Jak zdobyć pracę w Blockchain?

Technologia Blockchain prowadzi do powstania nowego sektora pracy, ale proces jest całkiem nowy, a ścieżka do naśladowania jest trudniejsza. Aby pomóc wszystkim nowicjuszom, omówimy proces zdobywania pracy w łańcuchu bloków.

Ponieważ technologia jest całkiem nowa i nie ma wielu prawdziwych ścieżek, które mogą zagwarantować Ci znalezienie pracy. Nawet teraz ludzie nie dorastają, słysząc o technologii, która może pomóc im w rozwijaniu ambicji do dalszej pracy nad tą technologią lub wybrania jej jako ważnej kariery.

Mimo to zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników jest zawsze wysokie. Ze względu na wielość zastosowań blockchain firmy z różnych branż poszukują wykwalifikowanego personelu, który potrafi poruszać się po tej technologii. Jednak nie każdy nadaje się na profesjonalistę w dziedzinie technologii blockchain. Musisz zdobyć określony poziom umiejętności, aby wyróżnić się z tłumu i zyskać szansę.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​niezależnie od tego, czy jesteś technologiem, czy nie, blockchain może otworzyć przed Tobą drzwi w firmach. Jeśli więc chcesz pracować w blockchain, skorzystaj z naszego przewodnika, aby dowiedzieć się o umiejętnościach i możliwościach, których potrzebujesz na rynku.

Zapisać się: Jak zbudować swoją karierę w kursie Enterprise Blockchains

Ścieżka dostać pracę w Blockchain

Zdobycie pracy w blockchain nie jest łatwym zadaniem. Jeśli musisz pracować i ćwiczyć wiele umiejętności, aby zostać profesjonalistą. Jednak mając odpowiednie wytyczne, możesz nauczyć się, jak dostać pracę w sektorze blockchain. Oto lista umiejętności, które będziesz musiał opanować, aby postawić pierwsze kroki na drodze do swojej kariery.

Dowiedz się o podstawach i podstawach

W przypadku zadań związanych z blockchainem na poziomie podstawowym poznanie podstaw technologii blockchain jest koniecznością. Dla nowicjuszy jest to kluczowy krok i musisz poznać tajniki technologii. Co więcej, jeśli jesteś zainteresowany poznaniem łańcucha bloków, powinieneś rozpocząć swoją podróż od podstaw.

W rzeczywistości możesz zacząć uczyć się o tym, jak technologia może działać, wraz z jej historią i różnymi wynikami, które się z nią wiążą. Możesz także zdecydować się na możliwe przypadki użycia i tak dalej.

Co więcej, możesz również zapoznać się z glosariuszem blockchain, aby poznać prawidłowe definicje niektórych atrybutów.

Rozwijaj międzydyscyplinarne szerokie umiejętności

Bez umiejętności międzydyscyplinarnych dość trudno jest zrozumieć, czego Twoi klienci mogą chcieć na dłuższą metę. Ten rodzaj umiejętności może również pomóc Ci przyćmić innych pracowników i stać się ulubieńcem Twojego pracodawcy. Uważamy również, że pomoc w znalezieniu pracy w technologii blockchain i przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej jest całkiem skuteczna.


Więc upewnij się, że zaczniesz doskonalić swoje szerokie umiejętności międzydyscyplinarne. Dlatego umiejętności takie jak zwinność, zdolność adaptacji, krytyczne myślenie, DevOps, przewidywania, analizowanie, zarządzanie i przewodzenie są integralnymi częściami.

Jeśli potrafisz opanować te umiejętności, z pewnością możesz mieć nadzieję, że zaimponujesz ankieterowi i zdobędziesz wymarzoną pracę.

 Wiedza, jak działają różne platformy Blockchain

Ta umiejętność jest ważna zarówno dla zadań eksperckich, jak i dla początkujących w dziedzinie blockchain. W rzeczywistości, aby zostać ekspertem w dziedzinie blockchain, musisz zrozumieć, jak działają różne platformy blockchain. Bez zrozumienia mechanizmu stojącego za każdą platformą nie możesz ich użyć w swoim rozwiązaniu blockchain.

Nawet jeśli nie pracujesz bezpośrednio nad rozwiązaniem, ale nadal jesteś częścią zespołu zajmującego się blockchainem, musisz wiedzieć, jak one działają. Ponadto w marketingu lub egzekwowaniu prawa nie możesz oferować swojej wartości innym, jeśli nie wiesz, z czym masz do czynienia od samego początku.

