W Stanach Zjednoczonych (USA) istnieje wiele giełd kryptowalut, z których mieszkańcy mogą kupować cyfrowe aktywa. Znalezienie takiej wymiany może być trudnym zadaniem dla początkujących odpowiednie dopasowanie z tak wieloma opcjami. Przeanalizowaliśmy ponad 60 giełd i wymienimy nasze najwyżej oceniane i najlepsze giełdy kryptowalut w USA abyś mógł podjąć świadomą decyzję.

nasz Pick

Najlepsza wymiana na

Początkujący

baza monet Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana na

Niskie opłaty

binance Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana na

Handel społecznościowy

etoro Odwiedź stronę

Pamiętaj, że niektóre giełdy wymagają posiadania portfela Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Contents

Najlepsze giełdy kryptowalut w USA

Na podstawie naszych recenzji są to najlepsze giełdy kryptowalut w USA:

Giełdy kryptowalut w USA: porównania


Ten przewodnik porównawczy zawiera przegląd najlepszych giełd kryptowalut w USA, na których można kupować, handlować i sprzedawać Bitcoin i inne altcoiny. Nasza ocena opiera się na dokładnych badaniach funkcji platformy, par handlowych, opcji płatności, obsługiwanych walut, opłat handlowych, obsługi klienta i metod bezpieczeństwa.

Najlepsze giełdy kryptowalut w USA: Recenzje 2021

1. Binance

Binance to jedna z najlepszych giełd kryptowalut na świecie, która oferuje miejsce do kupowania, handlu i sprzedaży ponad 200 cyfrowych kryptowalut. Platforma odnotowała błyskawiczny wzrost, stając się najpopularniejszą giełdą handlu kryptowalutami z najwyższy dzienny wolumen obrotu. Giełda umożliwia mieszkańcom USA kupowanie, handel i sprzedaż kryptowalut za pomocą dolarów amerykańskich.

objętość binance

Binance jest numerem 1 pod względem wolumenu obrotu i płynności.

Binance jest naszym zdaniem najlepszą giełdą kryptowalut do kupowania, handlu i sprzedaży kryptowalut. Plik opłaty od 0% do 0,1% to jedne z najtańszych stawek za kupno i sprzedaż kryptowalut w porównaniu z innymi giełdami. Giełda Binance oferuje również szeroki wachlarz usług finansowych i zaawansowanych funkcji, które obejmują:

 • Umożliwia użytkownikom kupowanie kryptowalut przy użyciu szerokiej gamy walut fiducjarnych
 • Obsługuje wiele metod płatności, takich jak depozyt bankowy i karta kredytowa / debetowa
 • Podstawowe i zaawansowane wykresy handlowe dostosowane do użytkowników o różnych umiejętnościach
 • Platforma handlowa depozytem zabezpieczającym do handlu kryptowalutami z dźwignią finansową
 • Instrumenty pochodne i tokeny dźwigni
 • Bezpieczny portfel Binance do przechowywania aktywów kryptowalutowych
 • Binance oferuje konta oszczędnościowe do zarabiania odsetek na kryptowalutach
 • Pożyczki kryptograficzne i pule obstawiania Binance
 • Binance VISA Card do ukrywania i płacenia za pomocą kryptowalut

binance

Funkcje:

 • Wiodąca giełda kryptowalut na świecie
 • Wiele par handlowych przeciwko fiatowi, altcoinom i stablecoinom
 • Różnorodne opcje płatności, aby wpłacić USD
 • Niskie opłaty, wysoki wolumen transakcji i rabaty w opłatach transakcyjnych
 • Handel spot, futures, opcje i depozyty zabezpieczające z jednej platformy
 • Zarabiaj odsetki na kryptowalutach z kontem oszczędnościowym Binance

Przejdź do witryny

ogólny

4,8 / 5

Recenzja Binance

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Binance

2. Coinbase

Coinbase ma siedzibę w San Francisco w Kalifornii i jest uważana za najlepszą amerykańską giełdę kryptowalut. Tak jest obecnie the największa platforma handlowa kryptowalutami w Stanach Zjednoczonych pod względem wolumenu obrotu z ponad 20 miliardami całkowitego wolumenu obrotu. Coinbase to także jedna z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut z brak zgłoszonych włamań lub kompromisów systemów bezpieczeństwa i portfeli skutkujących utratą środków w wyniku działalności przestępczej.

baza monet

Coinbase zrewolucjonizował środowisko walut cyfrowych, zapewniając prostą, niezawodną i łatwą w użyciu platformę. Osoby fizyczne i instytucje w USA mogą kupować, handlować, przechowywać i sprzedawać aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin, Ethereum XRP, Litecoin, Bitcoin Cash i wiele innych. Będąc z siedzibą w Ameryce, giełda kryptowalut obsługuje dolary amerykańskie jako płatność.

