blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

Ana SayfaBlogHaberler

İşte Gerçekten Önemli 40 Kripto Twitter Hesabı

Her gün birden fazla saat abartı değildir. Olur. Açıklayayım… by ConsenSysOcak 31, 2019Yayınlandı Ocak 31, 2019

Her Gün Saatlerce Kripto Twitter'ı Okuyorum İşte Gerçekten Önemli 40 Hesap Her Gün Saatlerce Kripto Twitter'ı Okuyorum - İşte Gerçekten Önemli 40 Hesap

Benim mutlu yerim

Twitter pek çok şeydir. Memler ve tweettorms, diatribes ve sorgulamalar şeklinde fikirlerinizi paylaşmak ve paylaşmak için özel bir yerdir. Spor, dünya çapındaki olaylar, son dakika haberleri – her şeyi takip etmek için bir bölüm içerir. Elbette Twitter, trollere ve korkak tacirliklere de bir yuva sağlıyor ve bir gün blockchain teknolojisi tarafından gereksiz hale getirilebilir – ancak şu an itibariyle Twitter’ın bir bilgi kaynağı olarak uygulanabilirliği yadsınamaz..

Size Twitter’daki en iyi gruptan, Twitter’ı zaman emici bir sosyal medya platformundan anlamlı bir etkileşim ve (çoğunlukla) sağlıklı bir söylem için bir arenaya yükselten topluluktan bahsedeyim. Evet, hala nemli memlere ve trollere sahip, ancak aynı zamanda, blockchain teknolojisi ve kripto para birimlerinin uygulanması yoluyla dünyanın daha iyi bir yer olabileceğine dair sınıf, ortak değerler ve ortak inancı da var. Doğru, CryptoTwitter benim mutlu yerim.

Bu listeyi sipariş etmek için uzun uzun düşündüm ama sonunda çok zor ve tamamen öznel olacağına karar verdim …

Ethereum için CryptoTwitter’da takip edilecek en iyi insanlar kimler??

Vitalik Buterin

Yaygın bir şekilde Ethereum’un kurucu ortağı olarak bilinir, kesinlikle ETH vermeyen bir kişi ve potansiyel uzaylı (hala bu konuda onay bekleyen). Diğer kullanıcılarla şeffaf bir şekilde iletişim kurar, trol olmayanların çoğuna yanıt verir ve blockchain ile ilgili her şey hakkında herkesin en büyük fikirlerinden bazılarını sağlar..

1. Bugün Ethereum’un Casper araştırmasının tarihini ve durumunu açıklayan bir tweet fırtınası yapacağım, FFG ve CBC savaşları, hibrit => tam geçiş, rastgeleliğin rolü, mekanizma tasarımı sorunları ve daha fazlası.

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 16 Ağustos 2018

Vlad Zamfir


Kendini tanımlayan absürdist bir trol olan Vlad, Ethereum’da hissenin kanıtlanmasına geçişe öncülük eden bir Ethereum geliştiricisidir. CryptoTwitter’ın vokali, ayrıca sık sık blok zinciri yönetişimi, kripto ekonomisi ve diğer blok zinciri ölçeklenebilirlik önerilerini tartışıyor..

Andreas M. Antonopoulos

Godfather’ın kendisi. En önde gelen bitcoin ve blockchain uzmanlarından biridir, “Mastering Bitcoin”, “Mastering Ethereum” da dahil olmak üzere çok sayıda en çok satan kitap yazdı ve kripto dünyasının en sevilen ve saygı duyulan kişilerinden biridir. O kadar seviliyor ki, birçok kripto meraklısı, topluluğa yorulmak bilmeyen bağlılığı için Andreas’a 1,6 milyon dolar bağışta bulunmak üzere bir araya geldi..

Bitcoin hakkında bir şeyler öğrendiyseniz, katıldıysanız, kullandıysanız veya herhangi bir şekilde yararlandıysanız, lütfen Andreas M. Antonopoulos’a bağış yapın. #THANKYOUANDREAS https://t.co/vjvlidsQ8Y

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) Aralık 6, 2017

Joseph Lubin

Ethereum’un kurucu ortağı ve ConsenSys’in kurucusu Joe, sık sık tweet atıyor ve Ethereum hakkında güncellemeler ve bilgiler almak için en iyi hesaplardan biri. Ethereum veya lider akıllı sözleşme platformunda gelişen projeler ile ilgilenen herkes için takip edilmesi gereken bir şey..

