LawCoin, Dünyanın İlk Dava Finansmanı Yatırımı Tokenleştirmesini Tamamladı

blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogCodefi

LawCoin, Dünyanın İlk Dava Finansmanı Yatırımı Tokenleştirmesini Tamamladı

by James BeckAralık 4, 2019Yayınlanan Aralık 4, 2019

Ekran Görüntüsü 2019 08 27, 5 35 37 PM

PHİLADELPHİA, PA – LawCoin Inc. Yasal bir fintech şirketi olan (“LawCoin”), bugün LawCoin Investments, LLC’deki (“LCI”) sahiplik paylarının dijital olarak tokenleştirildiğini duyurarak, onu dünyanın ilk tokenize dava finansmanı yatırım aracı haline getirdi. LCI, LawCoin’in dava finansmanı fırsatlarına ve diğer yasal hak taleplerine yatırım yapmaya yönelik portföy yatırım aracıdır. LawCoin, 2020’nin başlarında başlatılması planlanan davalara ve diğer yasal hak taleplerine yönelik yatırımlar için bir platform oluşturuyor..

Ekran Görüntüsü 2019-12-04, 4.19.11 PM.png

LawCoin, ConsenSys Codefi ile ortaklaşa, Ethereum blok zincirinde LCI üyelik çıkarlarını dijitalleştirdi ve yarattı. Codefi, ticaret ve finans için blok zinciri işletim sistemini güçlendiren, iş süreçlerini ve ödemeleri optimize etmek, finansal araçları dijitalleştirmek ve özelleştirilmiş merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için oluşturulmuş esnek ve ölçeklenebilir bir ürün paketidir. Codefi Assets platformu aracılığıyla LawCoin, LCI’daki mülkiyet çıkarlarını temsil eden tokenler oluşturabildi. İlk tokenleştirmeden sonra, LCI, kurumsal ve akredite yatırımcılara bu ilişkisiz varlık sınıfına geniş ölçüde maruz kalmalarını sağlamak için menkul kıymet tokenleri çıkarmayı amaçlamaktadır. Davalar genellikle finans piyasalarıyla daha az ilişkili olduğundan, durgunluğa karşı etkili bir korumadır..

LawCoin CEO’su ve Kurucu Ortağı Noah Axler, “Portföy yatırımımızı tokenize etme ve dava finansmanında tokenizasyonu ilk kullanan olma yolunda önemli kilometre taşına ulaştığımız için gurur duyuyoruz. LawCoin, dijital varlıkları sektörümüze tanıtmak için ilk adımı attı ve yatırımcılar ve ihraççılar, tokenleştirmenin sağladığı artan verimlilik ve likiditeyi kabul ettikçe modelimizin benimsenmeye devam ettiğini görmeyi umuyoruz. “

Noah Axler, “Artık LCI’yi tokenize ettiğimize göre, fon portföyüne eklemek için kaliteli varlıklar aramaya devam edeceğiz. Ayrıca şu anda yatırımcı ağımız aracılığıyla bireysel dava finansmanı anlaşmalarını belirtmek için çalışıyoruz ve önümüzdeki yıldan itibaren platformumuzun beklenen lansmanından başlayarak, LawCoin daha geniş bir kurumsal ve akredite yatırımcı yelpazesine tokenize dava finansmanı fırsatları sunmayı planlıyor. ConsenSys’de harika bir ortakla çalışarak, dava finansmanını dönüştürmeye ve pazar büyümesinin devam etmesine katkıda bulunuyoruz. “

Bu duyuru, LCI’nin ilk münferit dava finansmanı olan multi-milyon dolarlık bir ticari dava konusuna yatırımı tamamladıktan sonra geldi..


“Açık kaynaklı programlanabilir blok zinciri teknolojisi ve tokenleştirmenin gücü nedeniyle, dava finansmanı gibi gelişmiş kullanım örnekleri için yeni ve daha erişilebilir yatırım modelleri oluşturmanın işletmeler ve girişimciler için ne kadar kolay olduğu konusunda derin değişikliklere tanık olmaya başladık. Codefi’yi kurmamızın nedenlerinden biri sermayeye erişimi demokratikleştirmekti ve LawCoin’in dava finansmanı gibi heyecan verici bir sektörde tam olarak bunu yapmasına yardımcı olmak çok heyecan verici, “diyor ConsenSys Global Fintech Eş Başkanı Patrick Berarducci.

Dava finansmanı, davadaki herhangi bir mali iyileşmenin bir kısmı karşılığında davaya karışan bir tarafa sermaye sağlama uygulamasıdır. Son birkaç yılda, Amerika Birleşik Devletleri dava finansmanı pazarı, büyüklüğünü her yıl milyarlarca dolar aralığına yerleştiren bazı tahminlerle önemli bir büyüme kaydetti. Yasal sisteme erişimi eşitlemeye yardımcı olan ana akım bir finansman çözümü haline geldi.

