Chcesz zbudować karierę w blockchain? Zwróć uwagę, gdy przechodzimy przez każdy krok, w jaki sposób możesz zbudować udaną karierę w technologii blockchain.

Budowanie kariery w blockchain to jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz obecnie podjąć. Technologia Blockchain kształtuje branże, aby uczynić je bardziej wydajnymi i godnymi zaufania. Ponieważ technologia jest nowa, nie ma wokół zbyt wielu wykwalifikowanych pracowników, którzy mogliby opracować rozwiązania.

W rezultacie duże branże i przedsiębiorstwa nie pozostawiają kamienia bez odwrotu, aby znaleźć ekspertów w dziedzinie technologii blockchain. Nie trzeba dodawać, że pensja programisty blockchain jest niesamowita! Tak więc, gdy istnieje pilna potrzeba posiadania takiego talentu i nadal zastanawiasz się, jaką ścieżkę kariery wybrać, nie powinieneś blockchain znaleźć się na szczycie listy?

Jeśli tak jak my jesteś entuzjastą blockchain, praca z technologią może być Twoją wymarzoną pracą. Nie ma znaczenia, czy nie masz umiejętności kodowania czy programowania; istnieje wiele miejsc pracy, które wymagają również specjalizacji w innych kwestiach związanych z blockchainem.

Jeśli jesteś zdeterminowany, aby zbudować karierę w blockchain, ten przewodnik jest zdecydowanie dla Ciebie. Dziś pokażemy Ci, jak zbudować karierę w technologii blockchain.

Zapisać się:Jak zbudować swoją karierę w kursie Enterprise Blockchains

Ścieżka do budowania kariery w Blockchain

Budowanie kariery w blockchain nie będzie łatwym zadaniem. Ale mając odpowiednie wytyczne, możesz nauczyć się, jak na dobre przypieczętować swoją przyszłość. Po prostu wykonaj poniższe czynności i rozpocznij swoją karierę w technologii blockchain.

jak zbudować karierę w blockchain

Dowiedz się o podstawach i podstawach

Przede wszystkim musisz poznać podstawy technologii blockchain. Jeśli jesteś nowicjuszem, jest to bardzo ważny krok. Nie możesz zagłębić się w techniczne aspekty łańcucha bloków, nie znając podstaw. Kluczem jest poznanie sposobu działania technologii, jej historii, różnych punktów, takich jak konsensus i inteligentne kontrakty, możliwe przypadki użycia itp..

W rzeczywistości możesz sprawdzić słownik blockchain, aby szybko przyjrzeć się właściwej definicji dla każdego z nich.

Zacznij rozwijać swoje szerokie umiejętności międzydyscyplinarne


Umiejętności interdyscyplinarne są niezbędne, jeśli chodzi o możliwości rozwoju kariery w blockchain. Nawet jeśli jesteś na ścieżce kariery dewelopera blockchain, nadal będziesz musiał wyostrzyć swoje umiejętności. W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa nie tylko szukają kogoś, kto umie programować; poszukują także talentów, które mogą rozwiązać krytyczne problemy w krótkim czasie.

Dlatego umiejętności takie jak myślenie projektowe, analiza, zwinność, DevOps, zdolność adaptacji, zarządzanie i prognozy rynkowe są niezbędne. Jeśli połączysz je ze swoimi umiejętnościami technicznymi, z pewnością uzyskasz stabilną karierę w technologii blockchain.

Zrozum, jak działa inna platforma Blockchain

Ten krok dotyczy zarówno technicznych, jak i nietechnicznych stanowisk pracy. Z technicznego punktu widzenia musisz dokładnie zrozumieć, jak działa wiele platform. Ponieważ nie wszystkie łańcuchy bloków działają w ten sam sposób, kluczowe znaczenie ma ustalenie niezbędnej pateny.

Jeśli nie możesz, znalezienie rozwiązania byłoby dość trudne. W marketingu lub egzekwowaniu prawa musisz w pełni zrozumieć koncepcję, aby przedstawić rozwiązanie potencjalnym klientom. Co więcej, zdecydowanie nie chcesz zaprzeczać przepisom danego kraju. Platformy takie jak Corda, Quorum, Hyperledger i Ethereum to coś, na czym powinieneś się skupić.

