101 Blockchains to dobrze znana nazwa w sektorze badań, edukacji i certyfikacji Blockchain. Sprawdźmy, dlaczego powinieneś wybrać 101 Blockchainów, aby uzyskać certyfikat Blockchain.

Blockchain to jedna z najbardziej znaczących interwencji w gospodarce cyfrowej ostatnich czasów. Główny wpływ transformacji z technologią Blockchain spowodował, że duże przedsiębiorstwa, takie jak Yahoo, Google i Amazon, wyrosły na światowych liderów i zmieniły świat dzięki swoim zdolnościom adaptacyjnym do nowej technologii. Świat dowiedział się o technologii Blockchain po raz pierwszy wraz z wprowadzeniem kryptowaluty, takiej jak Bitcoin.

Śledząc Kryzys finansowy 2008 r, Technologia Blockchain ewoluowała u podstaw alternatyw kryptowalut, takich jak Bitcoin. Pomimo tego, że została zaprojektowana z myślą o transakcjach finansowych, technologia Blockchain powoli przeniknęła do różnych branż, takich jak opieka zdrowotna, banki, segmenty nieruchomości, prowadzenie ewidencji aktywów i nieruchomości oraz giełdy. Dlatego wiele przedsiębiorstw poszukuje certyfikowanych specjalistów Blockchain z wymaganą wiedzą specjalistyczną i branżową do zajmowania się różnymi rolami w infrastrukturze Blockchain.

Jeśli szukałeś wiarygodnego certyfikatu Enterprise Blockchain, który może poszerzyć zakres Twojej kariery w Blockchain, za chwilę odkryjesz jedną z obiecujących odpowiedzi na swoje wyszukiwanie. Poniższa dyskusja przedstawia szczegóły dotyczące certyfikatu Certified Enterprise Blockchain Professional Certification wydanego przez 101 Blockchains. Refleksja nad szczegółami certyfikacji CEBP pomoże ci zrozumieć powody uzyskania certyfikatu 101 Blockchains.

Znaczenie technologii Blockchain


Zanim zagłębimy się w szczegóły i znaczenie certyfikacji CEBP wydanej przez 101 Blockchains, zastanówmy się nad przyczynami popularności technologii Blockchain. Każdy kandydat aspirujący do uzyskania certyfikatu Blockchain musi wiedzieć o podstawowych funkcjach, dla których Blockchain stał się rewolucyjną technologią.

Technologia Blockchain to system do rejestrowania informacji w sposób zapewniający pełną integralność systemu, czyniąc go niewrażliwym na modyfikacje, sztuczki czy włamania. Pod względem technicznym Blockchain to rozproszona cyfrowa księga transakcji podlegających duplikacji i rozproszona w całej sieci systemów komputerowych w Blockchain. Każdy blok w łańcuchu zawiera określoną liczbę transakcji.

W przypadku każdej nowej transakcji zapis transakcji jest umieszczany w księgach wszystkich uczestników. Ustanawia to charakter technologii Blockchain (DLT) w ramach platformy Distributed Ledger Platform. Transakcje zarejestrowane w Blockchain są chronione niezmiennymi podpisami kryptograficznymi znanymi jako hash. Dlatego następujące cechy technologii Blockchain przyczyniły się do wzrostu jej popularności.

 • Blockchain jest programowalny i widać to na przykładach inteligentnych kontraktów.
 • Blockchain zapewnia indywidualne szyfrowanie wszystkich rekordów, zapewniając tym samym kompleksowe bezpieczeństwo.
 • Rozproszony charakter technologii Blockchain oznacza lepszą przejrzystość, ponieważ wszyscy uczestnicy sieci otrzymują kopię księgi głównej.
 • Blockchain jest niezmienny, co oznacza lepszą integralność nieodwracalności wszelkich zapisów, które zostały już zweryfikowane.
 • Technologia Blockchain oznacza również jednomyślność, ponieważ wszyscy uczestnicy sieci muszą dojść do porozumienia co do ważności wszystkich zapisów.
 • Przejrzystość i możliwości monitorowania w Blockchain są oczywiste na podstawie znaczników czasu wszystkich transakcji zarejestrowanych w bloku.
 • Co najważniejsze, technologia Blockchain zapewnia również ochronę anonimowości tożsamości uczestników.

Chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach Blockchain? Przeczytaj nasz poprzedni artykuł, który szczegółowo omawia funkcje Blockchain.