#Blockchain bir piyasadan daha fazlasıdır. Bu bir hareket.

– Joseph Lubin (@ethereumJoseph) Aralık 1, 2018

Gavin Wood

Ethereum’un kurucu ortağı ve Parity Technologies’in kurucusu Gavin, şu anda özel / konsorsiyum zincirlerini, halka açık / izinsiz ağları, oracle’ları ve gelecekteki teknolojik gelişmeleri bağlamak için inşa edilmiş bir ağ olan Polkadot’u inşa ediyor..

Donanma Ravikantı

Tanıtıma ihtiyacı olmayan bir adam, ama yine de bir tane var. AngelList’in CEO’su ve kurucu ortağıdır. Ek olarak, Metastable Capital, CoinList, Republic’in kurucu ortağıdır ve 100’den fazla şirkette yatırımcıdır. En önemlisi, Naval, teknolojiyle ilgili tartışmaları ve tweet fırtınalarıyla tanınan modern bir filozof haline geldi – bilim ve para arasındaki kesişme dediği şey. Bir tweet fırtınasından sonra, kendinizi aniden uyuyamaz halde bulursanız, kripto paranın gelecekteki sonuçlarını anlamaya çalışırsanız şaşırmayın..

1 / Blockchain ağları pazarlarla değiştirecek.

– Deniz (@naval) 21 Haziran 2017

Taylor Monahan

Taylor Monahan kurucudur & MyCrypto CEO’su ve daha önce MEW (myetherwallet) kurdu. Bu üniversiteden ayrılma, takip edilecek en iyi insanlardan biridir ve sürekli olarak harika kripto perspektifleri sunar. Ayrıca CryptoTwitter’i takip etmek için kendi listesinin küratörlüğünü yapıyor..

Takip ettiğin en sevdiğin kişi kim? #cryptotwitter?

Sadece bir favori. İki değil. Liste değil. Bana birden fazla verirsen kelimenin tam anlamıyla seni engelleyeceğim.

– Taylor Monahan (@tayvano_) 17 Ocak 2019

Nick Szabo

Nick, dijital para birimleri, blok zincirine öncülük eden ve hatta “akıllı sözleşmeler” terimini icat eden ilk çalışmaları ile tanınan bir bilgisayar bilimcisi ve şifreleme uzmanıdır. Nick, bitcoin ve blockchain teknolojisi konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olarak bilinir. Daha fazlasını okuyabilirsiniz onun kişisel bloğug.

Simon De la Rouviere

Simon, ConsenSys’de bir blok zinciri mühendisi ve Ujo Music’in kurucu ortağıdır. Blockchain, müzik hakkında tweet atıyor ve aynı zamanda küratörlük pazarlarında bir otoritedir. O son zamanlarda bir haber bülteni başlattı abone olmanız gereken!

Chris Burniske

Chris, ARKinvest’te analist olarak başladı ve burada ilk kripto yatırımlarını yönetti ve sonunda kendi firması Placeholder VC’yi kurdu. Chris ayrıca, Cryptoasset kitabının yazarlarından, özellikle kripto varlık yatırımlarını tartışmaktan hoşlanan herkes için zorunlu bir takip yapmıştır..

Daha fazla insan sahip olacak #cryptoassets hisse senetlerinden.

– Chris Burniske (@cburniske) 1 Temmuz 2018

Amber Baldet

40 yaşın altındaki Forbes defterinin bir üyesi olan Amber, daha önce JP Morgan’ın Quorum’u geliştiren blockchain programının lideriydi ve şu anda halka açık ve izinli blockchain ağları için bir uygulama ve hizmet ekosistemi oluşturan Clovyr’in CEO’su. Onu takip etmek için başka bir nedene ihtiyacın olursa, en sevdiği şeylerden bazıları viski, sermaye piyasaları, 1930’ların caz müziği ve ataerkilliği yıkmaktır..

Martin Köppelmann

Martin, Gnosis tahmin pazarının CEO’su ve kurucu ortağı, DAO (merkezi olmayan otonom organizasyon) uzmanı ve şimdiye kadar tanışacağınız en parlak insanlardan biri. DAO’ları gerçekten sevdiğini söylemiş miydim??

