W tym artykule omówiono – rolę eksperta w dziedzinie blockchain, oczekiwane wynagrodzenie, dlaczego i jak zostać profesjonalistą w dziedzinie technologii blockchain oraz najważniejsze certyfikaty i kursy związane z technologią blockchain, aby zostać certyfikowanym ekspertem.

Zapotrzebowanie na umiejętności eksperckie w dziedzinie blockchain rośnie każdego dnia. Obecnie wiele firm poszukuje profesjonalistów z bazą wiedzy blockchain. Co więcej, ponieważ jest tylko garstka profesjonalistów, którzy wiedzą, jak obsługiwać sieci blockchain, potrzeba ekspertów w dziedzinie blockchain jest najwyższa w historii..

Zwykle stawka wynagrodzenia za to stanowisko jest stosunkowo wysoka, może nawet wyższa niż w przypadku typowych twórców oprogramowania.

Oczywiście, jeśli możesz uzyskać certyfikat eksperta w dziedzinie blockchain, masz duże szanse na znalezienie dobrej pracy. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć, jak zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain.

Więc bądź na bieżąco i postępuj zgodnie z wytycznymi.


Zapisać Teraz: Kurs Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Contents

Kto jest ekspertem w dziedzinie technologii blockchain?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, kto jest ekspertem w dziedzinie blockchain. Mówiąc najprościej, ekspert w dziedzinie blockchain to ktoś, kto rozumie, jak działają wszystkie platformy blockchain, jest mistrzem języków programowania i może integrować rozwiązania w firmach z rozwiązaniami blockchain dla przedsiębiorstw..

Co więcej, jest w stanie obsłużyć wszystkie protokoły i reguły, których przestrzega rozwiązanie blockchain. Ponadto ekspert blockchain znał podstawy blockchain i może wykorzystać swoją bazę wiedzy do wdrażania nowych modeli biznesowych.

Ponadto ekspert blockchain musiałby wiedzieć – podstawy technologii blockchain, inteligentne kontrakty, bezpieczeństwo blockchain, algorytmy i metody konsensusu, przypadki użycia i tak dalej.

Bez tej wiedzy nie możesz być ekspertem w dziedzinie technologii blockchain.

Dlatego wiedza o tym, jak zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain, jest absolutnie niezbędna.

Wynagrodzenie Eksperta Blockchain

Zanim przejdziemy do kroków, które musisz podjąć, aby zostać ekspertem w dziedzinie blockchain, zobaczmy, jaki jest status wynagrodzenia dla ekspertów w dziedzinie blockchain.

Jak można się pewnie domyślić, status wynagrodzeń ekspertów blockchain jest dość wysoki. W rzeczywistości rosnące zapotrzebowanie na ich wiedzę fachową rośnie każdego roku. W rezultacie rośnie również zakres wynagrodzeń.

W każdym razie zazwyczaj waha się od 68 000 do 108 000 $ rocznie! Ponadto, jeśli jesteś tylko nowicjuszem, możesz spodziewać się, że zaczniesz od ponad 60 000 USD rocznie w firmie. Zatem im bardziej będziesz doświadczony lub zręczniejszy, tym bardziej wzrośnie twoja pensja.

Wiele przedsiębiorstw jest skłonnych zapłacić przyzwoitą pensję, aby cię zatrudnić. Jeśli więc możesz pokazać, że masz kaliber, aby spełnić wszystkie ich oczekiwania, możesz otrzymać więcej wynagrodzenia, niż się spodziewaliśmy.

Ostatecznie wszystko sprowadza się do samej firmy.

W każdym razie, dość o pensji certyfikowanego eksperta w dziedzinie blockchain, zobaczmy, jak możesz wykorzystać wszystkie umiejętności ekspertów w dziedzinie blockchain.

Zobaczmy więc następną część tego, jak zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain.

Praca eksperta Blockchain: kroki, które musisz podjąć

Istnieją pewne kroki, które musisz podjąć, aby znaleźć pracę dla eksperta w dziedzinie blockchain. Więc sprawdź je i pamiętaj, aby również je śledzić.

