Blockchain Akademisi, bir blockchain profesyoneli olma söz konusu olduğunda kesinlikle çok önemli bir bölümdür. Bunun için blockchain akademisini kullanmadan blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinmenin daha iyi bir yolunu bulamazsınız.

Teknik perspektifte fazlasıyla becerikli olan birçok insan veya profesyonel var, ancak iş perspektifinde oldukça eksik görünüyorlar. Sonuç olarak, hem blok zinciri hem de kurumsal iş süreçlerini birleştirmek söz konusu olduğunda, birçok hata yaparlar..

Bu nedenle, çok fazla kaynak israfına ve zaman kayıplarına da yol açar. Ama bu durumun üstesinden nasıl gelebilirsin?

Blockchain akademisi bunun için mükemmel bir çözüm olabilir. Temel olarak, blockchain akademisinden öğrenmek, bu ikisini nasıl eşleştireceğinizi anlamanın en iyi yolu olabilir..

Ayrıca, blockchain akademi kursları, size en iyi bilgi tabanının ve eğitiminin en iyisini sunmak için her zaman buradadır..


Bu nedenle, burada 101 Blockchain’de, çevrimiçi olarak aradığınız blockchain akademisini sunuyoruz..

Sadece bu değil, aynı zamanda birinci sınıf blockchain akademi kurslarımız, bu teknolojinin nasıl çalıştığını ve gerçek güçlerini nasıl ortaya çıkarabileceğinizi anlamanızı sağlayacaktır..

Bu nedenle, bu kılavuzda, blockchain akademisi ile ilgili her şeyden bahsedeceğiz. Öyleyse başlayalım!

Contents

Blockchain Akademi Eğitimimiz Neler Sunuyor??

Blockchain akademi eğitimi sizin için pek çok olanak sunuyor. Blockchain akademisini oluşturmak için neler bekleyebileceğinizi görelim.

 

 • Geniş Bilgi tabanı

Ekibimiz, zamanlarını ve çabalarını akademimizin tüm faaliyetlerine adamaktan çok mutlu. Sizin için geniş bir kurs koleksiyonumuz olduğundan, her birinin bilgi ile dolu olduğunu unutmayın..

Ayrıca, kafa karışıklığı yaratabilecek herhangi bir bilgiyi asla dahil etmiyoruz. Tüm bilgilerin kesinlikle doğru olduğundan emin olduktan sonra, ancak o zaman kurslar oluştururuz.

 

 • Düzenli Güncellemeler

Blockchain akademi kursları düzenli olarak güncellenir. Dahası, tüm kurslarımızın ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olmasını sağlıyoruz. Gerçekte, güncellenmiş içeriği bulmak nispeten zordur. Ayrıca, geçmişe dönük bilgileri kullanırsanız, çözümünüz başarısız bile olabilir.

Bu nedenle, durumun ciddiyetini biliyoruz ve elimizden gelen mümkün olan en iyi sonucu sunuyoruz..

 

 • Premium Destek

Kurslarımızı alırken birinci sınıf destek alırsanız harika olmaz mıydınız? Bu nedenle, bizimle unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için öğrencilerimizin her birine büyük bir özenle davranıyoruz..

Gerçekte, öğrencilerimizin her birinin en iyi deneyimin en iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. Ve bu nedenle, ekibimiz mutlu bir deneyim sağlamak için her zaman hazırdır.

 

 • Esnek Öğrenim Programları

Akademinin size sunacağı bir diğer şey de esnek öğrenmenin kapsamıdır. Bu, sunduğumuz kursları istediğiniz zaman duraklatıp başlatabileceğiniz anlamına gelir. Açıkçası, her bir kurs için yapılandırılmış bir aşama sunuyoruz.

Ancak nihai üstünlüğü elde edeceksiniz. Ayrıca, herhangi bir ek ücret ödemeden kursa yeniden katılabilirsiniz.!