Naucz się łączyć technologię z biznesem

Jeśli chcesz wybrać wysoko płatną pracę, taką jak praca dla inżyniera blockchain, lub rozwijać pracę, musisz dowiedzieć się, jak połączyć modele biznesowe z technologią. W rzeczywistości firmy korporacyjne są zainteresowane blockchainem tylko wtedy, gdy może zaoferować im lepszą wersję modelu biznesowego, który zwiększa przychody.

Jeśli więc nie możesz połączyć tych dwóch elementów, w jaki sposób możesz zwiększyć przychody firmy? W rzeczywistości jest to dość skomplikowany proces i wymaga trochę doświadczenia. Najlepiej jest zacząć jako stażysta w tym celu i uzyskać w ten sposób wszelkie potrzebne doświadczenie.

Posiada wiedzę o różnych księgach rozproszonych

Cóż, na tym świecie blockchain nie jest obecnie jedyną rozproszoną księgą. Tak, blockchain jest zdecentralizowany, ale jest to jeden z rodzajów rozproszonych rejestrów. Tak więc, kiedy uczysz się o blockchain, powinieneś również zacząć uczyć się o innych typach DLT. W wielu przypadkach firmy są bardziej zainteresowane rozproszonymi rejestrami, a nie tylko trzymaniem się łańcucha blokowego.

Jeśli więc Twoja firma lub klient wymaga innego podejścia, możesz je zrealizować, jeśli masz wiedzę na temat DLT. W rzeczywistości ta umiejętność jest bardziej odpowiednia na stanowiska techniczne, takie jak programista, inżynier jakości itp.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozproszonych rejestrach? Zapoznaj się z kompletnym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, czym jest teraz DLT!

Dowiedz się o procesach biznesowych w przedsiębiorstwie

Ponieważ będziesz pracować w środowisku korporacyjnym, wystarczy zachować zdrowy rozsądek, aby zwracać uwagę na sposób ich pracy. Tak więc, gdy ubiegasz się o pracę w dziedzinie blockchain, zdecyduj się na poznanie sposobu, w jaki przedsiębiorstwa prowadzą działalność.

W rzeczywistości te umiejętności są niezwykle ważne, ponieważ mogą określić Twój wynik w podobnej sytuacji. Jeśli nie wiesz, jak one działają, jak inaczej możesz pracować w zespole lub pod kierownictwem? Rozpocznij więc swoją podróż od poznania zasad działania zaopatrzenia, logistyki, dystrybucji, a nawet operacji skarbowych. Aby uzyskać lepszy wynik, możesz przeczytać studia przypadków dużych firm.

Opanuj różne języki programowania

Ta umiejętność jest bardziej odpowiednia dla stanowisk technicznych, takich jak praca inżyniera blockchain. Aby dostać pracę w blockchain, musisz opanować języki programowania. Jednak opanowanie tylko jednego lub dwóch nie wystarczy tutaj. W rzeczywistości blockchain to złożona technologia. Tak więc zawiera wiele różnych algorytmów pochodzących z różnych języków programowania.

Dlatego zacznij uczyć się Pythona, Solidity, C ++, Java, JavaScript itp. Te języki programowania są obecnie najbardziej odpowiednie dla łańcucha bloków. Upewnij się również, że ćwiczysz wystarczająco ciężko, aby doskonalić swoją bazę wiedzy. Nie spiesz się, ponieważ może to chwilę potrwać.

Studiuj tworzenie front-endu i back-endu WWW

Oczywiście ta umiejętność jest bardziej odpowiednia do pracy deweloperskiej w blockchain. W takim przypadku musisz zacząć uczyć się, jak działają front-end i back-end web development. Jeśli chcesz zdecydować się na większe stanowisko, musisz je przestudiować, ponieważ jest to podstawowy wymóg dla większości firm. Zrozumienie, jak działają interfejsy API, interfejsy użytkownika, obsługa danych i obsługa żądań, jest dla Ciebie ogromnym plusem.

Ale upewnij się, że rozumiesz każdy z nich z efektywnością. W rzeczywistości są to informacje krytyczne, więc drobny błąd może kosztować Twoją firmę i Ciebie. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do społeczności, aby uzyskać wskazówki od innych profesjonalistów.

