Bu makaleyi okuyorsanız, şu anda bir borsa kullanarak kripto para ticareti yapıyorsunuzdur. Belki şimdi, ticaretinizi ve bir sonraki seviyeye yatırım yapmaya ve portföyünüzü yönetmek için en iyi kripto grafik yazılımı ve araçlarını aramaya hazırsınız..

Kendinize en iyi kripto para ticareti şansını vermek için uygun grafik yazılımına, kaynaklara ve analiz araçlarına ihtiyacınız olacak, böylece ticaret fırsatlarını bulmak ve analiz etmek için canlı grafikleri görüntüleyebilirsiniz..

İçin En İyi Kripto Platformu

İtibar

ticaret görünümü Siteyi ziyaret et

İçin En İyi Kripto Platformu

Portföy Yönetimi

Karides logosu Siteyi ziyaret et

İçin En İyi Kripto Platformu

Altcoin Çiftleri

coinigy Siteyi ziyaret et

En İyi Kripto Grafik Yazılımı

İşte ticaret için en iyi kripto para birimi grafik yazılımı ve araçları listemiz:

Cryptocurrency Grafik Yazılımı: Karşılaştırmalar

Bu karşılaştırma kılavuzu, kripto para birimlerinin grafiğini çizmek için popüler sitelere genel bir bakış sağlar. Derecelendirmemiz, sitelerin kullanım kolaylığını, bağlanabilen değişimleri ve fiyatlandırmayı değerlendirmeye dayanmaktadır..


TradingView

TradingView, tüm seviyelerdeki aktif kripto tüccarları için uygun olan bulut tabanlı bir grafik ve sosyal ağ web sitesidir. Platform, hareket halindeyken grafik oluşturmak için cep telefonu uygulaması aracılığıyla hızlı ve esnek bir birinci sınıf masaüstü grafik paketinin tüm işlevlerini sunmayı amaçlamaktadır..

TradingView’i ziyaret edin

Geleneksel finans piyasalarında işlem yapıyorsanız veya bir süredir kripto alanında bulunuyorsanız, TradingView’in en iyi kripto grafik platformlarından biri olarak listemizi oluşturduğunu görmek şaşırtıcı olmamalıdır..

ticaret görünümü

Başlangıçta, stok tarama ve çizelgeleme için kullanılıyordu. Bununla birlikte, dijital para birimlerinin talebini karşılamak için grafik sitesi, aşağıdakiler gibi bir dizi kripto borsasından veri toplamak üzere genişletildi:

 • Binance
 • Bittrex
 • Coinbase
 • Bitfinex
 • Bybit
 • FTX
 • Biki
 • Ve bircok digerleri…

Birden fazla borsadan kripto fiyatlarını toplamak, kripto endüstrisindeki büyük bir sorunu çözer. Gerçek zamanlı canlı kripto fiyatlarının tek bir sitede görselleştirilmesine olanak tanır. Bu nedenle, yalnızca farklı borsalarda listelenen alt coin’lerin fiyat grafiklerini analiz etmek için birden fazla borsada oturum açmanıza gerek yoktur. TradingView’in diğer kripto para birimi grafik sitelerine kıyasla bir diğer önemli avantajı topluluktur.

tradingview kripto fikirleri

Diğer tüccarlardan yayınlanan kripto alım satım fikirlerini, göstergelerini ve otomatik ticaret stratejilerini paylaşmak ve bulmak için bir merkezdir. Hatta fikirlerinizi sosyal medyada yayınlayabilir ve stratejileriniz hakkında yorumlar alabilir veya daha geniş bir topluluğu eğitebilirsiniz..

Son olarak, giderek daha fazla kripto borsasının TradingView grafiklerini kendi borsalarına entegre etmeye başladığını belirtmeliyiz. Altcoin satın almak için bir fiat-kripto borsasına giriş yaptığınızda, canlı kripto fiyatlarını kontrol etmek için TradingView grafiklerini kullanma şansınız yüksektir..

tradingview fiyatlandırması

En iyi bölüm, TradingView ile temel planda ÜCRETSİZ olarak başlangıç ​​yapıp altcoin ve kripto paraların grafiğini çıkarabilmenizdir..

TradingView’e ücretsiz kaydolun!