Bądź zmotywowany technologią i biznesem

Wyprowadzenie firmy z zupełnie nowego rodzaju rozwiązania to trudne zadanie. Jeśli chcesz uzyskać możliwości kariery w łańcuchu bloków w środowisku przedsiębiorstwa, musisz mieć szerszą perspektywę biznesową. Mimo że jest to nowe rozwiązanie, cała firma nie będzie polegać wyłącznie na tym rozwiązaniu.

Musisz także wziąć pod uwagę inne aspekty tej firmy. Dlatego wyniki biznesowe każdego zaprojektowanego rozwiązania lub projektu zespołu muszą być pozytywne, aby zachować aktualność.

Dlatego priorytetem powinno być również poznanie zasad funkcjonowania firmy.

Zacznij teraz od bezpłatnego kursu podstawowego Blockchain!

Zdobądź wiedzę na temat zdecentralizowanych i rozproszonych ksiąg

Blockchain to jeden z rodzajów rozproszonej księgi. W rzeczywistości istnieją inne rozproszone księgi, które niekoniecznie są oparte na łańcuchu bloków. Chodzi o to, że blockchain nie jest doskonały i możesz wykorzystać swoją wiedzę na innych platformach dystrybucyjnych, aby się o nich dowiedzieć i wykorzystać ją do ulepszenia samej technologii.

Potrzebujesz eksperta, jeśli chodzi o analizę popularnych zdecentralizowanych platform. W każdym razie zasadniczo nadaje się do ścieżki kariery programisty blockchain. Tak więc ten krok jest dość techniczny. W tym celu możesz dołączyć do kursu programowania lub uzyskać stopień naukowy w znanych instytucjach, aby wyostrzyć swoje umiejętności.

Dowiedz się o procesach biznesowych w przedsiębiorstwie

Poznanie procesów biznesowych w przedsiębiorstwie to kolejny krok na drodze do kariery w technologii blockchain. Te umiejętności są absolutnie niezbędne, ponieważ pomogą ci opracować strategię podczas tworzenia mapy drogowej z blockchainem w mieszance.

W rzeczywistości większe zaniżenie logistyki, zaopatrzenia, dystrybucji, operacji skarbowych i wielu innych jest koniecznością. Dzięki temu będziesz mógł lepiej poznać potencjalnych klientów swojej firmy, przemawiając jak rzecznik biznesowy. Ponadto są one obecnie bardzo poszukiwane, więc może to być plus na Twojej ścieżce kariery w blockchain. To świetna umiejętność do doskonalenia, jeśli chcesz zdobyć perspektywy kariery w technologii blockchain.

Naucz się upraszczać

Ten krok dotyczy zarówno stanowisk technicznych, jak i nietechnicznych. Jeśli jesteś na ścieżce kariery programisty blockchain, musisz stworzyć rozwiązanie bez złożoności. Zbyt wiele funkcji tylko wprawiłoby ludzi w zakłopotanie.

Zawsze staraj się ograniczyć rozwiązania do minimum, ale zapewniaj najbardziej wydajną wydajność. Jeśli możesz to zrobić, twój los jest przypieczętowany na ścieżce kariery w technologii blockchain.

Jeśli chodzi o stanowiska nietechniczne, musisz nauczyć się myśleć nieszablonowo i wymyślać rozwiązania przyszłych przeszkód dla swojej firmy.

Jeśli jesteś początkującym, powinieneś rozpocząć karierę z tym przewodnikiem Blockchain for Beginners.

Dołącz do społeczności Blockchain

Dołączenie do społeczności blockchain jest dla Ciebie opcjonalnym krokiem. Ale ma wiele zalet. Wraz z szumem związanym z technologią blockchain zaczęło się tworzyć wiele społeczności, aby pomóc ludziom uczyć się o technologii. Co więcej, te społeczności mają nawet wysoko wykwalifikowanych programistów, od których można się o tym dowiedzieć.

Mogą więc pomóc Ci w umiejętnościach przywódczych, organizacji wydarzeń, tworzeniu aplikacji i tak dalej. Co więcej, może to być również świetna okazja do nawiązania kontaktów z ludźmi z niszy. Nie potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, aby dołączyć do społeczności; raczej wszystko jest open-source, z którego możesz korzystać.

Zrozum wzorce, ekosystemy i standardy architektury Blockchain

Jeśli jesteś na ścieżce kariery programisty blockchain, zrozumienie różnych wzorców, standardów i ekosystemów architektury blockchain jest koniecznością. Co więcej, analiza architektur przed rozpoczęciem tworzenia rozwiązania to ogromna umiejętność. W tym celu możesz studiować różne przypadki z całej branży.