Zapisz się na kurs Enterprise Blockchain

Kursy Enterprise Blockchain mogą pomóc Ci w procesie uczenia się. Ponieważ technologia jest dość złożona, trudno jest ją zrozumieć na pierwszy rzut oka samodzielnie. Tak więc, gdy doświadczony nauczyciel lub instruktor pomoże Ci zrozumieć i rozłożyć wszystkie lekcje w przystępny sposób, możesz uczyć się szybciej niż zwykle.

Dodanie tego kursu do CV może również pomóc w zaprezentowaniu swojej wiedzy na ten temat w pierwszych zadaniach związanych z blockchain.

Istnieje już wiele kursów online, które mogą Ci w tym pomóc. Ale upewnij się, że otrzymujesz szkolenie z wiarygodnego źródła, aby uniknąć dezinformacji.

Kursy Enterprise Blockchain mogą pomóc Ci w procesie uczenia się. Sprawdź, dlaczego już teraz musisz wziąć udział w kursie blockchain dla przedsiębiorstw, aby zapewnić sobie wspaniałą karierę!

Poznaj ekosystemy i standardy architektury Blockchain

Uważamy, że to kolejna ważna umiejętność, którą musisz opanować. Jeśli chcesz zostać architektem blockchain, musisz zrozumieć, jak działają różne modele architektoniczne blockchain. W rzeczywistości, jeśli chcesz pracować z różnymi łańcuchami bloków, musisz zrozumieć, jak one działają. Tak więc, gdy tworzysz własne rozwiązanie, możesz również wprowadzić zmiany lub stworzyć nowy model architektoniczny, który działa lepiej lub jest podobny do blockchain.

Polecę Ci zapoznać się ze studiami przypadków różnych ekosystemów i standardów, aby zdobyć więcej wiedzy na ten temat. Możesz także wypróbować kurs, aby dowiedzieć się więcej na ich temat.

Dogłębne zrozumienie struktur danych

Dogłębne zrozumienie, jak działają struktury danych w łańcuchu bloków, zajmie Ci dużo czasu. W rzeczywistości blockchain nie obsługuje każdego typu struktury danych. Musisz więc wiedzieć, które są obsługiwane, a które nie. Tak więc, gdy już wiesz, jak działają, możesz zacząć używać ich we własnym projekcie blockchain.

Proponuję zacząć od drzew Patricia, Merkle i Merkle-Patricia na samym początku. Spróbuj też opanować kryptografię, ponieważ jest to również kluczowy element łańcucha bloków.

W każdym razie sprawdźmy następną umiejętność w tym, jak zdobyć przewodnik po pracy w łańcuchu bloków.

Wiedza, jak przekazywać wartość

Wszystko pójdzie na marne, jeśli nie będziesz w stanie odpowiednio przekazać swojej wiedzy klientom lub członkom zespołu. Tak więc, nawet jeśli potrafisz programować lub doskonalić się w aspekcie technicznym, nie możesz w ogóle zabłysnąć w aspekcie nietechnicznym. Musisz wiedzieć, jak możesz przekazać informacje swoim szanowanym współpracownikom i członkom zespołu. Ta umiejętność szczególnie pomoże ci wyróżnić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Co więcej, jeśli interesują Cię stanowiska nietechniczne, możesz użyć umiejętności komunikacyjnych, aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie. Dlatego, aby dostać pracę na blockchainie, musisz opanować tę umiejętność.

Naucz się korzystać z różnych narzędzi programistycznych

W rzeczywistości, kiedy będziesz pracować w przedsiębiorstwie, będziesz miał ścisły termin, którego musisz dotrzymać. Problem w tym, że termin może być czasami przytłaczający i może nie być wykonalny przy użyciu typowych środków ręcznych. Musisz więc zacząć korzystać z narzędzi programistycznych, aby zaoszczędzić czas i zasoby.

Zwykle powinieneś przygotować się na pytania związane z narzędziami programistycznymi dla swoich pierwszych zadań związanych z blockchain. W chwili obecnej wiedza o tym, jak ich używać, jest koniecznością. Dlatego upewnij się, że wiesz, jak ich używać i jak działają. Co więcej, jest to również świetny sposób na wzbogacenie swojego CV.

Uzyskaj certyfikat Enterprise Blockchain

Obecnie nie ma żadnych oficjalnych stopni naukowych ani certyfikatów, które oferują takie instytucje jak uczelnie. Tak więc, aby pracować w tej dziedzinie, musisz zdecydować się na uzyskanie certyfikatu z renomowanego źródła. W rzeczywistości wszystkie te certyfikaty są dostępne online i mają wielką wartość dla firm zatrudniających.

