Dlaczego NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 roku?

Wraz z błyskawicznym wzrostem chińskiej kryptowaluty NEO w 2017 r. Handlowcy już wierzą, że NEO będzie rządzić światem kryptowalut w 2018 r. Jeśli planujesz zainwestować w kryptowalutę, NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 r. Dlaczego? NEO pokazuje potencjał, ponieważ cena kryptowaluty NEO wzrosła do 52 USD i nadal rośnie.

NEO zajmuje obecnie 11. pozycję z kapitalizacją rynkową monet wynoszącą 3,4 miliarda USD. Nawet sam chiński rząd wspiera blockchain wraz z Alibabą i Microsoftem. NEO jest tutaj, aby zostać, a wielu już wierzy, że NEO zmierza do jednej z najsolidniejszych i najbezpieczniejszych kryptowalut, jakie mogą być.

To odważne stwierdzenie i zawsze powinieneś rozważyć, zanim wydasz swoje ciężko zarobione pieniądze na jakąkolwiek kryptowalutę.

Ale jedno możemy zasugerować na pewno – dlaczego NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 roku?

Jest wiele powodów uzasadniających to stwierdzenie,

7 najważniejszych powodów, dla których NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 roku?

  1. NEO to nie Ethereum, jest lepiej!

Ludzie często nazywają NEO chińskim Ethereum. Oba są łańcuchami bloków altcoin non-profit, które koncentrują się na wdrażaniu inteligentnych kontraktów lub inteligentnej gospodarki. Ale technologicznie NEO jest młodszy i szybszy. Może obsługiwać 10 000 transakcji na sekundę w porównaniu do 15 sieci Ether.

Nawet obaj używają innego algorytmu konsensusu. NEO ma dBFT, a Ethereum ma PoS. dBFT jest znacznie lepszy niż starszy PoS, w zasadzie jest aktualizacją do starszego algorytmu. dBFT ma lepszy mechanizm obronny przed rozszczepieniem i pikami rozwidlenia, które są częstymi przypadkami dla Ethereum i wielu innych.

Niezależnie od wybranego parametru technicznego, NEO wygrywa. Ponadto monety są wstępnie wydobywane. Więc nie marnujesz ogromnej ilości energii elektrycznej, aby ją utrzymać.

  1. Wsparcie chińskiego imperium internetowego

Bez względu na to, jak ludzie traktują chińskie marki, są one obecnie gigantem finansowym. Baidu i Alibaba to ogromne i odnoszące sukcesy firmy. Kiedy największa populacja korzysta z technologii, z pewnością prędzej czy później rozkwitnie.

Nawet chińskie banki centralne i krajowe wspierają używanie NEO. Możemy więc spodziewać się wielu zastosowań monety w czasie rzeczywistym w naszym codziennym życiu.


  1. Elastyczna opcja rozwoju

NEO obsługuje większość popularnych języków programowania, takich jak Java, C #, Kotlin i Python. Umożliwia to typowym programistom rozwijanie ekosystemu i zabezpieczanie go przed wadami. Ponieważ coraz więcej programistów może przyczynić się do surowego rozwoju, czyniąc go naprawdę popularną monetą. Dowiedz się więcej o ekosystemie NEO dApps.

  1. NEO, zdobywanie serc!

Wielu guru kryptowalut pozytywnie komentuje prognozę cenową NEO. Jeśli śledzisz wzloty i spadki linii trendu monety, zauważysz, jak moneta znalazła się na pierwszej stronie gazety. Wiadomości o monetach NEO sprawił, że wszyscy zwrócili się ku niemu.

  1. Bezpieczeństwo: przyszłościowe!

Czy wiesz, że prawie wszystkie kryptowaluty są podatne na ataki komputerów kwantowych? Oznacza to, że pewnego dnia naprawdę potężna sztuczna inteligencja może przejąć rynek monet, jak w filmie science-fiction. Cóż, nie może znieść NEO. NEO został zaprojektowany tak, aby był zabezpieczony przed komputerami kwantowymi. Sprawienie, by technologia była bardziej przyszłościowa.

  1. Bieżąca analiza rynku

Zgodnie ze słowami ze strony internetowej NEO, monety o wartości 127 milionów dolarów są wymieniane w ciągu 24 godzin. Coraz więcej osób pyta na forach – jak kupić NEO?

Ich popularność gwałtownie rośnie.

Co to znaczy? Użytkownicy mogą zabrać monetę na Księżyc i jednocześnie zrzucić ją na ziemię. Obecnie wiatr jest po stronie NEO i podróż wydaje się ekscytująca.

  1. Tożsamość cyfrowa

Powód, dla którego narodziły się kryptowaluty – czysta anonimowość. Nikt nie chce, aby dodatkowa para oczu patrzyła na Twoje aktywa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ale z anonimowością wiąże się inny problem – pieniądze można wykorzystać na nielegalne transakcje, takie jak kupowanie broni lub spłacanie zabójstw.

Obecnie blockchain wykorzystuje cyfrowy standard PKI X.509 jako system identyfikacji. NEO planuje narzucić zaawansowaną tożsamość cyfrową. Tutaj Twoja anonimowość jest zapewniona, ale księgowi lub osoby obsługujące księgi mają tożsamość cyfrową, ale prawdziwe nazwiska.

Tak więc, jeśli potrzebne są jakiekolwiek przepisy, rząd może przejąć kontrolę.

Końcowe przemyślenia

Więc to było prawie wszystko, co wyróżnia NEO z tłumu. Wszystkie te powody sprawiają, że wygodniej jest, że NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 roku. Czy NEO będzie największą kryptowalutą po ogromnym sukcesie Bitcoinów i Ethereum? Tylko czas pokaże towarzyszom, tylko czas pokaże!

Nowicjusz? Zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem dla początkujących, jak inwestować w kryptowaluty.

Nie jesteś początkującym &# 128578; Wypróbuj te przewodniki:

  1. NEO vs Ethereum: co jest lepszą inwestycją?
  2. Co to jest Airdrop? Jak zdobyć tokeny w Airdropie?
  3. Jak stabilna jest stabilna cena monet i czy są one przyszłością kryptowalut?

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Upewnij się, że przeczytałeś nasze pełne Zastrzeżenie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map