Dowiedz się więcej o technologii i przedsiębiorstwach

Praca dla eksperta w dziedzinie blockchain w rzeczywistości wymaga dużej bazy wiedzy zarówno na temat technologii blockchain, jak i modeli biznesowych. Jeśli wiesz tylko, jak korzystać z technologii lub jak ją rozwijać, nie możesz znaleźć dobrej pracy w dużych firmach.

Dlaczego? Cóż, musisz zrozumieć, w jaki sposób te firmy napędzają swoją działalność, abyś mógł wykorzystać swoje rozwiązania, aby uczynić je bardziej wydajnymi.

W rzeczywistości, tylko wiedząc o połączeniu tych dwóch sektorów, można naprawdę osiągnąć w tym fachową wiedzę.

Zrozumienie zdecentralizowanych i rozproszonych ksiąg

Zrozumienie rozproszonych rejestrów lub zdecentralizowanych sieci jest bardzo ważne. Musisz zrozumieć, czym różnią się obie te technologie i gdzie należy ich używać. Dlatego powinieneś zacząć analizować, jak działają te różne księgi.

Co więcej, powinieneś zrozumieć, jak korzystać z tych rozwiązań również w niektórych scenariuszach.

Bez przestudiowania oficjalnych dokumentów lub skorzystania z kursu, aby się o tym dowiedzieć, zaniżanie ich byłoby trudnym zadaniem.

Dlatego dołączenie do kursu może również przynieść ogromne korzyści.

Bądź specjalistą w różnych językach programowania

Cóż, nie możesz zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain, jeśli nie wiesz, jak używać języków programowania. Dlatego konieczne jest również poznanie różnych języków programowania. Co więcej, jest to jedna z koniecznych elementów Twojego udanego stylu życia.

Na wszystkich stanowiskach eksperta ds. Technologii blockchain bycie specjalistą w różnych językach programowania jest obowiązkowe.

Dlatego zdecydowanie powinieneś skupić się na nauce Pythona, JavaScript, C ++, Java, Solidity i tak dalej.

Rozwijaj swoje szerokie umiejętności międzydyscyplinarne

Cóż, posiadanie jedynie wiedzy technicznej nie pomoże ci w znalezieniu dobrej pracy. Musisz także chcieć rozwijać swoje szerokie umiejętności międzydyscyplinarne. Jakie to umiejętności, pytasz? Cóż, te umiejętności to głównie kreatywne myślenie, zdolność adaptacji, analiza wydajności, zwinności, DevOps i tak dalej.

Jak zapewne rozumiesz, bez tych umiejętności nie możesz opracować strategii dla swoich rozwiązań opartych na łańcuchu bloków.

Dlatego ich rozwijanie pomoże Ci jeszcze lepiej zaprezentować swoje talenty podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Poznaj różne platformy Blockchain

Zacznij uczyć się różnych platform blockchain. W rzeczywistości nie wszystkie platformy blockchain działają tak samo, jak mogłoby się wydawać. Co więcej, istnieją pewne platformy, które działają zupełnie inaczej niż ogólny pomysł.

Więc też musisz się o nich dowiedzieć.

Będziesz tego potrzebował, gdy będziesz planować dla swojej firmy następne rozwiązanie biznesowe z wykorzystaniem łańcucha bloków.

Więc upewnij się, że wiesz, jak wszystkie z nich działają.

Dowiedz się o procesach biznesowych w przedsiębiorstwie

Cóż, praca dla eksperta w dziedzinie blockchain wymaga również poznania procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz pracować w firmie z najwyższej półki, musisz zaoferować im umiejętność, której nie mogą odmówić. Znajomość ich procesów biznesowych jest jednym z nich.

Dlatego koniecznie przestudiuj, jak działają różne firmy lub jak prowadzą działalność, i pozostań na rynku.

Pomoże Ci również w przedstawieniu innowacyjnych pomysłów, które przyciągną również więcej klientów do Twojej firmy.

Know-how, jak rozwiązywać problemy związane z Blockchain Enterprise

Firmy korporacyjne mają wiele problemów. Kiedy zaczniesz korzystać z zupełnie nowej technologii w dotychczasowym modelu biznesowym, napotkasz wiele problemów. Ale jeśli nie wiesz, jak je rozwiązać, może to prowadzić do wielu innych problemów.

