5 alternatyw dla Coinspot z niższymi opłatami transakcyjnymi

Coinspot to popularna giełda z siedzibą w Melbourne, która zapewnia bezpieczny sposób zakupu kryptowalut lub innych altcoinów w Australii za stałą 1% opłatą handlową. Jednak wraz ze wzrostem liczby giełd kryptowalut i lokalnej konkurencji pojawiają się nowe giełdy, takie jak Coinspot, które oferują znacznie niższe opłaty transakcyjne.

Jeśli niskie opłaty są dla Ciebie ważne przy zakupie Bitcoinów w Australii, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych najwyżej ocenianych alternatywach dla Coinspot do rozważenia.

Giełdy kryptowalut, takie jak Coinspot

Ten przewodnik porównawczy zawiera przegląd najlepszych alternatyw Coinspot do wykorzystania w Australii przy niższych opłatach transakcyjnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszej giełdzie kryptowalut w Australii, przeczytaj nasze szczegółowe recenzje, do których linki znajdują się poniżej, lub przejrzyj naszą kategorię Giełdy.

Swyftx

Swyftx to cyfrowa wymiana walut w Australii, której głównym celem jest rozwiązywanie wielu problemów, z którymi borykają się obecnie handlowcy z istniejącymi dostawcami. Platforma została zaprojektowana tak, aby była najlepsza ze swoich konkurentów, czyniąc ją sprawiedliwsze i łatwiejsze dla użytkowników, którzy chcą zamienić AUD na BTC.

Odwiedź Swyftx

Platforma zapewnia Australijczykom szybki i łatwy sposób kupowania i sprzedawania popularnych kryptowalut, takich jak Ethereum, Litecoin, Ripple, Cardano i jest dobrą alternatywą dla Coinspot.

strona swyftx

Wysokie opłaty i spready były problemem w Australii ze względu na kilka wybranych giełd mających monopol w społeczności kryptowalut, która została wykorzystana w szczycie 2017 roku, kiedy Bitcoin osiągnął 20000 USD.

swyftx

zdobądź 10 $ darmowych BITCOINów, gdy utworzysz i zweryfikujesz konto

OCENA

5/5

Zdobądź 10 $ BTC


Aby obniżyć opłaty transakcyjne, Swyftx został zoptymalizowany pod kątem zwiększania płynności za pomocą wolumenu transakcji w celu zmniejszenia opłat za spread. System brokerski umożliwia platformie oferowanie 4-krotnie niższe spready i 2-krotnie tańsze opłaty transakcyjne niż jego najbliżsi konkurenci.

To jest ważne. Opłata za spread jest często ukryta, przeoczona lub nieujawniona w opłatach transakcyjnych giełdy. Swyftx to jedyna giełda w Australii, która jest w pełni przejrzysta i obejmuje WSZYSTKIE opłaty transakcyjne na platformie.

opłaty swyftx

Niezależna rezerwa

Independent Reserve to popularna giełda wśród handlowców kryptowalut na całym świecie, która oferuje konkurencyjne opłaty i wsparcie dla tradycyjnych walut fiducjarnych, takich jak dolar australijski, dolar nowozelandzki i dolar amerykański. Giełda pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać i handlować 14 głównymi kryptowalutami.

Odwiedź Independent Reserve

Independent Reserve używa struktura opłat oparta na poziomach, która staje się tańsza wraz z większą liczbą transakcji. Najniższa opłata zaczyna się od 0,5%, która stopniowo maleje wraz ze wzrostem wolumenu obrotu do opłaty transakcyjnej w wysokości 0,05%. To znakomici inwestorzy o wysokiej wartości netto lub klienci SMSF, którzy chcą inwestować w Bitcoin.

niezależna rezerwa

Independent Reserve ma solidne osiągnięcia i do tej pory nie został naruszony przez hakerów. Jest zgodny z lokalnymi przepisami i oferuje fundusz ubezpieczeniowy, który chroni użytkowników przed hakerami i kradzieżą wszelkich aktywów kryptowalut przechowywanych w portfelach internetowych klientów.

Cointree

Cointree to dostawca waluty cyfrowej, który umożliwia osobom fizycznym kupowanie kryptowaluty za pomocą lokalnej waluty AUD. Założona w 2014 roku firma Cointree była jedna z pierwszych giełd kryptowalut, która została uruchomiona w Australii i przyciągnął ogromną bazę użytkowników.

