Przeanalizowaliśmy ponad 60 giełd kryptowalut i sklasyfikowaliśmy najlepsze giełdy kryptowalut w Wielkiej Brytanii kupić Bitcoin. Nasza ocena opiera się na ważnych czynnikach użytkownika, takich jak łatwość użycia, lokalne metody wpłat, opłaty handlowe, bezpieczeństwo i obsługa klienta. Ponadto niektóre giełdy wymagają posiadania portfela Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj również nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptografii, zanim zaczniesz.

nasz Pick

Najlepsza wymiana na

Początkujący

baza monet Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana na


Handel społecznościowy

etoro Odwiedź stronę

Twój kapitał jest zagrożony.

Najlepsza wymiana na

Niskie opłaty

binance Odwiedź stronę

Najlepsza giełda kryptowalut w Wielkiej Brytanii

Na podstawie naszych recenzji, oto najlepsze giełdy do kupowania Bitcoinów i kryptowalut w Wielkiej Brytanii:

Najlepsze giełdy Bitcoin w Wielkiej Brytanii: porównania

Ta tabela porównawcza zawiera przegląd najlepszych giełd kryptowalut w Wielkiej Brytanii, na których można kupować, handlować i sprzedawać Bitcoin i inne waluty cyfrowe.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, istnieje również możliwość skorzystania z globalnej usługi fiat-to-crypto, która zwykle akceptuje inne metody wpłat, takie jak karta debetowa lub kredytowa, PayPal, a nawet karty podarunkowe Amazon.

Najlepsze brytyjskie giełdy kryptowalut: recenzje

Oto nasze podsumowanie najlepszych Bitcoinów & strony internetowe z kryptowalutami w Wielkiej Brytanii. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdej platformy, kliknij poniższe linki do recenzji wymiany.

1. Coinbase

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą korzystać z Coinbase, aby kupować Bitcoin, który jest popularną giełdą kryptowalut, która istnieje od czerwca 2012 roku. zaufany portfel walutowy i platforma do kupowania, sprzedawania i handlu Bitcoinami i inne kryptowaluty.

Odwiedź Coinbase

Obywatele Wielkiej Brytanii mogą kupować Bitcoiny za pomocą karty kredytowej / debetowej lub przelewu bankowego. Te metody płatności są łatwo dostępne i odpowiednie dla początkujących inwestorów Bitcoin. Interfejs użytkownika jest przyjazny dla początkujących i zawiera portfel Coinbase do przechowywania bitcoinów po zakupie.

baza monet

Coinbase oferuje zaawansowaną i profesjonalną giełdę handlową o nazwie Coinbase Pro, która jest idealna dla początkujących i średnio zaawansowanych handlowców kryptowalut. Giełda umożliwia osobom, które chcą handlować szeroką gamą walut cyfrowych na bezpiecznym i platforma zabezpieczona ubezpieczeniem.

Ogólnie rzecz biorąc, Coinbase to dobra opcja na zakup Bitcoinów w Wielkiej Brytanii. Istnieje nawet Coinbase Earn dla początkujących, którzy mogą dowiedzieć się o projektach blockchain, aby zarobić kryptowalutę. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że Bitcoiny przechowywane w portfelu Coinbase nie są pod Twoją opieką. Po zakupie Bitcoin zalecamy natychmiastową wypłatę środków, aby zabezpieczyć renomowany portfel sprzętowy.

2. eToro

eToro to globalny broker finansowy, który zapewnia platformę handlu finansowego i inwestycyjnego dla kilku rynków, w tym kryptowalut, funduszy ETF, akcji, indeksów, towarów i Forex. Broker jest używany przez miliony inwestorów i handlowców w wielu jurysdykcjach na świecie, w tym klientów w Wielkiej Brytanii.

Odwiedź eToro

Zrzeczenie się: 67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Inwestowanie w kryptowaluty jest nieuregulowane w większości krajów UE i Wielkiej Brytanii. Brak ochrony konsumentów.

eToro jest odpowiedni dla początkujących, którzy chcą inwestować w różne kryptowaluty za pomocą pliku potężna i przyjazna dla użytkownika platforma handlowa. Platforma obsługuje 94 pary kryptowalut, którymi można handlować z altcoinami lub walutami fiducjarnymi lub ćwiczyć handel kryptowalutami przy użyciu wirtualnego portfela.