Co więcej, firmy te szukają ekspertów, którzy mogą szybko rozwiązać każdy problem. Może się to wydawać trudnym zadaniem, ale jeśli jesteś na bieżąco ze wszystkimi aspektami technicznymi i biznesowymi, możesz to łatwo zrobić.

Zrozum wzorce architektury Blockchain

Następnym krokiem na twojej drodze jest zrozumienie, jak działają różne wzorce architektoniczne blockchain. Aby to zrobić, musisz je kolejno przeanalizować i przyjrzeć się ich rdzeniu.

Nie musisz koniecznie zostać architektem blockchain, ale pamiętaj, aby przejść przez studia przypadków, ponieważ bardzo Ci one pomogą. Zawsze możesz również wziąć udział w kursach online, aby zrozumieć również te wzorce.

W każdym razie ten krok jest naprawdę ważny. Więc nigdy nie pomijaj tego.

Dowiedz się o ekosystemach i standardach Blockchain

Różne platformy blockchain używają różnych standardów. Ważne jest, aby poznać je wszystkie. W przyszłości może być konieczne zintegrowanie współdziałania między innymi sieciami. Tak więc, jeśli zastosujesz jakieś nowe standardy, które mogą spowodować wiele problemów dla twoich rozwiązań.

Dlatego nauka posługiwania się wspólnymi standardami i ich rozumienie jest ogromnym plusem. Szczerze mówiąc, musisz również zbadać różne ekosystemy blockchain.

Miejmy nadzieję, że u nas dowiesz się o tym w mgnieniu oka.

Uzyskaj certyfikat Blockchain

Certyfikacja eksperta w dziedzinie technologii blockchain jest niezbędna w przypadku pracy eksperta w dziedzinie technologii blockchain. Właściwie certyfikacja może naprawdę podnieść twoje CV. Co więcej, jest to świetny sposób na zaprezentowanie swoich talentów w wywiadach.

Chodzi mi o to, że to świetny sposób, aby dać im znać, że wiesz, co robisz. Co więcej, zawsze możesz poprosić o wysokie wynagrodzenie, korzystając z tego certyfikatu.

Oczywiście, jeśli możesz uzyskać certyfikat eksperta w dziedzinie blockchain, masz duże szanse na znalezienie dobrej pracy.

Naucz się korzystać z narzędzi programistycznych Blockchain

Kolejnym ważnym krokiem niezbędnym w pracy eksperta w dziedzinie blockchain jest użycie narzędzi programistycznych blockchain. Pracując w środowisku korporacyjnym, będziesz musiał korzystać z wielu narzędzi, aby usprawnić swoją pracę.

Ale nie możesz tego zrobić, jeśli nie wiesz, jak ich używać. Dlatego ekspert blockchain musi nauczyć się korzystać z tych narzędzi. W rzeczywistości te narzędzia lub szablony znacznie ułatwią Ci życie. Co więcej, pomogą ci ukończyć rozwiązanie znacznie szybciej niż oczekiwano.

Zapisz się na kurs Blockchain

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zapisanie się na kursy na blockchain. W rzeczywistości kurs blockchain może naprawdę pomóc ci zrozumieć i rozwinąć umiejętności szybciej, niż się spodziewałeś.

Te kursy są przygotowane, aby pomóc Ci poznać technologię, a także dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać tę technologię dla własnych korzyści.

Jednak upewnij się, że wybierasz się na legalne kursy, ponieważ fałszywe kursy mogą również naprawdę utrudnić twoje CV.

Zalecamy wypróbowanie naszych kursów, ponieważ oferujemy najlepsze z najbardziej aktualnych informacji na rynku.

Dlaczego warto wybrać certyfikat Blockchain Expert?

Pewnie się zastanawiasz, czy certyfikacja eksperta w dziedzinie blockchain jest właściwym wyborem? Cóż, szczerze mówiąc, certyfikacja eksperta w dziedzinie blockchain może naprawdę wzmocnić twoje CV. Co więcej, jest to świetny sposób na zaprezentowanie swoich talentów w wywiadach.