Bununla birlikte, altcoin alım satımını bir adım daha ileri götürmek istiyorsanız, gerçekten Pro Sürüme yükseltmeyi düşünmelisiniz. Bu, daha fazla esneklik ve aşağıdaki gibi özellikler sağlar:

 • İzleme listenize sınırsız kripto para / çift ekleyin
 • Birden çok grafik düzenini görüntüleme ve kaydetme yeteneği
 • Farklı sembol ve varlıkları üst üste koyun ve karşılaştırın (ör. Bitcoin Vs. Gold)
 • Grafik başına 5 adede kadar teknik gösterge ekleyin
 • Fiyat veya göstergeye göre tetiklenecek grafikler üzerinde 10 uyarı ayarlayın
 • Kripto ticaret stratejileri için geri teste izin verin

O halde, henüz bir TradingView hesabı oluşturmadıysanız … Neyi bekliyorsunuz? Kripto para birimi teknik analizi yapmak için harika bir kaynaktır.

Karides

Shrimpy, birkaç borsada bulunabilecek tüm kripto bakiyenizi yönetmenize olanak tanıyan bir portföy yönetimi web sitesidir. Bu, alım satım işlemleri gerçekleştirmek için her kripto borsasında ayrı ayrı oturum açmanıza gerek olmadığı anlamına gelir..

Shrimpy’yi ziyaret edin

Shrimpy’nin benzersiz özelliği, görsel bir anlık görüntü ile basit yüzdeler kullanarak farklı kripto borsalarındaki genel madeni para tahsisini görselleştirebilmenizdir. Bitcoin hakimiyetinin artması gibi piyasa koşulları değişirse ve altcoin maruziyetini azaltmak istiyorsanız, yüzdeleri değiştirerek tahsisi manuel veya otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Platform daha sonra çeşitli borsalarda alım satımları sizin adınıza gerçekleştirecek.

karides web sitesi

Yeni başlayan kripto tüccarları, aşağıdakileri içeren çeşitli Shrimpy özelliklerinden yararlanacaklardır:

 • Birden fazla kripto ticaret borsasını tek bir platforma bağlayın
 • Basit bir arayüz ve kripto araçlarıyla tüm kripto portföyünüzü yönetin
 • Portföy performansınızı izleyin ve yatırım stratejisini otomatik olarak ayarlayın
 • Sosyal ticarette dünyanın en iyi kripto tüccarlarını kopyalayın
 • Sizi takip eden her sosyal tüccar için komisyon kazanın
 • Çeşitli göstergeleri ve ticaret araçlarını kullanarak ticaret stratejilerini otomatikleştirin

karides özellikleri

Bir kripto para borsasını bağladığınızda, tahsisleri genel portföyünüzün bir yüzdesi olarak doldurur. Ardından, yatırım yapmak istediğiniz kripto varlıklarını eklemeye başlayabilirsiniz. Shrimpy daha sonra yeniden dengeleme süresine göre veya manuel olarak bir otomasyon stratejisi uygulayabilir..

Shrimpy, belirlediğiniz portföy tahsislerine ulaşmak için gerekli tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirecektir. Birden fazla borsaya giriş yapmak zorunda kalmadan portföy riskini ve maruziyetini hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamak için mükemmel bir kripto alım satım aracıdır..

karides varlık tahsisi

Örneğin, kripto piyasası en yüksek seviyeye ulaşıyorsa ve nakde çevirmek istiyorsanız, Tether (USDT) için yüzde kaydırıcısını% 100’e sürükleyin ve Shrimpy portföyünüzü buna göre yeniden dengeleyecektir..

Peki ücretler ne kadar?

Shrimpy aşağıdaki gibi üç farklı paket sunar:

 • HODLer (ücretsiz)
 • Profesyonel – 19 $ / ay (yıllık olarak faturalandırılır)
 • Kurumsal – size uyacak şekilde özelleştirildi

Kripto para birimi stratejinizi otomatikleştirmek için en iyi ödeme planını seçmek için, her fiyatlandırma seçeneğine hangi özelliklerin dahil olduğunu belirlemek için web sitesini kontrol etmek en iyisidir. Emin değilseniz, neden ücretsiz bir Shrimpy hesabıyla başlamıyorsunuz??

Coinigy

Coinigy, köklü bir kripto portföy yönetimi ve altcoin grafik web sitesidir. Kripto ticareti teknik analizinden ödün vermeden işlem ticaretini basitleştirmeyi amaçlamaktadır..

Coinigy’yi ziyaret edin

Site, aklınıza gelebilecek tüm büyük kripto para birimi borsalarından grafikler yüklemek için bir ticaret arayüzü sağlar. Kripto para birimi teknik analizi yapmak için mükemmel bir çevrimiçi yazılımdır.

coinigy

Belirli altcoin grafiklerini tek bir web sitesinde görüntülemek istiyorsanız, Coinigy’yi düşünmelisiniz. Kullanıcıların aşağıdaki gibi tek bir hesaptan 40 kripto borsasında veri bağlantısı ile küresel dijital para ekonomisine girmelerine olanak tanır:

 • Binance
 • Bitfinex
 • Bitflyer
 • BitMEX
 • CEX.IO
 • Deribit
 • Kraken
 • OKEx
 • Ve bircok digerleri..

