blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogCodefi Etkinleştir

SKL Ödüllerini Talep Etmek ve Delegasyonu Değiştirmek İçin Resmi Kılavuz

tarafından Collin MyersKasım 25, 2020Yayınlanan Kasım 25, 2020

skale kapağı


1 Aralık saat 12: 00’de (UTC) başlayarak, SKALE Ağının ilk kullanıcıları, kullanım kanıtı sürelerini karşılamaya başlayacak ve bu nedenle, diğer şeylerin yanı sıra, otomatik yetkilendirmeyi kapatabilecek ve jetonlarını başka bir adrese veya temsilciye serbestçe aktarabilecek yeni bir doğrulayıcıya. Kullanım kanıtı gereksinimlerini karşılayan ilk kullanıcı grubu, 1 Ekim 2020’de başlayan ilk iki SKALE Network dönemine katılanlar olacaktır..  

Kullanım kanıtı gereksinimlerini karşılayan tüm kullanıcılar, Activate üzerinde nasıl talepte bulunulacağı ve nasıl pay alınacağına ilişkin talimatlar için gerçeğin kaynağı olarak bu belgeye başvurmalıdır. Diğer tüm belgeler yanıltıcı olma şansına sahiptir ve Codefi Activate veya SKALE tarafından onaylanmamıştır.. 

Lütfen Etkinleştir’i de takip edin  Telgraf grubu ve gör SKALE Staking SSS daha fazla bilgi ve güncellemeler için. Bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen https://activateteam.zendesk.com adresinden müşteri desteği ile iletişime geçin..

Ödüllerinizi talep etmeden önce, tokenlerinizi yeni bir onaylayıcıyla veya yetkisiz olarak yatırın, lütfen kayıtlı cüzdanınızda işlemlerle ilişkili gaz maliyetlerini karşılamak için yeterli ETH bulunduğundan emin olun..

ADIM 1: Yetkilendirmeyi Değiştirme

İkinci dönemin tamamlanmasının ardından, kullanım kanıtını tatmin eden ve otomatik yenilemeyi kapatan kullanıcılar, SKL jetonlarını herhangi bir adrese aktarabilir veya jetonlarını yeni bir doğrulayıcıya yeniden devredebilir. Stake etmeye devam etmek istiyorsanız herhangi bir işlem yapmanız gerekmez ve aşağıdaki 2. Adıma geçebilirsiniz.. Kullanıcılar yetkilendirmeyi değiştirmek isterlerse, 29 Kasım 12:00 PM ET’den önce otomatik yenilemeyi kapatmaları gerekir. Otomatik yenileme kapatılmazsa, kullanıcıların jetonları 31 Ocak’a kadar Epoch 3 ve 4 için iki aylık artışlarla devredilmeye devam edecek.. Otomatik yenilemeyi kapatmak jetonlarınızın yetkisini kaldırır ve delegasyon ödülleri almayı durdurursunuz. Yeniden yetki verdiğinizde, yeni dönem takip eden ayın 1’inde (00:00 UTC saati) başlar ve bu süreye kadar delegasyon ödülleri almazsınız. Ay boyunca herhangi bir noktada yeniden yetki verebilirsiniz ve delegasyon, sonraki ayın 1’inde doğrulayıcı tarafından kabul edildiğinde otomatik olarak başlayacaktır..

Otomatik yenilemeyi kapatmak için, sağ alt köşede otomatik yenileme düğmesini bulacağınız Token Envanteri sayfasına gidin. Düğmeye tıkladıktan sonra, zincir üzerinde bir işlem yaparak iptali onaylamanız istenecektir. İşlem başarıyla tamamlandıktan sonra, 30 Kasım saat 12:00 ET itibarıyla sona eren ikinci dönemin sona ermesini takip eden gün, kullanıcılar tokenlerine hazır olacak..

Ekran Görüntüsü 2020-11-24, 8.34.32 AM.png

ADIM 2: Ödüllerinizi Alın

PoU dönemi ve sonraki her dönem için delegasyon ödülleri, her bir dönemin / ayın bitiminden sonraki birkaç gün içinde talep edilebilir hale gelir. Ödüllerinizi istediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Asla sona ermeyecekler ve her zaman size akıllı bir sözleşmeyle atanacaklar.

Kasım döneminin tamamlanmasının ardından, kullanıcıların ilk iki dönemde stake kazandıkları ödüller talep edilebilir ve aktarılabilir. Giriş yaptıktan sonra Token Envanteri sayfasına gidin. Jeton talep etme açılır penceresini başlatmak ve ilk iki dönem boyunca kazanılan SKL ödüllerinizin özetini görüntülemek için “SKL Talep Et” i tıklayın.. NOT: Ödüllerinizi talep etmek için cüzdanınızda yeterli ETH’ye sahip olmanız gerekir (gönderim sırasında tahmini ~ 20,00 $).

Transfer talebini başlatmak için “SKL belirteçlerimi al” ı tıklayın. Bu, onay için kayıtlı cüzdanınız için bir modal açmalıdır. 

Ekran Görüntüsü 2020-11-24, 8.32.50 AM.png

Daha uzun yetki süreleri ne zaman kullanılabilir olacak??

SKALE Network’ten gelen bilgilere göre, daha uzun delegasyon dönemleri, yönetişim süreci aracılığıyla giriş ve onaydan sonra muhtemelen ortaya çıktıktan 9-10 ay sonra başlatılacaktır. O zamana kadar tüm ağ destekçileri için 2 aylık bir stake etme süresi vardır..

Merkezi Olmayan AğlarSKALEN Haber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me