Sugerowalibyśmy energiczne przestudiowanie istniejących białych ksiąg, zabawę ze standardami i ekosystemami, aby uzyskać głębszy wgląd. Tego brakuje większości ludzi i możesz to wykorzystać, aby zabezpieczyć swoją karierę w technologii blockchain. To świetna umiejętność do doskonalenia, jeśli chcesz zdobyć perspektywy kariery w technologii blockchain.

Naucz się komunikować wartość

Może znasz wszystkie elementy techniczne, możesz nawet kodować lub wdrażać rozwiązania blockchain szybciej niż konkurenci, ale jeśli nie potrafisz przekazać tego, co mówisz, nie ma możliwości, aby ktokolwiek Cię zatrudnił. W rzeczywistości przedsiębiorstwa szukają teraz ludzi, którzy potrafią mówić inteligentnie i wdzięcznie.

Pomoże Ci to lepiej przekazać rozwiązania klientom lub współpracownikom, a ludzie docenią Twoje rozwiązanie. Ponadto na stanowiskach nietechnicznych umiejętności komunikacyjne są koniecznością. Im więcej możesz obejść problemu, tym większe masz szanse na zabezpieczenie swojej kariery w technologii blockchain.

Chcesz zostać profesjonalistą Blockchain? Zapoznaj się z najlepszymi wskazówkami ekspertów, jak rozpocząć karierę w Blockchain.

Zdobądź wiedzę na temat różnych narzędzi programistycznych

Aby uzyskać dobre możliwości kariery w blockchain, musisz zdobyć wiedzę na temat różnych narzędzi programistycznych. Zasadniczo każdy programista lub inżynier używa narzędzi programistycznych w celu uproszczenia procesu. Co więcej, te narzędzia programistyczne zapewniają również oszczędność czasu przy tworzeniu rozwiązania od podstaw.

Jeśli nie wiesz, jak wykorzystać te narzędzia, aby uzyskać bardziej zrównoważone wyniki, zabezpieczenie ścieżki kariery programisty blockchain może być problematyczne.

Dołącz do kursu certyfikacji Enterprise Blockchain, aby dowiedzieć się o technologii

Jeśli jesteś tylko nowicjuszem w świecie blockchain, ale pasjonujesz się tym lub szukasz możliwości kariery w technologii blockchain, najlepszym krokiem byłoby skorzystanie z kursu certyfikacji blockchain dla przedsiębiorstw..

W rzeczywistości kurs byłby bardzo korzystny, gdybyś chciał poznać podstawy blockchain i jego wpływ na świat biznesu.

Te kursy pomogą ci poznać platformy blockchain, które mogą być punktem wyjścia do zrozumienia architektury.

Ponadto poznasz różne narzędzia i przypadki użycia, które pomogą Ci znaleźć bogate w funkcje rozwiązanie. Ponadto kurs obejmuje popularne platformy, takie jak Ethereum, Hyperledger i Corda, a także zapewnia różnicę między prywatnymi, publicznymi i federacyjnymi łańcuchami bloków..

Nasze profesjonalne kursy oferują cenne lekcje i wskazówki dotyczące łańcucha blokowego, dzięki którym uzyskasz jasny obraz jego implementacji. Bez względu na to, jaką karierę w blockchain zdobywasz, oczywiste jest, że musisz mieć przynajmniej teoretyczną wiedzę na ten temat.

Musisz się zastanawiać, dlaczego warto wziąć udział w kursie, skoro w sieci jest tyle bezpłatnych informacji. Cóż, nie wszystkie informacje, które uzyskujesz w sieci, są prawdziwe. Wiele bezpłatnych treści nie zawiera wskazówek premium, których potrzebujesz.

Więc nawet jeśli zdecydujesz się na tę bezpłatną zawartość, skończysz z niedopracowaną bazą wiedzy. Ale nie martw się; nasze kursy i programy mogą pomóc Ci zbudować solidne i głębokie podstawy Twojej ścieżki kariery w technologii blockchain. Kurs oferuje między innymi pełną analizę możliwych przypadków użycia blockchain. Możesz także dołączyć do dowolnego przedsiębiorstwa lub firmy technologicznej jako stażysta w technologii blockchain, aby dowiedzieć się więcej. Jako stażysta możesz naprawdę wiele dowiedzieć się o technologii blockchain.

