Küresel faiz oranlarının sıfıra yaklaştığına (ve hatta bazı ülkelerde negatife) tanık olurken, daha fazla insan ek bir gelir elde etmenin alternatif bir yolu olarak kripto para piyasasına yöneliyor. İçin popüler bir yol pasif Bitcoin kazanın faiz hesapları ve borç verme platformları aracılığıyla.

Bu hizmetler, bir borsa kullanarak piyasalarda ticaret yapmak zorunda kalmadan Bitcoin ve kripto üzerinde faiz kazanmanıza olanak tanır. Borçluların ve borç verenlerin, kripto destekli bir kredi (fiat para birimi cinsinden ödenir) almaları için birbirleri arasında para takas etmelerini sağlarlar. Bitcoin, Ether ve diğerleri için faiz ödemeleri kazanın.

bizim Seçimimiz

En İyi Platform

Genel

Blockfi Siteyi ziyaret et


En İyi Platform

Sigorta Koruması

Nexo Siteyi ziyaret et

En İyi Platform

İtibar

Binance Siteyi ziyaret et

Kripto Faizini Kazanmak İçin En İyi Tasarruf Hesapları

İncelemelerimize göre, kripto için aylık faiz kazanmak için en iyi yerler:

Borç verme & Ödünç Alma Platformları: Karşılaştırma

Kullanım kolaylığı, itibar, mevcut dijital varlıklar, faiz oranları, ücretler, güvenlik ve müşteri desteği gibi önemli faktörlere dayanarak bu karşılaştırma tablosuna ilgi çekmek için en iyi tasarruf hesaplarını değerlendirdik..

Hızlı Kılavuz: Kriptoda Nasıl Faiz Kazanılır?

Kripto, Bitcoin ve stabilcoinlere ilgi göstermeye başlamak için şu basit adımları izleyin:

Kripto ile Faiz Kazanacak Siteler: İncelemeler

Bu karşılaştırma kılavuzu, bir faiz hesabına kaydolabileceğiniz ve kripto, Bitcoin, sabit paralar ve hatta fiat para biriminiz üzerinden ek kar elde etmeye başlayabileceğiniz bir genel bakış sağlar. Her bir sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, incelemelerimizi okumak veya Exchange İnceleme kategorimize göz atmak için bağlantılara tıklayın..

1. BlockFi

BlockFi, dünya çapında bireylere ve işletmelere profesyonel hizmetler sunan bir dijital varlık finans şirketidir. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri’nde (48 eyalet) federal ve eyalet düzeyinde denetlenmektedir. BlockFi şunları sunar: Bitcoin’e ilgi duymanın en kolay yolu, kripto ve sabit paralar.

Kullanıcılar, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para varlıklarını platformda saklamak için bir faiz hesabına kaydolabilirler. Buna karşılık, kullanıcılar ödüllendirilir yatırdıkları sermaye üzerinden% 8,6’ya varan faiz. Mevduattan sonraki gün tahakkuk edecek olan faiz tutarı her ayın başında aylık olarak ödenir..

Kripto para portföyünden faiz kazanmaya başlamak için, şimdi BlockFi ile bir hesap oluşturun.

Blockfi

BlockFi’nin faiz oranları aylık bileşik, yani 1. ayda faiz yaparsanız, bir sonraki faiz ödemeniz yeni toplam bakiyenizden hesaplanacaktır (eski bakiye + 1. aydan itibaren faiz ödemesi). Bu, yatırımcıların uzun vadede servet oluşturmasına izin verecektir..

Ayrıca minimum veya maksimum para yatırma tutarı yoktur, bu nedenle yeni başlayanlar BlockFi ile hemen başlayabilir. Sadece platforma para aktarın ve ücretsiz kripto kazanın.

Bilmiyorsanız, BlockFi, kullanıcılarına kripto ile güvence altına alınmış düşük maliyetli USD kredileri, gelişmiş kripto para birimi ticaret platformu (faiz kazanırken) ve USD havale kullanarak stabilcoin satın alma gibi başka hizmetler de sunuyor..

2. Crypto.com

Crypto.com, bir kripto faiz hesabı dahil olmak üzere çeşitli dijital para birimi ürünleri ve hizmetleri sunan bir dijital varlık platformudur. Ağın kurucusuna göre tek amacı, bireylerin erişimini kolaylaştırarak kripto kullanımını küresel ölçekte artırmaktır..

