Jak zacząć z Blockchain

Aby rozpocząć korzystanie z blockchain, musisz postępować zgodnie z określonymi wytycznymi. W rzeczywistości wiele osób często nie wie, jak dostać się do łańcucha bloków. To znaczy, rozumiem. Temat wydaje się jednocześnie bardzo interesujący i skomplikowany.

Co więcej, wielu z was może nawet chcieć rozpocząć karierę w blockchain. Tak więc rozpoczęcie rozwoju łańcucha bloków wymaga również odpowiednich wskazówek.

Dlatego jeśli masz dylemat, co zrobić lub jak zacząć z blockchain, nie czekaj dłużej. Aby Ci pomóc, w tym przewodniku omówię wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć korzystanie z łańcucha bloków.

zacznij korzystać z blockchain

A więc zacznijmy, dobrze?

Contents

Pierwsze kroki z Blockchain: jakie kroki należy wykonać?

Przedstawiłem kilka kluczowych kroków, które należy wykonać, aby zacząć korzystać z łańcucha bloków. Spróbuj odpowiednio wykonać wszystkie kroki. To są –

 • Poznaj definicję technologii Blockchain

Właściwie musisz zacząć od podstaw. Tak więc, aby rozpocząć korzystanie z blockchain, zacznij od tego, jaka jest technologia. Bez wyjaśnienia podstawowej koncepcji nie możesz zrozumieć ogromnej złożoności technologii.

Co więcej, musisz także wiedzieć, czym różni się ta technologia od tradycyjnych, z których do tej pory korzystamy.

Innym ważnym zadaniem jest zrozumienie elementów transakcji typu blok, hash ID, znaczników czasu, księgi, itp.

W każdym razie jest to pierwszy krok w naszym przewodniku „jak zaangażować się w blockchain”.

W każdym razie, gdy już znasz podstawy, możesz przejść do bardziej kompleksowego problemu, takiego jak ich funkcje lub różne typy i tak dalej.


 • Dowiedz się, jak działa technologia Blockchain

Dalej następuje proces działania tej technologii. Rozpoczęcie pracy z blockchain zajmie Ci trochę czasu, ponieważ musisz wcześniej zrozumieć, jak działa ta technologia. W rzeczywistości blockchain działa w zupełnie inny sposób niż jakikolwiek tradycyjny scentralizowany system.

Ponadto unikalny proces tej technologii odróżnia ją od innych technologii, a także zwiększa ogólne bezpieczeństwo sieci.

Zazwyczaj blockchain może działać na różne sposoby. Co więcej, każdy ekosystem blockchain może mieć zupełnie inne zasady działania niż typowy.

Więc upewnij się, że poznałeś również różne. Po zakończeniu tego etapu możesz przejść do funkcji technologii blockchain. Ale w żadnym wypadku nie pomijaj tego etapu.

 • Poznaj kluczowe cechy Blockchain

Chcesz wiedzieć, jak wejść na blockchain? Cóż, na początek musisz wiedzieć o kluczowych cechach blockchain. W rzeczywistości blockchain oferuje sześć lukratywnych funkcji, których nie można po prostu zignorować. Co więcej, te funkcje są niezwykle ważne w Twojej podróży do blockchain.

Dlatego musisz zrozumieć, dlaczego i jak technologia oferuje te funkcje, ponieważ będziesz musiał je również zaoferować w swoim rozwiązaniu blockchain. Ponieważ te funkcje składają się na łańcuch bloków, nie można ich pominąć we własnych rozwiązaniach.

Poleciłbym skorzystać z kursu blockchain, aby dokładniej się o nich dowiedzieć. Ponadto kursy dość skutecznie Cię tego uczą, więc wybranie się na kurs byłoby idealnym rozwiązaniem.

 • Zapoznaj się z różnymi technologiami rozproszonej księgi dla przedsiębiorstw

Aby poznać technologię, musisz najpierw wiedzieć, ile może to być typów. W rzeczywistości blockchain występuje przede wszystkim w trzech rodzajach. Co więcej, nie możesz używać wszystkich trzech typów dla każdej branży. Na przykład wielu firmom nie podoba się pomysł publicznego łańcucha bloków.