Po utworzeniu i zweryfikowaniu konta Coinbase mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą wybrać metodę płatności, aby zasilić swój portfel, na przykład karta debetowa w przypadku małych inwestycji, przelew bankowy w przypadku dużych inwestycji lub przelew z konta bankowego, którego przetworzenie zajmuje kilka dni. Główną zaletą korzystania z Coinbase jest to środki przechowywane online są objęte polisą ubezpieczeniową.

statystyki coinbase

Funkcje:

 • Najlepsza giełda kryptowalut dla początkujących
 • Kup krypto za pomocą przelewów bankowych lub karty kredytowej / debetowej
 • Szybkie i łatwe monitorowanie portfela kryptowalut na stronie internetowej lub w aplikacji
 • Coinbase Pro oferuje zaawansowane narzędzia i wskaźniki handlowe
 • Zdobądź darmowe krypto, stawiając monety lub ucząc się o krypto
 • Bezpieczny portfel do przechowywania bitcoinów i innych zasobów cyfrowych

Przejdź do witryny

ogólny

4.7 / 5

Recenzja Coinbase

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Coinbase

3. eToro

eToro jest odpowiedni dla początkujących w USA, który umożliwia kupowanie kryptowalut z rozszerzeniem potężna i przyjazna dla użytkownika platforma handlowa. Platforma zapewnia prostą platformę do handlu głównymi parami walut cyfrowych, altcoinami lub praktyką handlu kryptowalutami przy użyciu wirtualnego portfela.

Zakup kryptowalut na eToro pociągnie za sobą koszt spreadu tylko dla rzeczywistego aktywa. Opłata za spread jest różna dla każdego zasobu cyfrowego i rośnie i spada w zależności od warunków rynkowych. Na przykład opłata za kupno i sprzedaż Bitcoinów wynosi 0,75% za transakcję. W porównaniu z innymi dostawcami kryptowalut, takimi jak Coinbase, które pobierają od 0,5% do 3,99%.

etoro

Zastrzeżenie: eToro USA LLC. Inwestycje obarczone są ryzykiem rynkowym.

Interfejs handlowy obejmuje badania rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym & wiadomości, zaawansowane funkcje handlowe i narzędzia do zarządzania ryzykiem oraz sieć społecznościowa. Użytkownicy mogą kopiować i handlować najbardziej dochodowymi handlowcami kryptograficznymi i łączyć się z innymi traderami, aby dzielić się pomysłami, strategiami lub odzwierciedlają wyniki handlowe zyskownych handlowców.

Początkujący mogą skorzystać z systemu filtrowania transakcji kopiowania, aby odkryć portfel inwestora i skopiować, który spełnia ich kryteria, takie jak zwrot z inwestycji, tolerancja ryzyka i liczba kopii. Aby ograniczyć potencjalne straty, istnieje możliwość ustawienia poziomu stop loss.

etoro copytrader

Funkcje:

 • Regulowany dostawca w USA do zakupu prawdziwych aktywów kryptograficznych
 • Kup kryptowaluty za pomocą karty kredytowej lub debetowej, przelewu bankowego i PayPal
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs i intuicyjna mobilna aplikacja handlowa
 • Kopiuj zyskownych handlowców kryptowalut na platformie
 • Inwestuj w odnoszące sukcesy portfele kryptowalut najlepszych traderów

 • Zrzeczenie się: eToro USA LLC; Inwestycje obarczone są ryzykiem rynkowym, w tym możliwą utratą kapitału

Przejdź do witryny

ogólny

4.6 / 5

Recenzja eToro

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź eToro

4. Kraken

Kraken to giełda bitcoinów i kryptowalut, która została założona w 2011 roku z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Wymiana to Top 5 giełd pod względem ruchu, płynności, wolumenu obrotów na rynkach spot według coinmarketcap. Kraken jest licencjonowaną i regulowaną giełdą kryptowalut w USA z FinCEN, z wyjątkiem klientów w stanie Waszyngton (WA) i Nowym Jorku (NY).

Kraken ma 54 kryptowaluty dostępne do kupna i sprzedaży takie jak Bitcoin, Ethereum, Tether USD, XRP i Litecoin. Istnieją również popularne tokeny DeFi, takie jak Compound (COMP), Kava (KAVA) i Kyber Network (KNC). Handlowcy mogą korzystać z zaawansowanych opcji handlowych i automatycznego monitorowania portfela, aby umożliwić użytkownikom monitorowanie rynku i zarządzanie swoim portfelem za pomocą jednego interfejsu.

kraken

Funkcje:

 • Licencjonowana i regulowana giełda kryptowalut z siedzibą w USA
 • Obsługiwane w większości stanów USA
 • Zajmuje 5 miejsce na świecie pod względem dużego wolumenu i płynności
 • Niskie i konkurencyjne opłaty transakcyjne za transakcję
 • Pełnoetatowy personel oferujący całodobową obsługę klienta

Przejdź do witryny

ogólny

4.6 / 5

Recenzja Krakena

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Kraken

5. Gemini

Bliźnięta to Firma z siedzibą w Nowym Jorku i regulowana giełda kryptowalut w USA, założona przez bliźniaków Winklevoss. Firma zapewnia legalną wymianę kryptowalut, która jest licencjonowana i regulowana przez Departament Usług Finansowych Stanu Nowy Jork (NYSDFS).