Önümüzdeki yarıyıl için en çok heyecanlandığım tek proje bu. Büyük olasılıkla “DAO” dan bu yana Ethereum üzerindeki en büyük DAO deneyi olacak.

DxDAO duyurusu!

18 Şubat’tan itibarenhttps://t.co/DVm5VjaGcJ @kafadergisi

– Martin Köppelmann (@koeppelmann) Aralık 21, 2018

John Wolpert

Önceden IBM’in blockchain girişimi ve Hyperledger’ın kurucu ortağı olan John, şimdi ConsenSys’de Ethereum’a odaklanıyor. Özellikle hem kurumsal hem de kamuya açık blok zincirleri hakkındaki harika teknik bilgileri için onu takip edin..

Başlangıç ​​bana sordu, "Blockchain’e nasıl başlarız?" Cevap: Bir masa oyunu tasarımcısı işe alın, karton versiyonu eğlenceli olana kadar oynayın, ardından elektronik tablolara, ardından SaaS’a geçin ve elinizde tuttuğunuz varlıkların değeri herkesi tedirgin etmeye başladığında, ardından blok zinciri.

– John Wolpert (@jwolpert) 25 Ocak 2019

Preethi Kasireddy

Goldman Sachs, A16Z ve Coinbase’deki önceki iş deneyimiyle Preethi’nin bir CryptoTwitter ünlüsü olması şaşırtıcı değil. TruStory’nin kurucusu ve CEO’su olarak Twitter’da çok aktiftir ve tweet’leri ve TruStory’de bulunan en gerçekçi ve dürüst bilgilerden bazılarını sağlar..

Bitcoin, ideolojiyi vaaz ettiği için yükseldi. Ethereum, Pratikliği vaaz ettiği için yükseldi.

Yanılgı, birinin DOĞRU, diğerinin YANLIŞ olduğunu düşünmektir. Yeni bir sosyal yapının HER İKİSİNE de ihtiyacı var.

– Preethi Kasireddy (@iam_preethi) 21 Ocak 2019

Lane Rettig

Lane, zor sorular sormasıyla tanınan bir Ethereum ve Ewasm çekirdek geliştiricisidir. Geçenlerde duyurdu Etherean İnsanların sosyal ölçeklenebilirliği ve Ethereum ile güçlendirilmiş bir dünyanın daha büyük etkilerini tartışabileceği bir topluluk.

Andrew Keys

Andrew, sermaye piyasaları, teknoloji ve bir girişimci olarak önceden uzmanlığa sahip ConsenSys’de küresel iş geliştirme başkanıdır. Yıllık kripto piyasası tahminleri ve piyasa analizleri ile tanınır hale geldi.

İşte 2019 için 19 blockchain tahminim: https://t.co/82VcI7cJRy

– Andrew Keys (@AndrewDARMACAP) 12 Ocak 2019

Richard Burton

Richard, Ethereum tabanlı belirteçler için web tabanlı ve mobil bir cüzdan oluşturan Balance’ın CEO’sudur. Twitter’da son derece aktif (neredeyse takipçileri kadar tweet’e sahip) ve merkezi olmayan finansın en büyük savunucularından biri. MakerDAO, stablecoins ve diğer #defi uygulamalarıyla ilgilenen kişilerin takip etmesi gereken bir yer.

Uygun hissettiriyor @Hayalhanemersin Wall Street üzerinde görünen bir ofisi var. &# 127974; pic.twitter.com/4FBa8oMUkG

– Ric Burton &# 127468;&# 127463; ‣ &# 127482;&# 127480; (@ricburton) 22 Ocak 2019

Emin Gün Sirer

Cornell’de ünlü bir profesör ve blok zinciri araştırmacısı olan Emin, aynı zamanda IC3, Kripto Para Birimleri ve Sözleşmeler Girişimi. Ek olarak, blok zinciri ölçeklenebilirliği için bir katman 0 çözümü geliştirmeyi amaçlayan bir yazılım şirketi olan bloXroute Labs’ın kurucu ortağı oldu..

