Yeni Ethereum 2.0 Raporu: Tüm Katılımcıların% 65’inden fazlası ETH’lerini Stake Etmeyi Planlıyor

blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

Ana SayfaBlogHaberler

Yeni Ethereum 2.0 Raporu: Tüm Katılımcıların% 65’inden fazlası ETH’lerini Stake Etmeyi Planlıyor

ETH sahiplerinin Eth2’de pay sahibi olma beklentisiyle ilgili motivasyonları, tercihleri ​​ve endişelerinin kullanıcı odaklı bir raporu, ConsenSys tarafından 6 Mayıs 2020’de yayınlandı

Eth2 Staking Raporu Kahramanı kodfi Ethereum 2.0 Raporunun tamamını indirin. İndir

2020’de Ethereum 2.0’ın (Eth2) piyasaya sürülmesi, kritik ve uzun süredir beklenen bir endüstri kilometre taşını temsil ediyor. Endüstrinin mevcut ETH sahibi motivasyonları, duyguları ve davranış kalıplarına dair kolektif anlayışı, konu stake etme (ya da değil!) Olduğunda Ethereum’un Proof of Stake yolundaki başarısını desteklemek ve katalize etmek için çok önemlidir.. 

ConsenSys Codefi, Eth2’de stake etme konusunda niyetlerini ve ihtiyaçlarını anlamak için uzaydaki 300’e yakın ETH sahibini araştırdı. Raporumuz, temel tasarım ve ürün konularını bilgilendirmenin yanı sıra, farklı kullanıcı kişilikleri arasında etkili bir şekilde benimsemeyi teşvik etmek için protokol ekipleri, müşteri geliştiricileri ve altyapı sağlayıcıları için stratejik ve taktik öneriler sunmayı amaçlamaktadır.  

Bağlam ve Araştırma Hedefleri

Ethereum 2.0’ın ilk aşamasının bu yıl piyasaya sürülmesi, halka açık Ethereum ana ağının bir sonraki evriminin başlangıcını işaret edecek. Ethereum 2.0’daki en önemli yükseltmelerden biri, Proof of Work’ten (PoW) Proof of Stake (PoS) konsensüs algoritmasına geçiş. Bu yükseltme, gelişmiş ölçeklenebilirlik, ağ bakım teşvikleri, enerji verimliliği ve güvenlik ile sonuçlanacaktır. Dahası, yeni ağ mimarisi, geniş bir ETH sahibi kategorisi için, Ethereum topluluğuna kamu altyapısı sağlamak için sürekli bir gelir yaratma yeteneği oluşturmak için yeni bir fırsat sunuyor. 

Bir PoS ağının başarısının özü, katılımcıların blok zincirini yeterince güvence altına almak için eterlerini (ETH) ağa yatırma istekliliğidir. Bu nedenle, mevcut ETH sahiplerinin stake etme tercihlerini, davranışlarını ve ihtiyaçlarını ve Ethereum 2.0’a katılımlarının nasıl hızlandırılabileceğini ve optimize edilebileceğini anlamak zorunludur..

Araştırmayı tasarlamadan önce ekibimiz, Ethereum 2.0 hisse ekosistemi hakkındaki sorularımızı ve varsayımlarımızı daha iyi anlamak amacıyla çeşitli niteliksel paydaş görüşmeleri belirledi ve gerçekleştirdi.. 

Ortaya çıkan temel bulgulardan biri, Eth2 topluluğundaki inşaatçılar, sağlayıcılar ve olası katılımcılar arasındaki mevcut iletişim boşluğuydu. Ufukta Aşama 0 ile protokol, müşteri ve altyapı ekipleri, gelecekteki doğrulayıcılar evreninde mümkün olan en geniş katılımı teşvik eden özellikleri iletmeli, tasarlamalı ve uygulamalıdır.. 

Ön araştırma bulgularını göz önünde bulunduran ekibimiz, son kullanıcıları eğitirken hem geliştiricileri hem de kolaylaştırıcıları bilgilendirmek için geniş kullanıcı segmentlerini, duyguları ve davranış kalıplarını yakalamak için nicel bir kullanıcı araştırması tasarladı ve devreye aldı.. 

Çalışma, aşağıdaki bilgileri ortaya çıkarmayı ve analiz etmeyi amaçladı:


  • Mevcut ETH sahiplerinin profilleri ve davranış kalıpları nelerdir?
  • Eth2.0’da stake etme söz konusu olduğunda Eth sahiplerinin niyetleri ve motivasyonları nelerdir??
  • Evlat edinmenin önündeki mevcut sıkıntı noktaları ve potansiyel engeller nelerdir?
  • Bu, hangi katma değerli sağlayıcıları ve pazar fırsatlarını sunuyor??

Şubat 2020’de başlatılan ve 20 gün boyunca yayında kalan mevcut ETH sahipleriyle ilgili çevrimiçi bir anketin 287 katılımcısından sonuçlar çıkardık. Orijinal anketi bulabilirsiniz İşte.

Eth2 kendini geliştirmeyecek, bu nedenle bu dönüm noktasına katılan herkese teşekkür ederiz ve çalışmalarımızı anlayışlı ve yararlı bulacağınızı umuyoruz! 

Ethereum 2.0 Staking Raporunun tamamını indirin

CodefiEthereum 2.0’ı indirin En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map