LVMH, ConsenSys ve Microsoft Lüks Endüstri Konsorsiyumunu Duyurdu

blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

LVMH, ConsenSys ve Microsoft Lüks Endüstri Konsorsiyumunu Duyurdu

by ConsenSysMayıs 16, 2019Posted on Mayıs 16, 2019

LVMH

Bugün, ConsenSys, LVMH ve Microsoft ile ortaklaşa, Ethereum blockchain teknolojisine dayanan ve Microsoft Azure kullanan güçlü ürün izleme ve izleme hizmetleriyle tüm lüks sektöre hizmet vermeyi amaçlayan bir platform olan AURA’yı duyurdu. AURA, tüketicilerin, hammaddeden satış noktasına, ikinci el pazarlara kadar lüks malların ürün geçmişine ve orijinallik kanıtına erişmesini mümkün kılar..

Louis Vuitton ve Parfums Christian Dior gibi LVMH Group’un çeşitli markaları şu anda dahil oluyor ve LVMH Group’tan ek markaları ve küresel olarak diğer lüks grupları dahil etmek için ileri görüşmeler devam ediyor. Louis Vuitton için, AURA projesinin geliştirilmesi, izlenebilirlik programının (Track & Trace) üç yıldan daha önce piyasaya sürüldü.

Lüks eşya endüstrisi birçok uzman aktörü içerir – tasarım, hammadde, imalat ve dağıtım. LVMH ürünleri, artık blockchain teknolojisinin kullanımıyla ortaya çıkabilecek, ürün yaşam döngüsü boyunca anlatılacak benzersiz bir hikayeye sahiptir. Üretim sırasında her ürün, tekrar üretilemez ve benzersiz bilgiler içeren paylaşılan deftere kaydedilir. Satın alma anında, bir tüketici, tüm ürün bilgilerini içeren AURA sertifikasını almak için markanın uygulamasını kullanabilir. Merkezi olmayan ve değişmez blok zinciri teknolojisi, şeffaflık ve tüketici için tek bir doğruluk kaynağı sağlar: ürünün orijinalliğini sağlar, ürün menşei ve bileşenleri hakkında ayrıntılar (etik ve çevresel bilgiler dahil), ürün bakımı için talimatlar ve sonrası satış ve garanti hizmetleri mevcuttur.

Ethereum Quorum tarafından desteklenen endüstri çapında bir platform

Marka ve teknoloji ortaklarının bu özel ittifakı için, AURA ekibi, herhangi bir lüks markanın tam üye olabileceği bir konsorsiyum modeli uygulamayı seçti. Bu model, her bir lüks markanın özel ihtiyaçlarını karşılama esnekliğini korurken, teknolojinin olanaklarının herkes için erişilebilir olmasını sağlar..

AURA, lüks markalar tarafından lüks markalar için özel olarak geliştirilmiştir ve bu sektöre özgü geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Markalar, AURA’nın yeteneklerini tasarlama konusunda esnekliğe sahiptir; bazıları hammadde tedarikine odaklanmayı seçebilirken, diğerleri özel hizmetler sunmaya ve tüketici sadakatini güçlendirmeye odaklanabilir..

ConsenSys, AURA’nın ana teknoloji ortaklarından biridir. ConsenSys ekibi, İzlenebilirlik Akıllı Sözleşmelerinin (ERC 721 değiştirilemez belirteç standartlarına dayalı), AURA blok zinciri altyapısının (Quorum’a dayalı, gizlilikle izin verilen bir konsorsiyum ağı) ve lüks markalara izin veren marka API’sinin tasarımına ve geliştirilmesine katkıda bulundu. AURA platformu ile beyaz etiket temelinde arayüz oluşturmak için.

ConsenSys’in kurumsal blockchain kolu olan ConsenSys Solutions’ın Genel Müdürü Ken Timsit, “AURA lüks endüstrisi için çığır açan bir yeniliktir. ConsenSys, tüm lüks endüstrisine hizmet edecek, her markanın çıkarlarını, bütünlüğünü ve mahremiyetini koruyacak, Ethereum blockchain teknolojisini gerçekten merkezi olmayan bir şekilde kullanarak LVMH ile katkıda bulunmaktan ve onunla birlikte çalışmaktan gurur duyuyor. “

ConsenSys hakkında:


ConsenSys, dünyanın dijital mimarisini daha açık, kapsayıcı ve güvenli bir değer internetine (genellikle Web3 olarak adlandırılan) dönüştürmeye adanmış bir blockchain şirketidir. Daha güvenilir bir internet mimarisiyle ConsenSys, işletmelerin ve hükümetlerin yeni iş modellerini ve değerlerini ortaya çıkarmalarına, paylaşılan bir BT altyapısı aracılığıyla verimlilik elde etmelerine ve özel kullanıcı verilerini korumak için modern kriptografik yöntemleri kullanmalarına yardımcı oluyor. Bir başlangıç ​​kuluçka merkezi, Enterprise Ethereum danışmanlık kolu ve yatırım fonundan oluşan benzersiz küresel işletmemiz sayesinde ConsenSys, merkezi olmayan bir gelecek için inşa ediyor. consensys.net

Medya Kişileri:

[e-posta korumalı]

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map