Certyfikacja zapewnia walidację Twoich umiejętności i przenosi Twoją karierę w Blockchain na wyższy poziom. Zdobądź więc certyfikat eksperta w dziedzinie Blockchain i rozwiń swoją karierę w Blockchain.

Kariera w Blockchain: jakie masz możliwości pracy?

Blockchain Professional

Jest to obecnie jedno z najlepiej płatnych miejsc pracy w niszy blockchain. W rzeczywistości istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych programistów / specjalistów w dziedzinie technologii blockchain, ale nie ma wystarczających zasobów, aby zachować równowagę. Zasadniczo tutaj będziesz pracować jako programista z pełnym stosem. W rzeczywistości na tym stanowisku można uzyskać pokaźną sumę pensji programisty blockchain.

Musisz znać AJAX, C, JavaScript, C ++, SDL, .NET, MVC, serwery SQL, JQuery, SOAP, FTP, XCOD, REST, FTP i wiele innych. W ramach tych możliwości kariery w blockchain skonfigurujesz węzły, transakcje, a nawet stworzysz inteligentne rozwiązania oparte na umowach.

Zapisać się: Kurs Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Inżynier Blockchain

Inżynierowie Blockchain to drugie najlepiej płatne stanowiska na rynku. W rzeczywistości może z łatwością zapewnić lukratywne życie z dobrą pensją. Co więcej, rośnie również zapotrzebowanie na rekrutację inżynierów w sektorze blockchain. W rzeczywistości zakres pensji w technologii blockchain w tej karierze może sięgać nawet 175 tysięcy dolarów!

Zasadniczo skonfigurujesz infrastruktury, zaprojektujesz architekturę rozwiązań. Konieczne są również Hyperledger, Ethereum, Ripple, Java, Oracle i Python.

Doradca Blockchain

Przedsiębiorstwa rekrutują teraz doradców, którzy mogą w pełni ocenić ich cele i opracować ewentualną mapę drogową na przyszłość. Tutaj musisz przeanalizować, jak działa firma i jak będzie dalej działać w przyszłości.

Co więcej, będziesz musiał także opracować strategię i zbudować przypadek blockchain. W każdym razie dołączenie do programu certyfikacji blockchain dla przedsiębiorstw byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Architekt Blockchain

Architekci Blockchain wymagają znajomości zaawansowanej technologii blockchain. Dlaczego? W rzeczywistości architekt blockchain musi być ekspertem w zakresie rozwoju infrastruktury platformy.

Możliwości kariery w blockchain dla pracy architekta korporacyjnego wymagałyby przestudiowania wszystkich architektur technologii blockchain i opanowania umiejętności, aby w pełni stworzyć nowy rodzaj platformy.

W rzeczywistości zakres pensji w technologii blockchain w tej karierze może sięgać nawet 182 tys. Dolarów!

Zapisać się: Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

Kierownik projektu Blockchain

Cóż, jako kierownik projektu musisz mieć zaawansowane umiejętności komunikacyjne, umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów. Zasadniczo będziesz prowadzić projekt blockchain przedsiębiorstwa, jeśli zostanie zatrudniony. Więc to duża odpowiedzialność.

Będziesz także łącznikiem między zespołem technicznym a zespołem nietechnicznym projektu. Dlatego upewnij się, że masz solidne nastawienie do tego rodzaju kariery.

Inżynier Jakości Blockchain

Inżynierowie jakości Blockchain będą pracować jako uzupełnienie dla inżynierów blockchain lub nawet pracować pod nimi nad projektem. Zasadniczo ich głównym celem jest energiczne przetestowanie nowego rozwiązania, aby dowiedzieć się, czy ma jakieś luki lub błędy.

Dlatego ta szansa na karierę w blockchain wymaga doświadczenia w różnych strukturach i architekturach blockchain.

Konsultant prawny Blockchain

Praca konsultanta prawnego Blockchain wymaga poważnego przywiązania do technologii. Ale dlaczego? Ponieważ technologia jest nowa i w pewnym stopniu nie jest zgodna z tradycyjnymi zasadami i przepisami, napotyka wiele przeszkód prawnych. W rzeczywistości wiele dobrych aplikacji opartych na łańcuchu bloków ma spory udział w złych wynikach.

Dlatego konsultant prawny musi rozumieć technologię od wewnątrz i na zewnątrz, aby wiedzieć, czy nowe rozwiązanie może wiązać się z kwestiami prawnymi, czy nie..