 

 • Basit Ders Yapısı

Birçoğunuz konuya tamamen yeni olabilirsiniz. Bu nedenle, kolayca anlayabileceğiniz basitleştirilmiş bir bilgi biçimi edinmeniz gerekir. Bu nedenle, size yardımcı olmak için tüm kurslarımız, anlaşılması çok kolay olan basit bir ders yapısıyla birlikte gelir..

Bu nedenle, blockchain dijital dönüşümünüze başlamanın harika bir yoludur.

 

 • Özel Bonus Malzemeler

Tüm öğrencilerimizle her zaman bonus materyaller sunuyoruz. Gerçekte, birinci sınıf blockchain yenilikçilerinden röportajlar veya profesyonel tavsiyeler almayı bekleyebilirsiniz..

Dahası, antrenman e-tabloları, rehberlik vb. İçeren e-postaları her zaman haftalık olarak takip edebilirsiniz..

Bundan daha iyisi olabilir mi?

 

Koleksiyonumuzdan Mükemmel Blockchain Kursu Nasıl Seçilir?

Blockchain akademi kurslarımız, size mükemmel bir çözüm ve kurumsal bir ortamda becerilerinizi sergilemek için mükemmel bir yol sunacaktır. Temel olarak, kurslarımızı kullanmak, gerçekten teknoloji üzerinde çalışabileceğinizi veya en azından mükemmel stratejiyi bulmak için bilgi tabanına sahip olabileceğinizi göstermenize yardımcı olacaktır..

Ayrıca farklı blok zinciri mimarileri, kullanım durumları, platformlar vb. Hakkında bilgi edineceksiniz. Dahası, sizin için en iyi eylem yolu, internette rastgele bulduğunuz tüm ücretsiz kurslardan kaçınmak olacaktır..

Her neyse, ihtiyaçlarınız için de gerçekten bir blockchain kursu nasıl seçebilirsiniz? Kurslarımızın her birine göz atmanızı ve ardından ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmenizi öneririz..

Bu nedenle, mükemmel olanı tam olarak belirlemek için kendinize şu soruları sorun –

 • Ne tür bir sektörde çalışıyorum?
 • Yönetici veya danışmanlık pozisyonunda mıyım yoksa geliştirici pozisyonunda mıyım?
 • Sertifikaya ihtiyacım var mı yok mu?
 • Bir sertifikaya ihtiyacım olursa, hangi kurs kariyer seçeneğimle el ele gider?
 • Platformu geliştirecek miyim? Öyleyse, bunu yapacak araçlara sahip miyim??

Blockchain akademisinden öğrenmek, kariyer seçeneklerinizi artırmak için harika bir yoldur. Ayrıca, blok zinciri kurslarımızla gurur duyduğumuz için, teknik bilgisi olmayan kişiler bile herhangi bir güçlük çekmeden teknolojiyi kolayca öğrenebilir..

Ancak ne seçeceğinizden hala emin değilseniz, ücretsiz kurslarımıza göz atabilir veya uygun rehberlik için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle, tek yapmanız gereken kaydolmak ve hemen blockchain akademi eğitiminize başlamaktır..

 

Blockchain Akademi Kurslarımız Neden Önemlidir??

Uygun bir neden olmadan blockchain akademi eğitimimizle övünmüyoruz. Ancak şunu söylemeliyiz ki, şu anda piyasadaki en iyi blockchain kursları koleksiyonumuz var..

Bu nedenle, blockchain akademisindeki kurslar, piyasadaki diğer tüm kurslardan büyük ölçüde farklıdır. Ama diğerleri hala çok gerideyken bunda nasıl başarılı olursun??

Gerçekte, kurslarımızda onu diğerlerinden çok farklı kılan bazı önemli unsurlar vardır. Öyleyse, nasıl farklı olduğumuzu görelim.

Her şeyden önce, piyasadaki diğer blok zinciri kursları yalnızca bu yeni devrimin teknolojik kısmına odaklanma eğilimindedir. Bu nedenle, size bu teknolojiden nasıl yararlanabileceğinizi ve kurumsal işinizi nasıl büyütebileceğinizi asla söylemiyorlar..

