2021’e ayak basmak üzereyken, daha iyi bir gelecek için pek çok umut ve motivasyonumuz var, bu vesileyle size ve ailenize Mutlu Yıllar dilerim. Sevginiz, desteğiniz ve bağlılığınız, blockchain eğitim ve öğretim alanında üst sıralara yükselmemize yardımcı oldu..

2020 yılı hem salgın hem de dijital dönüşüm girişimlerinden doğan fırsatlar açısından bizim için oldukça sıra dışı bir yıl oldu. 101 Blockchain, kimlik bilgileri, artan öğrenci tabanı ve ürün portföyünün genişletilmesi açısından 2020 yılında kayda değer sonuçlar elde etti. En önemlisi, öğrencilerimiz için her açıdan değer sunma konusunda son derece iyi performans gösteriyoruz..

2020’nin sonuna geldiğimizde, 101 Blockchain’in yolculuğunu ve ulaştığımız kilometre taşlarını düşünelim..

101 Blockchain için Bir Yıl Büyük Performans


İş yazılımlarını ve hizmetlerini gözden geçirmek için önde gelen platformlardan biri olan G2.com, Inc.’den blok zinciri eğitimi ve araştırmasındaki tutarlı mükemmelliğimizin tanınmasını sağladık. 101 Blockchain, iki Grid Raporunda “yüksek performans gösteren” isimler arasında en iyi isimlerden biriydi, yani Çevrimiçi Kurs Sağlayıcıları için Grid Raporu ve G2 Kış 2021 raporlarında ve G2 Sonbahar 2020 raporlarında Teknik Beceri Geliştirme için Kılavuz Raporu. G2 Kış 2021 raporlarında yedi farklı ödül ve G2 Sonbahar 2020 raporlarında altı ödül kazanmayı başardık.

G2 Sonbahar 2020 raporları, yönetim kolaylığı, destek kalitesi ve kurulum kolaylığı açısından 101 Blok Zinciri için uygun derecelendirmelere odaklandı. Nispeten önemsiz bir pazarda varlığımızla öğrencilerimize değer sağlama kabiliyetimiz, çeşitli G2 raporlarında “en iyi performans gösteren” olarak tanınmamız için önemli bir itici güç olmuştur..

G2 ayrıca G2 Kış 2021 raporlarında çevrimiçi kurs sağlayıcıları arasında yüksek performanslı bir aday olarak bizi tekrar onurlandırdı. G2’ye ve öğrencilerimize tekliflerimizle ilgili G2’deki incelemelerini gönderdikleri için son derece müteşekkiriz. 2021 kışı için olduğu kadar Avrupa’da 2021 kışı için de yüksek performans gösteren bir oyuncu olmayı başardık..

Ayrıca, 2021 kışı için küçük işletmeler arasında yüksek performans gösteren kimlik belgesini aldık. Hepsinden önemlisi, 101 Blockchain, G2 raporlarında 2021 kışı için iş yapma kolaylığı rozetini de alabildi..

G2 raporlarında, 2020’de bizim için başka bir dönüm noktasına işaret edecek bir şeyler daha vardı. Öğrencilerimizin ürünlerimizi ne kadar çok sevdiğini gösteren G2 Sonbahar 2020 ve G2 Kış 2021 raporlarında ‘Kullanıcılar Bizi Seviyor’ rozeti ile ödüllendirildik. ve servisler. “Kullanıcılar Bizi Seviyor” rozeti, öğrencilerimizin takdirlerinin benzersiz bir temsilidir. Bu haber, çabalarımızın sonuçlarına doğrudan yansıdığından, bilgiden daha fazlasıdır. Sadece öğrencilerimizin bizi sevdiğini bilmek, önümüzdeki yıl çabalarımızı ikiye katlamamız için yeterli..

2020 Yılındaki Yüksek Başarı Sayılarımız

2020 yılının nasıl geçtiğini düşünürken, bu yılki başarımızla ilgili hacimlerden bahseden rakamları görmezden gelemeyiz. Bu rakamlar, öğrencilerimizin bizi ne kadar sevdiğini ve bizimle etkileşim kurmak istediğinin göstergeleridir. Sevgili öğrencilerimiz, blok zinciri eğitimine ve araştırmalarına erişmek için yeni ve yenilikçi önlemler aradıkları sürece, onlara tam olarak istediklerini ve ihtiyaç duydukları şeyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. İşte rakamlarla 2020 yılı başarı hikayemiz:

