Kurumsal Blok Zincirleri Stratejisi ve Yönetimi – Sanal Konferans

Contents

Neden Katılmalısınız | Gündem | Hoparlörler | Ortaklar

KURUMSAL BLOCKCHAINS STRATEJİSİ & YÖNETİM

SANAL KONFERANS

23 Temmuz 2020 | 15:00. CET | 09:00 ET

Hemen İzle İsteğe Bağlı!

1000+

KATILIMCILAR

8+

KONUŞMACILAR

3+

KONULAR

Heyecan verici yeni bir dijital etkinliğe hoş geldiniz

Blockchain, şirketlerin kurumsal iş süreçlerini, özellikle mevcut kritik ekonomik durumla yüzleşme ve üstesinden gelme çabalarında, işbirliğine dayalı ve güvenilir bir şekilde yürütmek için giderek daha fazla yararlanacakları yenilikçi bir çerçevedir. Bunu yapmak için, işle ilgili karar vericiler teknolojinin temelini anlamalıdır. Bu onların teknoloji “meraklıları” olmaları için değil, merkezi olmayan dağıtılmış defterlerin özellikleri sayesinde uygulanabilecek olası çözümleri takdir etmeleri içindir..

Pek çok haklı olarak, e-postaları kullanmak için POP3, IMAP, SMTP ve benzeri gibi arka plan teknolojisi protokollerinin tüm inceliklerini bilmenize gerek olmadığını itiraz edin.

İfade doğru olsa da, blok zincirinin gerçek doğası ve erişiminin anlaşılamadığını gösterir. Blockchain, iki veya daha fazla taraf arasında dijital bir mesaj gönderme görevini uygulayan bir e-posta gibi belirli bir kritik görevi gerçekleştiren bir teknoloji özelliği değildir. Blockchain, daha önce tanımlandığı gibi, iş ortaklarının eşler arası bir temelde işbirliği yapmasını ve birbirlerine güvenmesini sağlayan yenilikçi teknoloji işlevleriyle desteklenen bir iş çerçevesidir..

Bu sanal konferans, kurumsal karar vericileri kendi işletmeleri ve iş ortakları için kullanım senaryosu uygulamalarını en iyi şekilde belirleme koşuluna sokan temel temel unsurları tanıtır..

Bu bir yazılımın nasıl geliştirileceğini öğrenmek değil, bunu yapanlardan – konferans konuşmacıları ve panelistler – mevcut blockchain tabanlı platformlar ve uygulamalar tarafından mümkün kılınan karmaşık çözümlerin düzeyini anlamaktır..

Etkinlik Programı (CET / ET)

15: 00/09: 00

Açılış konuşması

15: 05/09: 05am

Keynote- Blockchain POC’lerini bir gelecekle açma

Eric Saraniecki, Kurucu Ortak ve Ürün Başkanı, Digital Asset

15: 30/09: 30am

Oturum 1- Blockchain için Karar Verme

Peter Busch, Ürün Sahibi Dağıtılmış Defter Teknolojileri Mobilite, Bosch

Tanya Kuznetsova, Hazine Direktörü, Centric Brands

15: 55/09: 55am

Keynote – Başarılı Bir Blockchain Uygulama Yol Haritasına Gitme – Kullanım Durumundan Evlat Edinmeye

Jim Mason, Blockchain Uygulama Lideri, Paramount Yazılım Çözümleri

16: 20/10: 20am

Oturum 2- İş Senaryosunun Oluşturulması

Lisa Butters, Genel Müdür, GoDirect ™ Trade, Honeywell

Nadia Hewett, Proje Lideri, Blockchain ve Dijital Para Birimi, Dünya Ekonomik Forumu

16: 45/10: 45

Keynote

17: 10/11: 10am

Oturum 3- İletişim ve Pazarlama


Shahar Steiff, AVP Yeni Teknolojiler, PCCW Global

Julian Gray, Teknoloji Direktörü, BP

İŞLENMİŞ KONULAR

STRATEJİ

YÖNETİM

TEKNOLOJİ

ÖNE ÇIKAN HOPARLÖRLER

Shahar SteiffShahar Steiff

Shahar Steiff

AVP Yeni Teknolojiler, PCCW Global

EricEric

Eric Saraniecki

Kurucu Ortak ve Ürün Başkanı, Digital Asset

Jim MasonJim Mason

Jim Mason

Blockchain Uygulama Lideri, Paramount Yazılım Çözümleri

Lisa ButtersLisa Butters

Lisa Butters

Genel Müdür, GoDirect ™ Trade, Honeywell

Julian greyJulian grey

Julian Gray

Teknoloji Direktörü, BP

nadia hewettnadia hewett

Nadia Hewett

Proje Lideri, Blockchain ve Dijital Para Birimi, Dünya Ekonomik Forumu

Peter BuschPeter Busch

Peter Busch

Ürün Sahibi Dağıtılmış Defter Teknolojileri Mobilite, Bosch

Tanya KuznetsovaTanya Kuznetsova

Tanya Kuznetsova

Hazine Direktörü, Centric Brands

Çevrimiçi konferansa katılın—

Seyahat gerekmez!