Projektant Blockchain

Startupy, nawet przedsiębiorstwa, zaczynają otwierać działy zorientowane na blockchain, aby uzyskać potencjalne przychody. Ponieważ jednak użytkownicy są teraz głównie zorientowani w Internecie, czy jest lepszy sposób na ich przyciągnięcie niż wspaniała strona internetowa? Nie trzeba dodawać, że w rzeczywistości jest to świetna strategia, która przyciąga konsumentów atrakcyjnym projektem internetowym.

Dlatego wielu rekrutuje projektantów blockchain, którzy mogą zaprojektować interfejs użytkownika tych witryn. Mogą nawet zaprojektować interfejs użytkownika dla aplikacji opartej na łańcuchu bloków.

Rekruter techniczny Blockchain

Jak widać po nazwie, rolą tutaj byłoby wymaganie od potencjalnych pracowników różnych rozwiązań blockchain. Jeśli uważasz, że zwykły dział HR może zarządzać tą szansą kariery w blockchain, to się mylisz. Nawet jeśli jest to stanowisko HR, musisz mieć gruntowną wiedzę na temat samej technologii.

Bez tego nie możesz zidentyfikować odpowiednich kandydatów. Dlatego firmy również szukają kompetentnego rekruterów.

Blockchain Data Scientist

Ponieważ blockchain jest systemem księgowym, może zawierać ogromną ilość danych. Zasadniczo ta rola na ścieżce kariery blockchain będzie wymagała od osoby analizowania, gromadzenia, zarządzania i interpretowania ogromnej ilości danych transakcyjnych.

Oczywiście dane te pochodziłyby z platformy publicznej, a nie z platform prywatnych lub federacyjnych. Co więcej, dane te pomogą skonfigurować statystyki w oparciu o ich nawyki transakcyjne. W tym celu będziesz potrzebować tytułu magistra z informatyki i informatyki.

Czytaj więcej: Jak zostać certyfikowanym architektem łańcucha bloków przedsiębiorstwa (CEBA)?

Dlaczego warto wybrać karierę w Blockchain?

Pewnie się zastanawiasz, dlaczego naprawdę musisz poświęcić się karierze w blockchain. Mamy na myśli to, że mamy zamieszanie; szukasz korzyści ze ścieżki kariery opartej na technologii blockchain. W rzeczywistości ścieżka kariery w technologii blockchain wiąże się z wieloma korzyściami. Zobaczmy, czym one są –

Lepiej płacić

Przede wszystkim kariera w technologii blockchain to ogromna suma pieniędzy. Wszystkie pensje związane z tą technologią mieszczą się w przedziale od 50 000 do 130 000 USD. To dużo pieniędzy, nawet jeśli nie jesteś programistą ani inżynierem.

Co więcej, nawet stażyści w tej branży otrzymują przyzwoitą kwotę wynagrodzenia. To dobry punkt wyjścia i powinien zmotywować Cię do kariery w technologii blockchain. Kolejnym świetnym aspektem jest to, że jeśli możesz udowodnić, że jesteś super wykwalifikowany w blockchain, firmy są skłonne zapłacić bardzo dużo, aby cię uszczęśliwić.

Wyższy wskaźnik zatrudnienia

Zasadniczo w każdej innej branży stawka czynszu zmienia się od czasu do czasu w zależności od sytuacji i warunków rynkowych. W rzeczywistości, gdy pojawia się nowy element na rynku, zawsze wzrasta stawka czynszu.

W rzeczywistości blockchain jako stosunkowo nowy na rynku przyciąga uwagę wszystkich firm. Obecnie większość przedsiębiorstw jest skłonna zatrudnić specjalistów ds. Technologii blockchain, aby ich rozwiązania były jak najbardziej dochodowe.

Tak więc w blockchain zawsze pojawiają się nowe możliwości kariery. Ponieważ nie było wcześniej zdefiniowanych tradycyjnych stanowisk specjalnie dla blockchain, firmy tworzą własne formy stanowisk pracowniczych.

Mniejsza konkurencja

Jest mniej osób wykwalifikowanych w tej technologii. Dlaczego? Zasadniczo technologia jest nowa, a ludzie wciąż zastanawiają się, jak to działa. Co więcej, technologia wydaje się dość wyrafinowana. To zniechęca ludzi do podejmowania ryzyka i studiowania w tym sektorze.

