blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

MetaMask Mobile Artık iOS ve Android’de Kullanılabilir

MetaMask Mobile uygulaması, MetaMask’ı en güvenilir Ethereum cüzdanı yapan güvenlik veya kullanım kolaylığından ödün vermeden blockchain tabanlı uygulamalarla etkileşim kurmayı kolaylaştırır. By ConsenSysEylül 3, 2020Yayınlandı 3 Eylül 2020

mobil lansman basın bülteni v2


NEW YORK, NY, 3 Eylül 2020 – Bugün ConsenSys, MetaMask Mobile, iOS ve Android’de indirilebilir. MetaMask Mobile uygulaması, MetaMask’ı en güvenilir Ethereum cüzdanı yapan güvenlik veya kullanım kolaylığından ödün vermeden blockchain tabanlı uygulamalarla etkileşimi kolaylaştırır. 2016’daki lansmanından bu yana, MetaMask’ın tarayıcı içi uzantısı 4 milyondan fazla indirildi ve MetaMask Mobile sürümü, 2019’un sonlarında 135.000 kullanıcıya ulaşan aşırı abonelikli beta sürümünden bu yana merakla bekleniyordu..

MetaMask Tilki MetaMask Mobile’ı Bugün İndirin Şimdi İndirin

Uygulamayı indirdikten sonra, MetaMask kullanıcıları artık hareket halindeyken dijital varlıkları görüntüleyebilir ve takas edebilir, kripto kredilerini ve bakiyelerini yönetebilir, blockchain tabanlı oyunlar oynayabilir, mesajlar imzalayabilir, işlemleri gönderebilir ve kanıtı temsil edebilecek değiştirilebilir olmayan tokenları (NFT’ler) depolayabilir. mülkiyet, üyelik veya benzersiz sanat eserleri ve koleksiyon parçaları. MetaMask Mobile, kullanıcıları bir anahtar kasası, güvenli oturum açma ve belirteç cüzdanı ile donatır. Kullanıcılar zaten bir MetaMask masaüstü uzantısına sahipse, basitçe bir QR kodu oluşturabilir, bunu mobil cihazlarıyla tarayabilir ve tüm işlem geçmişleri saniyeler içinde senkronize olur..

MetaMask gibi uygulamalar, herkese daha şeffaf ve güvenlik odaklı bir internet portalı sunar. MetaMask, standart bir Ethereum cüzdanının yaptığı her şeyi yapar: kripto para birimlerini, ERC-20 jetonlarını ve ERC-721 koleksiyonlarını yönetin. Ancak diğer cüzdanların aksine, insanların Web3’ü herhangi bir mobil web tarayıcısı kadar kolay bir şekilde keşfetmesine de olanak tanır.. 

MetaMask Mobile, Web3 uygulamalarını kullanmaya başlama sürecini basitleştiriyor. 34 ülkede insanlar artık Apple Pay, banka kartları veya diğer ülkeye özgü ödeme yöntemlerini kullanarak doğrudan MetaMask Mobile’da ETH satın alabilirler..

“MetaMask’ın kuruluşundan bu yana, büyük bir erken benimseyenler topluluğunun yeni bir tür bilgi işlem ekosistemine katılmasını sağladık: kullanıcıların kendi hesaplarını kontrol ettiği, hesapların kendi fonlarını kontrol ettiği ve inovasyon hızının olduğu bir yer. tek bekçi. Merkezi olmayan uygulamalar için özel olarak tasarlanmış bir göz atma deneyimi sunmaktan ve kullanıcıların masaüstü MetaMask hesaplarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize etmelerine olanak tanımaktan heyecan duyuyoruz ”dedi. MetaMask

Tüketici Ağ Geçidi Web3

MetaMask Mobile’daki yerleşik web tarayıcısı, kullanıcıları doğrudan uygulamadan Web3’ü keşfetmenin basit, güvenli ve sezgisel bir yolu ile güçlendirir. En önemlisi, MetaMask güvenlik özelliğini web taramasına getiriyor. Uygulama kullanıcıları, yalnızca kullanıcının fonlara ve hesaplara erişebilmesini sağlamak için doğrudan cihazlarında şifreleri ve anahtarları oluşturur. MetaMask ile, merkezi olmayan web’de gezinirken ve etkileşimde bulunurken kullanıcı her zaman tam kontrole sahiptir..

Mevcut MetaMask web uzantısı hizmet vermeye yardımcı olurken milyonlar MetaMask Mobil Uygulaması, Web3 uygulamalarına bağlanarak dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara yalnızca mobil erişimi etkinleştirerek milyonlara daha fazla hizmet verme potansiyeline sahiptir. İnternete bağlı nüfusun yaklaşık% 60’ı olan 2 milyara yakın insan tahmini ağ altyapısının ve uygun fiyatın mobil internet kullanımının artmasına neden olduğu bir mobil cihazdan web’e özel olarak erişmek. Mobil, web tabanlı ürün ve hizmetlere erişim için tercih edilen platform haline geliyor. Web3 farklı değil. MetaMask Mobile beta kullanıcılarının% 65’inden fazlası Kuzey Amerika ve Avrupa dışındadır. 

“Ekosistemimizin” önce mobil “i düşünmeye devam etmesi ve Web3 uygulamalarının kullanıcılarının beklediği güvenlik ve denetimden ödün vermeden UX ve dApp keşfedilebilirliğine öncelik vermesi kritik önem taşıyor. Akıllı telefonların Web2 için yaptıklarını, MetaMask Mobile’ın Web3 için yapacağına inanıyoruz ”dedi ConsenSys’in Kurucusu ve Ethereum’un Eş yaratıcısı Joseph Lubin.

ConsenSys hakkında

ConsenSys, lider Ethereum yazılım şirketidir. Dünya çapındaki geliştiricilerin, kuruluşların ve kişilerin yeni nesil uygulamalar geliştirmesine, modern finansal altyapıyı başlatmasına ve merkezi olmayan web’e erişmesine olanak tanıyoruz. Ürün paketimiz şunlardan oluşur: Infura, Quorum, Codefi, MetaMask, ve Diligence, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor, müşterilerimiz için milyarlarca blockchain tabanlı sorguyu destekliyor ve milyarlarca dolarlık dijital varlıkları ele alıyor. Ethereum, iş benimseme, geliştirici topluluğu ve DeFi faaliyetlerinde lider olan, dünyanın en büyük programlanabilir blok zinciridir. Bu güvenilir, açık kaynaklı temelde yarının dijital ekonomisini inşa ediyoruz. Ürünlerimizi ve çözümlerimizi keşfetmek için https://consensys.net/ adresini ziyaret edin..

Cebinizde Web3 İsteyin?

Her yerden yeni dapp’leri keşfedin, dijital varlıkları takas edin ve daha fazlasını yapın.

 

MetaMask MobileÜrün DuyurusuÜrün LansmanıHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me