Yan Zhu

Kısacası, o bir baş belası. Liseden ayrılan kişi, temel dikkat belirtecinin arkasındaki şirket olan Brave’de Baş Güvenlik Görevlisi olma yolunda ilerledi. 16.000’den fazla tweet ile inanılmaz derecede aktif ve en sevimli evcil tavşanlardan birine sahip.

azuki, meyveli turtanın parçası olma kaderine boyun eğiyor pic.twitter.com/9dpoiuag1i

– yan (@bcrypt) 4 Ocak 2019

Evan Van Ness

Koşar weekinethereum.com, geliştirici güncellemeleri, ölçeklenebilirlik haberleri ve Ethereum için yaklaşan önemli tarihler için en iyi haber kaynağı ve haber bülteni. Şu anda her şeyi merkezden dağıtma misyonuyla ConsenSys’de çalışıyor.

Mike McDonald

Kendisi bir güvenlik mühendisi, Walden Bridge Capital’in ortağı ve https://mkr.tools. Mike, merkezi olmayan finans konuları hakkında sık sık paylaşımda bulunur ve stabilcoin endeksi Myles Snider ile.

Finanse etmek istediğim fikir: açık kaynaklı Runescape klasiğini alın ve onu bir Loom yan zincirine entegre edin. https://t.co/wn7bTGvYnV

– Mike McDonald (@mikeraymcdonald) Aralık 17, 2018

Fred Ersham

Daha önce Coinbase’in kurucu ortağı olan Fred, kripto varlık yatırım şirketi Paradigm’i kurmuştu. Birçok büyük kripto şirketi ve şirketinde yatırımcıdır. Twitter’da daha az aktif olsam da onu takip ederdim çünkü gelecekte harika şeyler yapacak ve sen bunu kaçırmak istemiyorsun.

Bence bu, birçok bilim kurgu yazarı ve vizyonerinin göremediği ilginç bir yön. Muhtemelen keşfedeceğiz "iç dünya", dış dünya yerine.

– Lars Pensjö (@larspensjo) 5 Ocak 2019

Laura Shin

Laura, para yatırmayan biri olmasına rağmen (herhangi bir kripto varlığına sahip olmayan biri), en popüler iki kripto podcast’i olan Unchained ve Uncomfirmed’i başlattı ve burada blockchain endüstrisindeki en iyi beyinlerle röportaj yaptı. Podcast’leri ve tweet’leri genellikle yeni ve düşünceli bilgiler sağlar..

Ari David Paul

CryptoTwitter’ın hiçbir listesi, kripto hedge fonu BlockTower Capital’in CIO’su Ari olmadan tamamlanamaz. Twitter’daki en aktif kişiliklerden biri, ileri seviye analizler sağlıyor ve kripto alanında gerçek bir düşünce lideridir. Ayrıca twitterstorm sanatında da ustalaştı.

1 / Kripto eğitimi dizisi: Sürekli olarak eğitim kaynakları isteniyor ve bu zor – "sarmal", Kripto para birimi anlayışına katkıda bulunan alanların etrafında dolaşmak, her biri diğerleriyle ilgili bilginize göre kademeli olarak daha anlamlı hale gelir.. pic.twitter.com/aEc8vLdJEL

– Ari Paul ⛓️ (@AriDavidPaul) 20 Mayıs 2018

Alex van de Sande

Alex, son beş yıldır Ethereum Vakfı için bir tasarımcı ve ön uç geliştirici oldu. Aklını konuşmaktan çekinmiyor ve özellikle kripto devriminden kaynaklanan potansiyel insan-makine çatışmalarıyla ilgilenenler için mükemmel bilgiler sağlıyor..

Josh Stark

Josh, Web3’ü oluşturan ve son teknoloji kriptoekonomik araştırmalar yürüten L4’ün kurucu ortağıdır. L4, Counterfactual’dan (bir protokol veya ölçeklenebilir blok zincirleri), MakerDAO ile DAI kullanarak uygulamalar geliştiren geliştiricilere başlangıç ​​sermayesi sağlayan bir ortak girişim olan StableFund’a kadar çok sayıda projeyi yönetir. Ayrıca Ethereum ve Ethereum tartışmasını da çözdü.

bu mu:

cc @hayalhanemersin, @evransahin

– Josh Stark (@ 0xstark) 14 Ocak 2019

John Lilic

Daha önceki ConsenSys üyelerinden biri, birden fazla kripto şirketinin danışmanı ve Code to Inspire’ın kurucu ortağı olan John, CryptoTwitter’da öne çıkan bir ses haline geldi. Ethereum, Bitcoin, küresel sosyal sorunlar ve enerji piyasaları hakkında sık sık tweet atıyor..