Bu tür bir teknolojinin yaratılmasının esas olarak iş yollarımızı veya günlük yaşam tarzımızı ilerletmeye yardımcı olmak olduğunu biliyoruz. Ancak bu teknolojiyi işletmelerde nasıl kullanabileceğinizi bilmiyorsunuz, onu kullanmanın amacı bu?

Bu nedenle, tüm kurslarımızı kurumsal endüstrilerde de yankı uyandırması gerektiğini düşünerek tasarlıyoruz. Böylelikle, tüm kurslar teknoloji ile donatılmış bir çift işletmeye verilir ve size mükemmel kombinasyonu sunar..

Bu nedenle, blockchain akademisinden öğrenmek, şirketinizin size attığı herhangi bir senaryo veya durumla başa çıkmak için bu bilgiye sahip olmanızı sağlayacaktır..

Artık şirketlerin hem teknolojiyi hem de iş süreçlerini anlayabilen mükemmel bir aday bulmak için kitlesel bir mücadele verdiğini biliyor musunuz? Bu, büyük bir şirkette yerinizi almanız ve güvence altına almanız gereken ömür boyu bir fırsat.

 

Daha ne?

İkincisi, akademideki tüm kurslarımız, onları anlamak için çok az zaman alan basit ama bilgilendirici bir şekilde tasarlanmıştır..

Ayrıca, tüm kurslarımızın ve eğitimlerimizin sadece çalışanlar için olduğunu düşünmeyin. Herhangi bir işveren, konuyla ilgili bilgi tabanını genişletmek için kurslarımızı kullanabilir. Gerçekte, bu teknolojiye henüz yeni başlıyorsanız, kurslarımız da size yardımcı olabilir..

Her neyse, blockchain altüst ediyor ve gelecekte pek çok sektörü alt üst edecek. Bu nedenle, kaçınılmaz olana geç değil, daha erken hazırlanmanız en iyisidir.

İşte bu yüzden akademimiz sizin için gerçekten önemli. Gördüğünüz gibi, sadece bizden premium deneyimi alacaksınız, öyleyse neden sadece kontrol etmiyorsunuz??

 

101 Blockchains Sertifikalı Profesyonel Olmak İçin Ne Kadar Zamana Yatırım Yapmalısınız??

Akademimiz hakkında bize sorulan en önemli sorulardan biri bu. Gerçekte, yoğun bir yaşamınız olabileceğini ve uzun bir kursa yatırım yapmak için zamanınız olmayabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, tüm blockchain akademi eğitimlerimizi, yalnızca maksimum 16 saatinizi alacak şekilde oluşturduk..

Ancak, kursları farklı bölümlere ayırdığımız için, bunu öğrenmeniz 4 haftaya kadar sürecektir. Dilerseniz kursu istediğiniz zaman da duraklatabilirsiniz..

Gerçekte, sloganımız kesinlikle kendi hızınızda öğrenmeniz gerektiğidir. Yani, blockchain akademisinden öğrenmek sadece size kalmış. Hiç kimse seni dersleri istediğinden daha hızlı veya daha yavaş bitirmeye zorlamayacak.

Her neyse, en küçük kurslarımızın bitirilmesi yaklaşık 75 dakika sürebilir. Dolayısıyla, gördüğünüz gibi, yoğun bir kariyeriniz varken kursa katılma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Gerçekte, her şey size bağlıdır!

 

Gerçek Süreç Nedir?