Witryna internetowa etoro

eToro jest dobrze znane ze swojej społeczności handlu społecznościowego, w której handlowcy mogą dołączać i łączyć się z innymi traderami, aby dzielić się pomysłami, strategiami lub odzwierciedlają wyniki handlowe zyskownych handlowców. Oznacza to, że nowi inwestorzy i początkujący mogą uczestniczyć w rynku kryptowalut, podążając za odnoszącymi sukcesy handlowcami Bitcoin.

Istnieje system filtrów do wyszukiwania portfela inwestora do skopiowania, który spełnia określone kryteria, takie jak zwrot z inwestycji, tolerancja ryzyka i liczba kopii. Aby ograniczyć potencjalne straty, istnieje możliwość ustawienia poziomu stop loss.

eToro Kopiuj handel

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

3. Bliźnięta

Gemini to firma z siedzibą w Nowym Jorku i regulowana giełda kryptowalut dostępne w Wielkiej Brytanii. Założona przez bliźniaków Winklevoss giełda szybko się rozrosła i stała się domeną popularny wybór dla osób fizycznych, handlowców i instytucji kupować, sprzedawać i przechowywać Bitcoiny i kryptowaluty.

Odwiedź Gemini

Gemini obsługuje wiele walut fiducjarnych, w tym GBP, które można zdeponować na giełdzie za pomocą karty debetowej lub przelew z konta bankowego za pośrednictwem Faster Payments, CHAPS lub przelewu SWIFT. Inne godne uwagi funkcje obejmują zaawansowaną platformę handlową, usługę powierniczą, bezpieczny portfel, mobilną aplikację handlową i pozagiełdowe transakcje kryptowalutowe.

Gemini

Bliźnięta są często określane jako jeden z najbezpieczniejsze giełdy kryptowalut kupować i sprzedawać aktywa cyfrowe. Przypisuje się to bankowym środkom bezpieczeństwa i nastawieniu zespołu na bezpieczeństwo. Szereg mechanizmów ochrony jest stosowanych w celu ochrony informacji użytkownika i środków przechowywanych na platformie, takich jak przechowywanie portfela na zimno, proces wypłaty z wieloma podpisami, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, szyfrowanie, adresy na białej liście i ochrona logowania typu brute force.

Świetną cechą korzystania z Gemini jest zerowa opłata depozytowa za transfer waluty fiducjarnej lub aktywów kryptowalutowych na giełdę. Klienci w Wielkiej Brytanii mogą jednak wpłacać funty bez opłat Zakupy kartą debetową wiążą się z opłatą w wysokości 3,49% całkowitej kwoty zakupu.

4. Crypto.com

Crypto.com to giełda kryptowalut, która oferuje kilka produktów i usług kryptowalutowych ponad 1 milion użytkowników na całym świecie na całym świecie w wielu krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Dzięki aplikacji crypto.com każdy, niezależnie od doświadczenia lub statusu finansowego, może łatwo kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty w ciągu kilku minut.

Witryna crypto.com

Aplikacja Crypto.com jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android i jest wyposażona w doskonałe funkcje, takie jak:

 • Kupuj, handluj i sprzedawaj Bitcoin i 50+ par altcoinów
 • Kup Bitcoin za pomocą przelewu bankowego, karty debetowej lub kredytowej lub innych aktywów kryptograficznych
 • Niskie i konkurencyjne opłaty za transakcje giełdowe
 • Zero opłat za karty kredytowe za zakup Bitcoinów za pomocą aplikacji
 • 0% opłat transakcyjnych dla nowych użytkowników w ciągu pierwszych 90 dni

Zdobądź 50 USD ZA DARMO Podczas pobierania aplikacji Crypto.com użyj naszego kodu polecającego 45h3ct59tv i postaw token MCO.

Odwiedź Crypto.com

Inwestorzy, którzy chcą zdywersyfikować swoje inwestycje w kryptowaluty, mogą wybrać inne popularne waluty cyfrowe, takie jak XRP, LTC, MCO, EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET i USDT w aplikacji Crypto.com.