Crypto.com’u ziyaret edin

Crypto.com, platformundaki 1 milyondan fazla kullanıcısı ile geleneksel finansal hizmetlere güçlü bir alternatif sunarak herkesin kripto para kazanmasını kolaylaştırıyor. Dijital para platformu, size izin veren kripto uygulamasıyla bilinir. kripto ile satın alın, satın, ticaret yapın, harcayın, saklayın, kazanın, nakit ödün ve hatta faturaları ödeyin!

cryptocom kazanmak

Crypto.com uygulaması, kullanıcılarının kripto para biriminde% 8’e ve stabilcoinlerde% 12’ye kadar kazanın. Bu, temelde banka hesabınızın yerini alır ve müşteriler, günlük olarak faiz tahakkuk etmeye başlamak için tercih ettikleri dijital varlıkları uygulamaya yatırabilir..

Tahakkuk eden faiz kazançları her 7 günde bir cüzdanınıza yatırılır ve depozitoyla aynı para biriminde ödenir. Örneğin, BTC yatırırsanız, BTC olarak ödenecek faiz getireceksiniz. Cüzdanınızda farklı kripto para birimleri için faiz toplamak için birden fazla para yatırma hakkınız olabilir..

Crypto.com uygulaması kullanıcıları, aşağıda listelendiği gibi daha yüksek faiz oranları kazanmak için platformların MCO belirtecini paylaşabilir. Bu oranlar sık ​​sık değişebileceğinden, bir faiz hesabı oluşturmadan önce uygulamadaki oranları kontrol etmenizi öneririz..

kripto uygulama oranları

3. Nexo

Nexo Bitcoin ve Ethereum gibi platformda kripto varlıklarını depolamak için finansal avantajlar sunan çevrimiçi bir kripto para birimi kredi hizmetidir. Buna karşılık Nexo, kullanıcıların yapabileceği yüksek faizli bir hesap sunar. yıllık% 10’a kadar kazanın. Bitcoin, kripto, stablecoins ve fiat para biriminde.

Nexo’yu ziyaret edin

Borç verme hizmeti lisanslanır, düzenlenir ve Hırsızlığa karşı 100 Milyon Dolara kadar sigortalı ile BitGo ve dünya çapında 40’tan fazla fiat para biriminde ve 200 yargı bölgesinde mevcuttur.

nexo web sitesi

Nexo, 2017’deki lansmanından bu yana, 800’den 1.5 Milyar Dolar,Dünya çapında 200’den fazla yargı bölgesinde 000 kullanıcı ve 40’ın üzerinde fiat para birimini destekliyor. Bireyler ve şirketler için borç alanlar ve borç verenler için ek finansal faydalardan yararlanmak için alternatif bir kripto yatırım yöntemi ve depolama seçeneği olarak yaygın bir popülerlik kazanmıştır..

Nexo gibi kripto faiz tasarrufu hizmetleri, kazanılan faiz, bankalar gibi geleneksel finans kurumları tarafından sunulan oranlardan önemli ölçüde daha yüksek olduğu için müşteriler için caziptir.. Bir Nexo tasarruf hesabındaki faiz, günlük olarak ödenir, bu da tasarruf hesabının bileşik ve hızla büyür.

nexo kazanmak

Platform kısa süre önce desteklenen dijital varlıklardaki faiz oranlarını ikiye katladı ve daha önce kripto para varlıklarında% 4 ile% 5 arasında değişen faiz oranını% 6’ya kadar yükseltti..

Kullanıcılar ayrıca şunları da yapabilir: NEXO jetonlarıyla ödendiğinde ek% 2 kazanın. Örneğin, USD’li bir faiz hesabı, platformun yerel jetonunda ödendiğinde% 12 APY kazanabilir..

Nexo.io platformuna, itibari ve kripto varlıklarını Nexo ile yatırıp depolayarak likidite sağlayan kullanıcılar, bir tasarruf hesabına kaydolabilir. Cüzdan fonlarındaki fonlara istediğiniz zaman erişilebilir, bu da parayı bir personel donanım cüzdanına çekmenize veya saygın bir takas kullanarak fiat’a geri satmanıza olanak tanır..

4. Santigrat Ağı

Celsius Network, kullanıcılarına geleneksel kurumlar tarafından sunulmayan finansal hizmetlere ve avantajlara erişim sunan dijital bir varlık platformudur. Önümüzdeki 100 milyon insanı dijital para birimine getirecek hizmetler sunarak küresel ölçekte finans bankalarını alt üst etmek platformun amacıdır.

Celsius Ağı’nı ziyaret edin

2017’de kurulan Celsius Network, kullanıcıların varlıklarını Celsius cüzdanında saklamalarına olanak tanır. Celsius cüzdanında yılda% 12’ye kadar kazanın.

santigrat kazanmak

Celsius Network, kreditörleri finanse etmek için platformda varlık yatırma karşılığında kullanıcılara yüksek faiz komisyonları sunan diğer sağlayıcılara benzer bir modelde çalışır..

