Ontology Blockchain, uygulamalar için yüksek performanslı bir genel platform olan devrim niteliğinde bir projedir. Ontology, dijital kimliği destekleyen ve özel, kamu ve konsorsiyum blok zincirlerinden oluşan bir ağ sağlayan merkezi olmayan bir güven ekosistemi sağlamaya yönelik bir çözüm olmayı hedefliyor..

OnChain tarafından başlatılan, blockchain ve iş sektörü arasında bir köprü kurmaya odaklanıyor. Blok zinciri ve dağıtılmış ağlar hakkında önceden bilgisi olmayan işletmelerin bunları altyapılarına entegre etmelerini kolaylaştırdı. Ağ, dağıtılmış kimlik sistemi, dağıtılmış veri işbirliği, dağıtılmış veri alışverişi ve dağıtılmış topluluklar arasında çeşitli veritabanlarını birleştirir.

Ontology Blockchain’in Özellikleri

  • Dağıtılmış Kimlik Sistemi – Bireyler, kuruluşlar ve nesneler için çok faktörlü bir kimlik doğrulama sistemi sunarak, verilerin gizliliğini sağlar ve bir güven ağı oluşturmaya yardımcı olur.
  • Dağıtık Defter Teknolojisi – Ontology, prosedür protokollerini, dağıtılmış veri alışverişini, akıllı sözleşmeleri, veri işbirliğini ve dağıtılmış doğrulamayı dikkate alır. Bu modüller, dağıtılmış defter üzerinden bir depolama sistemi ile güçlendirilir.
  • Verilerin telif hakkı koruması – Tam kayıt, talep, yetkilendirme ve değişim süreci ile oluşturulan dijital kimlik, her bir kopyaya kaydedilen telif hakkı koruması ile korunur..
  • Dağıtılmış Veri Değişimi – Merkezi veritabanı ile Ontology, blockchain teknolojisini kullanarak uçtan uca veri aktarımına izin vererek iki taraf arasında veri ararken ve iletirken doğruluk sunar..
  • Anahtar Fonksiyonlar ve Modüller – Ontology Marketplace (OM), Ontology Crypto Package (OCP) ve GlobalDB gibi modüller, müşterilerin gereksinimlerine göre başka modüller oluşturmak için kullanılır..

Ontolojinin Artıları


Ontology Blockchain

Ontoloji, muadili kripto para birimlerinden daha fazla avantajı garanti eder ve böylece kendisi için bir niş oluşturur. Ontology Blockchain’in avantajlarından bazıları şunlardır:-

  • Kullanıcılara üçüncü tarafların ele geçirmelerinden mutlak koruma sağlar ve hiç kimse ağdaki yatırıma erişemez veya yatırımı devralamaz..
  • Önemli kararlar alındığında, insanların katkısı dikkate alınır ve insanlar ağda güncellemeler yapabilir. Bu, kullanıcıların ağın sahibi olmasına ve ağda değişiklik yapmasına olanak tanıyan düğümler aracılığıyla mümkün olur..
  • Lansmanından bu yana değerindeki bir düşüşten sonra bile zaman içinde büyük bir büyüme potansiyeli gösterdi. Önümüzdeki birkaç ay içinde dirençli olmayı ve büyümeyi hedefliyor. Aynı büyümeyi sürdürebilirse, kripto pazarında bulunan en iyi kripto para birimlerini seviyeye yükseltebilir..
  • Tüm kişisel yatırım işlemleri şifrelenir ve detaylara sadece kullanıcı tarafından erişilebilir. Ağa yayılan düğümler bile sahiplere geri dönemez.
  • Ontology blockchain son derece güvenilirdir ve varlıkları korumaya yardımcı olur ve kullanıcılar siber saldırılar oluşturur.

Ontoloji Nasıl Çalışır??

Ontology, diğer blok zincirlerinin çekirdeğine gömülmesi ve yan zincirler olarak çalıştırılması için bir platform sağlar. Akıllı sözleşmeler gibi projeler eklenebilir ve çeşitli diğer blokajlar birden çok işlem için özelleştirilebilir. Ontoloji, iki ağı birbirine bağlamadan bir blok zincirinden diğerine değer göndermeyi mümkün kılmıştır..

İlk katman, kişilerin, servetin, şeylerin ve kuruluşların doğrulama sürecine izin verirken, ikinci katman uygulamaların doğrulanması ve bağlanmasına odaklanır. Üçüncü katman, bağlantı modüllerini, protokolleri, arayüzleri vb. Doğrulamak için kullanılır ve son katman, farklı ağ protokollerini birbirine bağlar..

Ontology Cryptocurrency (ONT) Nasıl Satın Alınır?

Ontology kripto para birimi, bir banka havalesi yoluyla satın alınabilir. ontoloji cüzdanı. Tercih edilen kripto para birimi değişimi, aşağıdaki gibi doğrudan ödemeleri kabul eden bir platform aracılığıyla seçilebilir: Coinmama.

Kişisel bilgiler kullanılarak seçilen ve doğrulanan bir ticaret hesabı kullanılabilir ve madeni paralar, cüzdana aktarıldıkları ticaret borsasının satın alma bölümünden satın alınabilir. ONT’yi saklamak için tercih edilen cüzdanlar, NEO para birimi ile uyumlu oldukları için Ledger Nano S ve NEO Cli’tir..

ONT tokenlerinin halka açık bir ICO satışı yoktur ve bu nedenle airdrop aracılığıyla satın alınabilir. En sonuncusu, her NEO’nun kullanıcıların cüzdanlarına 0,2 ONT getirdiği NEO aracılığıyla ONT airdrop idi..

Ontolojinin Geleceği

Ontoloji, çok sayıda insanı blok zinciri otomasyonuna yaklaştırmak için bir çözüm bulmada etkili olmuştur. Yalnızca finansal piyasalara odaklanan Ripple ve Bitcoin’in aksine Ontology, IoT, tıp, hükümet ve diğer çeşitli endüstrilere girmeyi hedefliyor. Oldukça yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen, Sequoia Capital China gibi risk sermayesi firmalarının dikkatini çekmeyi başardı..

Ontology, ilk 20 kripto para biriminde yer almayı başardı ve yaklaşık 3 Milyar USD’lik bir piyasa değerine ve 8.22 USD fiyatına sahip. Büyüme hızı ve son yükseltmeleriyle tüccarlarına parlak ve kazançlı bir gelecek vaat ediyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me