Dlatego używają prywatnego lub federacyjnego łańcucha bloków. Z drugiej strony, niektóre firmy mają tendencję do oferowania publicznego łańcucha bloków na końcu konsumenta i używają prywatnego systemu sieciowego jako systemu sieci wewnętrznej.

Więc widzisz, nie wiedząc, jakie są te typy, nigdy nie możesz odpowiednio zaplanować tego. Dlatego absolutnie konieczne jest, abyś zrozumiał ich cechy i cechy szczególne.

Miejmy nadzieję, że kiedy już się o nich dowiesz, będziesz mógł wykorzystać je do opracowania swojej mapy drogowej.

 • Dowiedz się o algorytmach konsensusu i inteligentnych kontraktach

Następnie mamy inteligentne kontrakty i algorytmy konsensusu w naszym przewodniku „jak dostać się do łańcucha bloków”. W rzeczywistości te dwa elementy są bardzo ważne, jeśli chodzi o poznawanie technologii.

Nie ma możliwości pominięcia tych dwóch elementów. Przede wszystkim algorytm konsensusu jest niezbędny, aby zaoferować wszystkie funkcje oferowane przez blockchain. Korzystając z tych algorytmów, węzły osiągają konsensus co do transakcji.

Możesz go również użyć do sprawdzenia, czy dokument jest autentyczny, czy nie.

Wreszcie inteligentne kontrakty są absolutnie niezbędne dla przedsiębiorstw, ponieważ często zawierają umowy z niektórymi stronami. Jeśli więc możesz zautomatyzować cały proces i śledzić go online, zapewnia to lepsze opcje bezpieczeństwa.

Dlatego upewnij się, że wyjaśnisz te dwie koncepcje, zanim przejdziesz do bardziej skomplikowanych tematów.

 • Zrozum, jak działają platformy Enterprise Blockchain

Kolejną kluczową częścią rozpoczynania pracy z blockchain są platformy blockchain dla przedsiębiorstw. W rzeczywistości istnieje wiele platform blockchain dla przedsiębiorstw, z których duże firmy mogą korzystać we własnych rozwiązaniach. Nie musisz więc opracowywać rozwiązania od zera.

Możesz po prostu użyć ich platformy jako podstawy i wprowadzić pewne poprawki, aby dopasować ją do swojej strategii biznesowej.

Co więcej, oszczędza dużo czasu i wysiłku na dłuższą metę. Dlatego musisz wiedzieć, jak działają te platformy. Muszę powiedzieć, że zrozumienie ich architektury może wydawać się trudnym wyborem. Ale jeśli możesz to zrobić, blockchain będzie dla ciebie łatwym zadaniem.

 • Przestudiuj kody Open Source Blockchain

Czy chcesz zająć się rozwojem technologii blockchain? Następnie musisz przestrzegać pewnych ścisłych zasad. Przede wszystkim musisz poznać różne języki programowania związane z blockchain. Na przykład C ++, Solidity, Java, Python to kilka z języków programowania, których musisz się nauczyć.

Proces wchodzenia w rozwój łańcucha bloków nie jest łatwy i musisz ciężko pracować, aby upewnić się, że jesteś ekspertem w tej dziedzinie.

Dlatego powinieneś sprawdzić kody blockchain otwartych kursów z GitHub lub dowolnego innego źródła. Obecnie wiele korporacyjnych łańcuchów bloków oferuje otwarte kody źródłowe do przestudiowania. Możesz więc łatwo je skompilować i zobaczyć, co dzieje się na każdym kroku.

To dobry sposób na poznanie technologii blockchain, a jeśli możesz poświęcić swój czas, w mgnieniu oka zostaniesz specjalistą.

 • Dowiedz się, jak Blockchain zakłóca różne branże

To kolejny kluczowy krok w naszych wytycznych „jak wejść na blockchain”. Tak więc, ucząc się o blockchain od zera, musisz zrozumieć, w jaki sposób faktycznie zakłóca on różne sektory. W rzeczywistości zakłócenie może wydawać się złe, ale tak nie jest.