Platforma korzysta z modelu opłat producenta i takera, który oferuje niezwykle konkurencyjne stawki konwersji GBP na Bitcoin. Opłata transakcyjna jest oparta na poziomach, które zależą od 30-dniowego wolumenu obrotu i zaczynają się od 0,25% i stopniowo zmniejszają w zależności od wolumenu.

Aplikacja crypto.com

5. Binance

Binance to stabilna i bezpieczna platforma handlowa typu fiat-to-cryptocurrency, zbudowana na tej samej technologii opracowanej przez jego spółkę macierzystą Binance. Wiodąca na świecie giełda kryptowalut i jedna z najszybszych historii sukcesu w całej branży blockchain.

Odwiedź Binance

Nowi użytkownicy giełdy Binance Jersey mogą założyć konto w kilka minut dzięki szybkiemu przetwarzaniu Know-Your-Customer (KYC). Platforma również obsługuje szeroką gamę walut fiducjarnych, takich jak funt szterling (GBP) i euro (EUR) który można szybko i łatwo zamienić na Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH).

koszulka binance

Binance Jersey było przeznaczony dla inwestorów i traderów ze znajomością tworzenia wykresów i składania zleceń. Użytkownicy będą musieli zrozumieć, jak wprowadzić zlecenie za pomocą okna handlu. Może to być zniechęcenie dla zupełnie początkujących, którzy chcą natychmiast kupić Bitcoin za GBP.

Dostępne metody wpłat obejmują SEPA i Faster Payment, które są powszechnie dostępne, ale wiążą się z niewielką opłatą depozytową w wysokości odpowiednio 0,25 GBP i 0,48 EUR. Istnieje również niewielka opłata za wypłatę. Ogólnie rzecz biorąc, Binance Jersey jest jedno z najlepszych miejsc do kupowania Bitcoinów w Wielkiej Brytanii ze względu na swoją stabilność, reputację i konkurencyjne opłaty za wymianę.

6. CoinJar UK

CoinJar zapewnia plik prosty sposób na zakup & sprzedawać cyfrową walutę za pomocą platformy transakcyjnej na komputery stacjonarne lub aplikacji mobilnej. Założona w 2013 roku firma rozpoczęła działalność jako australijska giełda bitcoinów i kryptowalut, która rozszerzyła swoje innowacyjne produkty i usługi kryptograficzne na mieszkańców Wielkiej Brytanii..

Odwiedź CoinJar UK

CoinJar oferuje rynkowi brytyjskiemu solidną gamę produktów cyfrowych, w tym bezpieczny portfel, kartę debetową kryptowalut, zaawansowaną cyfrową platformę handlową do wymiany monet, aplikację mobilną i OTC dla inwestorów instytucjonalnych. Aplikacja na telefon komórkowy jest obsługiwana na natywnych urządzeniach z systemem iOS i Android.

coinjar

Rozumiemy, że opłaty transakcyjne są ważnym czynnikiem, gdy szukasz giełdy w Wielkiej Brytanii, aby kupić kryptowalutę. CoinJar oferuje konkurencyjną opłatę handlową na rynku w wysokości 1%. Jest to porównywalne z innymi popularnymi giełdami Bitcoin w Wielkiej Brytanii. Istnieje również brak opłat za wpłatę GBP przelewem bankowym (usługa szybszych płatności). Nie ma żadnych opłat za wypłatę GBP z portfela CoinJar na konto bankowe.

Podsumowując, najlepsze cechy CoinJar UK to:

 • Kupuj i sprzedawaj cyfrową walutę na komputerach i urządzeniach mobilnych
 • Konkurencyjna ryczałtowa opłata 1% za kupno i sprzedaż kryptowaluty
 • Wysyłaj i otrzymuj płatności z kont zewnętrznych i innych użytkowników CoinJar
 • zaawansowane platforma handlowa z alertami cenowymi
 • Przelej GBP na konto bankowe bez żadnych opłat
 • Bezpieczny portfel do przechowywania kryptowalut
 • Monitoruj portfolio za pomocą aplikacji CoinJar

7. CEX.IO

CEX.IO to popularna giełda do kup Bitcoin od razu za pomocą swojej strony internetowej lub aplikacji mobilnej który jest dostępny na iOS i Androida. Dzięki obsłudze wielu metod płatności, w tym kart kredytowych, kart debetowych, przelewów bankowych, Skrill i innych, CEX.IO jest uważana za jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie.