Blockchain akademisi, sizi bu teknolojinin alanına sokmanın basit bir yolunu sunuyor. Ancak tüm kuralların sabit olmadığını unutmayın. Her zaman istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

 • Akademimizdeki blockchain kurslarından birine kaydolarak başlayın. Bu kurslar kesinlikle fikrinizi genişletecek ve doğru bilgilere sahip olmanızı sağlayacaktır..
 • Kursların size sunduğu materyalleri tam olarak anladığınızdan ve çalıştığınızdan emin olun. Bir şeyden emin değilseniz, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin..
 • Blockchain ekosistemine daha fazla bakış açısı kazanmak için blog bölümündeki bilgilendirici makalelerimize de göz atabilirsiniz..
 • Becerilerinizi geliştirmek için her zaman haftalık e-posta rehberliğimizi ve eğitim elektronik tablolarımızı kullanın.
 • Dahası, kurs öğretmeni size ödevler ve çalışma materyalleri sunacaktır. Bu nedenle, daha sonra daha iyi bir değerlendirme için onları buna göre incelemenizi sağlar..
 • Her zaman acele etmeyin, çevrimiçi derslerde acele etmeyin.
 • Diğer öğrencilerle etkileşime geçebileceğiniz forumumuza erişebileceksiniz. Böylece, çalışma materyallerinizle ilgili her zaman yardım isteyebilirsiniz..

 

Akademimizdeki Blockchain Ders Koleksiyonu

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Kursa Genel Bakış

Bu, size çok fazla değer ve sertifika sunacak olan blockchain kurslarından biridir. Bu kursu neden kullanmanız gerektiğini kontrol edin –

 • Blok zinciri teknolojisi hakkında çalışın ve genel iş ekosistemini etkiliyor.
 • Blockchain dünyasının daha geniş analizi hakkında bilgi edinin.
 • Teknolojiyi stratejik olarak nasıl uygulayabileceğinizi öğrenin.
 • Güncellenen araç setlerinin yardımıyla dönüşüm sürecini anlayın.

 

Hangi Modüllere Sahiptir??

M-1: Blockchain Teknolojisinin Temelleri

 • Blok zincirinin temelleri
 • Bloklar nasıl oluşturulur?
 • Akıllı sözleşme
 • Özel ve genel blok zincirleri
 • Konsensüs mekanizmaları

 

M-2: Kurumsal Blok Zinciri Platformlarının Daha Derin Bir Anlayışı

 • Corda
 • Ethereum
 • Hyperledger Kumaş

 

M-3: Ticaret Finansmanında Blockchain

 • Ripple’ın Temelleri
 • Kripto para birimleri ve kripto varlıklar
 • Ticaret finansmanında blockchain çözümleri

 

M-4: Başlıca Endüstrilerde Blockchain Uygulamaları

 • Blok zinciri dönüştüren işletmeler
 • Blockchain tabanlı tedarik zinciri yönetiminin temelleri
 • Blockchain tedarik zinciri gerçek dünya kullanım durumları

 

M-5: Blockchain Kullanım Durumları

Blockchain’i farklı sektörlerde nasıl kullanabilirsiniz?

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Kursa Genel Bakış

Bu, size belirli tedarik zinciri yönetimi beklentileriyle bir değer karışımı sunacak olan blok zincirindeki kurslardan biridir. Bu kursu neden kullanmanız gerektiğini kontrol edin –

 • Blockchain’i kurumsal endüstri modellerine nasıl entegre edebilirsiniz?.
 • Blockchain odaklı kurumsal fırsatlar eğitimine katılın.
 • Tedarik zinciri açısından blockchain uzman becerileri hakkında bilgi edinin.

 

Hangi Modüllere Sahiptir??

M-1: Tedarik Zinciri Yönetim Sürecinin Temelleri

 • Tedarik zinciri süreci açıklandı
 • Tedarik zinciri yöneticisinin bir şirketteki olası rolleri ve temel sorumlulukları

 

M-2: SCM’de Değer Oluşumu

 • İşletme değerini işletme sermayeniz ile tahmin etmek
 • Tedarik zinciri yönetimi değerlendirmesi için ekonomik katma değer (EVA) modeli
 • Tedarik zinciri süreci ve işletme sermayesi ilişkisi

 

M-3: Tedarik Zinciri Blok Zinciri Gerçek Dünyadan Örnekler ve Kullanım Durumları

 • Tedarik zinciri işleme akışlarında blok zincirinin etkisi
 • Blockchain teknolojisini kullanan tedarik zinciri yönetim sistemleri