Świat od bardzo dawna działa na przestarzałych zasadach, aw wielu przypadkach nawet nie działa prawidłowo. Jest to więc potrzeba ogromnej zmiany, a blockchain może zapewnić to bezpieczeństwo. Ale jeśli nie zmienisz swojego sposobu prowadzenia biznesu nawet w zmieniających się czasach, możesz bardzo na tym ucierpieć.

Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, jak może to wpłynąć na twoją własną branżę i jak możesz odejść. Co więcej, konieczne jest również wykorzystanie tego zakłócenia na swoją korzyść.

 • Dołącz do profesjonalnego kursu Blockchain

Rozpoczęcie pracy z blockchain może być znacznie łatwiejsze, jeśli możesz dołączyć do profesjonalnego kursu blockchain. Zazwyczaj te kursy mogą pomóc w uzyskaniu doskonałych informacji, których potrzebujesz dla swojej firmy. Co więcej, możesz także dowiedzieć się, gdzie możesz korzystać z tej technologii, a gdzie nie.

Korzystając z kursu blockchain lub programu certyfikacji, możesz łatwo dowiedzieć się o wszystkich poprzednich krokach, które omówiłem w tym przewodniku. Możesz więc dowiedzieć się o innych platformach biznesowych. Co więcej, dowiesz się, jak Twoja firma może na tym skorzystać.

Co więcej, użyj tego jako doskonałej siły napędowej przychodów. Dlatego gorąco polecam wypróbowanie naszego profesjonalnego kursu certyfikacji blockchain. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich profesjonalistów w tej dziedzinie lub każdego, kto jest również zainteresowany nauką o tym.

 • Zacznij korzystać z szablonów Blockchain

To kolejny kluczowy element w rozwoju łańcucha bloków. Jeśli nie możesz się doczekać zostania programistą, ekspertem lub architektem w dziedzinie blockchain, skorzystanie z szablonów blockchain może pomóc Ci przejść długą drogę.

W rzeczywistości te szablony pomogą Ci opracować rozwiązania blockchain w znacznie szybszym tempie. W jaki sposób? Cóż, szablony są zaprojektowane w taki sposób, aby uprościć każdy proces cyklu projektowania oprogramowania blockchain.

Na przykład możesz ich użyć, aby dowiedzieć się, czy Twoja firma w ogóle potrzebuje blockchain. Co więcej, możesz go również użyć do określenia, czy Twoje rozwiązanie jest gotowe do spełnienia oczekiwań standardów. Te małe kroki pomagają odświeżyć Twoje rozwiązania i odróżnić je od pozostałych.

Więc po prostu upewnij się, że nauczyłeś się korzystać z tych szablonów dla swoich korzyści.

 • Dowiedz się, jak podejść do wdrożenia Enterprise Blockchain

To dość trudny krok w naszym przewodniku „jak zaangażować się w blockchain”. W rzeczywistości wielu z was może nawet nie wiedzieć, od czego zacząć. Skąd więc będziesz wiedzieć, jak podejść do implementacji łańcucha bloków bez popełniania błędów?

Aby to zrobić, musisz przeprowadzić energiczne badania i nauczyć się korzystać z tej technologii w środowisku biznesowym. Wydaje się, że to dużo kłopotów, prawda?

Dlatego najlepiej będzie, jeśli weźmiesz udział w kursie online na ten temat. Nie wiedząc, jak świat radzi sobie z zakłóceniami łańcucha bloków, trudno jest wymyślić solidną strategię. Nie możesz też po prostu wskoczyć bez odpowiedniej wiedzy o tym, co robisz.

Ale w przypadku kursów online otrzymasz odpowiednie wskazówki dotyczące kroków, które należy wykonać. Na przykład oferujemy dogłębne rozwiązanie, w jaki sposób możesz wymyślić idealny POC.