  • 101 Blockchain 2019’da kurulduktan sonra, dünyanın her yerinden 11.000’den fazla kurumsal blockchain uzmanımız bir araştırma, eğitim ve veri sağlayıcısı olarak güvenilirliğimize güveniyor. Bugün, blok zinciri eğitimi için bize güvenen öğrenci tabanımızda önemli bir büyümeye tanık olmaya devam ediyoruz..
  • 2020’de sanal konferanslarımıza 7500’den fazla profesyonel kayıt yaptırdık. Özellikle bu yılki gibi zor zamanlarda böylesine olağanüstü düzeyde katılım elde etmekten son derece memnunuz. 101 Blockchain, blockchain endüstrisindeki ve blockchain kariyerlerindeki yükselen trendlere odaklanan 2020’de yaklaşık 8 sanal konferans gerçekleştirdi..
  • Blockchain sanal konferanslarımız için yeni konular keşfediyor ve konferanslara en iyi endüstri uzmanlarının katılımını sağlıyoruz. Yıl boyunca, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve esnekliklerine göre erişebilecekleri 30 web semineri de başlattık..
  • Ayrıca 2020’de iki canlı Ustalık Sınıfı düzenleyerek bizim için tamamen yeni bir bölüm başlattık. 101 Blockchain, LinkedIn grubunda 1900’den fazla yeni üyeye sahip olmaktan da onur duyuyor.
  • Bu yıl da başarılı Linkedin Topluluğumuzu kurduk ve sosyal medya topluluğumuza yeni üyeler ekledik. Bu başarılar, çeşitli dijital platformlardaki performansımızı doğrudan yansıtıyor. LinkedIn sayfamızda 20.000’den fazla takipçiye ulaşma haberini de memnuniyetle karşılıyoruz..

Blockchain Sertifikaları ve Kursları için Çok Sayıda Kayıt

Kayıtlardan bahsetmişken, çevrimiçi eğitim kurslarımız ve sertifikalarımız açısından şaşırtıcı bir performans elde etmeyi başardık. 2020 yılında, 101 Blockchain’in akademisinde toplam 8500+ yeni öğrenci vardı. Bu nedenle, özellikle benzersiz işlevlerimizle önümüzdeki yıl çok daha fazlasının gelmesini bekleyebiliriz..

Şu anda, ilgili eğitim kursu ve destek materyalleri ile birlikte üç blok zinciri sertifikası sunuyoruz. Üç blok zinciri sertifikamız – CEBP sertifikası, CEBA sertifikası ve CBSE sertifikası, birçok kurumsal blok zinciri profesyonelinin blok zinciri kariyerine rehberlik etmede olağanüstü iyi performans gösteriyor..

CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional), 2020’nin en çok talep edilen Blockchain sertifikasyonu en yüksek kayıt sayısına sahip.

Ayrıca, öğrencilerimizin blockchain kariyer fırsatlarını takip etmede en büyük avantajı elde etmelerine yardımcı olmak için sertifika programlarında yeni güncellemeler sunuyoruz. Değerli öğrencilerimiz, blockchain teknolojisindeki en son gelişmeler ve trendlerden haberdar oldukları için 101 Blockchain’e de itibar ettiler..

Blockchain eğitim kurslarımızla blockchain eğitim ve öğretimindeki itibarımızı pekiştirmeyi başardık. Sertifikalarımız blockchain kariyerleri oluşturmak için harika araçlar olsa da, eğitim kurslarımız blockchain uzmanlığı için önemli destek sunar. 101 Blockchain kısa süre önce 2020’de DeFi’ye Giriş kursu ve Blockchain’de Kariyerinizi Nasıl Oluşturursunuz gibi bazı yeni kurslar getirdi. Ancak endişelenmeyin, daha pek çok heyecan verici kurs hala yapım aşamasındadır!

Yeni kurslarla 2020 yılında akademimize kayıtlar için umut verici rakamlar kaydetmeyi başardık. Kullanıcılar, blockchain kavramları ve konuları hakkında bilgi edinmede kişiselleştirilmiş ve kapsamlı destek sağlama yeteneklerimizi övdü. Böylece, kaynaklarımızın kalitesini iyileştirme ümidiyle Yeni Yılı dört gözle bekleyebiliriz..

En İyi Kuruluşlardan Ünlü Sektör Uzmanları ile Ortaklık

2020 yılı, blockchain sertifikalarımıza veya blockchain eğitim kurslarımıza olan talebin artmasıyla ilgili değildi. Dahası, aynı zamanda büyüyen ürün portföyümüz veya 101 Blockchain’in genişleyen sosyal topluluğu ile ilgili değildi. Ayrıca, 2020 yılımızı iş açısından daha da iyi hale getiren birçok büyük çevrimiçi etkinliğimiz oldu. Farklı derinlemesine pazar araştırması girişimleri, web seminerleri, sohbetler ve birçok önde gelen kurumsal blockchain uygulayıcısı ile röportajlar gerçekleştirdik..