Serwis jest naszym zdaniem najlepszą giełdą kryptowalut pod względem bezpieczeństwa. Gemini zapewnia bezpieczne miejsce dla osób fizycznych, handlowców i instytucji do kupowania, sprzedawania i przechowywania walut cyfrowych, a także zarabiania na odsetkach. Godne uwagi funkcje obejmują zaawansowaną platformę handlową, usługę powierniczą, bezpieczny portfel, mobilną aplikację handlową i transakcje kryptowalutowe poza giełdą.

gemini kup bitcoiny

Gemini została wybrana jako najlepsza giełda Bitcoin w USA i utrzymuje wysoki poziom bezpieczeństwa, który zbudował solidną reputację w branży jako zaufany dostawca zasobów cyfrowych. Giełda nawiązała również współpracę z czołowymi firmami na świecie, takimi jak Samsung, Tradingview, Brave i Nifty Gateway.

Platforma Gemini jest jedną z platform najbezpieczniejsze giełdy kryptowalut dla kupujących i sprzedających. Cyfrowa wymiana aktywów obejmuje środki klasy instytucjonalnej w celu ochrony informacji użytkownika i środków przechowywanych na platformie. Funkcje bezpieczeństwa obejmują przechowywanie w zimnym portfelu, proces wypłaty z wieloma podpisami, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, szyfrowanie, adresy białej listy i ochronę logowania typu brute force.

Gemini

Funkcje:

 • Giełda z siedzibą w USA, licencjonowana i regulowana
 • Platforma skoncentrowana na bezpieczeństwie w celu ochrony funduszy klientów
 • Biuro transakcji OTC dla dużych zleceń
 • Przyjazna dla użytkownika i intuicyjna aplikacja mobilna do handlu Bitcoinami
 • Wydaj kryptowaluty za pomocą aplikacji mobilnej Gemini

Przejdź do witryny

ogólny

4.6 / 5

Recenzja Gemini

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Gemini

6. Crypto.com

Mając ponad 1 milion klientów na całym świecie, Crypto.com jest najwyższej jakości giełdą kryptowalut i aplikacja handlowa obsługiwana w 49 stanach w USA. Aplikacja Crypto.com to kompleksowa platforma do kupowania, sprzedawania, handlu, wydawania, przechowywania, zarabiania, pożyczania gotówki, a nawet płacenia rachunków za pomocą kryptowalut.

crypto.com

Korzystając z własnej natywnej cyfrowej monety tokenowej (CRO), Crypto.com może zapewnić głęboką płynność, co skutkuje konkurencyjnymi opłatami handlowymi za handel kryptowalutami za monety fiducjarne i stablecoiny. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny w łatwej w użyciu aplikacji mobilnej.

Crypto.com jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i regularnie prowadzi ograniczone czasowo promocje, aby przyciągnąć nowych użytkowników do platformy, takich jak:

 • 90 dni handlu kryptowalutami bez opłat dla nowych użytkowników
 • Aż do 50% redukcja opłaty transakcyjnej we wszystkich transakcjach dla istniejących użytkowników Giełdy
 • 2% depozytu bonusowego oprocentowanie depozytów dokonanych w ciągu pierwszych 30 dni
 • Wyślij krypto do użytkowników aplikacji Crypto.com natychmiast bez opłat
 • Kup Bitcoin za pomocą 0% opłat za karty kredytowe

Aplikacja crypto.com

Funkcje:

 • Przyjazny dla początkujących z szybką weryfikacją konta
 • Portfel zleceń o wysokiej płynności z niskimi spreadami
 • Opłaty handlowe oparte na poziomach, które maleją wraz ze wzrostem wolumenu
 • Platforma depozytu zabezpieczającego do handlu kontraktami CFD na kryptowaluty
 • Zero opłat transakcyjnych przez pierwsze 90 dni dla nowych użytkowników

Przejdź do witryny

ogólny

4,5 / 5

Recenzja Crypto.com

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Crypto.com

7. CEX.IO

CEX.IO jest jedną z najstarszych giełd kryptowalut na świecie dla kupujących i sprzedających kryptowaluty i jest zaufało mu ponad 3 miliony użytkowników. Jest to światowej klasy giełda, która jest przeznaczona dla wszystkich typów inwestorów dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi, dzięki czemu jest idealna dla początkujących i doświadczonych inwestorów.

CEX.IO to popularny wybór w USA dla mieszkańców, którzy chcą natychmiast kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej / debetowej. Giełda jest dostępna na komputerze stacjonarnym lub w aplikacji mobilnej obsługującej smartfony z systemem iOS i Android. Użytkownicy mogą nawet sprzedawać monety natychmiast i wycofaj się fiat zyskuje na VISA lub Mastercard.