Jackson Palmer

Jackson meme kripto para birimi Dogecoin’in yaratıcısıdır. Ayrıca merkezi olmayan bir yayın oluşturdu ve blok zincir teknolojisi hakkında sürekli olarak mükemmel bakış açıları sağlıyor. Youtube kanalı, mevcut en iyi kripto tanıtım videolarından bazılarıyla dolu. *Jackson, Nisan 2019 itibarıyla Twitter ve Youtube’dan ayrıldı..

Jeremy Gardner

Kendini tarif eden bir gürültü getiricisi olan Jeremy, Augur, Blockchain Education Network, Distributed, SAAVHA ve en son Ausum Ventures dahil olmak üzere birçok şirket kurdu. Ayrıca San Francisco’da Cryptocastle – kripto girişimcileri için ortak yaşam alanı – yaratmasıyla tanınıyor ve yakın zamanda Miami’de başka bir kale açtı. Aynı zamanda kriptoyu her seferinde yanlış yönlendirilmiş bir babanın evanjeleştirmesine yardımcı oluyor.

Başka bir memnun müşteri pic.twitter.com/r1whKUGG0E

– Jeremy Gardner (@Disruptepreneur) 12 Ocak 2019

Eric Meltzer

Peking Üniversitesinden ayrılan Eric uzun bir yol kat etti ve şu anda Çin’in en büyük blockchain odaklı fonu olan InBlockchain’in ortağı. Haber bülteni, işin kanıtı kripto projeleri ve kripto varlıklar hakkındaki güncellemeler için haber kaynağına abone olunması zorunlu hale geldi.

Vinay Gupta

2015’te Ethereum’un piyasaya sürülmesine yardım etti ve ayrıca fiziksel ve fikri mülkiyeti devredilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir protokol olan Mattereum’u kurmak için ayrılmadan önce ConsenSys’te çalıştı. Vinay, yaklaşık 150 bin tweet ile CryptoTwittr’de en aktif ünvanı elinde tutuyor.

Anthony Pompliano AKA Pompası

Pomp, bitcoin ve blockchain teknolojisinin en sesli savunucularından biri haline geldi. Morgan Creek Digital’in kurucusu ve en popüler kripto podcast’lerinden biri olan Off the Chain’in sunucusu. Uzun bitcoin, kısa bankacılar onun ortak nakdi haline geldi.

Wall Street bankalarının basında söylediklerini dinlemeyin.

Her biri şu anda kripto oluşturuyor, satın alıyor veya ona yatırım yapıyor. Bunu kaçırmayı göze alamazlar.

Dikkat dağıtıcı şeylere kanmayın. Sadece ne yaptıklarını izle.

– Pomp &# 127786; (@APompliano) 30 Ocak 2019

Ryan Selkis AKA Twobitidiot

Ryan, kimse kripto ile ilgilenmeden önce kripto para birimindeydi. Önceki deneyimi, Digital Currency Group’un kurucu ortağı ve Coindesk’in genel müdürü olan ConsenSys’de bir girişimci olarak çalışmayı içermektedir. Kısa süre önce, kripto varlık pazar araştırması sağlayan bir şirket olan Messari’yi kurdu. Üretken bir yazar olan Ryan, ironik bir şekilde adlandırılmış, okunması gereken kripto bültenini yazıyor Niteliksiz Görüşler.

Jill Carlson

Jill, Oxford’da yüksek lisansını tamamlarken Cambridge Üniversitesi’nde blockchain protokolü ve kripto varlık araştırmacısı olarak geçiş yapmadan önce Goldman Sachs’ta tahvil tüccarı olarak çalıştı. O zamandan beri birden fazla yüksek profilli kripto şirketinin danışmanı oldu ve özgür ve açık finansal sistemler geliştirmek için araştırma yapan ve teknoloji geliştiren bir kar amacı gütmeyen Open Money Initiative’i kurdu..

Tutkunuzu erken bulma konusunda endişelenmeyin. 18 yaşımdayken tutkum henüz icat edilmemişti.