Odwiedź CEX.IO

Giełda CEX.IO szczyci się stabilnością zapewniania bezproblemowych usług wspartych niezawodnym systemem i bezpieczeństwem kont użytkowników, bezpiecznym przechowywaniem środków, rentownością finansową i ścisłą zgodnością z prawem. Jest to renomowana i bezpieczna giełda Bitcoin bez zhakowanych kont ani kradzieży środków od jej uruchomienia w 2013 roku.

CEX.io

CEX.IO jest wyposażony w funkcje, które obejmują natychmiastowe zakupy kryptowalut za pomocą karty kredytowej, platformę do handlu marżami i obstawianie ulubionych monet w celu zdobycia nagród i nie tylko:

 • Przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika
 • Szybko i łatwy do kupna i sprzedaży Bitcoin
 • Obsługuje płatności kartą kredytową / debetową i przelewem bankowym, Skrill
 • Akceptuje waluty fiducjarne, takie jak USD, GBP, EUR i RUB
 • Portfel zleceń o wysokiej płynności z niskimi spreadami
 • Zabezpiecz portfel za pomocą środków do przechowywania w chłodni offline
 • Aplikacja mobilna z usługami Instant Exchange i Instant Sell. Ta ostatnia jest unikalna dla CEX.IO – pozwala sprzedawać monety i natychmiast się wycofaj Twoje zyski fiat na Visa lub Mastercard
 • Zespół obsługi klienta 24/7

8. StormGain

StormGain to platforma do handlu i inwestowania kryptowalut, która jest wyposażona w najnowocześniejsze funkcje i narzędzia handlowe. Jest to zaawansowany handel, który umożliwia inwestorom kupowanie Bitcoinów za pomocą kryptowalut i stablecoinów oraz czerpanie korzyści z niestabilnych rynków kryptograficznych do 200x.

Odwiedź StormGain

Inwestorzy, którzy wolą kupować i trzymać, mogą kupować kryptowaluty za pomocą kart kredytowych VISA i Mastercard, które można przechowywać w portfelu StormGain.

Funkcje Stormgain

StormGain jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych inwestorów i handlowców. Obecni handlowcy Bitcoin, którzy chcą wykorzystać pozycję za pomocą StormGain, będą mieli dostęp do następujących funkcji na platformie:

 • Szybka rejestracja i rejestracja
 • Brak procesu KYC, aby rozpocząć handel kryptowalutami
 • Zaawansowana platforma handlowa i elegancki interfejs użytkownika
 • Handel z wysoką dźwignią finansową do 200x
 • Rozliczenie Stablecoin w USDT
 • Narzędzie Cloudminer do wydobywania kryptowalut z aplikacji mobilnej
 • Programy lojalnościowe
 • Sygnały handlowe
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Przećwicz handel kryptowalutami na koncie demo
 • Mobilna aplikacja handlowa na iOS i Androida

9. Luno

Luno to giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze i jest dostępny w ponad 60 krajach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii. Z ponad 6 milionami użytkowników na całym świecie i 17 miliardami USD w transakcjach, Luno jest jedną z większych giełd, która oferuje osobom w Wielkiej Brytanii szybki sposób inwestowania w Bitcoin lub altcoiny, takie jak Ethereum, XRP i Litecoin.

Odwiedź Luno

Doświadczenie handlowe zostało zaprojektowane dla początkujących i jest jednym z najłatwiejszych sposobów na rozpoczęcie handlu kryptowalutami przy użyciu GBP i przelewu bankowego. Luno zapewnia również plik zaufany i bezpieczny portfel online dla osób fizycznych do tymczasowego przechowywania swoich monet.

Witryna Luno

W przeciwieństwie do innych platform do handlu kryptowalutami, Luno było ostrożne zaprojektowany z myślą o początkujących i wprowadzić je do cyfrowych monet. Rejestracja, weryfikacja i link do procesu płatności zajmuje tylko kilka minut. Klienci mogą kupować zasoby cyfrowe za pomocą bardzo intuicyjnego i eleganckiego interfejsu użytkownika na komputerze stacjonarnym lub za pomocą aplikacji mobilnej Luno.