Tak więc, jeśli uda Ci się nieco kreatywnie opracować strategię dla swoich rozwiązań, Twoja firma z pewnością będzie się dobrze rozwijać.

 • Poznaj transformację biznesową Blockchain

To kolejny krok na drodze do rozpoczęcia kariery w technologii blockchain. Bez zbadania, jak blockchain zmienia biznes, nigdy nie uzyskasz ogólnego pojęcia o tym, co dzieje się wokół Ciebie. W rzeczywistości blockchain stopniowo zmienia świat.

Ale jak to robi? Co więcej, w jaki sposób inne firmy wykorzystują tę technologię do przekształcania swoich biznesów? Jest wiele rzeczy, których możesz się nauczyć obserwując firmy z najwyższej półki. Warto więc zapoznać się z rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

Co więcej, zawsze możesz wykorzystać te materiały jako źródło inspiracji i wymyślić innowacyjne pomysły. Chodzi mi o to, że nic nie pomoże ci dowiedzieć się więcej na ten temat niż uczenie się od innych.

Ponadto, im bardziej unikalne możesz stworzyć swoje rozwiązania, tym więcej uzyskasz lukratywnych ofert pracy lub wartości biznesowej.

W jaki sposób nasze kursy Blockchain mogą pomóc w rozpoczęciu pracy z Blockchain

Mamy szeroką kolekcję kursów blockchain, które z pewnością pomogą Ci rozpocząć przygodę z blockchain. Ale jak ci pomogą? Zobaczmy!

 • Zdobądź praktyczną wiedzę

Cały nasz zespół jest oddany pomocy w Twojej podróży do blockchain. W ten sposób tworzymy wszystkie nasze kursy z jak największą ilością informacji. W rzeczywistości dzięki naszym kursom nauczysz się, jak zaangażować się w blockchain w znacznie szybszym tempie w porównaniu z innymi kursami na rynku.

Ponadto wszystkie nasze kursy zawierają szczegółowe informacje pełne wiedzy praktycznej. Ale nie martw się, żaden z naszych materiałów nie będzie dla Ciebie skomplikowany.

Dlaczego? Cóż, to dlatego, że chcemy, abyś łatwo zrozumiał wszystkie koncepcje, więc nasz instruktor kursu zawsze w uproszczony sposób opisuje wszystkie istotne elementy łańcucha bloków.

 • Aktualizowane regularnie

Rozpoczęcie pracy z blockchain może być trudnym zadaniem. Ponadto, gdy natkniesz się na przestarzałe treści w Internecie, może to również prowadzić do wielu problemów. Na przykład, jeśli planujesz wykorzystać swoją bazę wiedzy do zaprojektowania rozwiązania, użycie informacji z datą wsteczną może poważnie zaszkodzić aplikacji.

Jak więc za każdym razem uzyskać dokładne informacje? Cóż, w 101 Blockchains za każdym razem oferujemy zaktualizowane materiały. Co więcej, zapewniamy, że wszystkie nasze lekcje w ramach naszych kursów przedstawiają obecny stan technologii.

W ten sposób zawsze możesz nam zaufać, że poprowadzimy Cię do łańcucha bloków bez względu na wszystko.

 • Oferuje wsparcie premium

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś podczas kursów był traktowany jak VIP? Jesteśmy prawie pewni, że naprawdę by Ci się to spodobało. W rzeczywistości wszyscy nasi studenci otrzymują wsparcie premium po zapisaniu się na nasze kursy, aby uczyć się o blockchain.

Wierzymy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i wiemy, że rozwój technologii blockchain wymaga odpowiednich wskazówek. Dlatego nasz zespół techniczny jest zawsze gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i co tydzień oferować arkusze z wytycznymi.

Oczywiście po ukończeniu kursu możesz mieć wiele pytań, dlatego zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Jest to coś, czego bardzo brakuje innym kursom na rynku.

 • Elastyczna nauka

Kolejną wielką zaletą naszych kursów jest to, że wszystkie nasze kursy mają elastyczne plany nauczania. Ale co to znaczy? Wiemy, że możesz nie mieć czasu na ciągłe uczęszczanie na kurs, tak jak chcesz. Dzięki temu mamy możliwość wstrzymania i wznowienia kursu w dowolnym momencie.