Var minimum para yatırma tutarı yoktur ve istediğiniz zaman para çekebilirsiniz ücretler veya cezalar konusunda endişelenmeden. Cezalar veya kısıtlamalar olmaksızın kendi şartlarınıza göre yüksek ilgi alma özgürlüğü, Celsius uygulamasının çekici bir özelliğidir..

santigrat ağı bitcoin

Kripto kazanmak için marj platformlarında bir portföy ticareti yapmayı bilmeyen veya tecrübesi olmayan yatırımcılar için,% 10 yıllık getiri, ticaretle ilgili riskler olmadan serveti çeşitlendirmek ve büyütmek için harika bir seçenektir. Platform, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve çoğu stabilcoin gibi büyük kripto para varlıklarını destekler..

Faiz kazanmaya başlamak için Celsius Network’te bir hesap oluşturun.

Örneğin, Celsius Network’e 12 ay boyunca 1 Bitcoin yatırırsanız, bu, haftalık 7,32 $ faizle, yıl için toplam 380,88 $ ‘a eşit olacaktır. Celsius Network’ün yerel belirteci TEL ile ödeme almaya karar verirseniz, oran% 35 daha yüksektir.

5. Binance

Binance, hem kripto yatırımcıları, hem HODL’ciler hem de tüccarlar için bir şeyler sunan dünyanın en iyi kripto alım satım borsalarından biridir. Genellikle şu şekilde kabul edilir: dünyanın önde gelen kripto para borsası zengin özelliklere sahip yenilikçi hizmet aracılığıyla geleneksel fiat para ile kripto arasındaki boşluğu dolduran çevrimiçi bir platform sağlayan.

Binance’i ziyaret edin

Platform, yenilikçi ticaret ürünlerini, altcoin ticaretini ve yeni özelliklerini sunmasıyla tanınırken, ekip son zamanlarda ‘Binance Savings’in tanıtımıyla Binance’e ilgi duymanın bir yolunu başlattı..

Binance Tasarruf

Binance Savings hesabı, platform tarafından bir soğuk depolama cüzdanında saklanan kripto paranıza faiz tahakkuk ettirerek servetinizi büyütmenize olanak tanır. Esasen, sen varlıklarınızı platformdaki marj tüccarlarına ödünç vermek, ve paranızı ödünç almanız karşılığında size faiz ödüyorlar.

Binance Tasarruf / Faiz hesabı, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance USD (BUSD), Tether (USDT) ve diğerleri gibi büyük dijital para birimi paraları da dahil olmak üzere çok çeşitli borç verme seçeneklerini destekler..

binance tasarruf hesabı

Kullanıcılar aşağıdakilerden birini seçebilir: Sabit mevduat veya Esnek Mevduat aşağıda gösterildiği gibi biraz farklı faiz oranları sağlar. Esnek para yatırma, paranızı istediğiniz zaman değişken bir oranla çekmenize olanak tanır. Bu tür faiz hesabı, bir işlem kurulumunu beklerken kripto portföylerine ilgi çekmek isteyen tüccarlara hitap edecek..

6. İkizler

Gemini, özel bir New York güven şirketidir. 2014 yılında Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından kuruldu, yaygın olarak bilinen "Winklevoss ikizleri". Şirket, yasal bir kripto para birimi değişimi sağlıyor ve kısa süre önce, müşterilerinin aşağıdakileri yapmasına izin vermek için Gemini Earn’ü başlattı. pasif gelir elde etmek platformda depolanan varlıklar hakkında.

İkizler kazanmak

Gemini, güvenli bir ticaret platformu olarak kabul edilir ve kullanıcılarına% 7,4 APY’ye varan faiz oranlarını artırarak kriptolarının onlar için çalışmasına izin verme seçeneği sunar. Gemini Kazanma programı şu kullanıcılar için mevcuttur: Yalnızca ABD müşterileri ve tüm eyaletlerde mevcuttur. Gemini, kripto varlıklarını ticaret platformuna (faizle) ve tersi yönde taşıma esnekliği sağlar.

Bu makalede listelenen diğer platformlardan farklı olarak Gemini Earn, kullanıcı arayüzünü bir basit faiz hesaplayıcısı. Açılır menü, desteklenen tüm madeni paraları, tahmini faiz oranını gösterir ve 1-4 yıllık bir süre boyunca proje faiz kazançlarını hesaplar..

gemini faiz kazanmak filecoin

Sıkça Sorulan Sorular

Cryptocurrency’e İlgi Görüyor musunuz?