CEX.io

Funkcje:

 • Przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika
 • Portfel zleceń o wysokiej płynności z niskimi spreadami
 • Zasil konto za pomocą karty kredytowej, BPAY, przelewu bankowego i PayPal

 • Platforma zabezpieczająca dla tych, którzy chcą handlować kontraktami CFD
 • Obstawianie w celu zwiększenia stanu posiadania poprzez przechowywanie monet na CEX.IO

Przejdź do witryny

ogólny

4.2 / 5

Recenzja CEX.IO

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź CEX.IO

8. Changelly

Changelly to giełda kryptowalut, która umożliwia klientom kupowanie kryptowalut za pomocą kart kredytowych / debetowych. Wymiana zapewnia prosty interfejs dla początkujących i zaawansowanych inwestorów, aby szybko kupować i wymieniać aktywa kryptograficzne i wyślij bezpośrednio do portfela sprzętowego, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Platforma jest jedną z najlepszych stron internetowych do wymiany kryptowalut do konwersji kryptowalut na inne. Changelly używa algorytmu handlowego, który integruje się z jednymi z największych giełd kryptowalut do agregować najlepsze stawki kryptowalut dla swoich klientów. Witryna wyszukuje i wykorzystuje najlepszą dostępną stawkę do wyświetlenia w interfejsie użytkownika i blokuje cenę, dopóki użytkownik nie zakończy transakcji i nie potwierdzi jej w łańcuchu bloków. Użytkownicy Changelly mogą wymieniać kryptowaluty po najlepszych możliwych cenach.

changelly website

Funkcje:

 • Najbardziej zaufana i renomowana platforma wymiany kryptowalut na świecie
 • Szybkie i łatwe utworzenie konta
 • Przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika do szybkiej wymiany zasobów kryptograficznych
 • Konkurencyjne opłaty handlowe za wymianę aktywów kryptograficznych
 • Kup kryptowaluty za pomocą kart kredytowych i debetowych
 • Zamień kryptowaluty i przenieś je bezpośrednio do portfela offline

Przejdź do witryny

ogólny

4.15 / 5

Recenzja Changelly

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Changelly

9. Swan Bitcoin

Swan Bitcoin ma na celu uproszczenie doświadczenia inwestycyjnego dla początkujących, którzy chcą rozpocząć handel za pomocą łatwej w użyciu platformy, która może automatycznie kupować Bitcoiny. Użytkownicy mogą założyć konto i wybrać automatycznie wpłacaj środki codziennie, co tydzień lub co miesiąc już za 10 USD. Zaletą Swan Bitcoin jest to, że usuwa cenę z równania, a inwestorzy mogą budować pozycję w czasie bez stresu. Nie wspominając o doskonałej obsłudze klienta w porównaniu z większymi giełdami.

swan bitcoin

Funkcje:

 • Prosta w obsłudze wymiana i szybka weryfikacja Twojej tożsamości
 • Bezproblemowe płatności automatyczne, aby automatycznie kupować BTC
 • Obsługuje przelewy bankowe z amerykańskich banków lub przelewy
 • Automatycznie wypłacaj BTC do portfela sprzętowego
 • Środki na giełdzie są przechowywane u licencjonowanego powiernika
 • Odpowiedni dla inwestorów preferujących HODL

Przejdź do witryny

ogólny

3.8 / 5

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Swan Bitcoin

10. Coinmama

Coinmama udostępnia plik szybki, bezpieczny i łatwy sposób na rozpoczęcie kupna lub sprzedaży cyfrowej waluty w prawie wszystkich krajach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych. Od momentu powstania w 2013 roku Coinmama ma obsłużył ponad 2,6 miliona klientów na całym świecie. Kantor akceptuje waluty fiducjarne, takie jak USD, AUD, EUR, GBP i CAD.

Coinmama umożliwia kupowanie kryptowalut za pomocą karty kredytowej / debetowej VISA lub Mastercard, dzięki czemu jest ona dostępna dla mieszkańców, aby rozpocząć korzystanie z szybkiej i bezpiecznej metody płatności. Jednak opłaty handlowe i opłaty za karty kredytowe są dość drogie.

coinmama

Funkcje:

 • Szybkie utworzenie konta i pełna weryfikacja tożsamości
 • Oferuje kupno / sprzedaż głównych kryptowalut
 • Obsługuje karty kredytowe, przelew bankowy, Apple Pay
 • Akceptuje 6 walut fiducjarnych, w tym dolara amerykańskiego
 • Program lojalnościowy w celu obniżenia opłat handlowych
 • Responsywna obsługa klienta

Przejdź do witryny

ogólny

3.9 / 5

Recenzja Coinmama

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Coinmama

Jak oceniliśmy najlepsze giełdy kryptowalut w USA

Przy tak wielu giełdach kryptowalut może to być trudne zadanie dla początkujących. Indywidualnie zbadaliśmy wymianę wymienioną powyżej i oceniliśmy jej wydajność według następujących kryteriów.

Zaufane i regulowane

Korzystanie z lokalnej giełdy jest najbezpieczniejszą opcją kupna i sprzedaży kryptowalut w USA, ponieważ niektóre platformy nie są obsługiwane w niektórych krajach ze względu na regulacje. Stany Zjednoczone wdrażają jedne z najwyższych na świecie standardów i regulacji finansowych, które regulują branżę walut cyfrowych. Dlatego zapewniamy, że giełda jest licencjonowaną firmą i jest zgodna z przepisami, na przykład określonymi przez Financial Crimes Enforcement Network (FINCEN).