Co więcej, zawsze możesz wrócić i powtórzyć kurs bez dodatkowych kosztów. Tak więc, nawet jeśli zalecamy, aby ukończenie kursu zajęło trochę czasu, masz przewagę. W ten sposób zawsze będziesz mógł wybrać, jak i kiedy zakończysz kurs.

To także kolejna cecha, której brakuje innym kursom. Wiemy jednak, że ta funkcja jest niezbędna, aby pomóc Ci nauczyć się, jak dostać się do łańcucha bloków.

 • Prosta struktura lekcji

Dzięki naszym prostym strukturom lekcji możesz łatwo rozpocząć pracę z blockchainem. Wiemy, że wielu z was może być nowicjuszami w tej niszy. Dlatego próba zbudowania kariery na konkurencyjnej nowej technologii może być trudna.

Ponadto architektura lub proces tworzenia łańcucha bloków nie są wcale takie proste. W rezultacie, bez prostej struktury lekcji, zrozumienie koncepcji również może być trudne. Dlatego w kreatywny sposób odkryliśmy nasze materiały.

W rzeczywistości pozwala to znacznie szybciej zrozumieć temat. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami.

 • Lukratywne materiały bonusowe

Co może być lepszym sposobem na rozpoczęcie kursu, jeśli wiesz, że otrzymasz również dodatkowe materiały bonusowe. Tak, oferujemy lukratywne materiały bonusowe, takie jak wywiady z najlepszymi specjalistami w dziedzinie technologii blockchain.

W rzeczywistości tutaj ci specjaliści odpowiedzą na krytyczne pytania dotyczące tego, jak zaangażować się w blockchain i na temat twojej podróży. Otrzymasz również szablony, których możesz użyć do rozwoju technologii blockchain. Co więcej, masz również dostęp do wszystkich naszych wydarzeń online premium.

Czy może być lepiej niż to? Naprawdę tak nie sądzę.

W każdym razie, juts upewniają się, że trzymasz się z daleka od bezpłatnych kursów, które pochodzą ze źródeł o niskiej wartości.

Kursy, które pomogą Ci rozpocząć pracę z technologią Blockchain

Mamy bogatą kolekcję kursów, które pomogą Ci rozpocząć ten temat. Sprawdźmy, co to jest –

Certified Enterprise Blockchain Professional

To idealny kurs na rozpoczęcie pracy z blockchainem. W rzeczywistości oferujemy również certyfikację. Dzięki temu nie tylko otrzymasz certyfikat, ale także będziesz wiedział, jak zostać specjalistą w dziedzinie technologii blockchain.

W rzeczywistości ten kurs jest jednym z najpopularniejszych w grupie.

Treść kursu

Podstawy technologii Blockchain

 • Podstawy blockchain
 • Jak możesz generować bloki
 • Różne rodzaje blockchain
 • Dowód pracy
 • Inteligentna umowa

Dogłębna analiza różnych platform Blockchain w przedsiębiorstwach

 • Ethereum
 • Tkanina Hyperledger
 • Corda

Blockchain w branżach finansowania handlu

 • Uchwały dotyczące technologii blockchain w finansowaniu handlu
 • Ripple Essentials
 • Podstawy kryptowalut i kryptowalut

Inicjatywa w przedsiębiorstwie dla aplikacji Blockchain

 • Proces łańcucha dostaw i blockchain
 • Wpływ blockchainów na zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Blockchain zmienia biznes

Najpopularniejsze przypadki użycia Blockchain

 • Korzystanie z blockchain w różnych sektorach

Enterprise Blockchain i zarządzanie łańcuchem dostaw

Kolejny świetny kurs, który pomoże Ci rozpocząć korzystanie z blockchain. W rzeczywistości ten kurs jest doskonały wyłącznie dla branż związanych z łańcuchem dostaw. Więc koniecznie sprawdź nasz kurs, jeśli chcesz dostać dobrą pracę w tej dziedzinie.

