blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

MetaMask Erken Benimseyen Programı, DeFi’ye Kurumsal Erişim Sağlıyor

Dijital varlık güvenliğinde bir lider olan Curv, müşterilerini merkezi olmayan finans protokollerine ve uygulamalarına bağlamak için MetaMask’ın kurumsal bir sürümünü entegre eden ilk başlatma ortağı olacak. by ConsenSysAralık 10, 2020Yayınlanan Aralık 10, 2020

Kurumlar için MetaMask 2

ConsenSys bugün, MetaMask merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerine ve uygulamalarına bağlanmak için kurumsal düzeyde özellikler ve kontroller ile kripto para birimi fonları, saklama görevlileri ve profesyonel tüccarlar sağlamak. MetaMask, 1 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıyla dünyanın en popüler Ethereum cüzdanı ve Web3 tarayıcısıdır. Eylül ayında piyasaya çıkan MetaMask Mobile, DeFi uygulamalarını kullanma sürecini basitleştirir ve yeni bir token swap özelliği, dijital varlıkların ticareti için daha basit bir deneyim ve daha iyi yürütme sağlar.. MetaMask Sürüm 8 Web3’e yeni gizlilik düzeyleri getirerek kullanıcılara bir web sitesiyle ilişkilendirmek için bir veya daha fazla hesap seçme veya yalnızca o site için yeni bir hesap oluşturma olanağı sağladı. 

Geçtiğimiz yıl, Ethereum’un DeFi ekosistemi teminat olarak 14 milyar doların üzerine çıktı. Saklama sağlayıcıları, gözetim altındaki varlıkları için Web3’ü oluşturan çeşitli ademi merkeziyetçi finans fırsatlarına giderek daha fazla maruz kalmaya ve bunlara erişmeye çalışıyor. Yine de, en çekici DeFi protokollerini kullanmak isteyen profesyonel ticaret firmaları için mevcut süreç verimsizdir. Ticaret firmaları ayrıca muhasebe, vergi ve P için sağlam raporlama gerektirir&L amaçlar. 

Bu sıkıntılı noktaları çözmek için ConsenSys, ticaret firmalarına ve kripto saklama görevlilerine, DeFi protokollerinin ve diğer uygulamaların güvenli kullanımını sağlamak için yeni özelliklere sahip kurumsal düzeyde bir MetaMask sürümü sunmaya başlayacak. Müşteriler tokenleri takas edebilir, ödünç alabilir, ödünç verebilir ve Ethereum uygulamalarına yatırım yapabilirler – ancak yine de profesyonel bir DeFi ticaret masası çalıştırmak için gerekli olan operasyonel, güvenlik ve raporlama özellikleri ile.

“MetaMask, DeFi uygulamalarıyla etkileşim için birinci sınıf gözetim dışı deneyimdir. ConsenSys Global Fintech Eş Başkanı Patrick Berarducci;. 

ConsenSys’in ilk ortağı Eğri, bugün duyurduğu dijital varlık güvenliğinde bir lider Curv DeFi, kurumlar için kurumsal düzeyde merkezi olmayan bir finans (DeFi) çözümü. Curv, MetaMask’ı Curv’ün dijital varlık güvenliği altyapısıyla entegre edecek.

“Benzersiz çok partili hesaplama (MPC) tabanlı güvenlik altyapımızı MetaMask ile birleştirerek, DeFi’nin kurumsal olarak benimsenmesinde önemli bir rol oynayabileceğimize inanıyoruz” dedi. Eğri Kurucu Ortak ve CEO Itay Malinger. “DeFi için güvenilir ve güvenli bir kurumsal çözüm olmadığından, kuruluşlar geçici çözüm olarak MetaMask’ın perakende düzeyinde kullanımına veya bireysel uygulamalarla özel entegrasyonlara dönüyor. Curv’ün MetaMask ile ortaklığı, güvenlik altyapımızın temelini oluşturan Curv’ün kurumsal düzeydeki kontrolleri ve korumaları ile birlikte MetaMask’ın kullanım kolaylığı ve uygulamaya hazır olma özelliğini bir arada sunuyor.