 

M-4: Yenilikçi Bir Tedarik Zinciri Projesi Geliştirme

 • Adım adım çözüm yöntemi geliştirmenin genel süreci

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı

Kursa Genel Bakış

Bu, size ticaret finansmanı ve blok zinciri dünyasına dair bir fikir verecek olan blockchain kurslarından biridir. Bu kursu neden kullanmanız gerektiğini kontrol edin –

 • Blockchain’in ticaret finansmanı sektörünü ve eski iş modellerini nasıl değiştirdiğini değerlendirin.
 • Şu anda bu teknolojiyi ne tür kurumsal şirketlerin kullandığını bilin.
 • Şirketiniz için en iyisini seçmek için blockchain tabanlı kullanım senaryoları hakkında bilgi edinin.
 • Ticaret operasyonlarını kolaylaştırabilecek blockchain platformlarındaki eğitimlere göz atın.

 

Hangi Modüllere Sahiptir??

M-1: Ticaret Finansmanı Sektörünün Çalışma Süreci

 • Ticaret finansmanının temel unsurları
 • Ticaret finansmanı sektörlerinin sorunları

 

M-2: Ticaret Finansmanı Geliştirme Sürecinde Blok Zincirlerin Rolü

 • Blok zinciri tabanlı girişimlere, örneklere ve modellere genel bakış
 • Blockchain avantajları ile ticaret finansmanı
 • Ticaret finansmanı için farklı blok zinciri çözümleri sektörü nasıl değiştiriyor??

 

M-3: Ticaret Finansmanı İçin Blockchain’in Temel Parçaları

 • Akreditif (LC)
 • Konşimento (BoL)
 • Sınır ötesi ödemeler

 

M-4: Çeşitli Blockchain destekli Ticari Finansman Uygulamaları

 • Marco Polo’ya Genel Bakış
 • Kontura Genel Bakış
 • TradeLens’e Genel Bakış
 • We’ye Genel Bakış. Ticaret

 

M-5: Blockchain Tabanlı Ticaret Finansmanı Şirketlerinde Gelişmeler

 • TradeTrust
 • Dijital Standartlar Girişimi

 

Kurumsal Blok Zincirlerinin Temelleri

Kursa Genel Bakış

Bu, size bu teknolojinin nasıl çalıştığı ve onu nasıl kullanabileceğiniz konusunda ücretsiz bir analiz sunacak olan blockchain kurslarından biridir. Bu kursu neden kullanmanız gerektiğini kontrol edin –

 • Blockchain ekosistemi ve diğerlerini nasıl etkilediği hakkında çalışın.
 • Fikir birliği, düğümler vb. Gibi çeşitli temel terimleri öğrenin.
 • Blok zinciri ve lider sektörlerdeki rolü hakkında eğitim alın.

 

Hangi Modüllere Sahiptir??

M-1: Blockchain Teknolojisinin Temelleri

 • Blockchain’in ne olduğuna dair daha geniş bir açıklama
 • Bu teknoloji nasıl çalışıyor?

 

M-2: Farklı Blockchain Terimlerini Anlamak

 • Çift harcama
 • Doğrulayıcılar
 • İzin verilen blok zinciri
 • Konsensüs protokolleri

 

M-3: Akıllı Sözleşme Temelleri

 • Akıllı sözleşmeler nasıl çalışır??
 • Akıllı sözleşmelerin avantajları nelerdir?

 

M-4: Dünyayı Dönüştüren Blockchain

 • Endüstrileri dönüştüren farklı blockchain dikeyleri
 • Blockchain teknolojisini kullanan lider endüstriler

 

Kurumsal Blok Zincirine Giriş

Bu, size bu teknolojinin nasıl çalıştığı ve onu nasıl kullanabileceğiniz konusunda ücretsiz bir analiz sunacak olan blockchain kurslarından biridir. Bu kursu neden kullanmanız gerektiğini kontrol edin –

 • Blockchain teknolojisinin temelleri hakkında bilgi edinin.
 • Önemli blok zinciri parçaları hakkında bilgi edinin.
 • Dijital dönüşümün nasıl gerçekleştiğini anlayın.