Przyjazny dla początkujących

Łatwość użytkowania to ważna kwestia dla początkujących, którzy mają ograniczone doświadczenie w korzystaniu z giełdy, brokera lub platformy handlowej. Nowi inwestorzy, którzy chcą zamienić walutę fiducjarną na kryptowaluty, są lepiej przystosowani do korzystania z prostego i szybkiego interfejsu użytkownika na komputerze stacjonarnym lub aplikacji mobilnej. Oceniamy łatwość obsługi aplikacji desktopowej i mobilnej.

Metody wpłaty

Dostępność lokalnych obsługiwanych metod płatności w celu zasilenia konta powinna znajdować się w czołówce nowych inwestorów w USA. Nasza ocena sprawdza metody wpłat dostępne dla mieszkańców USA przy użyciu USD. Na przykład jedną z najszybszych i najbardziej dostępnych opcji wpłaty jest przelew bankowy za pośrednictwem konta bankowego w USA. Alternatywne metody dla klientów z USA obejmują kupowanie za pomocą karty kredytowej i debetowej.

Wypłać na konto bankowe w USA

Nie wszystkie giełdy kryptowalut pozwalają na wypłatę USD na konto bankowe. Jest to ważna cecha dla inwestorów, którzy ostatecznie spieniężą swoją inwestycję. Regulowane giełdy z siedzibą w USA pozwolą na sprzedaż kryptowalut do USD.

Obsługiwane kryptowaluty

Bitcoin jest szeroko dostępny na większości platform walutowych. Jednak istnieją tysiące innych altcoinów i tokenów, które stały się popularne. Nasza ocena bierze pod uwagę liczbę dostępnych aktywów kryptowalutowych oraz pary handlowe z kryptowalutami i walutami fiducjarnymi.

Bezpieczeństwo portfela

Ryzyko oszustw internetowych, oszustw i kradzieży jest głównym problemem społeczności blockchain. Nasz system scoringowy ocenia zabezpieczenia platformy, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę środków przechowywanych na giełdzie. Typowe środki bezpieczeństwa obejmują przechowywanie portfela w niskiej temperaturze, proces wypłaty wielu podpisów i uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Opłaty

Istnieje kilka różnych struktur opłat, o których należy pamiętać podczas korzystania z giełdy kryptowalut. Za wpłatę USD, wypłatę gotówki lub kryptowalut i handel między aktywami pobierane są opłaty. Giełdy pobierają również opłatę za spread, która często jest „kosztem ukrytym” i nie jest w pełni ujawniana. Zasadniczo jest to różnica między ceną kupna a ceną sprzedaży na rynku. Nasza ocena uwzględnia wszystkie opłaty.

Obsługa klienta

Zapoznaj się z witryną internetową, aby dowiedzieć się, jakie metody komunikacji są dostępne, aby wspierać użytkowników, którzy potrzebują porady w zakresie rozwiązywania problemów lub pomocy podczas wymiany. Ponadto niektóre giełdy dostarczą obszernych często zadawanych pytań i poradników, które są przydatne dla początkujących.

Opinie

Wyszukiwanie recenzji wymiany online, komentarzy na forach i postów w mediach społecznościowych to świetny sposób, aby zobaczyć, jakie doświadczenia mieli inni inwestorzy i handlowcy z platformą.

Rodzaje giełd kryptowalut

Do wyboru są różne rodzaje giełd kryptowalut w Stanach Zjednoczonych. Najlepiej dopasowana giełda zależy od poziomu doświadczenia użytkowników w inwestowaniu i handlowaniu na rynkach finansowych. Poniżej przedstawiamy podstawowe typy dla każdej kategorii inwestorów.

Fiat na giełdę kryptowalut

Inwestorzy po raz pierwszy i początkujący, którzy chcą dokonać pierwszego zakupu cyfrowej monety, będą musieli skorzystać z giełdy kryptowalut, która akceptuje walutę fiducjarną. Tego typu strony internetowe akceptują wiele walut fiducjarnych, takich jak USD, EUR, GBP, AUD i NZD w zamian za aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum.

Wybierając wymianę fiat-to-crypto, ważne jest, aby upewnić się, że platforma akceptuje dolary amerykańskie i oferuje lokalne metody płatności w USA, najlepiej przelew bankowy. Na koniec sprawdź, czy są jakieś opłaty za wpłatę lub wypłatę, ponieważ mogą to być ukryte koszty.

Giełda handlu kryptowalutami

Po dokonaniu zakupu kryptowaluta może zostać przeniesiona na giełdę kryptowalutową w celu handlu kryptowalutami. Najpopularniejszymi giełdami handlowymi w USA są Coinbase i Binance, które są dostępne na całym świecie w kilku krajach.

wykresy binance

Handel kryptowalutą za pomocą Binance.

Te popularne giełdy oferują nowoczesne platformy transakcyjne z pakietami wykresów pośredni dla doświadczonych handlowców, którzy kupują, handlują i sprzedają kryptowaluty za inne monety. Korzystanie z giełdy handlowej umożliwia inwestorom dywersyfikację ich początkowego zakupu kryptowalut na inne dobrze znane altcoiny i tokeny DeFi.