Powody, dla których warto uzyskać certyfikat Blockchain

Dlatego Blockchain ma ogromny potencjał jako odpowiednia technologia dla wielu firm z różnych branż. Teraz każdy czytelnik musi się zastanowić nad powodami uzyskania certyfikatu Blockchain. Zanim zastanowimy się nad szczegółami certyfikacji CEBP i jej zaletami, dowiedzmy się, w jaki sposób pomoże Ci certyfikacja w technologii przyszłości.

 • Potencjał Blockchain dla przyszłego wzrostu

Technologia Blockchain wydaje się nieco ustąpić inwestycjom i zwrotom na istniejącym rynku. Jednak, jak już wspomniano, stanowi również potężną platformę zapewniającą futurystyczny rozwój. Kandydaci z certyfikatem Blockchain mogliby lepiej dostosowywać się do postępów w technologii Blockchain.

 • Prostota infrastruktury Blockchain

Kolejnym ważnym powodem ubiegania się o certyfikację Blockchain od niezawodnych platform, takich jak 101 Blockchains, jest prostota infrastruktury technologii Blockchain. Jest to uniwersalna technologia dostosowana do integracji z różnymi innymi procesami biznesowymi. Co więcej, skuteczna kontrola nad udostępnianiem danych między blokami uzupełnia uniwersalną infrastrukturę technologii Blockchain.

 • Niedobór umiejętności w Blockchain

Co najważniejsze, powinieneś pomyśleć o uzyskaniu certyfikatu Blockchain ze względu na ewidentny niedobór umiejętności w Blockchain. Powoli popyt na inżynierów Blockchain byłby odczuwalny w różnych dyscyplinach, takich jak logistyka, marketing, finanse i nie tylko. Dlatego certyfikowani specjaliści Blockchain, którzy dobrze znają podstawowe funkcje Blockchain i kryptografię, mogą z łatwością odkrywać obiecujące możliwości kariery.

 • Obiecujące oczekiwania płacowe

Ostatnim, ale jednym z głównych powodów, dla których warto przejść na certyfikację Blockchain, jest związana z nimi premia płacowa. Średnio inżynierowie oprogramowania mający doświadczenie w zrozumieniu działania kryptowaluty mogą doświadczyć wzrostu swoich wynagrodzeń o 20%. Według Hired, doświadczeni inżynierowie oprogramowania z doświadczeniem w Blockchain mogą zarobić średnie maksymalne wynagrodzenie w przedziale od 150 000 do 175 000 USD rocznie. Dlatego jest oczywiste, że przeciętny informatyk z doświadczeniem w dziedzinie Enterprise Blockchain może spodziewać się średniego rocznego wynagrodzenia w wysokości prawie 137 000 USD..

Idealna platforma do uzyskania certyfikatu Blockchain Certified Professional

Teraz jest oczywiste, że tag „Certyfikat Blockchain” może wzmocnić perspektywy kariery jednostki o ogromne marginesy. Ponadto certyfikaty Blockchain stanowią również okazję do skojarzenia z futurystyczną technologią. Przy tak wielu zaletach rozsądne jest, aby każda osoba szukała najlepszej platformy do uzyskania certyfikatu Blockchain.

Jedną z najlepszych platform badawczych i edukacyjnych w środowisku Blockchain jest 101 Blockchain. Jest to światowej sławy niezależna sieć oparta na badaniach, odpowiednia dla praktyków Enterprise Blockchain. 101 Blockchains oferuje egzamin certyfikacyjny Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP), który umożliwia przedsiębiorstwom i zespołom praktyczną wiedzę i umiejętności korzystania z produktywnych narzędzi do opracowywania wysoce wydajnych strategii biznesowych.

Liderzy biznesowi, menedżerowie wyższego szczebla i specjaliści z branży mogą wykorzystać certyfikat CEBP jako kanał do osiągnięcia ogromnego zrozumienia i wglądu w technologię Blockchain, jej zastosowania i jej wpływ. Pozwól nam dowiedzieć się więcej szczegółów na temat certyfikacji CEBP, aby zrozumieć, jak ważny jest on dla Twojej kariery w Blockchain.

101 Blockchains Certyfikat CEBP

Egzamin certyfikacyjny Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) przeprowadzany przez 101 Blockchains ma w szczególności na celu zapewnienie przewagi konkurencyjnej w karierze Blockchain danej osoby. Egzamin certyfikacyjny CEBP to nie tylko inna platforma do zdobycia tytułu zawodowego w ekosystemie Blockchain.

101 Blockchains rozumie, że kandydaci potrzebują wszechstronnej wiedzy i doświadczenia w zakresie praktycznych narzędzi i podejść, aby stać się cennymi ekspertami w dziedzinie Blockchain. Certyfikat CEBP przyznany przez 101 Blockchains ma na celu nadanie kandydatom certyfikatu Blockchain z dokładną kontrolą wiedzy technicznej i doświadczenia w spełnianiu rzeczywistych wymagań.