Desteklenen exchange’lerin tam listesi için, buraya tıklayın web sitesinde değişim listesini görüntülemek için.

Tradingview’den farklı olarak, Coinigy’deki kullanıcılar, 24/7 temelinde API aracılığıyla bağlanan hesaplardan 20 kripto borsasında işlem yapabilir. Altcoin yatırımcıları, siz uyurken bile her zaman tüm borsalardaki tüm kripto bakiyelerinizi izlemek için cüzdan portföyü özelliğini de takdir edeceklerdir.!

Şimdi, Coinigy’nin ne kadara mal olduğunu düşünüyor olabilirsiniz?

Aylık yaklaşık 15 $ ‘dan başlayan yıllık üyelik ile fiyatlandırma planları oldukça adil. Denemek için her zaman ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Coinigy işlemlerden komisyon almaz. Coinigy üzerinden alım satım yaparken ek ücret yoktur (aylık aboneliğiniz dışında).

Coinigy ile 30 günlük ücretsiz deneme oluşturun.

coinigy fiyatlandırması

Bunun para için iyi bir değer olup olmadığını merak ediyorsanız, temel plana dahil olan bazı özelliklere bir göz atalım..

Coinigy başlangıç ​​abonelik planı, kapsamlı bir güçlü ticaret kripto para birimi araçları ve derinlemesine göstergeler paketi ile birlikte gelir. Teknik analize güvenen yatırımcılar, tüm favori borsalarınızda doğrudan grafikten işlem yapmak için 75’ten fazla teknik göstergeye erişebilecekler..

Bu yeterli değilse, Coinigy, hareket halindeyken Bitcoin ve diğer altcoinlerin grafiğini çıkarmak için fiyat uyarıları (e-posta, SMS ve tarayıcı üzerinden) ve bir cep telefonu uygulamasıyla birlikte gelir.. Tanıtım için aşağıdaki videoyu izleyin.

Dörtlük

Quadency, kullanıcıların birden fazla kripto para birimi borsasını tek bir platformdan grafik ve ticaret için birbirine bağlamasına olanak tanıyan hepsi bir arada bir kripto para birimi web sitesidir. Belirli bir altcoin ticareti yapmak için birkaç Bitcoin borsasına giriş yapma, farklı borsalarda coin saklama ve tüm varlıklarınızda alım satımları verimli bir şekilde yürütmenin bir yolu olmadan günler geride kaldı..

Quadency’yi ziyaret edin

Quadency, kripto yatırımlarınızı grafiklendirmenize, ticaret yapmanıza ve yönetmenize yardımcı olacak basit ama güçlü bir ticaret aracıyla bu acıyı çözer. Altcoinlerin grafiği söz konusu olduğunda, Quadency, Tradingview motorunu kullanarak şık ve sezgisel bir ticaret arayüzü sunar..

quadency web sitesi

Quadency, kullanıcıların mevcut kripto değişim hesaplarını bağlayarak tüm kripto varlıklarınızın grafiğini oluşturmalarına ve doğrudan borsaya alım / satım emirleri göndermelerine olanak tanır. Grafik sitesi şu anda kripto ve altcoinleri aşağıdaki borsaları eşleştiriyor:

 • KuCoin
 • Poloniex
 • Coinbase
 • Bitfinex
 • Kraken
 • Binance
 • Bittrex
 • ikizler burcu

Bir borsa bağlandığında, tüccarlar otomatik olarak senkronize edilen hesap bakiyesini, işlemleri ve siparişleri görüntüleyebilir. Bu, sadece birkaç tıklama ile ticaret hesaplarınız üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Oku: Quadency İnceleme – Gerçekten EN İYİ Kripto Platformu mu?

Bununla birlikte, Quadency kullanmak, TradingView ile elde edemediğiniz tek bir platformu kullanarak birden fazla bağlı borsada alım satım gerçekleştirmek için ek avantajlar sunar. Bir bakıma, Quadency’nin TradingView ve Coinigy’nin en iyi kısımlarını birleştirdiği söylenebilir..

dörtlü arayüz

Quadency fiyatlandırması söz konusu olduğunda, bir borsaya bağlandığınızda ücretsiz bir kripto para birimi çizelgeleri de sunan premium bir hizmettir. Bununla birlikte, işlevsellik açısından sınırlıdır ve ciddi kripto tüccarları PRO Planını dikkate almalıdır..