To świetny sposób, aby dać im znać, że wiesz, co robisz. Co więcej, zawsze możesz poprosić o wysokie wynagrodzenie, korzystając z tego certyfikatu.

Istnieje wiele innych powodów, dla których warto uzyskać certyfikat. Zobaczmy, dlaczego warto to zrobić.

Rewolucyjna przyszłość technologii

Zacznijmy od podstaw. Wszyscy wiemy, że blockchain to jedna z rewolucyjnych technologii, która zmieni sposób, w jaki patrzymy w przyszłość. Jednak obecnie tylko 0,5% ludzi korzysta z tej technologii.

Z drugiej strony, na dzień dzisiejszy z internetu korzysta 3,77 miliarda ludzi. Pomyśl więc o ogromnych możliwościach, które możesz uzyskać tylko z tej perspektywy.

Eksperci Blockchain mogą łatwo zrozumieć, jak to działa i jak możesz wykorzystać tę technologię dla własnej korzyści. To świetny powód, aby uzyskać certyfikat.

Wysokie zapotrzebowanie na ekspertów Blockchain

W dzisiejszych czasach zawsze istnieje duże zapotrzebowanie na ekspertów w dziedzinie technologii blockchain. Ponieważ jest mniej osób, które nadają się do zostania ekspertem, firmy poszukują specjalistów, którzy mogą podjąć się wykonywania obowiązków zawodowych.

W rzeczywistości technologia blockchain nie jest prostą technologią. Dlatego tylko garstka ludzi rozumie, jak to działa.

Dlatego uzyskanie certyfikatu może naprawdę mieć znaczenie w zostaniu ekspertem w dziedzinie technologii blockchain.

Ogromna infrastruktura biznesowa

Możesz użyć łańcucha blokowego w prawie wszystkim. Pomyśl o tym, blockchain tworzy nową infrastrukturę biznesową. Co więcej, ta infrastruktura wcale nie jest mała. Tylko eksperci blockchain mogą w pełni przejąć kontrolę nad możliwościami i wykorzystać je dla własnych korzyści.

Taka infrastruktura jest w stanie uformować każdą firmę na zupełnie inną ścieżkę biznesową. Co więcej, jest to coś, co może potencjalnie zwiększyć przychody na dobre.

Baza wiedzy o inteligentniejszych inwestycjach

Tylko wtedy, gdy zrozumiesz, jak działa ta technologia, możesz naprawdę wykorzystać ją do tworzenia inteligentnych planów inwestycyjnych. W rzeczywistości inwestowanie w technologię blockchain w tej chwili może wydawać się ryzykiem.

Co więcej, nie wszystkie rozwiązania są warte ryzyka i trzeba też zrozumieć różnice między nimi.

Również kryptowaluty są tego ogromną częścią. Jeśli chcesz w nie zainwestować, pamiętaj również o uzyskaniu certyfikatu, aby uzyskać lepszą ocenę.

Zabezpieczanie potencjalnie wrażliwych informacji

Bezpieczeństwo sieci jest zawsze najważniejszą troską każdej firmy. W rzeczywistości cyberzagrożenia są widoczne i rosną niezależnie od podejmowanych przez nas środków. Jak więc możemy powstrzymać przestępców przed włamywaniem się do naszych systemów?

Cóż, blockchain wydaje się mieć doskonałą odpowiedź. Jest więcej niż w stanie poradzić sobie z wszelkimi problemami z naruszeniem. Tak więc, jeśli szukasz sposobu, aby go zabezpieczyć lub chcesz użyć łańcucha blokowego w swoim projekcie bezpieczeństwa, najlepszym rozwiązaniem jest uzyskanie certyfikatu eksperta w dziedzinie technologii blockchain..

Ogromne możliwości przemysłowe

Blockchain dominuje na rynkach przemysłowych. Co więcej, sektor bankowy nie jest jedynym sektorem, który może korzystać z blockchain. Inne branże, takie jak opieka zdrowotna, łańcuch dostaw, handel detaliczny, sektory rządowe również czerpią z tego ogromny impuls.

Czy wiesz, co to znaczy? Oznacza to, że możesz wykorzystać tę szansę i wyciągnąć z niej swój biznes. Ale w tym celu musisz zrozumieć koncepcję blockchain i zrozumieć, jak możesz z niego korzystać.