Jeśli potrafisz wytrzymać całą ciężką pracę i w pełni rozwinąć lub nawet zrozumieć, jak działa ta technologia, byłoby to owocne. Ponadto, ponieważ mniej ludzi rozumie, jak działa technologia, nie mówiąc już o tym, masz mniejszą konkurencję.

Więc jeśli masz większe szanse na zdobycie kariery w technologii blockchain.

Globalna rewolucja

Kto nie chciałby pracować z czymś nowym? Od pokoleń przyciągają ludzi nowe możliwości. Blockchain jest niezaprzeczalnie ekscytujący. W rzeczywistości blockchain nadal wymaga wielu zmian, aby być doskonałą technologią. Oznacza to, że nikt w najbliższym czasie nie uczyni go idealnym.

Z drugiej strony praca nad tą technologią pomoże Ci znaleźć rozwiązania, które będą rozpoznawalne na całym świecie. Czy nie byłby to wielki sukces w Twojej karierze? Udział w globalnej rewolucji to doskonałe osiągnięcie życiowe, a dzięki ścieżce kariery opartej na technologii blockchain Ty też możesz to osiągnąć.

Ekskluzywne stanowiska pracy

Najlepsze w karierze w łańcuchu bloków jest to, że wszystkie stanowiska są niewiarygodnie ekskluzywne. Oznacza to, że możesz rozpocząć karierę z bardzo wysokiego miejsca w firmie. I oczywiście najwyższe stanowisko w firmie oznaczałoby również dodatkowe korzyści.

Co więcej, wszystkie stanowiska pracy znacznie zwiększą również twój status społeczny. Dni wakacyjne, wyjątkowe zabiegi, autorytet, wypłaty premii to tylko niektóre z korzyści, na które możesz liczyć. Dlatego zdecydowanie powinieneś zrobić karierę w technologii blockchain.

Środowisko korporacyjne

To najlepsza część kariery w technologii blockchain. Możesz pracować w środowisku korporacyjnym z wysokiej klasy profesjonalistami. Spotkasz nawet znanych biznesmenów i przyspieszysz tworzenie sieci. Zasadniczo istnieją główne nazwiska, które rekrutują ekspertów w dziedzinie blockchain, takie jak IBM, J.P. Morgan itp.

Otrzymasz zespół i będziesz pracować w strategicznym środowisku, w którym będziesz mieć wiele możliwości rozwoju. Co więcej, te przedsiębiorstwa mają dostęp do zaawansowanych technologii, które pomogą Ci jeszcze szybciej zbudować rozwiązanie.

Tak więc na swojej ścieżce kariery w blockchain masz szansę pracować również z tymi wielkimi nazwiskami.

Dowód na przyszłość

Blockchain w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera. Po przeanalizowaniu rynku możemy szczerze powiedzieć, że już tu zostanie. Co więcej, w przyszłości stanie się jeszcze bardziej widoczny. Ponieważ zmierza do globalnego wpływu, to tylko kwestia czasu, kiedy wszyscy energicznie przestawią się na blockchain, pozostawiając za sobą scentralizowane modele.

Jeśli więc możesz teraz zabezpieczyć karierę w technologii blockchain, w przyszłości będziesz mieć najwyższe bezpieczeństwo pracy.

Przeczytaj także spostrzeżenia raportu LinkedIn, który mówi, że Blockchain jest NAJLEPSZĄ umiejętnością w 2020 roku.

Uwaga końcowa

Blockchain to wspaniała technologia oferująca wiele kompaktowych funkcji. Może naprawdę zrewolucjonizować nasze firmy na całym świecie. Mamy na myśli to, że kiedy możesz uzyskać więcej korzyści w zdecentralizowanym interfejsie, dlaczego miałbyś pozostać przy scentralizowanej architekturze wstecznej.

Tak, poprzednie scentralizowane serwery naprawdę stały się starszymi sieciami i dlatego blockchain z pewnością zastąpi je w najbliższej przyszłości. Dlatego jest oczywiste, że wiele osób będzie w stanie zbudować karierę w technologii blockchain bez względu na wszystko. Co więcej, w blockchain jest coraz więcej możliwości kariery.

Więc na co czekasz? Zapisz się na nasz kurs “ Jak zbudować swoją karierę w Enterprise Blockchains ” i zacznij kształtować swoją ścieżkę kariery blockchain w środowisku korporacyjnym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me