 

Hangi Modüllere Sahiptir??

M-1: Blockchain Teknolojisinin Temelleri

 • Blockchain’in ne olduğuna dair daha geniş bir açıklama
 • Bu teknoloji nasıl çalışıyor?
 • Blok zincirinin tarihi
 • Farklı ağ türlerinin karşılaştırılması
 • Herkese açık ve özel blok zincirinin karşılaştırılması
 • Blockchain’in en önemli avantajları

 

M-2: Farklı Blockchain Terimlerini Anlamak

 • Çift harcama
 • Doğrulayıcılar
 • İzin verilen blok zinciri
 • Konsensüs protokolleri
 • Düğümler

 

M-3: Akıllı Sözleşme Temelleri

 • Akıllı sözleşmeler nasıl çalışır??
 • Akıllı sözleşmelerin avantajları nelerdir?
 • Akıllı sözleşmelerin dezavantajları nelerdir?
 • Akıllı sözleşme kullanım durumları

 

M-4: Dünyayı Dönüştüren Blockchain

 • Endüstrileri dönüştüren farklı blockchain dikeyleri
 • Blockchain teknolojisini kullanan lider endüstriler
 • IBM Food Trust’ın kullanım örneği incelemesi

 

M-5: Blockchain Dünyayı Nasıl Adil Bir Sisteme Dönüştürebilir?

 • Web 3.0’ın avantajları
 • Web geçmişi
 • Birleşik blok zincirine genel bakış
 • Birleşik ortam ve en iyi kullanım durumları
 • Merkezi olmayan ve merkezi internetin karşılaştırılması

 

Kurumsal Blok Zincirleri Şablonları

Bu, size blockchain teknolojisini daha hızlı uygulamak için kullanabileceğiniz şablonlar sunacak olan blockchain kurslarından biridir. Bu kursu neden kullanmanız gerektiğini kontrol edin –

 • Kurumsal odaklı blok zinciri çözümleri üzerinde çalışın.
 • Projenizin resmi lansman için hazır olduğundan emin olun.
 • Yatırımcılarınız için harika bir sunum hazırlayın.

 

Hangi Şablonları Var?

 • Blockchain’e ihtiyacınız var mı? – Blok zinciri kullanıp kullanmamayı seçmek için kullanabileceğiniz bir karar verme aracıdır.
 • Blockchain Proje Hazırlığı – Girdilerinize göre projenizin ne zaman hazır olduğunu size söyleyen bir kontrol aracıdır.
 • Kurumsal Bir Blok Zinciri Projesi Sunma – Bu, blockchain projeniz için akıllara durgunluk veren bir sunum oluşturmanıza olanak tanır.
 • Tedarik Zinciri İşletme Vs. Haritalama Kurumsal Blok Zinciri – Her ikisini de şirketinizin durumuna göre haritalayacak ve blockchain’i nerede kullanmak istediğinizi size bildirecektir..

 

Blockchain Kurslarına Kimler Katılmalı?

Blockchain akademisi, iş liderlerine, endüstri uzmanlarına, yöneticilere, yöneticilere ve benzerlerine uygun blok zinciri eğitimi sunmak için tasarlanmıştır..

Eğer sen –

 • İş Analistleri
 • Pazarlama Uzmanları
 • İnovasyon Yöneticileri
 • Sektör Profesyonelleri
 • Yazılım geliştiricileri
 • Girişimciler
 • İş Liderleri
 • BT Uzmanları
 • Danışman
 • Karar vericiler
 • Yazılım mühendisleri
 • Program ve Ürün Yöneticileri

O halde akademimize mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca, bu alanda tam bir acemi iseniz, kurslarımıza göz atmanız gerekir çünkü bunlar kariyerinize de yardımcı olacaktır. Doğru olanı seçtiğinizden ve yapabildiğiniz zaman kaydolduğunuzdan emin olun..