Jeśli uzyskasz certyfikat z tych autorytatywnych źródeł, możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami związanymi z blockchain. Jest to również dowód na to, że wiesz, co robisz, i jesteś w stanie pracować nad rozwiązaniem opartym na łańcuchu bloków.

W każdym razie są to wszystkie umiejętności, które musisz opanować, aby dostać pracę w blockchain. Sprawdźmy, jakie opcje kariery otrzymasz z tego pola, w tym, jak uzyskać przewodnik po pracy w łańcuchu blokowym.

Zastanawiasz się, czy powinieneś przejść do certyfikacji przedsiębiorstwa? Zapoznaj się z najważniejszymi powodami, dla których warto już teraz uzyskać certyfikaty dla przedsiębiorstw w łańcuchu bloków!

Oferty pracy w Blockchain

Ta lista zawiera głównie najważniejsze aktualne oferty pracy, na które możesz się ubiegać. Istnieje jednak wiele innych opcji. W każdym razie, zacznijmy!

Blockchain Professional

Zapotrzebowanie na specjalistów zajmujących się blockchainem jest w tej chwili wysokie. Zasadniczo są to doświadczeni programiści w dziedzinie blockchain. W rzeczywistości nie ma wielu profesjonalistów, którzy mają doświadczenie potrzebne do pracy z rozwiązaniem opartym na łańcuchu bloków. Dlatego popyt powoduje, że pensje są dość wysokie.

Na przykład wynagrodzenie za pracę w łańcuchu bloków na tym stanowisku waha się zwykle od 150 000 do 175 000 USD. Ale może również wzrosnąć do 200 000 USD. Im bardziej jesteś doświadczony, tym lepiej. Praktycznie będziesz musiał znać programowanie. Poza tym będziesz potrzebować umiejętności w zakresie Python, XCOD, MVC, SDL, C, SOAP, C ++, AJAX, Solidity i tak dalej.

ZA Ankieta z Hired może dać dobre spojrzenie na zakres wynagrodzeń w oparciu o położenie geograficzne. Sprawdź poniższą tabelę:

LokalizacjaBlockchain Salary
Chicago 114 700 $
Seattle 156 391 $
Toronto 120.647 CAD
Obszar zatoki SF 170 007 USD
Los Angeles 162 739 $
Austin 146,705 $
Londyn £ 79.689
Boston 151 662 $
Nowy Jork 165 487 $
Denver 138 000 $
San Diego 157,500 $
Francja 60.882 €
Dallas 132 333 $
Waszyngton. 150 000 $

Zapisać się: Certified Enterprise Blockchain Professional

Konsultant Blockchain

Konsultant Blockchain to kolejna lukratywna pozycja, którą możesz wypróbować. W rzeczywistości to stanowisko wiąże się z dużym popytem i wysoką pensją. Ale jakie będą twoje obowiązki tutaj? Cóż, będziesz musiał wymyślić strategie dla swojej firmy, aby pracować nad rozwiązaniami blockchain.

Jest to niezwykle ważne, aby odpowiednio przeanalizować rynek i opracować mapę drogową, która z pewnością odniesie sukces. Co więcej, ten rodzaj pracy należy głównie do specjalistycznych zadań związanych z blockchain. Powiedzielibyśmy, że musisz biegle posługiwać się blockchainem, aby zrozumieć mechanizmy i opracować idealny plan.

Ponadto zakres wynagrodzeń konsultantów wynosi od 69 000 do 179 000 USD.

Architekt Blockchain

Kolejna świetna praca w blockchain z dobrym zakresem wynagrodzeń. W rzeczywistości architekci blockchain będą pracować głównie nad infrastrukturą technologii. Będziesz więc musiał wiedzieć o wszystkich technicznych aspektach blockchain. Poza tym sama wiedza o nich nie pomoże Ci znaleźć tutaj pracy. Musisz zostać ekspertem w projektowaniu infrastruktury.

Zazwyczaj zakres wynagrodzenia tego typu stanowiska zaczyna się od 31 000 USD i może wzrosnąć do 140 000 USD. Jednak wszystko będzie zależało od firmy i od tego, ile są skłonni zapłacić za tego typu pracę.