Bu faaliyetler, mevcut bilgi tabanımızı blockchain üzerine geliştirmemizi sağladı. Bu tür faaliyetlere katılımımız, en iyi organizasyonlardan kurumsal blockchain profesyonellerinin katılımıyla daha da ivme kazandı. 2020 yılına kadar farklı etkinliklere katılan önemli kuruluşlardan blockchain profesyonelleri var..

Ayrıca, diğer kuruluşlardan kurumsal blockchain profesyonelleriyle blockchain teknolojisini içeren benzersiz etkinliklere katılma onuruna sahip olduk. Bu nedenle, 2021’de blockchain meraklılarının en iyi endüstri uzmanlarıyla etkileşime girmesine yardımcı olmak için özel bir platform olarak ortaya çıkabiliriz. Başka bir yıla girerken, sektör uzmanları ile ortak bir öğrenci arasındaki boşluğu doldurmaya devam etmeyi umuyoruz..

Blockchain konseptlerini tüm öğrencilerimiz için kolayca erişilebilir ve anlaşılır hale getirmeyi amaçlıyoruz. İşletmelerin 101 Blockchain’e olan güveni bu yıl dijital dönüşüme yönelik birçok girişimle ikiye katlandı. İşletmeler, 101 Blockchain’in blok zinciri eğitimini teşvik etmek için masaya getirdiği özel uzmanlığa tanık olabilir. Öğrencilerimize yardımcı olmak için sürekli olarak yeni fırsatlar arıyoruz ve endüstri uzmanlarının tavsiyeleri bizi yeterince destekliyor..

2021, 101 Blockchain için Nasıl Görünecek?

Dolayısıyla, yukarıda bahsedilen tüm verilerden, 2020’deki 101 Blockchain’in birçok başarısını fark edebilirsiniz. Şimdi, 2021’de 101 Blockchain için potansiyel avantajlara ve zorluklara kısaca bir göz atmak istiyoruz. Yeni Yılda, 101 Blockchain olacak. ürün portföyünde köklü bir dönüşüm getirmek zorunda. Bu nedenle, şu anda birçok yeni blockchain eğitim kursu ve etkinliği üzerinde çalışıyoruz. Blockchain kariyeri ortamı iyice gelişmeye devam ederken, gerekli eğitim materyallerini sağlama hızımızı artırmalıyız..

Ayrıca, kaynaklarımızı güncel tutmak için blok zinciri ekosistemindeki yeni değişikliklerle güncel kalmalıyız. Çevrimiçi kurslar ve blockchain sertifikaları açısından, profesyonel blockchain rollerine yönelik yönelime odaklanmamızı artırmak istiyoruz. Ardından, web seminerlerimize ve sanal konferanslarımıza katkıda bulunanlar arasında birçok yeni giriş eklemeyi planlıyoruz..

Tüm blockchain meraklıları için esnek ve kapsamlı bir çevrimiçi platform sağlamayı ve uzman görüşleri kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda, öğrencilerimiz ve kullanıcılarımız için daha iyi bildirimler sunmayı da amaçlıyoruz. Bu, 101 Blockchain tarafından yapılan herhangi bir yeni duyuruyu kaçırmamalarını sağlayacaktır. 1. günden beri, öğrencilerimizin sevgisi bizi ayakta tuttu ve tam gaz ilerlemeye devam etti.

2021 yılında, bize gösterdiğiniz sevgiyi korumayı ve büyük bir coşkuyla size iade etmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, topluluk üyelerimizin tüm kurslarımıza, sertifikalarımıza ve daha birçok benzersiz özelliğe erişebilecekleri 101 Blockchains topluluğu için uygun fiyatlı premium üyelik planlarını başlatmayı planlıyoruz..

Hepinize teşekkürler, 101 Blockchains ekibi Mutlu Yıllar diler!

101 Blockchains’deki ekibimiz, en iyi ürünleri üretmek ve topluluğumuzun ellerinden gelenin en iyisini yapmasına yardımcı olmak için son derece sıkı çalışıyor. Ekibimiz olmadan, internette blockchain teknolojisi hakkında bazı bilgiler içeren başka bir web sitesiyiz. Sektör uzmanlarımız, kurs oluşturucularımız ve destek personelimiz, sürekli büyüyen öğrenci ekosistemimizi yönetmede çok önemli bir rol oynadılar..

Gücümüz olarak hizmet ettikleri için tüm ortaklarımıza, ekip üyelerimize, öğrencilerimize ve paydaşlarımıza şahsen teşekkür ederim. 2021’de bazı şaşırtıcı başarılar ve harikalar umut edelim. Yeni yılda size, ailenize ve sevdiklerinize bolca mutluluk ve sağlık diliyorum..

2021 Yeni Yılınız Kutlu Olsun ve verimli bir 2020 için hepinize teşekkür ederiz.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me