Czy warto zainwestować w bitcoiny w 2018 roku?

Wydajesz się więc bardzo zainteresowany „nowymi pieniędzmi”! Pomysły muszą zaprzątać głowę myślami – czy mogę zarabiać pieniądze z Bitcoinem? Kiedy wartość waluty wzrośnie do 19 000 dolarów, ludzie powinni zostać przyciągnięci. Od 2009 roku bitcoin czyni cuda, powtarzając raz po raz zwykli ludzie zastanawiający się – czy Bitcoin jest pieniądzem przyszłości?

Ale zwykli ludzie popełniają kolejny błąd, mylą Bitcoin z kryptowalutą. To jest jak ta irytująca linijka z podręczników – wszystkie bitcoiny to kryptowaluty, ale nie wszystkie kryptowaluty to bitcoiny! Rany, to zawsze brzmi myląco!

Odrób swoją pracę domową: dowiedz się, zanim zainwestujesz w bitcoiny

Powiedzmy – Bitcoin to rodzaj kryptowaluty. Opiera się na łańcuchu blokowym Bitcoin i systemie pieniężnym online peer-to-peer i nie ma organu zarządzającego, takiego jak bank federalny.

Istnieje horda kryptowalut. Pomyśl tylko o Ethereum. Jego wartość podskoczyła o 10000%, podczas gdy wzrost Bitcoina o 1000%. Co więcej, drastyczny spadek cen po grudniu ubiegłego roku powoduje zmęczenie ogółu ludzi.

Od maja 2018 r. Bitcoin ma wartość 7300 USD. Więc widzisz, Bitcoin jest niezwykle niestabilny. Mimo to jest to kryptowaluta o najwyższej wartości. Nasuwa się więc ważne pytanie – czy możemy nadal inwestować w Bitcoiny w 2018 roku, biorąc pod uwagę obecny poziom trudności Bitcoin?

Odpowiedź brzmi: tak i nie w tym samym czasie. Głównym problemem związanym z Bitcoinem jest jego niestabilność. Nie można powiedzieć, kiedy podbije wszystkie rekordy, a kiedy straci na wartości jak lawina. Chwyć długopis i kartkę, będziesz go potrzebować do sporządzenia listy zalet i wad przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

Jaśniejsza strona: dlaczego warto inwestować w bitcoiny?

  • Lider rynku

Bitcoin to pierwsza w historii kryptowaluta, jaką świat kiedykolwiek poznał. Droga miała mniejsze wzloty i upadki na całej trasie, ale jeśli spojrzysz na szerszy obraz, zobaczysz, jak się rozwija. Usłyszysz wiele porad dotyczących kupowania innych kryptowalut. Tak, to dobra rada, ale hej, Bitcoin jest obecnie najwyżej cenioną walutą na świecie i utrzymuje tytuł mistrza od początku istnienia kryptowalut.

  • Hej hejterzy! Gdzie jest ta Bubble-Burst?

Stereotypy zawsze szydziły z Bitcoinów, mówiąc, że zmienna waluta może uderzyć w ziemię w każdej chwili. Przez ostatnie kilka lat wielu wróżbitów mówiło nam, że w każdej chwili wybuchnie. Za każdym razem, gdy Bitcoin uderza ich w twarze ciosem nokautującym. Na przykład cena drastycznie spadła pod koniec 2013 roku, a mimo to Bitcoin ponownie powrócił jako król.

  • Zakupy w świecie rzeczywistym – sprawdzone!

Za te wirtualne pieniądze możesz teraz kupić sobie idealną małą kasetę. To nie jest żaden „Fugazi”, za jakiego ludzie myśleli na początku. Ludzie akceptują i adoptują nowe pieniądze.

Czekać! Nawet Księżyc ma blizny!

Może być wiele powodów, dla których warto zainwestować w innym miejscu. Sporo innych kryptowalut jest o wiele mądrzejszych niż Bitcoin. Oto dlaczego powinieneś dwa razy pomyśleć, zanim wydasz swoje ciężko zarobione pieniądze –

  • Bitwa jest teraz cięższa

Nie żyjesz już w 2010 roku. Prosty domowy komputer nie może już wytworzyć bitcoinów. Tam jest trudniej i powinieneś zdobyć wydajne narzędzie do wydobywania lub zainwestować w firmę wydobywającą Bitcoin. Więc widzisz, że generowanie Bitcoinów nie jest już dzieckiem i nie możesz zostać milionerem w ciągu kilku miesięcy. Darmowe witryny do wyszukiwania w chmurze nie mogą być rozwiązaniem tego problemu. Rynek jest teraz po prostu zbyt trudny.


  • Paliwem są spekulacje

Dlaczego więc cena Bitcoina wzrosła tak bardzo? Proste, ludzie to kupują. Wierzą, że Bitcoin wkrótce stanie się „ZŁOTEM” ery informacji. Ale scenariusz może się zmienić w każdej chwili. Zmienność to tutaj strach. Rynek jest zbyt niestabilny. Więc jeśli naprawdę chcesz zainwestować, pomyśl o całkowitej utracie. Nie może być Twoim jedynym źródłem dochodu.

  • Rywale gonią szybciej

Nowe technologie zawsze będą pochłaniać starsze. Bitcoin ma sporo wad – nikt nie może temu zaprzeczyć. Nowsze kryptowaluty są świeższe i nie mają wad, które ma Bitcoin. Po ogromnym rozwoju Ethereum i Litecoin wielu inwestorów uważa, że ​​nowsze są lepsze i mają lepszą stopę wzrostu.

Tak więc decyzja zależy wyłącznie od Ciebie, czy powinieneś inwestować w Bitcoiny, czy nie. Ale cokolwiek robisz, upewnij się, że jesteś gotowy i przygotowany na najgorsze, ponieważ świat kryptowalut wciąż rośnie i niestabilny.

Podobał Ci się ten artykuł? Sprawdź, dlaczego NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 roku?

Nowy na tym świecie? Zapoznaj się z kompletnym przewodnikiem dla początkujących, jak inwestować w kryptowaluty.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania i zapoznaj się z pełną treścią Zastrzeżenia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map