Zapisać się: Certyfikowany kurs Enterprise Blockchain Architect

Kierownik projektu Blockchain

Jeśli chcesz dostać pracę w łańcuchu blokowym jako kierownik projektu, musisz dużo popracować nad swoimi umiejętnościami miękkimi. W rzeczywistości musisz opanować świetne umiejętności komunikacyjne, a także umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia. Co więcej, najlepsze jest to, że możesz tu zostać liderem. Będziesz więc musiał pracować z zespołem i zapewnić im pomoc, aby projekt został ukończony.

Zakres wynagrodzenia dla tego typu stanowiska to 38 000 – 111 000 USD.

Inżynier Blockchain

To kolejna świetna opcja, którą możesz sprawdzić. W rzeczywistości jest to kolejna lukratywna okazja do pracy zaraz po specjalistach od technologii blockchain. Problem polega na tym, że Twoje obowiązki mogą się różnić w zależności od firmy na tym stanowisku. W niektórych przypadkach będziesz musiał przyjąć rolę programisty; w innych przypadkach może zajść konieczność popracowania nad architekturą projektu. Dlatego upewnij się, że rozumiesz, jak działa Corda, Hyperledger lub Ethereum.

Wynagrodzenie za tę pracę w łańcuchu bloków wynosi od 104 000 do 186 000 USD rocznie!

Specjalista ds. Marketingu Blockchain

To bardziej nietechniczne pozycje w dziedzinie blockchain. Jednak ta praca może również zapewnić Ci wspaniałą wypłatę. Ponadto obowiązki związane z tą pracą z pewnością przyciągną Cię najbardziej, jeśli nie lubisz elementów technicznych.

Ale musisz zrozumieć, jak działa ta technologia, nawet jeśli nie musisz brać udziału w fazie rozwoju. Dlatego, gdy już wiesz, co rozwija Twoja firma, możesz zacząć przyciągać konsumentów na tej podstawie.

W każdym razie ten rodzaj pracy specjalistycznej w dziedzinie blockchain może przynieść 34 000-72 000 USD rocznie!

Inżynier Jakości Blockchain

Jeśli chcesz dostać pracę w technologii blockchain, możesz również skorzystać z pomocy inżynierów jakości. W rzeczywistości inżynierowie jakości muszą pracować pod kierunkiem inżyniera blockchain, a nawet przyjmować role inżyniera. Tutaj będziesz musiał sprawdzić, czy programista lub inżynierowie idą właściwą drogą, czy też zrobili, popełniają jakiekolwiek błędy w swojej pracy.

To bardzo krytyczna praca, która może kosztować od 51 tys. Do 94 tys. Dolarów rocznie.

Konsultant prawny Blockchain

Konsultanci prawni Blockchain odgrywają bardzo ważną rolę w ekosystemie blockchain. W rzeczywistości większość projektów blockchain nie podlega typowym prawom lub regulacjom obowiązującym w każdym kraju. Tak więc prawnik musi upewnić się, że firma nie zawiera żadnego elementu ani nie wykonuje żadnego projektu, który jest niezgodny z przepisami.

Zakres wynagrodzenia na tego typu stanowisku wynosi od 23 000 do 176 000 USD.

Blockchain Data Scientist

Inną wysoko płatną pozycją jest analityk danych. Wiemy, że może to brzmieć trochę dziwnie, ponieważ blockchain jest samowystarczalny. Ale od czasu do czasu wymaga konserwacji. Co więcej, ponieważ wiele innych technologii zaczyna obejmować ten system półek, potrzebują one wykwalifikowanej osoby, która może analizować dane i wykrywać wszelkie niespójności.

Możesz więc dostać tę pracę w łańcuchu bloków, jeśli masz wysokie umiejętności analityczne i lubisz radzić sobie z danymi. Możesz spodziewać się pensji zaczynającej się od 65 tysięcy dolarów. Ale może również wzrosnąć do 154 000 USD.

Blockchain Security Expert

Inną świetną opcją do sprawdzenia jest stanowisko eksperta ds. Bezpieczeństwa blockchain. Jeśli chcesz dostać pracę w technologii blockchain i lubisz pracować w aspekcie bezpieczeństwa, to jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Tutaj będziesz musiał zachować bezpieczeństwo w całym projekcie. Co więcej, musisz upewnić się, że Twój kod zapewnia 100% bezpieczeństwa i pozbyć się wszelkiego rodzaju luk, z których mogą korzystać cyberprzestępcy. Musisz więc mieć obszerną bazę wiedzy na temat aspektów bezpieczeństwa blockchain.