Dla mieszkańców Wielkiej Brytanii korzystających z Luno, opłata transakcyjna wynosi od 0% do 0,1% który jest bardzo konkurencyjny w porównaniu z wiodącymi platformami kryptowalutowymi. Na przykład opłata transakcyjna na Binance wynosi 0,1%. Nie ma również żadnych opłat za wpłaty i wypłaty środków do lokalnego banku.

10. Coinmama

Coinmama to giełda fiat-to-crypto, która jest dostępna dla inwestorów w Wielkiej Brytanii, która zapewnia domenę szybki, bezpieczny i łatwy sposób na zakup cyfrowej waluty. Giełda kryptowalut obsługuje waluty fiducjarne, takie jak GBP, AUD, EUR, USD i CAD, które można natychmiast przekonwertować na zakup Bitcoin.

Odwiedź Coinmama

Obywatele Wielkiej Brytanii mają różne metody płatności, aby inwestować w Bitcoin. Coinmama oferuje szeroko dostępne metody płatności, takie jak przelew bankowy, SWIFT, SEPA, Karty kredytowe i debetowe Visa i Mastercard.

coinmama

Użytkownicy Coinmama muszą posiadać portfel sprzętowy, ponieważ zakupiony Bitcoin jest wysyłany bezpośrednio do portfela. Oznacza to, że Coinmama nie przechowuje Bitcoinów, co znacznie zmniejsza ryzyko hakerów i oszustw. Bitcoin kupiony na Coinmama jest wysyłany bezpośrednio do portfela sprzętowego. Jeśli nie, sprawdź naszą recenzję najlepszych portfeli sprzętowych.

Warto zwrócić uwagę na opłaty Coinmama i pobierać stała opłata 5,9% i 5% dopłata za zakup Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Opłaty transakcyjne są dość wysokie i będą się kumulować przy częstym kupowaniu Bitcoinów, takich jak Uśrednianie kosztu dolara (DCA).

Jak wybrać brytyjską giełdę kryptowalut

Znalezienie odpowiedniej brytyjskiej giełdy kryptowalut może być trudne dla początkujących w krypto-sferze. Przed dokonaniem wpłaty należy wziąć pod uwagę poniższe czynniki.

Regulowany w Wielkiej Brytanii

Ważne jest, aby korzystać z zaufanej platformy, która jest regulowana w Wielkiej Brytanii i jest zgodna z surowymi przepisami i regulacjami dotyczącymi branży walut cyfrowych. Giełdy kryptowalut, które są certyfikat wydany przez Financial Conduct Authority (FCA) są uważane za godne zaufania i bezpieczne miejsce do kupowania walut cyfrowych.

Przyjazny dla początkujących & łatwy w użyciu

Poszukaj giełdy kryptowalut obsługiwanej w Wielkiej Brytanii, która umożliwia szybkie i łatwe wpłaty w GBP oraz aplikacji mobilnej do kupowania / sprzedawania Bitcoinów w dowolnym czasie i miejscu. Świetnym przykładem giełdy kryptowalut w Wielkiej Brytanii z aplikacją mobilną jest Luno. Nie ma żadnych opłat za wpłatę GBP za pomocą przelewu bankowego.

Metody wpłaty

Znajdź brytyjską giełdę kryptowalut, która oferuje preferowane opcje wpłat, takie jak przelewy bankowe lub zakupy kartą kredytową / debetową w celu zakupu Bitcoin. Są to najpopularniejsze metody płatności, które charakteryzują się niskimi opłatami i krótkim czasem przetwarzania. Każda giełda kryptowalut ma różne minimalne i maksymalne dzienne limity na 24 godziny.

Obsługiwane kryptowaluty

Istnieją tysiące różnych projektów kryptowalut i monet do kupna i sprzedaży. Nie wszystkie giełdy oferują każdą monetę do handlu. Jeśli istnieje określona waluta cyfrowa, którą chcesz kupić, sprawdź witrynę wymiany, aby upewnić się, że moneta jest wymieniona i dostępna jest para handlowa AUD (np. BTC / GBP).

Bezpieczeństwo portfela

Poszukaj platformy kryptograficznej, która oferuje funkcje bezpieczeństwa, takie jak przechowywanie portfela w niskiej temperaturze, proces wypłaty z wieloma podpisami i uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Środki te pomogą zapobiegać kradzieży funduszy i oszukańczym działaniom.

