Yaklaşan EOS Airdrop’lar Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Kripto yatırımcısı veya meraklısı mısınız? EOS airdrop hakkında kripto web sitelerinde pek çok haber görmüş olabilirsiniz. Reddit gibi popüler forumlarda bu konu hakkında birçok tartışma okumuş ve muhtemelen bunun ne hakkında olduğunu merak etmiş olabilirsiniz. Bu yazımda EOS airdropunu anlatacağım.

Token airdrop nedir?

İlk önce jetonlu airdropun ne olduğunu anlayalım. Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi popüler İnternet platformlarının tümünün ICO reklamlarını yasakladığını fark etmiş olabilirsiniz. Bunu, kripto pazarındaki spekülasyonlar ve dolandırıcı ICO’ların ortaya çıkması nedeniyle yaptılar..

Bu, ICO pazarlama ekiplerini sınırlar ve bu sorunu çözmeye çalışıyorlar. Popüler kripto web sitelerinde “tıklama başına ödeme” (PPC) reklamlarını kullanmaya devam edebiliyor olsalar da, ICO’larını pazarlamak için ek yollara ihtiyaçları vardı. Yatırımcıları ICO’larına getirirlerse varlıkları ödüllendirecekleri ICO’larını pazarlamak için ‘ödül programları’ kullanıyorlar..

Token airdrop, ICO proje ekibinin ücretsiz jetonları dağıttığı bir ödül programı biçimidir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi “Airdrop nedir? 5 adımda Ücretsiz Jeton Alma Rehberi “.

Bir ICO proje ekibinin, token airdrop gerçekleştirirken sağduyulu olması gerekir. Çok az token etkisiz bir kampanyayla sonuçlanırken, çok fazla kişi dağıtırlarsa projeyi bir aldatmaca olarak düşünebilir. “Başlangıç ​​Kılavuzu: Harika bir ICO pazarlama stratejisi nasıl oluşturulur” bölümünde bununla ilgili daha fazla bilgi edinin..

EOS nedir?

Nispeten yeni bir blok zinciri platformu olan EOS, bir sonraki büyük şey olabilir. Kavramsal olarak Ethereum’a benziyor, ancak Ethereum’dan daha popüler olma ihtimali var..

Ethereum gibi, EOS üzerinde dağıtılmış uygulamalar (DApps) oluşturabilirsiniz ve platformun çeşitli avantajları vardır. Örneğin:

  1. EOS ile DApp’leri akıllı sözleşmeler olmadan kodlamak mümkündür. Bu, DApp işlemlerini kullanarak mümkündür.
  2. EOS, kullandığı “delege edilmiş teminat kanıtı” (DPoS) fikir birliği algoritması sayesinde yüksek işlem hacmi ile yüksek düzeyde ölçeklenebilir.
  3. İşlem ücreti yok.
  4. Bir oylama sistemi kullanan merkezi olmayan bir yönetişim modeli, platformda gelecekteki değişiklikleri belirleyecektir.
  5. Platform gelişmiş araçlar sağladığı için EOS’un kullanımı daha kolaydır.
  6. Toplulukta çekişmeli bir bölünme olması durumunda, blok üreticileri EOS ağını donduracak ve bu da nihai bir hard fork’un yönetilmesini kolaylaştıracaktır..
  7. Ethereum gibi, blockchain proje ekipleri de akıllı sözleşmeleri kodlamak zorunda kalmama avantajı ile EOS’u ICO’larını başlatmak için kullanabilir..
  8. Kendi kendini idame ettiren platform, blok üreticilerini sürekli olarak ödüllendirecek.
  9. Ethereum durumunda, akıllı sözleşmeleri kendi özel dili olan Solidity’de kodlamalısınız. “Yeni Başlayanlar için Akıllı Sözleşme Nedir?” Kılavuzu’nda bununla ilgili daha fazla bilgi edinin. Pek çok geliştirici bunu bilmiyor. EOS, diğer popüler programlama dillerinde akıllı sözleşmelerin kodlanmasına olanak tanır ve bu bir avantajdır.

Yukarıdakilerin tümü, EOS’u halka açık blockchain platform ortamında geleceğin lideri olarak büyük bir umut haline getiriyor. “EOS Blockchain’in En Önemli 7 Faydası” bölümünde bununla ilgili daha fazla bilgi edinin..

EOS Mainnet lansmanının önemi:

EOS tokenleri ilk olarak 2017’de Ethereum blockchain ve ERC20 standardı kullanılarak piyasaya sürüldü. Ancak 14 Haziran’da EOS Mainnet’lerini piyasaya sürdü. EOS yolculuğundaki önemli kilometre taşları hakkında daha fazla bilgiyi “Başlangıç ​​Kılavuzu: EOS Blok Zinciri Nedir?”

