SKALE, Bugüne Kadarki En Çok Dağıtılmış Token Satışlarından Birinde 90 Ülkede Yaklaşık 4.000 Yeni Kullanıcı Ekleyerek Etkinleştirme Yoluyla Satışı Sonlandırdı

blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogCodefi

SKALE, Bugüne Kadarki En Çok Dağıtılmış Token Satışlarından Birinde 90 Ülkede Yaklaşık 4.000 Yeni Kullanıcı Ekleyerek Etkinleştirme Yoluyla Satışı Sonlandırdı

90 farklı ülkeden 3.736 kişi, 167.139.884 SKL’yi 0,03 USD / SKL’den satın alarak, dünya çapında geniş bir katılımcı ağı oluşturdu ve 1 Ekim’de SKALE Network’ün 2. Aşama ana ağ lansmanından önce ağ güvenliğini önemli ölçüde artırdı. by ConsenSysEylül 14, 2020Yayınlanan Eylül 14, 2020

SKALE Müzayede Duyurusu 6

11 Eylül 2020 Cuma günü, SKL’nin halka açık token satışı, SKALE Network’ün Ethereum ölçekleme ağı sonuçlandı. 90 farklı ülkeden 3.736 kişi, 167.139.884 SKL’yi 0,03 USD / SKL’den satın alarak, dünyayı kapsayan geniş bir katılımcı ağı oluşturdu ve ağ güvenliğini önemli ölçüde artırdı. SKALE Network’ün 2. Aşama ana ağ lansmanı 1 Ekim’de

 

Ekran Görüntüsü 2020 09 07 - 6 29 31 PM

24 Eylül’den itibaren, bireyler SKL jetonlarını alacaklar ve anında bahis yapmaya başlayabilecekler. Codefi Etkinleştir ve SKALE Ağının güvenliğini sağlamadaki yardımları için ödüller kazanmak. Bugün bitti 50 dApp şu anda oyunlardan DeFi’ye, ses akışına ve daha fazlasına kadar SKALE üzerinde geliştiriliyor. Ayrıca, işe alım, eğitime katılan ve SKALE Ağı ana ağının Aşama 1 ve 2’sini yürütmek için nitelikli olan 21 onaylayıcı bulunmaktadır. Activate platformunda hizmetlerini sunan doğrulayıcıların kısa listesi önümüzdeki günlerde açıklanacak. SKL token sahipleri, bu doğrulayıcılar arasından seçim yapabilecek ve SKALE Ağını destekledikleri için hemen ödüller kazanmaya başlayabilecekler.. 

Lansman, SKALE Ağına bir temsilci, doğrulayıcı veya geliştirici olarak katılmak için gereken bir yardımcı program ve yönetişim jetonu olan SKL’nin ilk halka açık kullanımıydı. SKALE Ağı, geliştiricilere hızlı, güvenli, yapılandırması kolay ve tamamen merkezi olmayan zincirlere erişim sağlayan bir hizmet olarak Ethereum Katman 2 çözümüdür – gaz ücretleri büyüklükleri kullanıcıların şu anda Ethereum Mainnet’te ödediğinden daha düşüktür. Jack O’Holleran olarak SKALE Ağı Şubat ayında şöyle yazdı: “Büyük bir vizyonumuz var, önümüzdeki yıl birkaç milyon günlük aktif kullanıcı dApp’ının çıkacağını görmek istiyoruz ve Ethereum’un ilk milyar tüketicisine ulaşmasına yardımcı olma konusunda tutkuluyuz.”

Gerçek kullanıcılara maksimum dağıtılan lansmanlar, sürdürülebilir bir ağı teşvik eder  

Başarılı merkezi olmayan ağların “etkinleştirilmesini” gerçekten mümkün kılan token lansmanlarını gerçekleştirme süreci hala gelişmekte iken, ConsenSys Codefi tarafından Activate, SKALE Ağı ile adil ve dağıtılmış bir token teklifleri başlatmak için gururla ortak bir vizyon paylaştı. Bu, kripto para birimi endüstrisinde henüz görülmemiş en çok dağıtılan belirteç tekliflerinden birini kolaylaştırmaya yardımcı oldu. ConsenSys’de, hizmet belirteci teklifleri için küresel standartlar oluşturmanın, ademi merkeziyetçi projelerin gerektirdiği yasal ve düzenleyici belirsizliğin yanı sıra adil belirteç dağıtımları oluşturmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz..

Activate’in Token Lansman Standartları, yalnızca en nitelikli ağların en erişilebilir, şeffaf ve adil bir şekilde seçilmesini ve başlatılmasını sağladı. Daha uyumlu bir KYC politikasına bağlılık, onaylanan katılımcıların nihai sayısını 53.300.000 $ ‘lık satın alma niyetiyle 4.533’e çıkardı ki bu, toplam token kullanılabilirliğinin on katından fazla idi. Bir avuç balinanın tüm jetonları toplayıp daha sonra potansiyel olarak atmasına veya ağ ödüllerine hükmetmesine izin vermek yerine, satış, mümkün olan en fazla sayıda bireysel katılımcıyı sağlamayı ve SKALE Ağı’nı kendi kendini sürdüren bir çaba haline getirmeyi amaçladı.  


Fayda jetonunu küresel bir kitleye getirmek, SKALE için eşit derecede önemlidir, çünkü teknolojileri Ethereum için çok önemli bir ölçeklenebilirlik platformu olacak ve Ethereum tabanlı uygulamaların kullanıcıların 1 milyar kişiye benimsenmesine yardımcı olacaktır.. 

Katılımın genişliği daha da güçlüdür, çünkü tüm alıcıların jetonları SKALE Ağında amaçlanan amaçları için gerçekten kullanmaları programlı ve sözleşmeli olarak gereklidir. Bu “Kullanım Kanıtı” gerekliliği, belirteç sahiplerinin ağa katılmak ve önyükleme yapmak dışında herhangi bir nedenle belirteçlerini aktaramayacağı anlamına gelir. Kullanıcılar bunu yaptıktan sonra, örneğin en az 60 gün boyunca stake ederek, ancak o zaman tokenlerinin kilidi açılacaktır.. 

Sıradaki ne

Tüm belirteçler 24 Eylül’de dağıtılacak. Alıcılar, Token’larını Activate platformunda ve 1 Ekim’de başlayan ilk dönemden hemen önce talep edebilir ve paylaşabilir. Stake etmeyi etkinleştir kılavuzu ve SSS sürümleri için bizi izlemeye devam edin.

Alıcıların soruları varsa veya destek biletleriyle ilgileniyorlarsa, Müşteri destek ekibini etkinleştirin ve şu adresten bir bilet gönderebilirler: [e-posta korumalı]

Merkezi Olmayan AğlarSKALEN Haber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map