Ücretsiz bir Quadency hesabı oluşturun!

Aylık 49 $ olarak fiyatlandırılan bu, yeni başlayan kripto tüccarları için biraz pahalı olabilir. Ancak, zaten karlı bir altcoin tüccarıysanız, o zaman bu değerli bir yatırım olabilir, böylece tek bir siteyi kullanarak tüm kripto portföyünüzü verimli bir şekilde çizebilir, ticaret yapabilir ve yönetebilirsiniz..

dörtlü ücret

CryptoView

Birden fazla döviz hesabı, üçüncü taraf cüzdanlar ve soğuk depolama cihazlarında kripto para varlıklarını takip etmek, aktif tüccar için zor olabilir. Kripto portföy yöneticisi web siteleri, örneğin CryptoView bu acı noktayı çözmeye yardım et.

CryptoView’u ziyaret edin

Kripto tüccarlarının çeşitli borsalardaki işlemleri yönetirken birden fazla ticaret hesabını ve cüzdanı senkronize etmeleri için hepsi bir arada bir çözümdür. Web sitesi, kripto para ticareti ve portföy yönetimini tek bir kullanıcı arayüzünde birleştiriyor.

cryptoview

CryptoView, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için uygun olan en iyi kripto para birimi portföy yöneticilerinden biridir. Platform, kripto portföy yönetimini, büyük ticaret platformlarıyla uyumlu, tamamen işlevsel bir ticaret platformuyla birleştirir..

Birden fazla borsadaki açık pozisyonlar, bekleyen emir, hesap bakiyeleri ve ticaret geçmişi verileri otomatik olarak içe aktarılır ve böylece kullanıcılar portföylerini hızlı bir şekilde izleyebilir ve tek bir web sitesinden bakiyeleri takip edebilir.

cryptoview ticareti

CryptoView, aşağıdakileri içeren özelliklerle doludur:

 • Tradingview grafikleriyle desteklenen güçlü grafik platformu
 • 85’ten fazla teknik gösterge ve 75 çizim aracı
 • Farklı ekran yapılandırmaları arasında hızlıca geçiş yapmak için çoklu ekran modu
 • Her ekran düzenini ve işlem çifti yapılandırmasını kaydedebilir
 • Teminat, Borç Verme, Swap ve Vadeli İşlemler gibi tüm borsa alt hesaplarını destekler
 • Belirli kripto haber kaynaklarına uyacak şekilde özelleştirilebilen haber toplayıcı
 • Takip edilecek takvim kripto topluluğundaki önemli olaylar
 • ‘Fiyat seviyesine’ veya ‘yüzde değişikliğine’ dayalı özel uyarılar

Diğer kripto para birimi çizelgesi ve portföy yönetimi platformlarına kıyasla, CryptoView fiyatlandırması, içerdiği özelliklerin listesi göz önüne alındığında rekabetçidir. Ayda 19 dolara mal olan tek bir paket veya ayda 13 dolara 1 yıllık abonelik var.

cryptoview fiyatlandırması

Sonuç

Kripto ve altcoin ticareti konusunda ciddiyseniz, o zaman en iyi kripto grafiklerini ve teknik analiz araçlarını kullanmanız gerekir. Yukarıdaki altcoin grafik platformlarının her biri, çeşitli borsalardan gelen veri akışlarıyla donatılmıştır ve dalgalı ticaret fırsatlarını aramak için altcoin piyasalarını sorgulamak için kripto para birimi teknik analiz araçlarını içerir..

TradingView’i ziyaret edin

Öyleyse, temel grafik sitesiyle ilgili kararımız nedir?? TradingView’in Pro Sürümünü kullanmanızı öneririz.

Neden? Çünkü tüm favori altcoinlerinizi ve Forex, hisse senetleri, endeksler ve emtialar gibi geleneksel varlıkların grafiğini çizebilirsiniz. Ayrıca, kapsamlı ticaret aracı, özellikleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle birçok kripto borsasına entegre olan tercih edilen grafik arayüzü haline geliyor..

Bahsetmiyorum bile, kripto para birimi grafiklerini ücretsiz olarak görüntüleyebilir, ticaret araçlarını kullanabilir ve teknik analiz yapabilirsiniz..

Bu özenle seçilmiş makaleler de ilginizi çekebilir:

 • Karşılaştırılan En İyi Kripto Kaldıraç Ticaret Borsaları
 • WazirX İncelemesi: Bitcoin, Ticaret & Ücretler
 • Bitit Exchange: Kaydolmadan Önce Bu İncelemeyi Okuyun
 • Değişken İnceleme: Hala Güvenli mi & Nasıl çalışır
 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me