Zaawansowani inwestorzy i inwestorzy jednodniowi mogą korzystać z giełd handlowych do spekulacji cenami walut elektronicznych, korzystając z analizy technicznej na wykresie cenowym. Wiele platform transakcyjnych oferuje funkcje i narzędzia do tworzenia wykresów, takie jak wskaźniki techniczne, narzędzia do rysowania i wzorce wykresów do analizowania akcji cenowej i identyfikowania możliwości handlowych.

Futures & Giełdy kryptowalut instrumentów pochodnych

Istnieją również giełdy kryptowalut, które oferują handel kontraktami terminowymi i instrumentami pochodnymi. Tego typu platformy transakcyjne, takie jak Bybit i FTX, to zalecane tylko dla doświadczonych traderów. Obrót instrumentami pochodnymi na giełdach depozytu zabezpieczającego wymaga dogłębnego zrozumienia lewarowania i solidnych zasad zarządzania ryzykiem. Możliwe jest stracenie więcej niż kapitał początkowy zdeponowany na platformie przy użyciu dźwigni finansowej.

interfejs bajtowy

Handel instrumentami pochodnymi z Bybit.

Korzystanie z pozycji lewarowanych jest ryzykowne, a inwestorzy mogą potencjalnie stracić więcej niż to, co zdeponowali na koncie. Zaawansowani handlowcy mogą korzystać z dźwigni przekraczającej 100: 1 na pozycjach, aby zajmować długie lub krótkie pozycje na rynku i skorzystać z niewielkich ruchów cen. Możliwe jest bardzo szybkie powiększenie konta handlowego, jednak wiąże się to ze zwiększonym ryzykiem.

Dostawcy kontraktów CFD na kryptowaluty

Brokerzy online zapewniają inwestorom alternatywny sposób kupowania kryptowalut i funduszy indeksowych. Chociaż platformy CFD nie oferują rzeczywistych aktywów kryptowalut do zakupu, pozwalają handlowcom spekulować na temat kierunku ceny przy użyciu marży w niektórych regionach. Oznacza to, że inwestorzy mogą kupować lub sprzedawać krótko kryptowaluty.

Najlepsza giełda kryptowalut na zakup Bitcoinów

Większość ludzi będzie chciała kupić Bitcoiny jako swoją pierwszą inwestycję na rynku walut cyfrowych. Jeśli chcesz zdobyć Bitcoin, plik najlepszą metodą dla klientów z USA jest skorzystanie z lokalnej giełdy kryptowalut, takiej jak Coinbase. Z siedzibą w Kalifornii, Coinbase oferuje różne metody płatności dla mieszkańców USA i akceptuje walutę USD.

Coinbase jest powszechnie uważane za renomowane, godne zaufania i zapewnia najwyższą płynność, aby uzyskać najlepsze ceny w stosunku do dolara amerykańskiego. Giełda oferuje również szereg altcoinów, takich jak Ethereum, Litecoin, XRP i Ethereum Classic, które można kupić za pomocą waluty fiducjarnej lub Bitcoinów.

Najlepsza giełda kryptowalut na zakup Ethereum

Wraz ze wzrostem ceny ETH zbliżającym się do swojego najwyższego poziomu, inwestorzy gromadzą się na giełdach kryptowalut, aby szybko uzyskać Ethereum. Najlepszą metodą dla klientów z USA na zdobycie Ethereum (ETH) za USD jest skorzystanie z lokalnej giełdy kryptowalut, takiej jak Coinbase. Giełda zapewnia kompleksowy sklep, w którym inwestorzy mogą kupować, handlować i sprzedawać Ethereum z powrotem za USD.

Najlepsza giełda kryptowalut na zakup Altcoinów

Na rynku są tysiące altcoinów, na których inwestorzy mogą spekulować, mając nadzieję, że staną się one kolejnym Bitcoinem lub Ethereum. Jedną z najlepszych giełd na zakup altcoinów jest Binance, która oferuje setki monet alternatywnych, które można kupić za walutę fiducjarną, stablecoiny i Bitcoin.

objętość binance

Binance jest numerem 1 pod względem wolumenu obrotu i płynności.

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem płynności handlowej i dziennych wolumenów obrotu według coinmarketcap, a następnie Coinbase Pro i Kraken. Oznacza to, że użytkownicy mogą uzyskać najlepsze ceny par altcoinów. Mniejsze giełdy musiałyby pobierać wyższą opłatę za spread ze względu na niższą płynność w swoich księgach zamówień.

Najlepsza platforma handlowa kryptowalutami

Binance to nasza najwyżej oceniana giełda do handlu walutami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum, XRP i Litecoin. To jest największa i najpopularniejsza giełda handlowa na świecie i obecnie przeprowadza transakcje o wartości ponad 16 milionów USD dziennie na swoim rynku spot według coinmarketcap.com.

Binance Advanced Trading

Zaawansowana platforma handlowa Binance.

Siła Binance polega na reputacji stabilnej i bezpiecznej platformy handlowej. Platforma jest zintegrowana z TradingView, który jest wiodącą siecią wykresów i społecznościową. Oznacza to, że użytkownicy Binance są w pełni wyposażeni w najlepsze narzędzia do tworzenia wykresów i funkcje handlowe dla kryptowalut, aby handlować setkami par kryptowalut na jednej stronie handlowej..