Bu önemli bir olay çünkü ekip, başlangıçta para toplamak için kullanılan EOS jetonlarını ERC20’den EOS Mainnet’e dönüştürüyor. Ekip, bu lansman beklentisiyle Haziran ayının başlarında ERC20 EOS tokenlerini dondurmuştu..


ICO proje ekiplerinin, halihazırda Ether (ETH) gibi popüler paraları tutan yatırımcıları hedefleyen airdrop’lar düzenlediğini unutmayın. Bunu Airdrop nedir? 5 adımda Ücretsiz Jeton Alma Rehberi ”. Bu onlar için mantıklı çünkü çoğu projelerini Ethereum blok zincirini kullanarak başlatmıştı..

Şimdi, Ethereum gibi, birçok projenin tekliflerini oluşturmak için EOS platformunu kullandığını düşünün. EOS Mainnet’in piyasaya sürülmesiyle, EOS’u tutarsanız, birdenbire bu proje ekipleri için çok önemli hale gelirsiniz! Ether sahipleri gibi, bu projelerin airdrop’larından yararlanmanız muhtemeldir.!

EOS token airdrop fırsatlarına dikkat edin!

EOS Airdrops Listesi

Yukarıda belirtilen avantajlara ek olarak, EOS’un ücretsiz blockchain depolamayı desteklediğini unutmayın. Blok zincirinde web sitesi barındırma yakında EOS ile gerçek olacak. Daha fazla projenin EOS platformunu kullanmasını bekleyebilirsiniz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kripto paranızı EOS Mainnet’te yönetmenize izin veren kripto cüzdanları, örneğin. Infinito Cüzdan.

Yaklaşan 15 EOS Airdrop’unun Nihai Listesi

1. Atidium Airdrop

Atidium, kripto para birimi, AI teknolojileri ve blok zincirinden yararlanan merkezi olmayan bir ödeme uygulamasıdır. Platform halen aktif geliştirme aşamasındadır ve yakında Google ve App Store’da yayınlanacaktır. Kendi kripto para ATD’sini kullanıyorlar.

EOS token sahiplerine 1: 1 oranında yaklaşık 900.000 token düşürüyorlar. Bunları takip etmenizi öneririz Telgraf kanalı airdrop hakkında daha fazla bilgi için. En popüler EOS airdrop’larından biridir. Bir süre sonra havadan düşebilecekleri için kaçırdığınızı düşünüyorsanız endişelenmeyin.

Airdrop Durumu: 28 Haziran 2018’de zaten bitti

Kategori: Ödemeler ve Bütçe yönetimi

İnternet sitesi: https://www.atidium.io/

2. Cetos Airdrop

Cetos, uzak bölgelerde bile dünya genelindeki sağlık sorunlarını çözmek için blockchain kullanan evrensel bir sağlık hizmetidir. CETOS olarak bilinen tokenleri ile blok zincirine güç veriyorlar.

Airdrop’u oradaki EOS token sahiplerine 1: 1 oranında dağıtacaklar. Ayrıca, katılmak için EOS sahiplerinin CETI jetonlarına sahip olması gerekir..

Airdrop Durumu: Airdrop, Haziran ve Temmuz 2018 arasında yapılacak.

Kategori: Sağlık hizmeti

İnternet sitesi:http://cetos.io/

3. Edna Airdrop

EDNA, insan DNA’sını blok zincirinde depolamayı amaçladığı için iddialı bir projedir. DNA bilgisini hükümetten veya mega mahsullerden koruyan bir blok zincir biyoteknoloji girişimidir. Blok zinciri tarafından kullanılan dijital para birimi EDNA’lar olarak bilinir. Blok zincirinde çalışan farklı hizmetler için bir hizmet belirteci görevi görürler..

Yazı yazılırken, EDNA’nın EOS airdropu hala devam ediyor. Airdrop’a hak kazanmak için en az 100 EOS jetonuna ihtiyacınız var ve bu, oluşum anlık görüntüsünden önce olmalıdır. Şu anda, gereksinimi karşılayan herkes 150 $ değerinde bir airdrop alacak..

Airdrop Durumu: Şu anda devam ediyor.

Kategori: Blockchain Biyo-teknoloji girişimi

İnternet sitesi: https://edna.life/tokens

4. EOSBet Airdrop

EOSBet bir kumar platformudur ve son teknoloji bir kumar platformu sağlar. Ayrıca EOS dApps listemizden de bahsettik. Merkezi olmayan kumar sorununu çözmeyi ve tüm kumar oyunlarının adil olmasını ve izlenmesini veya doğrulanmasını sağlamayı amaçlamaktadır..