Kripto para sahipler, borç verme ve faiz tasarrufu hesapları sunan bir web sitesine para yatırarak Bitcoin, Ethereum, Tether ve diğer dijital varlıklara faiz ödeyebilirler.. BlockFi gibi siteler, sahiplerini platformda depolayarak varlıklarının sahipliğini bırakmaya teşvik eder. Buna karşılık, sahipler, ilk harcama ile geri çekilebilecek faizle ödüllendirilir..

Kripto Faizini Kazanmak Güvenli mi?

BlockFi ve Nexo gibi Bitcoin ve kripto para faiz ve tasarruf hesabı platformları Müşteri fonlarının güvende tutulmasını sağlamak için banka benzeri güvenlik protokollerini ve güvenlik önlemlerini kullanın ve çevrimiçi hırsızlık ve bilgisayar korsanları gibi tehditlerden korunur.

Bitcoin Günlük Faiz Ödüyor mu?

Borç verme ve kripto tasarruf platformları Nexo ve BlockFi, Bitcoin ve stablecoin gibi platformlarında depolanan kripto para varlıklarına günlük faiz ödüyor. Günlük tahakkuk eden faiz tutarı, yatırımcılar için getiriyi ve getiriyi artırarak.

Faiz Kazanmak İçin Bitcoin’e Yatırım Yapmalı mıyım?

Kripto faiz platformları, ek gelir elde etmenin popüler bir yoludur. Borç verme platformları, geleneksel bir bankadan önemli ölçüde daha yüksek olan kriptoda% 12 APY’ye varan cazip faiz oranları sunabilir.. Bitcoin’inizden faiz kazanma kararı, risk toleransına bağlıdır. Herhangi bir yatırımla, iyi dengelenmiş bir kripto portföyüne sahip olmak ve bir yatırımcının kontrolü dışındaki olaylara maruz kalmayı azaltmak için tüm yumurtalarınızı tek bir sepete koymamak genellikle iyi bir fikirdir..

Nexo İyi Bir Yatırım mı?

Portföylerinde Bitcoin ve diğer kripto para varlıklarına sahip olan yatırımcılar ve tüccarlar, Nexo’nun hizmetlerinden yararlanarak zaman içinde faiz tahakkuk ettirerek yatırımlarından daha yüksek getiri elde etmek. Altını çizen varlığın fiyatta değer kazanmasına bakılmaksızın, pasif gelir elde etmek için genellikle bir hisse senedi üzerinden temettü kazanmanın eşdeğeri olarak algılanır..

Bitcoin’e Ne Kadar Yatırım Yapmalıyım & Faiz Kazanmak İçin Kripto Tasarruf Hesapları

ancak kullanıcılar ilgi kazanmak için Bitcoin platformlara aktarıldıktan sonra özel anahtarlara erişime sahip değildir. Yatırım yapmanın altın kuralı, asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamaktır. Aynı kural Bitcoin ve kripto faiz tasarruf hesapları için de geçerlidir.

Sonuç

Kripto para yatırımcıları artık Bitcoin, kripto ve stabilcoin varlıklarına pasif faiz kazanmak için kripto ödünç verme platformlarından yararlanarak servetlerini artırabilirler. Dijital varlıklarını elinde tutan uzun vadeli kripto meraklıları, artık portföylerini satmadan veya tasfiye etmeden ek kar elde etme esnekliğine sahipler..

Bu makaleyi, kripto paranıza ilgi çekmek için en iyi sitelerde faydalı bulduğunuzu umuyoruz. Donanım cüzdanınızdan çevrimiçi bir borç verme hizmetine kripto transfer etme konusunda rahatsanız, bu platformları kullanarak elde edebileceğiniz bileşik faizden hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Ücretsiz kripto kazanmanın en kolay yollarından biridir.

Bu gönderiyi beğendiniz mi? Paylaşmayı unutma!

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

  • Lolli İncelemesi – Yasal mı? ÜCRETSİZ Bitcoin Nasıl Kazanılır
  • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
  • Amazon Hediye Kartlarıyla Bitcoins Nasıl Satın Alınır – Süper Kolay
  • Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin
  • Instars İncelemesi: Yasal mı? ÜCRETSİZ Kripto Nasıl Kazanılır

Feragatname: Bu yazıda doğru bilgi vermeyi amaçlasak da, bireyler her zaman web sitesini ziyaret ederek en son ürünleri ve sıkça değişebilecek faiz oranlarını takip etmelidir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me