Odwiedź Cointree

Giełda zapewnia łatwą, szybką i bezpieczną usługę, dzięki której posiadanie kryptowalut jest bardziej dostępne dla zwykłego człowieka. Platforma pozwala użytkownikom wpłacać AUD i konwertować je na aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin, Ethereum i inne altcoiny w Australii.

Witryna Cointree

Podobnie jak Independent Reserve, Cointree używa wielopoziomowe opłaty w zakresie od 0,5% do 0,9% w zależności od wolumenu obrotu. Opłaty transakcyjne są dość rozsądne dla inwestorów o dużej wartości netto. Dla nowych inwestorów kryptowalutowych opłata transakcyjna w wysokości 0,9% jest tylko nieznacznie lepsza niż w przypadku Coinspot.

Cointree oferuje kilka atrakcyjnych metod płatności, w tym:

  • PayID (natychmiastowy). Większość banków i instytucji finansowych w Australii obsługuje PayID
  • POLi (natychmiastowa). POLi Payments to usługa świadczona przez Australia Post, która zapewnia natychmiastowe potwierdzenie płatności
  • Przelew bankowy (1-2 dni robocze). Przelej środki bezpośrednio na konto Cointree
  • Wpłaty gotówkowe (natychmiastowe). Kup kryptowalutę za gotówkę, aby dokonać wpłaty

ZebPay

Zebpay zapewnia prostą rampę, aby umożliwić inwestorom zakup kryptowalut za pośrednictwem aplikacji do handlu na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Założona w 2014 roku z siedzibą w Singapurze, giełda ma obsłużył ponad 3 miliony użytkowników na całym świecie i rozszerzył się, aby świadczyć usługi cyfrowej waluty mieszkańcom Australii.

Odwiedź ZebPay Zebpay

Zebpay umożliwia swoim użytkownikom konwersję AUD na kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ripple, Ether, EOS, Bitcoin Cash i Litecoin. Liczba kryptowalut jest ograniczona, jednak spodziewamy się, że w najbliższej przyszłości wzrośnie.

Jeśli chodzi o opłaty, Zebpay pobiera a stała opłata 0,4% we wszystkich aktywach handlowych, które są konkurencyjne w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut w Australii. Nie ma również opłat za wpłaty lub wypłaty za pomocą platformy.

Digital Surge

Wymiana Digital Surge zapewnia szybki i łatwy sposób Kup i sprzedaj Bitcoin w Australii z AUD. Możesz nawet płacić rachunki za pomocą Bitcoin. Platforma handlowa kryptowalutami koncentruje się na prostocie i jest jednym z najłatwiejszych sposobów zakupu Bitcoinów w Australii.

Odwiedź Digital Surge

Zespół z siedzibą w Brisbane jest zaangażowany w budowanie zaufania i przejrzystości w społeczności kryptowalut i bierze udział w wielu wydarzeniach społecznościowych, aby pomóc w uświadomieniu branży wszystkim inwestorom.

Digital Surge oferuje kilka różnych metod wpłat, do których większość Australijczyków powinna mieć dostęp. Aby rozpocząć, minimalna metoda wpłaty wynosi 20 USD.

cyfrowy wzrost kup bitcoinów

Giełda Digital Surge umożliwia użytkownikom natychmiastowe kupowanie Bitcoinów w Australii za AUD. Jeśli chcesz kupić inne kryptowaluty, musisz zarejestrować się na innej giełdzie kryptowalut, co jest jedynym minusem.

Wniosek

Coinspot pozostaje renomowaną giełdą kryptowalut w Australii, popularną wśród nowych i doświadczonych inwestorów. Jednak od momentu uruchomienia w 2013 r. Giełda nie obniżyła opłat transakcyjnych i staje się mniej konkurencyjna na rynku.

Obecnie istnieje kilka alternatyw Coinspot z niższymi opłatami transakcyjnymi, które inwestorzy kryptowalut w Australii powinni rozważyć i zbadać. Mamy nadzieję, że ten artykuł był przydatny, więc podziel się nim w swojej sieci!

cyfrowy wzrost

Oto kilka kolejnych starannie wybranych artykułów do przeczytania:

  • Najlepsze giełdy kryptowalut do kupowania bitcoinów w Australii
  • 7 sposobów kupowania bitcoinów za gotówkę w Australii
  • Recenzja ChangeNOW: swapy kryptowalut, opłaty handlowe & Jeszcze
  • Najlepsze giełdy handlu kryptowalutami na świecie
  • Najlepsze portfele sprzętowe do przechowywania bitcoinów
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map