23 Temmuz 2020 | 15:00. CET

Hemen İzle İsteğe Bağlı!

Oturum 1- Blockchain için Karar Verme

Yakın zamana kadar, blok zinciri, finans sektörünün yaşadığı birçok mevcut soruna çözüm olarak dağıtılmış defter teknolojisini öngören kripto para meraklıları için güvenli liman olmuştur. Blok zincirindeki kripto para birimi geliştirmelerinin çoğu yol boyunca başarısız olurken, blok zinciri teknolojisi ilkeleri ve avantajları diğer tüm endüstri sektörlerine girmiştir..

Verilen vaatler gerçekten önemli olsa da, kaçınılmaz sınırlamalar, engeller, teknik boşluklar ve en önemlisi her zaman herhangi bir dijital dönüşüm girişimiyle karşı karşıya kalan gerçek piyasa talebine dair net bir vizyon olmadan blok zinciri tabanlı bir program başlatmak akıllıca değildir. Blockchain fark etmez.

Oturum, gerçek yaşam deneyimlerine dayanarak, blok zinciri için nasıl plan yapılacağına ve en önemlisi, fark yaratmak için ne zaman blok zincirinin gerekli olduğuna nasıl karar verileceğine ilişkin tavsiyelerini paylaşacak endüstri uzmanlarını bir araya getiriyor.

Oturum 2- İş Senaryosunun Oluşturulması

Diğer uygulama programlarında olduğu gibi, sıkı bütçe için savaşmanız ve patronunuzu ikna etmeniz gereken zamanlar gelir. Dahili rakiplerinizin daha kolay bir görevi var: Satışlar, bütçe onlara giderse gelirlerini artıracaklarını gösterebilir; Pazarlama, pazar payını artıracağını iddia edecek; Üretim daha çok yapıp daha çok satabilecek. Blockchain masaya ne getirecek? Doğru temel değerlendirme etkenlerini belirleme ve doğası gereği somut olmayanları ölçme zorluğu, blok zinciri teknolojisinin iş süreçlerinin yürütülme şeklini dönüştürme ve değiştirme yeteneğine sahip bir altyapı oluşturduğunu düşünmenin gerekliliği ile daha da şiddetlenmektedir. uzun süreli ticari ilişkilerin dinamikleri. Tüm bunların değerini nasıl ölçebilirsiniz? Bu sadece faydaların maliyetleri aşacağını gerekçelendirme meselesi değildir..

Bu oturumdaki konuşmacılar, blok zincirinin işleri üzerindeki etkisini nasıl ölçtüklerini tartışacak ve katılımcıların “güven”, “işbirliği”, “hesap verebilirlik”, “güvenilirlik” gibi somut olmayan itici güçlerin bir anlaşmayı nasıl yaptığını veya bozduğunu anlamalarına yardımcı olacaklar. Bu arada, tüm bu sürücüler blok zincirinde somut varlıklar haline geliyor.

Oturum 3- İletişim ve Pazarlama

İş henüz bitmedi. Bütçeniz onaylandı, önünüzde parlak bir gelecek var. Yine de, tedarik zinciri ortaklarınızın tam taahhüdüne ve katılımına sahip değilseniz, blockchain tabanlı bir proje girişimine başlamanın çok az değeri olduğunu şimdiye kadar anlamışsınızdır. Bir şirketin dört duvarı içinde bir blockchain projesinin uygulanması hiç de kolay olmasa da, yine de tamamen proje sahibinin kontrolü altındaki bir ortamda yürütülüyor. Proje planının önceki aşamalarında üst yönetim desteği ve denetimi zaten sağlanmıştır. Böylece herhangi bir dahili sorun hızla çözülebilir. Ancak, harici şirket ortakları projeye dahil edildiğinde şirketin yönetim etkisi neredeyse ortadan kalkar. Ahlaki ikna edici bir unsur olabilir, ancak projenin başarısı ilgili tüm tarafların benimsemesini ve hesap verebilirliğini gerektirir..

Projenin beklenen faydaları açıkça ifade edilmeli ve iletilmelidir. Bu, pazarlama ve iletişim becerisinin girişimin başarısının kesinlikle anahtarı haline geldiği zamandır..

Oturum, şirketleri ve müşterileri için birden fazla blockchain projesi yürütme deneyimlerinden doğrudan kaçınmak için pratik örnekleri ve hataları paylaşacak endüstri uzmanlarını sıralayacak..

Etkinlik Ortaklarımız

Paramount Yazılım Çözümleri

DAML

Partner olmak

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map