Tutaj możesz otrzymać pensję zaczynającą się od 49 tysięcy dolarów, a to może wzrosnąć nawet do 178 tysięcy dolarów!

Zapisać się: Certyfikowany kurs ekspercki w zakresie bezpieczeństwa Blockchain

Dlaczego warto iść do pracy w Blockchain?

Jeśli zastanawiasz się, czy blockchain to dobra kariera, poniższe punkty wyjaśnią wszystkie Twoje wątpliwości. Sprawdźmy główne powody, dla których warto wybrać blockchain jako karierę i zdobyć pracę w technologii blockchain.

Lukratywny zakres wynagrodzeń

Prawie wszystkie prace związane z blockchainem mogą pomóc Ci uzyskać dobre wynagrodzenie każdego roku. W rzeczywistości, jeśli dostaniesz pracę w technologii blockchain, możesz zarobić nawet 200 000 $ rocznie! To ogromna kwota, która może zapewnić Ci bezpieczeństwo w przyszłości. Chociaż dla niedoświadczonych suma początkowa jest niższa, ale w miarę zdobywania doświadczenia możesz oczekiwać coraz więcej.

 Wyższy wskaźnik zatrudnienia

Innym powodem, dla którego warto znaleźć pracę w blockchain, jest stawka czynszu. W rzeczywistości wiele tradycyjnych dziedzin zostało nasyconych ograniczoną liczbą firm zatrudniających każdego roku. Ale blockchain to nowa technologia, więc popyt jest nadal wysoki i tak pozostanie przez długi czas. Jeśli więc potrafisz pochwalić się swoimi umiejętnościami, możesz dostać pracę w dużych firmach o lukratywnym statusie.

 Mniejsza konkurencja

Mimo że rynek jest ogromny, wciąż rośnie. Nawet teraz wiele osób nawet nie wie, czym jest technologia blockchain ani jak działa. Zatem w tym przypadku odsetek wykwalifikowanych osób jest dość niski. Dlatego będziesz mieć mniejszą konkurencję w znalezieniu pracy. Uważamy, że jest to dobry powód, aby znaleźć pracę w łańcuchu bloków, ponieważ będzie to wymagało mniej wysiłku.

Globalna rewolucja

Jeśli kochasz technologię, dlaczego nie dostać pracy w blockchain? To początek nowej ery i dlaczego nie będziesz się tym cieszyć w pełni? Po prostu o tym pomyśl! Możesz pracować nad globalną rewolucją, która zmieni świat na wiele sposobów. Co więcej, dzięki swoim umiejętnościom prawdopodobnie sam będziesz odpowiedzialny za wiele zmian.

Ekskluzywne stanowiska pracy

Jak już wiesz, wszystkie stanowiska pracy są ekskluzywne i zupełnie nowe. Tak więc, kiedy dostaniesz pracę w łańcuchu blokowym, możesz spodziewać się również najwyższej ilości korzyści. W wielu przypadkach firmy są gotowe przyjąć Cię tak, jak chcesz. Więc może nawet nie będziesz musiał pracować na zwykłą zmianę od 9:00 do 17:00.

Środowisko korporacyjne

Uważamy, że to najlepsze doświadczenie dla Ciebie, jeśli dostaniesz pracę w łańcuchu blokowym. W prawie wszystkich przypadkach możesz pracować w środowisku korporacyjnym. W rzeczywistości obecnie wiele firm poszukuje talentów, które mogą pomóc im uświadomić sobie znaczenie blockchain i pomóc im w wykorzystaniu jego funkcji. Tak więc kariera w tym sektorze to wspaniałe doświadczenie.

Uwaga końcowa

Dotarliśmy do punktu końcowego naszego przewodnika „Jak znaleźć pracę w łańcuchu bloków”. Teraz, gdy znasz już umiejętności potrzebne do zabezpieczenia pracy w łańcuchu bloków, możesz rozpocząć proces szkolenia. Technologia Blockchain to świetne pole do rozpoczęcia kariery. Technologia kwitnie i znajduje się we wczesnej fazie wdrażania. Jest to więc idealny moment, aby zdecydować się na pracę w tej dziedzinie.

Jeśli jesteś tylko nowicjuszem i chcesz rozpocząć szkolenie jako profesjonalista, możesz sprawdzić nasz certyfikowany profesjonalny kurs blockchain dla przedsiębiorstw. Życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map