Najlepsza wymiana kryptowalut dla początkujących

Znalezienie prostej i szybkiej giełdy w celu nabycia kryptowalut jest ważne dla nowych inwestorów na rynku walut cyfrowych. Naszym zdaniem Coinbase jest najlepszą giełdą kryptowalutową dla początkujących zaprojektowany z myślą o prostocie i łatwości użytkowania. Korzyści z Coinbase obejmują:

 • Łatwo założyć konto
 • Szybki proces weryfikacji tożsamości
 • Różne metody płatności, które można połączyć z kontem
 • Elegancki interfejs użytkownika dostępny w aplikacji handlowej na komputery stacjonarne lub urządzenia mobilne
 • Szeroka gama kryptowalut do wyboru
 • Prosty proces zakupu

Wymiana kryptowalut z najniższymi opłatami

Znalezienie taniej giełdy kryptowalut do użytku w USA jest ważną kwestią dla początkujących i doświadczonych inwestorów. Najniższą opłatą transakcyjną w Stanach Zjednoczonych (USA) według naszych badań jest Binance.

Wymiana stosuje wielopoziomowy system opłat od 0% do 0,1%. Istnieje również zachęta do korzystania z natywnego tokena platformy Binance Coin (BNB), który oferuje niższe opłaty z rabatami do 25%. Giełdy konkurencji mogą pobierać opłaty transakcyjne w wysokości do 1% za transakcję, które mogą się sumować w dłuższej perspektywie.

Alternatywnym sposobem uzyskania kryptowalut bez płacenia zbyt wysokich opłat jest skorzystanie z giełdy takiej jak Phemex, która oferuje zerowe opłaty na ich giełdzie spot dla członków premium. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz artykuł na temat najlepszych platform do handlu kryptowalutami bez żadnych opłat.

Gdzie przechowywać kryptowalutę

Przechowywanie kryptowaluty na amerykańskiej giełdzie handlu kryptowalutami może być ryzykowne. Bezpieczeństwo zasobu pozostaje w gestii giełdy i może być podatne na włamania i kradzież. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie aktywów kryptowalut jest korzystanie z renomowanego portfela kryptowalut. Dwa najpopularniejsze portfele kryptowalut to:

Portfele sprzętowe zapewnić śluzę powietrzną między urządzeniami podłączonymi do Internetu i dostępem do zasobu. Klucze prywatne, które dają prawo dostępu do kryptowaluty (wysyłanie, przesyłanie i odbieranie), są przechowywane w portfelu w przeciwieństwie do giełdy handlowej.

księga nano x

Portfel sprzętowy Ledger Nano X.

To znaczy, że tak hakerzy nie mogą ukraść kryptowalut, chyba że mają dostęp do kluczy prywatnych. Nawet jeśli portfel chłodni zostanie uszkodzony, zgubiony lub skradziony, dostęp do środków można uzyskać za pomocą różnych opcji kopii zapasowych, takich jak użycie frazy odzyskiwania.

Często Zadawane Pytania

Czy kupowanie kryptowaluty w USA jest legalne??

Status prawny Bitcoin i innych aktywów kryptowalutowych różni się w poszczególnych stanach USA ze względu na lokalne przepisy i stale się zmienia ze względu na ewoluującą politykę finansową. Zgodnie z prawem federalnym Stanów Zjednoczonych, Bitcoin jest klasyfikowany jako „towar” i uważany za „legalny”.

Podobnie jak większość krajów na świecie, rząd USA nie uważa Bitcoin lub kryptowalut za nielegalne, co oznacza, że ​​można je kupować i sprzedawać na giełdach, jeśli przestrzegane są odpowiednie środki zwalczania oszustw. Chociaż Sieć Egzekwowania Przestępstw Finansowych Departamentu Skarbu USA (FINCEN) stwierdziła, że ​​to wszystko legalny zakup Bitcoinów, jego status jako pieniądza lub towaru różni się w poszczególnych stanach w USA.

Klienci będą musieli sprawdzić status prawny kryptowalut w swoim państwie przed zainwestowaniem.

Czy kryptowaluty są opodatkowane w USA?

Handel i posiadanie Bitcoin i doRyptocurrencies są aktywami podlegającymi opodatkowaniu zgodnie z prawem federalnym Stanów Zjednoczonych. Każda sprzedaż kryptowalut jest uważana za zdarzenie dotyczące zysków kapitałowych a zysk lub stratę należy zadeklarować jako część zeznania podatkowego osoby fizycznej lub przedsiębiorstwa. Działania podlegające opodatkowaniu obejmują aktywa cyfrowe kupowane, sprzedawane i sprzedawane na giełdach, wydobywane, używane do płacenia za rzeczy i zarabiane na kryptowalutowych kontach oszczędnościowych.

Jak zdobyć kryptowalutę w USA?