Opłaty handlowe

Istnieje kilka różnych opłat, o których należy pamiętać podczas korzystania z giełdy kryptowalut, takich jak wpłata GBP, wypłata gotówki lub kryptowaluty oraz handel między aktywami. Istnieje również opłata za spread i opłata za konwersję na rynku Forex, które często stanowią „ukryty koszt” i nie są w pełni ujawniane. „Zaleca się sprawdź różnicę między ceną kupna i sprzedaży na giełdzie aby określić rozprzestrzenianie się.

Obsługa klienta

Zapoznaj się z witryną internetową, aby dowiedzieć się, jakie metody komunikacji są dostępne, aby wspierać użytkowników, którzy potrzebują porady w zakresie rozwiązywania problemów lub pomocy podczas wymiany. Większość giełd kryptowalut w Wielkiej Brytanii zapewni sekcję Często zadawane pytania (FAQ) i poradniki, które są przydatne dla początkujących. W przeciwnym razie upewnij się, że witryna ma system zgłoszeń do bezpośredniego kontaktu z zespołem obsługi klienta lub bota na czacie na żywo.

Recenzje online & Media społecznościowe

Wyszukiwanie recenzji wymiany online, komentarzy na forach i postów w mediach społecznościowych to świetny sposób, aby zobaczyć, jakie doświadczenia mieli inni inwestorzy i handlowcy z platformą. Witryny z recenzjami zazwyczaj mają na celu zapewnienie szybkiego, łatwego do odczytania podsumowania wymiany przed utworzeniem konta.

Najlepsza giełda kryptowalut w Wielkiej Brytanii: Kategorie

Wymiana kryptowalut z najniższymi opłatami

Szukając najtańszych giełd kryptowalut w Wielkiej Brytanii, ważne jest, aby wziąć pod uwagę opłatę handlową, a także spread. Jeden z Najniższe opłaty to Binance z opłatami od 0% do 0,1%. Binance to największa giełda handlowa, która obsługuje natychmiastowe wpłaty w GBP za pośrednictwem przelewu bankowego lub zakupu karty kredytowej.

Najlepsza wymiana kryptowalut dla początkujących

Coinbase to najlepsza strona internetowa do kupowania / sprzedawania kryptowalut w Wielkiej Brytanii dla początkujących. Kupujący i sprzedający mogą korzystać z przejrzystego, intuicyjnego i łatwego w nawigacji. Platforma jest w pełni responsywną aplikacją mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS, która zawiera wszystkie funkcje handlowe dostępne w wersji na komputery stacjonarne. Wymiana była zaprojektowany dla prostoty, łatwy w użyciu i zawiera wysoce responsywną funkcję czatu na żywo dla obsługi klienta.

Najlepsza platforma handlowa Bitcoin

Binance to popularna platforma do handlu kryptowalutami, która oferuje zaawansowany system wykresów, umożliwiający traderom rozpoczęcie handlu na zasobach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Obsługiwani przez TradingView, wiodącą sieć wykresów i społecznościową, użytkownicy Binance są w pełni wyposażeni w najlepsze narzędzia do tworzenia wykresów i funkcje handlowe dla kryptowalut, aby handlować setkami par na jednej stronie transakcyjnej.

Binance oferuje również handel z depozytem zabezpieczającym na swojej platformie, aby użytkownicy mogli handlować lewarowanymi pozycjami. Ogólnie rzecz biorąc, Binance jest jedną z najlepszych platform handlu kryptowalutami w Wielkiej Brytanii.

Najlepsza aplikacja do handlu bitcoinami

CoinJar UK wydał aplikację mobilną na iOS i Androida do kupowania Bitcoinów i innych aktywów cyfrowych. Aplikacja zapewnia w pełni responsywny interfejs, w którym użytkownicy mogą zarządzać swoim portfelem, wysyłać kryptowaluty do innych użytkowników i dokonywać natychmiastowych płatności w kryptowalutach. Aplikacja CoinJar to skuteczny sposób na kupno / sprzedaż kryptowalut w dowolnym czasie i miejscu.

Giełdy kryptowalut, które nie wymagają identyfikatora

Osoby, które przeliczają walutę fiducjarną (np. Funty) na kryptowalutę (np. Bitcoin) za pomocą wymiany online, zazwyczaj muszą przedłożyć dokumenty identyfikacyjne. Jest to zgodne z wymogami FCA i przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML / CTF).