EOSBet, 25 milyonluk bir airdrop yapmayı ve sadece EOS sahipleri yapmayı hedefliyor. EOS Airdrop’a hak kazanmasının nedeni budur. Dağıtım hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki web sitesi bağlantısına bakın.

Airdrop Durumu: Temmuz

Kategori: Kumar platformu

İnternet sitesi: https://www.eosbet.io/

5. HireVibes Airdrop

HireVibes ayrıca EOS token sahipleri için bir Airdrop planlıyor. Blockchain teknolojisi üzerinde çalışan iş arayanlar için bir platformdur. Ayrıca, kullanıcının kripto para biriminde% 5 ödülünü de öderler. Ayrıca kullanıcılar kazançlarının bir kısmını hayır kurumlarına bağışlayabilirler. Yani, her şey işe alınmak, daha fazla kazanmak ve bunun bir kısmını topluluğa vermekle ilgili..

HireVibes airdropu 2018’in 3. çeyreğinde planlanıyor. Daha fazlasını öğrenmek için resmi web sitelerine bakın.

Airdrop Durumu: 2018’in 3. çeyreği.

Kategori: İşe alma platformu.

İnternet sitesi: https://hirevibes.io/

6. Airdrop’u deneyin

Trybe, bilginin uygun şekilde tokenize edildiği bir bilgi paylaşım platformudur. Kripto para birimiyle ilgili olay veya bilgiyi listeler. Bu, herkesin deneyimlerini paylaşabileceği ve bunun için ödeme alabileceği anlamına gelir.

Şu anda, airdropun Ağustos 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitelerini kontrol edin..

Airdrop Durumu: Ağustos 2018’de planlandı

Kategori: Bilgi platformu

İnternet sitesi: https://trybe.one/

7. YAIR Airdrop

YAIR airdropu 2018’in üçüncü çeyreğinde planlanıyor. YAIR, sanatın değerlendiği ve blok zincirinde depolandığı bir platform sağlıyor. Herkesin yeteneklerini sergileyebileceği ve sanatını likit bir varlığa dönüştürebileceği bir platform sağlar. YAIR blok zincirine aktarılan içerik aynı zamanda küresel izleyici için erişilebilir hale getirildi.

Airdrop, EOS sahipleri için 1: 2 oranında yapılacaktır. Bu, herhangi bir EOS sahibinin 2 EOS jetonu için 1 YIAR alacağı anlamına gelir. EOS airdropunda 0,5 milyar token dağıtılacak.

Airdrop Durumu: 2018’in üçüncü çeyreği

Kategori: İçerik paylaşım platformu

İnternet sitesi: https://yair.art/

8. KARMA

KARMA, dünyadaki diğer insanlara iyilik yapmak için bir teşvik sunduğu, blok zinciri destekli bir platformdur. Bu, başarılı olan herkesin teşvik olarak KARMA jetonu alacağı anlamına gelir..

KARMA airdropu 2018’in 2. çeyreğinde gerçekleşecek. Ayrıca, 2 Haziran 2018’de çekilen EOS oluşum bloğu anlık görüntüsünden önce sahiplerine verilecek. Ayrıca, 6: 1 oranını dağıtmak için kullanılacak. KARMA jetonları. Bu, her 1 EOS jetonu için 6 KARMA jetonu alacağınız anlamına gelir. Toplamda, EOS sahiplerine 5,4 milyar token dağıtacaklar.

Airdrop Durumu: 2018 2.Çeyrek

Kategori: Sosyal

İnternet sitesi: https://www.karmaapp.io/

9. CryptoWizard Airdrop

CryptoWizard, dijital karakterler sağlayan benzersiz bir projedir. Tüm dijital karakterler kendi yöntemleriyle benzersizdir ve bir kripto varlığı görevi görür. Dahası, koleksiyon parçalarıdır ve onlarla ilişkili bir değere sahiptirler. Bu, satılabilecekleri, toplanabilecekleri ve açık artırmaya çıkarılabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, kripto sihirbazları turnuvalarda rekabet edebilir ve sanal ödüller kazanabilir..

Airdrop gelecekte planlanıyor. Daha fazla bilgi için, web sitelerine kaydolmanız ve e-postanızı ve EOS cüzdan adresinizi paylaşmanız gerekir..

Airdrop Durumu: Airdrop gelecekte planlanıyor.

Kategori: Kripto varlıkları

İnternet sitesi: https://wizards.one/#/

10. Qubicles Airdrop

Qubicles airdrop, 24 milyon Qubicle’ı (QBE) paylaşmayı hedefliyor. Temsilcileri ve çalışanları bir araya getiren bir çağrı merkezi blockchain pazarıdır. EOS blok zinciri ağının üzerine inşa edilmiştir ve aynı zamanda EOS ağında gelecek vaat eden dApp’lardan biridir..