Najlepszym sposobem dla osób fizycznych na zdobycie kryptowaluty w Stanach Zjednoczonych jest korzystać z licencjonowanej giełdy kryptowalut, która jest regulowana w USA stan zamieszkania klienta. Korzystanie z giełdy regulowanej przez władze lokalne zmniejsza ryzyko nieuczciwych działań, ponieważ platforma musi spełniać surowe wymagania nałożone przez rząd.

Gdzie mogę kupić Crypto?

Giełdy kryptowalut z siedzibą w USA, takie jak Coinbase, Kraken i Gemini, przetrwały próbę czasu i zapewniają użytkownikom bezpieczny sposób tworzenia konta, weryfikowania ich tożsamości, wpłacania środków i uzyskiwania kryptowaluty.

Jaka jest najlepsza metoda płatności, aby uzyskać kryptowaluty w USA?

Wybierając giełdę kryptowalut, ważne jest, aby upewnić się, że platforma obsługuje preferowaną metodę wpłaty. Plik Najlepszą opcją jest przelew bankowy z konta bankowego w USA. Opłaty transakcyjne są generalnie niskie, a środki są przetwarzane w ciągu kilku dni roboczych.

Inne popularne metody konwersji dolara amerykańskiego (USD) na kryptowalutę obejmują kartę kredytową lub debetową, przelew bankowy, wpłatę gotówki, PayPal, bony gotówkowe i karty podarunkowe Amazon.

Czy możesz kupić Crypto za pomocą karty kredytowej w USA?

Giełdy dostępne w USA, takie jak Coinbase, pozwalają na używanie kart kredytowych / debetowych do kupowania monet. Jest szybki, bezpieczny i łatwo dostępny dla osób posiadających konto bankowe. Inne popularne platformy, które akceptują karty kredytowe dla obywateli USA, to Binance, eToro, Changelly i CEX.IO.

Korzystanie z karty bankowej do zakupów jest atrakcyjne dla inwestorów poszukujących szybkiego i bezpiecznego sposobu na zdobycie Bitcoinów i innych altcoinów. Jedynym minusem korzystania z karty kredytowej są opłaty transakcyjne, które są wyższe niż w przypadku tradycyjnych metod płatności, takich jak lokalny przelew bankowy.

Które banki w USA są przyjazne dla kryptowalut?

większość banków w USA nie akceptuje transakcji Bitcoin ani kryptowalut. Jednak wraz ze wzrostem przyjęcia trend powoli się zmienia i wiele banki w USA Jak na przykład Chime Bank, Ally Bank, USSA, Simple Bank, a nawet JP Morgan zaczęli rozluźniać swoją politykę wobec walut cyfrowych.

Czy giełdy kryptowalut są bezpieczne?

Nadal zdarzają się przypadki włamań na giełdy kryptowalut, które doprowadziły do ​​kradzieży środków. To jest przechowywanie aktywów kryptograficznych na giełdzie nie jest w 100% bezpieczne, niezależnie od zastosowanych środków bezpieczeństwa. Największe giełdy kryptowalut mają zabezpieczenia podobne do bankowych, które utrzymują ryzyko na bardzo niskim poziomie, jednak najlepszym miejscem do przechowywania bitcoinów i kryptowalut jest Twoja własna opieka za pomocą portfela do przechowywania w chłodni.

Czy możesz kupić kryptowaluty za pomocą Apple Pay w USA?

Klienci mogą kupować waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum, korzystając z Apple Pay na Coinmama. Globalna giełda kryptowalut jest obsługiwana w Stanach Zjednoczonych i akceptuje transakcje za pomocą USD. Coinmama to jedna z największych giełd obsługujących Apple Pay.

Wniosek

Na zakończenie naszego artykułu o najlepszych giełdach kryptowalut w Stanach Zjednoczonych (USA) polecamy trzymaj się dobrze ugruntowanej, renomowanej giełdy z siedzibą w USA które akceptują depozyty w USD i są regulowane w większości stanów. Powyższy Bitcoin & platformy kryptograficzne w USA są godne zaufania i używane przez miliony klientów na całym świecie do kupowania, handlu i sprzedaży kryptowalut.

Jeśli planujesz kupować i handlować kryptowalutami, pamiętaj, aby wypłacić swoje zyski do renomowanego portfela Bitcoin na przechowanie. To najlepsza metoda ochrony inwestycji w kryptowaluty.

Teraz twoja kolej na komentarz.

 • Czy uważasz, że nasza lista najlepszych giełd Bitcoin w USA jest poprawna?
 • Jakie było Twoje doświadczenie na tych giełdach kryptowalut?
 • Którą giełdę kryptowalut w USA poleciłbyś znajomemu?

Jeśli uważasz, że ten artykuł był przydatny, udostępnij go w swojej sieci społecznościowej.

Mogą Cię również zainteresować te starannie wybrane artykuły:

 • 10 najlepszych bitcoinów & Giełdy kryptowalut w Australii
 • 8 najlepszych platform handlu kryptowalutami w porównaniu
 • 5 najlepszych platform do zarabiania na bitcoinach & Crypto
 • 4 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptograficznych & Narzędzia dla traderów Altcoin
 • Kraken Vs. Porównanie Gemini: która giełda kryptowalut jest najlepsza?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me