Treść kursu

Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw

 • Wyjaśnienie procesu łańcucha dostaw
 • Jak menedżerowie łańcucha dostaw pracują w tej branży?

Budowa wartości w SCM

 • Szacowanie wartości przedsiębiorstwa z kapitałem obrotowym
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw i kapitał obrotowy
 • Szacowanie modelu SCM w oparciu o model ekonomicznej wartości dodanej

Przykłady użycia łańcucha dostaw

 • Wrażenie blockchain w procesie łańcucha dostaw
 • Systemy łańcucha dostaw wykorzystujące blockchain

Realizacja Twojego wymarzonego projektu

 • Jak opracować system łańcucha dostaw z wykorzystaniem technologii blockchain?

Enterprise Blockchain i Trade Finance

Ten kurs to kolejny doskonały sposób na rozpoczęcie pracy z blockchain. Ale ten kurs jest przeznaczony specjalnie dla tych z Was, którzy chcą rozpocząć karierę w finansowaniu handlu. Jeśli korzystasz już z finansowania handlu, możesz użyć tego kursu jako przewodnika po wdrażaniu rozwiązań blockchain w swojej firmie.

Treść kursu

Jak działa finansowanie handlu?

 • Podstawy procesu finansowania handlu
 • Zagadnienia w branży finansowania handlu

Wpływ blockchainów na rozwój finansowania handlu

 • Korzyści z technologii blockchain finansowania handlu
 • Analiza technologii Blockchain w finansowaniu handlu
 • Jak działają różne łańcuchy bloków z finansowania handlu?

Podstawy Blockchain dla finansowania handlu

 • Płatności transgraniczne
 • Akredytywa (LC)
 • List przewozowy (BoL)

Różne systemy finansowania handlu oparte na technologii Blockchain

 • TradeLens
 • Handel
 • Marco Polo
 • Kontur

Rozwój technologii Blockchain Trade Finance

 • TradeTrust
 • Inicjatywa dotycząca standardów cyfrowych

Szablony łańcuchów blokowych dla przedsiębiorstw

Jak powiedziałem wcześniej, potrzebujesz szablonów, aby płynnie rozpocząć korzystanie z łańcucha bloków. W rzeczywistości te szablony mogą pomóc w wykonywaniu pracy programistycznej szybciej niż zwykle. Tak więc, kiedy zaczynasz tworzyć łańcuch bloków, musisz nauczyć się go używać.

Dlatego nasz kurs dotyczący szablonów z pewnością pomoże Ci opanować każdy z dostępnych obecnie szablonów. Nie martw się, będziemy dodawać więcej szablonów, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz.

Zakres szablonów –

Czy potrzebujesz blockchaina? – Narzędzie decyzyjne Blockchain.

Gotowość projektu Blockchain – Możesz sprawdzić, czy Twój projekt jest gotowy, czy nie.

Przedstawienie projektu Enterprise Blockchain – Zapewnia lukratywny schemat prezentacji dla każdego projektu.

Mapowanie łańcucha dostaw vs. Enterprise Blockchain – Oferuje proces mapowania, który pomoże Ci wybrać właściwą implementację łańcucha bloków w procesie łańcucha dostaw.

Końcowe myśli

Teraz, gdy wiesz, jak zacząć korzystać z blockchain, jesteśmy prawie pewni, że jesteś gotowy, aby rozpocząć swoją przygodę z blockchainem. Pamiętaj tylko, że w procesie uczenia się nie ma skrótu. Dlatego nie pomijaj żadnego z kroków.

Ponadto staraj się zawsze być na bieżąco, jeśli nie masz połączenia z programem typu blockchain. Świat blockchain jest wciąż nowy i ciągle się zmienia.

Dlatego pozostawanie na bieżąco to najlepsza rzecz, jaką możesz w tej chwili zrobić. Miejmy nadzieję, że spróbujesz naszej kolekcji kursów. Jesteśmy przekonani, że skorzystają Państwo tylko z naszych programów. A więc szczęśliwego uczenia się!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map