Możesz otrzymać szczegółowe wskazówki dotyczące różnych aspektów technologii Enterprise Blockchain i ich wpływu na cele biznesowe przedsiębiorstw. Co najważniejsze, certyfikacja CEBP wzmacnia zdolność kandydata do praktycznej współpracy z kierownictwem przedsiębiorstwa. Certyfikacja zapewnia również, że kandydaci są w stanie realizować cele biznesowe za pomocą natychmiastowych skutecznych i wydajnych rozwiązań.

Certyfikat CEBP jest odpowiedni nie tylko dla kandydatów aspirujących do uzyskania certyfikatu Blockchain, ale także dla następujących wymagań.

 • Zrozumienie podstawowych koncepcji technologii Blockchain i związanego z nią ekosystemu.
 • Poznanie idealnych i produktywnych podejść do implementacji Blockchain.
 • Rozwijanie wiedzy na temat aktualnych praktycznych narzędzi i ich zastosowań w transformacji biznesowej.

Rejestrując się w celu uzyskania certyfikatu CEBP na 101 Blockchains, możesz uzyskać dostęp do kursu Certified Enterprise Blockchain Professional w celu przygotowania. Całkowity czas trwania kursu to 4 tygodnie z rozłożeniem materiałów dydaktycznych w taki sposób, aby zapewnić 3-4 godziny tygodniowo. Dlatego kandydaci do certyfikacji CEBP mogli uzyskać dostęp do wiarygodnych możliwości elastycznego uczenia się dzięki kursowi CEBP dzięki 101 certyfikatom. Kandydaci mogą zarejestrować się na egzamin rejestracyjny CEBP na oficjalnej stronie 101 Blockchains za 397 USD.

Zarejestruj się teraz: Certified Enterprise Blockchain Professional

Cele egzaminu certyfikacyjnego CEBP

Najważniejsza kwestia dotycząca certyfikacji Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) przez 101 Blockchains odnosi się bezpośrednio do modułów objętych egzaminem. Zastanówmy się nad celami każdej domeny na egzaminie certyfikacyjnym CEBP i omówionymi w nich rozdziałami.

1. Podstawy technologii Blockchain

Pierwszy moduł w certyfikowanym egzaminie CEBP Blockchain przez 101 Blockchains kładzie nacisk na wyjaśnienie działania Blockchain. Ten moduł oferuje wiarygodne wyniki nauczania dotyczące pojęć, cech i różnych wariantów sieci Blockchain. Kandydaci mogliby uzyskać wgląd w działanie inteligentnych kontraktów w tym module. Ponadto dowiesz się również o ważnych elementach potrzebnych do oszacowania wpływu inteligentnych kontraktów na konwencjonalne firmy. Moduł Podstawy technologii Blockchain w certyfikacji CEBP obejmuje następujące rozdziały.

 • Podstawy Blockchain
 • Dowód pracy
 • Jak powstaje łańcuch bloków?
 • Publiczne i prywatne łańcuchy bloków
 • Inteligentne kontrakty

2. Platformy Enterprise Blockchain

Drugi moduł egzaminu certyfikacyjnego CEBP, który ma zostać certyfikowanym specjalistą Blockchain, dotyczy zrozumienia zastosowań korporacyjnych Blockchain. Ten moduł koncentruje się przede wszystkim na tym, że technologia Blockchain to coś więcej niż tylko kryptowaluta i Bitcoin.

Co najważniejsze, kandydaci mogą uzyskać wgląd w produktywne podejścia do transformacji biznesowej dzięki technologii Blockchain. Co ciekawe, kandydaci zapoznaliby się również z metodologicznymi podejściami do identyfikacji idealnej równowagi między rozwiązaniami biznesowymi a techniczną doskonałością. Rozdziały tego modułu egzaminu certyfikacyjnego CEBP są następujące,

 • Podstawy Ethereum
 • Podstawy Hyperledger Fabric
 • Podstawy Corda

Przeczytaj także: Enterprise Blockchain – informacje przemysłowe

3. Blockchain w finansowaniu handlu

Ten moduł egzaminu certyfikacyjnego CEBP rozpoczyna się od krótkiego przeglądu znaczących aktywów kryptograficznych o ogromnej roli w operacjach finansowania handlu ukierunkowanych na Blockchain. Kandydaci mogą nauczyć się podejść do obalania mitów i fałszywych wiadomości dotyczących kryptowalut poprzez zrozumienie korelacji między kryptowalutami a kryptowalutami. Kandydaci mogą również zdobyć umiejętności identyfikowania podejść do wykorzystywania aktywów kryptograficznych na określonych platformach opartych na Blockchain w celu wspierania destrukcyjnego wpływu Blockchain na finansowanie handlu.