Bir dava finansmanı yatırımının tokenlaştırılması, dava finansmanı varlığının sahibi olan bir holding şirketinde dijital üyelik hisselerinin verilmesi sürecidir. Daha genel olarak, dijitalleştirilmiş belirteçler, varlığa sahip olan bir şirketteki öz sermaye, gelecekteki gelirlerle teminat altına alınan borçtaki bir faiz veya buna dayalı bir gelir akışı gibi temel bir varlıktaki çeşitli mülkiyet ve ekonomik çıkarları temsil edecek şekilde yapılandırılabilir. varlıktan nakit akışları.

______________________________________________________________________________

LawCoin hakkında

LawCoin dava finansmanı ve sosyal adalet kitle fonlamasına jetonize yatırım yapan dünyanın ilk fintech şirketidir. LawCoin, yatırımcıları hukuki ihtilaflarda paydaşlarla buluşturmak için blok zinciri teknolojisini ve kitle fonlaması ilkelerini kullanarak, yüksek büyüme gösteren bir pazar için likiditeyi artırır ve yatırımcı halk için tarihsel olarak mevcut olmayan ilişkisiz bir varlık sınıfına erişim sağlar.

ConsenSys hakkında

ConsenSys, Ethereum ağına güç veren araçları, altyapıyı ve uygulamaları geliştiren dünyanın en büyük blok zinciri şirketlerinden biridir. 2014’ten bu yana, çok çeşitli tüketici ürünleri, sabit paralar, gayrimenkuller ve finansal araçlar dahil olmak üzere milyarlarca dolarlık dijital varlıkları tokenize ederek blok zinciri tabanlı işlemlerde on milyarlarca doları güçlendirdik. Uygulamalarımız aracılığıyla, merkez bankaları ve büyük finans kurumlarından Ethereum ana ağının geliştiricilerine ve perakende kullanıcılarına kadar yüz binlerce kullanıcıya hizmet verdik. AB Blockchain Gözlemevi ve Forumu’nun resmi blok zinciri ortağı ve kurucu üyesi olarak Küresel Dijital Finans ve Brooklyn Projesi, ConsenSys, en karmaşık düzenleyici ortamlarda blockchain tabanlı yazılımlarda gezinmek ve bunları dağıtmak için donatılmıştır..

Teklif, Talep, Yatırım Önerisi veya Önerinin Olmaması

Bu açıklama yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bir satış teklifi, satın alma talebi veya herhangi bir menkul kıymet veya jeton için bir öneri veya LawCoin Inc., LawCoin Investments tarafından yatırım danışmanlığı veya diğer hizmetler sağlamak için bir teklif oluşturmaz. LLC ve ConsenSys veya ilgili bağlı kuruluşları, yan kuruluşları, memurları, direktörleri veya çalışanları. Herhangi bir özel menkul kıymet veya jetona yapılan atıf, o menkul kıymet veya jeton veya başka herhangi bir menkul kıymet veya jetonun satın alınması, satılması veya tutulması için bir öneri oluşturmaz. Bu açıklamadaki hiçbir şey, herhangi bir yargı alanındaki herhangi bir kişiye herhangi bir menkul kıymet, jeton, gelecek, opsiyon veya diğer finansal enstrümanları satın alma veya satma veya herhangi bir yatırım tavsiyesi veya hizmeti teklif etme veya sağlama talebi veya teklifi olarak kabul edilmeyecektir. Bu bültende yer alan hiçbir şey, herhangi bir menkul kıymet veya jetonun uygunluğuna ilişkin yatırım tavsiyesi oluşturmaz veya herhangi bir görüş sunmaz ve bu açıklamada ifade edilen görüşler, herhangi bir menkul kıymet veya jeton satın almak, satmak veya tutmak için tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu açıklamada yer alan bilgileri hazırlarken, herhangi bir yatırımcının yatırım ihtiyaçlarını, hedeflerini ve mali koşullarını dikkate almadık. Bu bilgiler, belirli yatırım hedefleri, mali durum ve bu bilginin herhangi bir belirli alıcısının özel ihtiyaçları ile ilgili değildir ve tartışılan yatırımlar tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir. Bu açıklamada ifade edilen tüm görüşler, bu tür görüşlerin yazıldığı sırada mevcut olan bilgilere dayanılarak hazırlanmıştır. Değiştirilen veya ek bilgiler bu tür görünümlerin değişmesine neden olabilir. Tüm bilgiler olası düzeltmeye tabidir.

LawCoin Medya Soruları için:

[e-posta korumalı]

İlgili Bağlantılar

Lawcoinx.com

Asset TokenizationCase StudyClient DuyurusuHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map