Istnieją pewne wyjątki od tej reguły, takie jak usługi peer-to-peer, takie jak Paxful i usługi natychmiastowej wymiany kryptowalut. Platformy te pozwalają użytkownikom kupować i sprzedawać bezpośrednio między sobą, które nie zawsze wymagają dowodu tożsamości, w zależności od metody płatności.

Gdzie przechowywać bitcoiny & Kryptowaluta

Przechowywanie kryptowaluty za pomocą brytyjskiej giełdy kryptowalut lub portfela online może być ryzykowne. Podczas gdy większość giełd zawiera bezpieczny portfel, za bezpieczeństwo aktywów powinien odpowiadać właściciel i należy je kontrolować. Istnieją renomowane portfele kryptowalut do przechowywania bitcoinów i innych monet, takich jak:

Korzystanie z portfela do przechowywania w chłodni zapewnia śluzę powietrzną między urządzeniami podłączonymi do Internetu a zasobem. Klucze prywatne, które dają prawo dostępu do kryptowaluty (wysyłanie, przesyłanie i odbieranie), są przechowywane w portfelu, a nie na giełdzie. Nawet jeśli portfel sprzętowy zostanie uszkodzony, zgubiony lub skradziony, dostęp do środków można uzyskać za pomocą różnych opcji kopii zapasowych, takich jak użycie frazy odzyskiwania.

Często Zadawane Pytania

Czy możesz kupić Bitcoin w Wielkiej Brytanii za pomocą karty kredytowej?

Giełdy kryptowalut, takie jak Coinbase, CEX.IO i Coinmama, umożliwiają klientom w Wielkiej Brytanii kupowanie Bitcoinów za pomocą karty kredytowej. Opłaty mogą się różnić w zależności od wymiany i generalnie jest to dodatkowa opłata, która może wynosić nawet 5%.

Jaki jest najtańszy sposób na zakup bitcoinów w Wielkiej Brytanii?

Crypto.com to jeden z najtańszych sposobów zakupu Bitcoinów i innych kryptowalut w Wielkiej Brytanii. Popularna giełda kryptowalut oferuje zerowe opłaty handlowe dla nowych klientów w ciągu pierwszych 90 dni i 0% opłat za karty kredytowe.

Czy kupowanie bitcoinów w Wielkiej Brytanii jest legalne??

Aktualnie jest żadnych ograniczeń ani przepisów dotyczących kryptowalut, które zabraniają osobom fizycznym kupowania walut cyfrowych takie jak Bitcoin. Kryptowaluty nie są uważane za prawny środek płatniczy w Wielkiej Brytanii, a inwestorzy muszą przestrzegać lokalnych przepisów podatkowych.

Jaka jest najlepsza giełda handlu bitcoinami w Wielkiej Brytanii?

Istnieje kilka giełd handlu kryptowalutami, które są dostępne dla inwestorów w Wielkiej Brytanii w celu handlu Bitcoinami. Każda giełda ma różne funkcje, rynki do handlu, opłaty i interfejs użytkownika. Jedną z najlepszych giełd na świecie jest Binance, która jest dostępna dla użytkowników na całym świecie do handlu Bitcoinami.

Wniosek

Podsumowując nasze porównanie najlepszych miejsc do kupowania Bitcoinów w Wielkiej Brytanii, naszym zdaniem powyższe giełdy są godnymi wyborami ze względu na łatwość użytkowania, bezpieczeństwo, metody wpłat, obsługę GBP, opłaty handlowe i obsługę klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że istnieje wiele innych brytyjskich giełd Bitcoin do wyboru, jednak początkujący powinni zachować ostrożność i korzystać z dobrze ugruntowanych i renomowanych giełd kryptowalut powyżej, z których korzystają miliony klientów na całym świecie..

Mogą Cię również zainteresować te starannie wybrane artykuły:

 • Recenzja bitFlyer: Czy to jest bezpieczne? Należy przeczytać przed zarejestrowaniem się
 • 5 najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach
 • 8 najlepszych giełd Bitcoin w USA

 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Bitit Exchange: przeczytaj tę recenzję przed zarejestrowaniem się

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me