Ponadto kandydaci dowiedzieliby się również o przedsiębiorstwach, które wykorzystują Blockchain do zarządzania operacjami finansowania handlu. Jednocześnie kandydaci zyskaliby również szansę zagłębienia się w szczegóły istniejących przypadków użycia. Dlatego kandydaci mogą również dowiedzieć się, jak znaleźć idealny przypadek użycia dla przedstawionych im doraźnych potrzeb biznesowych. Rozdziały w module Blockchain in Trade Finance w certyfikacji CEBP są następujące,

 • Aktywa kryptograficzne i kryptowaluty
 • Podstawy Ripple
 • Finansowanie handlu na Blockchain

4. Aplikacje Blockchain

Czwarty moduł egzaminu certyfikacyjnego CEBP na uzyskanie certyfikatu Blockchain Certified Enterprise Professional dotyczy przede wszystkim wpływu Blockchain na operacje zarządzania łańcuchem dostaw. W tym module kandydaci muszą przygotować się na zrozumienie dramatycznego wpływu Blockchain na procesy SCM. Ponadto kandydaci powinni również zapoznać się z różnymi narzędziami, które pomagają wykorzystać maksymalną moc Enterprise Blockchain w rzeczywistych przypadkach użycia SCM. Rozdziały w tym module certyfikacji CEBP są następujące,

 • Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw na Blockchain
 • Użyj przypadków zarządzania łańcuchem dostaw na Blockchain
 • Cyfrowa transformacja Blockchain

Technologia Blockchain zrewolucjonizowała prawie wszystkie branże dzięki swoim zastosowaniom. Dowiedz się szczegółowo o rzeczywistych aplikacjach Blockchain.

5. Przypadki użycia Blockchain

Ostatni moduł egzaminu certyfikacyjnego CEBP dotyczy doskonalenia praktycznej wiedzy dotyczącej zastosowań technologii Blockchain. Kandydaci musieliby poznać przykłady różnych zastosowań technologii Blockchain w różnych scenariuszach biznesowych przedsiębiorstwa. W rezultacie kandydaci musieliby rozwinąć umiejętności posługiwania się narzędziami, które są idealne w przypadku rzeczywistych projektów.

Powody, dla których warto wybrać 101 Blockchainów, aby uzyskać certyfikat Blockchain

Dlatego też poziom kompleksowości można zauważyć w egzaminie certyfikacyjnym CEBP na podstawie modułów egzaminacyjnych. Egzamin certyfikacyjny CEBP prowadzony przez 101 Blockchains stanowi idealną platformę dla kandydatów do udowodnienia swoich umiejętności w szerokim zakresie funkcji Blockchain. W rezultacie kandydaci z certyfikatem CEBP Blockchain mogli uzyskać dostęp do obiecujących możliwości doskonalenia umiejętności. Oprócz tego, oto kilka ważnych powodów, dla których powinieneś zdecydować się na uzyskanie certyfikatu 101 Blockchains.

 • Szkolenie online przygotowujące do certyfikacji

101 Blockchains oferuje szczegółowe szkolenie online przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional). Szkolenie jest dostępne przez rok od daty zakupu. Kandydaci mogą obejrzeć filmy szkoleniowe i przygotować się do certyfikacji CEBP w dogodnym dla siebie czasie. Modułowy układ rozdziałów w szkoleniu pomaga w usuwaniu zauważalnych przeszkód w przygotowaniu kandydatów. Nawet początkujący nie będą mieli żadnych problemów ze znalezieniem zasobów do nauki, aby przygotować się do certyfikacji CEBP.

 • Wsparcie materiałów dodatkowych

Kandydaci uzyskują dostęp do materiałów dodatkowych podczas szkolenia w celu uzyskania certyfikatu CEBP. Dodatkowy materiał obejmuje interaktywne ćwiczenia, zadania praktyczne i szczegółowe wywiady z niektórymi znanymi na całym świecie ekspertami Enterprise Blockchain. W rezultacie kandydaci napotkaliby ograniczone niepowodzenia w uzyskaniu praktycznego wglądu w ekosystem Blockchain. Dlatego 101 Blockchains oferuje nie tylko certyfikację, ale także wszechstronną poprawę Twojej wartości jako eksperta Blockchain.