Qubiküller, EOS sahiplerine dağıtılacaktır. Buradaki sınırlama, 100.000’den az jetona sahip olmanız gerektiğidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, airdrop’ta 24 milyon QBE paylaşacak. Bu arada 2. airdrop, dağıtılmaya hazır 100.000 QBE token ile çok daha önemli olacak..

Airdrop Durumu: Airdrop gelecekte planlanıyor

Kategori: Çağrı merkezi pazarı.

İnternet sitesi: https://podone.io/

11. IRYO Airdrop

IRYO, EOS üzerinde çalışan bir sağlık hizmetleri blockchain platformudur. Hastaların tıbbi durumlarını uzmanla paylaşmak için kolay bir zaman geçirecekleri küresel bir sağlık ağı oluşturmayı amaçlamaktadır. Halka açık bir blok zinciridir, bu aynı zamanda tıbbi raporlara şeffaflık sağladığı ve tüm sisteme hesap verebilirlik getirdiği anlamına gelir..

Airdrop, Temmuz 2018’de planlanıyor. Daha fazla bilgi için aşağıda belirtilen web sitesi linkine göz atın..

Airdrop Durumu: Temmuz 2018’de bir ara

Kategori: Sağlık hizmeti

İnternet sitesi: https://iryo.io/#intro

12. GiveyNation Airdrop

GiveyNation, yardım sektöründeki şeffaflık sorununu çözmeyi amaçlayan, EOS destekli bir dApp’dir. Blockchain kullanarak, bağışçılardan hayır kurumuna herhangi bir dolandırıcılık veya komisyon olmaksızın paranın nasıl aktarıldığını herkes görebilir. Bu ayrıca, her işlem kaydedileceği için para toplama sürecini gerçek ve şeffaf tutacaktır..

Airdrop, 2018’in 4. çeyreğinde planlanıyor. Ayrıca, anlık görüntü Haziran ayında herhangi bir zamanda alınacaktır. Dağıtım oranı 1: 1 olarak belirlenmiştir; bu, cüzdanınızda bir EOS jetonu için bir GiveyNation jetonu alacağınız anlamına gelir..

Airdrop Durumu: 2018’in 4. çeyreği

Kategori: Hayırseverlik

İnternet sitesi: https://giveynation.com/

13. Evrim

Evolution, topluluk odaklı bir EOS.IO yazılımının benimsenmesidir. Uygun token dağıtımına, adil oylamaya ve çok sayıda blok üreticisine sahip olabilen açık kaynaklı bir EOS çözümü oluşturmayı amaçlamaktadır. Airdrop’lara gelince kapsamlı bir planları var. Şu anda, tokenlerin% 15’inin ilk airdrop’u yapıyorlar.

Airdrop planları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz İşte.

Airdrop Durumu: Belirtilmemiş

Kategori: Blockchain

İnternet sitesi: https://evolutionos.com/

14. EOS Cafe

EOS Cafe, küresel bir EOS topluluğudur. Birlikte çalışan ve EOS eğitimini, işbirliğini ve buluşmalarını iyileştiren merkezi olmayan özerk bir şirket olarak tüm dünyada kripto kafe inşa etmeyi hedefliyor..

Şu anda airdrop için belirli bir zaman değiller.

Airdrop Durumu: Belirtilmemiş

Kategori: Merkezi olmayan özerk şirket

İnternet sitesi: https://www.eos.cafe

15. Arayıcılar

Prospectors, EOS blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir çevrimiçi devasa çok oyunculu rol yapma oyunudur. Oyuncuların oynamasına ve ayrıca kripto para birimi biçiminde gerçek para kazanmalarına izin verir..

Airdrop 30 Haziran 2018’de zaten tamamlandı. Gelecekte daha fazla airdrop da gerçekleşecek, bu nedenle resmi web sitelerine kaydolmayı unutmayın.

Airdrop Durumu: 1. airdrop tamamlandı.

Kategori: Oyun

İnternet sitesi: https://prospectors.io/

Nihai Karar

EOS ana ağı zaten piyasaya sürüldüğünde, EOS dApp’lerin airdrop yapmasının tam zamanı. Airdrop’la ilgileniyorsanız, listeyi gözden geçirmenizi ve onlar için kaydolmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Birkaçı tamamlanmış olabilir, ancak kısa süre içinde bir airdrop planlayabilecekleri için yine de kaydolmanızı öneririz. Peki, bir EOS airdropunu kaçırdık mı? Aşağıya yorum yapın ve bize bildirin.

* Sorumluluk Reddi: Makale, herhangi bir yatırım tavsiyesi sağlama amacı taşımaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Bu maddede yapılan iddialar yatırım tavsiyesi oluşturmaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Kendi araştırmanızı yapın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map