenin başından itibaren nasıl ele alındığıdır. Girişimler, teknik boşluklar, sınırlamalar ve engeller konusunda net bir vizyona sahip olamadılar. Ayrıca piyasa talebinin dinamiklerini anlamıyorlar ve piyasa talebiyle senkronize olmayan blok zincir ürünleri yaratıyorlar. Bu durumda, blockchain kullanımı hiçbir fayda sağlamaz ve geliştiricinin tarafında zaman ve çaba harcanmasına neden olabilir..


Bu bölümde konuşmacılar, gerçek hayattan öğrenmeyi ve deneyimleri kullanarak deneyimlerini paylaşacaklar. Blockchain teknolojisini doğru şekilde kullanarak projeyi nasıl planlayacağınızı ve yürüteceğinizi size gösterecekler..

Oturum 2 – İş Senaryosunu Oluşturmak

Blockchain oldukça yeni bir teknolojidir ve hala kendini kurması için zaman gerektirir. Bu, yönetimi ve patronu bütçe yönetimi ve uygulaması için ikna etmekte daha zorlanacağınız anlamına gelir..

Bunun da ötesinde, bütçe ödenekleri söz konusu olduğunda oldukça kolay bir zamana sahip olan dahili rakiplerle de ilgilenmeniz gerekir. Örneğin, satış ekibi nasıl bütçe tahsis edileceğini gösterebilir ve gelirin artmasıyla sonuçlanabilir. Pazarlama ekibi, bütçeyi iyileştirmenin veya tahsis etmenin daha iyi bir pazar payı anlamına gelebileceğini paylaşabildikleri için uygulama söz konusu olduğunda da rahattır. Peki ya blockchain? İşletmeyi nasıl değiştirir ve ona fayda sağlar?

Bir blockchain projesi üzerinde çalışan biri olarak, yalnızca temel değerlendirme faktörlerini anlamanız değil, aynı zamanda iş sürecinde blockcahin teknolojisini kullanmanın somut ve soyut faydaları hakkında daha iyi bilgi edinmeniz gerekir. Ayrıca bunun uzun süreli ticari ilişkileri nasıl etkileyeceğini de göstermeniz gerekir. Tüm bunları göstermek, faydaları sayılarla göstermekten çok daha karmaşık olan büyük bir zorluktur..

Konuşmacılar, blockchain teknolojisini kullanarak iş vakalarını daha iyi idare etmenize yardımcı olmak için, dünya genelindeki farklı işletmelerin işlerini nasıl sergilediğini ve blockchain etkisini nasıl ölçtüğünü gösterecek. Ayrıca, işbirliği, hesap verebilirlik, güvenilirlik ve güven gibi somut olmayan faydaları da kapsayacaktır. Bu dört itici güç, işletmeye somut faydalar sağlayabilir.

3. Oturum – İletişim ve Pazarlama

Son adım, tedarik zinciri dahil olmak üzere iş ortaklarınıza faydaları anlatmaktır. Buradaki zorluk, uzun süre kapının arkasında çalışırken blok zinciri projenizi etkili bir şekilde iletmek ve pazarlamaktır. Bu iletişimlerin zamanında ve etkili olması gerekir; aksi takdirde paydaşları ikna etmek zorlaşırdı.

İletişim yönü hem içeriden hem de dışarıdan yönetilmelidir. Harici kullanım, gemiye binen oyuncular arasında kolay iletişim sağlayacaktır..

Bu oturumda, sektör uzmanları, şirketin farklı paydaşları arasındaki iletişimi ele almaya gelince deneyimlerini paylaşacaklar..

Şimdi Katıl!

Peki ne bekliyorsunuz? Odanızın konforunda kurumsal blok zinciri stratejisi ve yönetimi hakkındaki sanal konferansa katılın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me