Erken Benimseyen Programı

MetaMask’ın kurumsal sürümünün ticari olarak piyasaya sürülmesine öncülük eden ConsenSys Codefi, ürün özelliklerini şekillendirmelerini, geliştirme yol haritasını etkilemelerini ve yeniye erken erişim elde etmelerini sağlamak için seçkin bir grup ortak, emanetçi ve profesyonel ticaret firması ile işbirliği yapacak. Müşterileri için MetaMask entegrasyonu. İdeal ortaklar, DeFi protokollerine zaten sermaye dağıtan ve ürün geliştirme sırasında yakından ilgilenecek müşterilere sahiptir.. Temasta olmak Erken Benimseyen Programı’na katılmak istiyorsanız. 

Temasta olmak


Planlanan özellikler şunları içerir: 

  • Kurumsal güvenlik. Önde gelen saklama sağlayıcılarıyla doğrudan entegrasyon, çoklu imza desteğiyle DeFi uygulamalarına sermaye dağıtmak için birden fazla transfer ihtiyacını ortadan kaldırır. 
  • Daha iyi risk yönetimi ve operasyonel kontroller. MetaMask, daha sofistike ticareti tetiklemek için yapılandırılabilir onay akışları ekleyecek ve kullanılan sermaye miktarı ve nerede.
  • Güvenle ticaret yapın. Mempool izleme ve özel işlem sunumu, işlemin önden yürütülmesini ortadan kaldırır. Eth2 için BLS anahtar oluşturma ve geri çekme desteği.
  • Kolay uyumluluk, muhasebe ve vergi: Uyumluluk kontrolleri, muhasebe ve vergi raporlamalarının halledildiğini gönül rahatlığıyla ticaret yapın.

ConsenSys hakkında

ConsenSys, lider Ethereum yazılım şirketidir. Dünya çapındaki geliştiricilerin, kuruluşların ve kişilerin yeni nesil uygulamalar geliştirmesine, modern finansal altyapıyı başlatmasına ve merkezi olmayan web’e erişmesine olanak sağlıyoruz. Ürün paketimiz şunlardan oluşur:Infura, Q uorum, Codefi, MetaMask, Yer mantarı, ve Diligence, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor, müşterilerimiz için milyarlarca blockchain tabanlı sorguyu destekliyor ve milyarlarca dolarlık dijital varlıkları ele alıyor. Ethereum, iş benimseme, geliştirici topluluğu ve DeFi faaliyetlerinde lider olan, dünyanın en büyük programlanabilir blok zinciridir. Bu güvenilir, açık kaynaklı temelde yarının dijital ekonomisini inşa ediyoruz. Ürünlerimizi ve çözümlerimizi keşfetmek için https://consensys.net/ adresini ziyaret edin..

Curv Hakkında (www.curv.co)

Curv, tamamen ölçeklenebilir, kurumsal düzeyde ve uyumlu bir bulut hizmeti olarak sunulan dünyanın en güvenilir dijital varlık güvenlik altyapısıdır. Curv’ün çok partili bilgi işlem (MPC) teknolojisi, kurumlara dijital ekonomide başarılı olmak için gerekli olan dijital varlıklar üzerinde koruma, anında kullanılabilirlik ve tam özerklik sağlar. Şirket, kurumsal dijital varlıklar için bulut tabanlı tek MPC cüzdan sağlayıcısıdır ve hem SOC2 Tip II Sertifikası hem de ISO 27001 akreditasyonunu elde eden türünün ilk örneğidir. Curv ayrıca, bugüne kadarki tek İnternet bağlantılı suç sigortası poliçesi olan ve piyasadaki en büyük poliçelerden biri olan Munich Re tarafından desteklenen 50 milyon dolara kadar dijital varlıkları sigortalayarak ek bir gönül rahatlığı sağlıyor. Curv, önde gelen borsalar, emanetçiler, OTC masaları, komisyoncular, geleneksel finans kurumları ve dijital varlık yöneticileri tarafından hızla benimseniyor. 2018’de kurulan Curv, merkezi New York’ta&Tel-Aviv, İsrail’deki D ofisleri.

Medya iletişim bilgileri:[e-posta korumalı], [e-posta korumalı]

CodefiDeFiInstitutional FinanceMetaMaskÜrün DuyurusuHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me