– Jill Carlson (@jillruthcarlson) 25 Temmuz 2018

Trent McConaghy

Makine öğrenimi üzerine eleştirel beğeni toplayan iki kitap, 40’tan fazla makale ve patentin ortak yazarı olan, önceki iki çıkışı (ADA ve Solido) olan bir seri girişimci olarak, Trent geleceği inşa etmeye yabancı değil. Şimdi zamanını BigchainDB’nin CTO’su olarak görevi verileri parçalamak ve herkes için verilere erişimi eşitlemek olan Ocean Protocol geliştiriyor. AI ve blockchain ile ilgili her şey için onu takip edin.

Meltem Demirors

Benevelont yaramazlık yapan ve CoinShares’in CSO’su olan Meltem, CryptoTwitter’daki en tanınmış kişilerden biridir. Daha önce 110 kripto para birimi ve şirketten oluşan bir portföyü yönettiği Digital Currency Group’ta geliştirme başkan yardımcısı olarak çalıştı. Meltem ayrıca Forbes Ledger 40’ı insanların kriptoda izlemesi için 40 yaş altı liste yaptı.

Kripto ile ilgili en güzel şey, bir nesil girişimciyi bankacılık, para ve finansal sistemlerin nasıl çalıştığını öğrenmeye zorlamasıdır..

Mevcut sistemi geliştirmenin ve nihayetinde ortadan kaldırmanın ilk adımı, bugün olduğu gibi * neden * ve * nasıl * var olduğunu anlamaktır..

– Meltem Demirors (@Melt_Dem) 22 Ocak 2019

Jeff Coleman

Jeff, CTO olarak Decentral Consulting Services’e katılmadan önce 2010 yılında bağımsız bir kripto danışmanı olarak başlayan profesyonel bir teknoloji uzmanıdır. O zamandan beri teknoloji ve blok zinciri ile ilgili her şeyi taahhüt etti ve sonunda Ledger Labs’ın CTO’su oldu. Son olarak, ölçeklenebilir blok zinciri uygulamaları için açık kaynaklı bir protokol olan CounterFactual’ı kurdu..

Brian Armstrong

Brian kurucu ortağıdır & Kripto-tek boynuzlu at CEO’su Coinbase ve GiveCrypto’nun kurucu ortağı. En tanınmış kripto girişimcilerinden biri olan Brian, ekosistemin büyümesine yardımcı oldu. Coinbase’de öğrendiği hayat derslerini ve tavsiyelerini sık sık paylaşıyor ve gelecekteki bir kripto girişimcisi olmak isteyen herkes için takip edilmesi gereken bir şey. Dehasının daha fazla kanıtı için, çörek yemeyi kullanıcı testi olarak saymanın bir yolunu buldu..

Nathaniel Whittemore

Nathaniel NLW’yi kurdu & Şirketler ve yatırım fonları için bir kripto danışmanlık firması. En çok onun için tanınıyor uzun pazarlar her haftanın en iyi twitter başlıklarını ve uzun makalelerini genişlettiği haber bülteni.

Sam Cassatt

Geri dönüş yapan fütürist ve ConsenSys’deki eski STK, Sam sık sık Ethereum, merkezi olmayan finans ve Web3 geleceği ile ilgili teknik kavramlar hakkında tweet atıyor. Sam’i takip etmek için başka bir nedene ihtiyacınız varsa, o aynı zamanda kod = konuşma savunucusudur..

Kodlayıcılar sorumlu olmalı mı?

– sam cassatt (@samcassatt) Aralık 11, 2018

Spencer Öğlen

Spencer, 2014’te BTCity’yi kurdu ve yakın zamanda 2018’de DTC Capital’i kurdu. CryptoTwitter’da harika sorular soran ve anlamlı sohbetler yürüten bir yatırımcı. Şu anda bir Miami Web3 geliştirici buluşması başlatıyor, bu nedenle bölgedekiler için mutlaka kontrol edin!

$ ETH dünyanın açık finans sistemi için programlanabilir rezerv para birimidir.

– Spencer Noon (@spencernoon) 30 Ocak 2019

Web3 geliştiricisi olma becerilerini öğrenmek ister?

Ethereum geliştirici portalına göz atın.

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me