 

Blockchain Akademimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SSS-1: 101Blcokchains Akademisi Herhangi Bir Sertifika Sunuyor mu?

Evet, akademimizde blockchain üzerine eğitim verecek sertifika kursları var. Sertifika olmadan, kurumsal şirketlere gerçek becerilerinizi sergilemek oldukça zordur. Bu nedenle, bir blockchain projesi üzerinde çalışabileceğinize dair bir kanıt, kariyerinizi düzene koymanıza gerçekten yardımcı olabilir..

Zaten bir kurumsal ortamda bulunuyorsanız, iş modellerinin yollarını daha iyi hale getirmek için blockchain kullanmak size de yardımcı olacaktır..

 

SSS-2: Eğitmenlerle veya Ekiple İletişime Geçebilir miyim?

Elbette! Ekibimiz, blockchain hakkında bilgi edinmenize yardımcı olabilecek her türlü soruda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Gerçekte, kursu bitirdikten sonra belirli bölümlerle ilgili başka sorularınız olabileceğini biliyoruz. O sadece doğal.

Bu nedenle, ekibimizle her zaman sizin için en iyi deneyimi en iyi şekilde sunacağız. Blockchain Akademi kurslarımıza nasıl yaklaşacağınızdan emin değil misiniz? Neden şimdi ekibimize sormuyorsun??

 

SSS-3: Akademinizdeki Kurs Eğitmenleri Ne Kadar Nitelikli??

Blockchain teknolojisi ile ilgili eğitimin, bu teknolojinin tüm özelliklerini bilen güvenilir bir kaynaktan gelmesi gerekir. Gerçekte, hiç kimse size gerçekten öğretemez ve hatta rastgele internet araştırmalarına dayalı çevrimiçi kurs sınıfları sunamaz..

Bu nedenle, tüm eğitmenlerimiz teknolojiyi daha iyi anlamak için derece sahibi üst düzey şirketlerden gelmektedir. Ayrıca, blockchain çözüm geliştirmeye aktif olarak katıldıkları ve hatta çalıştıkları için size bunu daha doğru bir şekilde öğretebilirler..

Bu nedenle, eğitmenlerimizin nitelikleri konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

 

SSS-4: Akademi’de Erkeklerin Özel Teklifleri Var Mı??

Evet, akademide her zaman bir tür özel teklifimiz oluyor. Çoğu zaman kurslarda ek indirimli fiyatlar sunuyoruz. Ancak zaman zaman ve mevsimden mevsime değişir.

Bu nedenle, kısıtlı bir bütçeniz varsa ve yine de bunu öğrenmek istiyorsanız, önce bize kaydolun. Belirli kurslarda indirim teklifimiz olduğunda size her zaman e-posta göndereceğiz. Bu nedenle, bizi izlemeye devam ettiğinizden ve blockchain hakkında bilgi edinme fırsatını kaçırmadığınızdan emin olun..

 

Blockchain Akademimizle Blockchain Yolculuğunuza Hemen Başlayın!

Blockchain akademisinden bir şeyler öğrenmek, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey olabilir. Gerçekte, kurumsal blok zinciri akademimiz teknoloji hakkında bilgi edinmek için pahalı bir araç değildir. Dahası, teknolojiyi uygun bir şekilde öğrenmenizi sağlamak için her zaman çabalıyoruz..

Bildiğiniz gibi, blockchain kalıcıdır. Bu yüzden, sizin için en iyi hareket tarzı, onun üzerinde kalmaktır. Gerçekte, sektörü tamamen alt üst edeceği zaman, rakiplere ayak uydurmak daha zor olacaktır..

Ayrıca, çok fazla yanlış bilgi alma eğiliminde olduklarından, çevrimiçi olarak aldığınız ücretsiz ödemelerden her zaman kaçınmayı unutmayın..

Peki ne bekliyorsunuz? Akademimize hemen göz atın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me