Sprawdź więcej szczegółów na temat certyfikatu Certified Enterprise Blockchain Professional Certification (CEBP Certification) tutaj

 • Bardzo skuteczne indywidualne doradztwo

Przygotowanie kandydatów do certyfikacji CEBP przez 101 Blockchains staje się jeszcze łatwiejsze dzięki ich kompleksowym wskazówkom. Indywidualne podejście do każdego kandydata w celu uzyskania osobistego doradztwa nie tylko wzmacnia przygotowanie kandydata, ale także zwiększa jego pewność siebie.

Funkcja cotygodniowego arkusza szkoleniowego może pomóc kandydatom w efektywnym śledzeniu postępów w szkoleniu i utrzymaniu tempa. Co najważniejsze, usługa wsparcia premium i wskazówki e-mailowe usuwają wszelkie obawy lub wątpliwości, z którymi kandydaci muszą się zmierzyć podczas przygotowań. Przy wsparciu ekspertów merytorycznych kandydaci mogli uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tematów związanych z certyfikacją CEBP.

 • Wsparcie po certyfikacji

Najważniejszym powodem uzyskania certyfikatu Blockchain przez 101 Blockchains jest możliwość wsparcia po certyfikacji. 101 Blockchains oferuje praktyczne zadania, które pomogłyby kandydatom we wdrożeniu ich efektów uczenia się i wiedzy w rzeczywistych scenariuszach projektów. Poza tym kandydaci mogą również uzyskać odpowiedni wgląd w wykorzystanie swoich umiejętności Blockchain w odpowiednich przypadkach użycia.

 • Namacalny dowód Twoich umiejętności

Kolejnym ważnym powodem wyboru 101 Blockchains do certyfikacji Blockchain jest dostęp do oficjalnego certyfikatu ukończenia. Otrzymasz dyplom do wydrukowania, który możesz dodać do podań o pracę i życiorysów. Co najważniejsze, otrzymujesz również akredytację LinkedIn, która służy jako cyfrowa odznaka uznania dla certyfikacji CEBP. Dlatego kandydaci nie musieliby napotykać żadnych trudności w profesjonalnej sieci z certyfikatem CEBP wydanym przez 101 Blockchains. Cyfrowa plakietka certyfikacji CEBP na LinkedIn pomogłaby potencjalnym pracodawcom rozpoznać Twoją wiedzę o Blockchain.

Zapisać się: Szkolenie i certyfikacja CEBP

Wiarygodność i kompleksowość 101 Blockchainów

Wreszcie, najbardziej oczywistym powodem uzyskania certyfikatu 101 Blockchains jest sama platforma. 101 Blockchains jest rozpoznawalne na całym świecie wśród firmowych praktyków Blockchain ze względu na wyjątkową ilość i jakość badań nad Blockchainem. Jest to jedna z zaufanych platform do zrozumienia podstawowych koncepcji technologii Blockchain i związanego z nią ekosystemu. Następnie 101 Blockchains stosuje strategiczne podejście podczas projektowania egzaminu certyfikacyjnego CEBP.

Jak widać z celów egzaminacyjnych certyfikacji CEBP, kandydaci muszą przygotować się do aplikacji Blockchain w czasie rzeczywistym w różnych przypadkach użycia w przedsiębiorstwach. Dlatego kandydaci mogą wzmocnić swoją wartość jako ekspertów Blockchain dzięki certyfikacji CEBP przez 101 Blockchains. Innym zauważalnym czynnikiem przy wyborze 101 Blockchain do certyfikacji jest nacisk na wykorzystanie zaktualizowanych i odpowiednich narzędzi, które można podjąć w celu zapewnienia transformacji biznesowej za pomocą technologii Blockchain.

Czy jesteś gotowy, aby zrobić skok?

Podsumowując, możesz zauważyć, jak 101 Blockchains pomaga rozwinąć karierę w technologii Blockchain. Certyfikat CEBP jest wiarygodnym instrumentem dla wszystkich kandydatów, którzy chcą udowodnić swoją wiedzę o Blockchain. Poza tym kandydaci mogą również stworzyć idealną podstawę do rozwoju kariery dzięki 101 Blockchains.

Skoncentrowanie się na praktycznych przypadkach użycia i wykorzystanie narzędzi Blockchain do transformacji biznesowej w certyfikacji CEBP przygotowuje kandydatów do rzeczywistego rynku pracy. Następnie najwyższej jakości treści w 101 Blockchains, nadzorowane przez ekspertów branżowych i wykwalifikowanych instruktorów, zapewniają niezawodny wzrost efektów uczenia się wszystkich kandydatów. Więc zarejestruj się teraz w 101 Blockchains CEBP certyfikacji i poznaj korzyści zawodowe w Blockchain dzięki 101 Blockchains już teraz!               

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me