Tak więc certyfikacja eksperta w dziedzinie blockchain jest do tego idealnym wezwaniem.

Integracja z innymi technologiami

Wiesz, że blockchain idzie w parze również z innymi technologiami. W rzeczywistości blockchain nie jest jedyną pojawiającą się technologią. Istnieje już kilka potencjalnych technologii, które mogą wydajniej współpracować z blockchainem.

Jeśli więc pracujesz nad tymi technologiami i chcesz zintegrować z nimi blockchain, na pewno powinieneś się o nich dowiedzieć od samego początku.

Tak więc certyfikacja bardzo ci pomoże w tej sprawie.

Zwiększaj umiejętności szybciej

Certyfikacja to najlepszy sposób na szybsze rozwijanie umiejętności w tym zmieniającym się świecie. W rzeczywistości robienie wszystkiego samodzielnie bez odpowiednich wskazówek może zająć dużo czasu. W wielu przypadkach większość z was może nawet nie wiedzieć, którą ścieżkę należy wybrać lub jakie umiejętności są odpowiednie dla rzeczywistego doświadczenia zawodowego.

Dlatego nowicjusze mogą bardzo cierpieć, mimo że starają się znaleźć dobrą pracę w tym sektorze. Jednak certyfikacja eksperta w dziedzinie blockchain z pewnością poprowadzi Cię na właściwą ścieżkę.

Wysokie perspektywy zatrudnienia

Szczerze mówiąc, rynek pracy dla ekspertów blockchain wygląda o wiele jaśniej niż inne zawody. Począwszy od firm kryptograficznych po bardziej ugruntowane przedsiębiorstwa na całym świecie, istnieje na to duże zapotrzebowanie. Możesz również spodziewać się dobrych stanowisk pracy.

W rzeczywistości te stanowiska są również bardzo szanowane i pożądane. Z pewnością spodoba ci się dodatkowe udogodnienia, które towarzyszą tym pozycjom.

Przejmij kontrolę nad zakłóceniami

Blockchain zmienia sposób, w jaki prowadzimy biznes na tym świecie. W rzeczywistości blockchain zmieni prawie każdą branżę do 2030 roku. Jeśli więc nie jesteś na to przygotowany, to jak możesz zaplanować pozostanie w wyścigu przychodów.

Dlatego tylko zostanie ekspertem w dziedzinie technologii blockchain doprowadzi do przejęcia kontroli nad chaosem, który przyniesie. Dlatego tylko wtedy możesz użyć tego narzędzia i pozostać w wyścigu.

Zostań ekspertem Blockchain dzięki tym kursom Blockchain

Certified Enterprise Blockchain Professional

Ten kurs blockchain jest idealny do zadań ekspertów w dziedzinie blockchain. W rzeczywistości nasz kurs certyfikacyjny skupi się na pomocy w nauczaniu, jak działa blockchain i jak można go wykorzystać w rozwiązaniach dla przedsiębiorstw.

Omówi również, w jaki sposób blockchain wpływa na niektóre branże i jak możesz to wykorzystać na swoją korzyść.

Krótko mówiąc, ten kurs certyfikacyjny jest idealny do Twojej przygody z blockchainem.

Zapisać Teraz: Kurs Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Przegląd kursu
Podstawy technologii Blockchain
 • Co to jest blockchain?
 • Jak działa blockchain?
 • Dowód pracy
 • Prywatne i publiczne blockchainy
 • Inteligentna umowa
Szczegółowa analiza różnych platform Blockchain dla przedsiębiorstw
 • Tkanina Hyperledger
 • Ethereum
 • Corda
Finansowanie handlu i Blockchain
 • Różne rozwiązania blockchain finansowania handlu
 • Podstawy Ripple
 • Kryptowaluty i aktywa kryptograficzne
Aplikacje Blockchain dla przedsiębiorstw
 • Blockchain i zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Cyfrowa transformacja Blockchain
 • Prawdziwe przypadki użycia łańcucha dostaw Blockchain
Najpopularniejsze przypadki użycia Blockchain
 • Firmy z prawdziwego świata używające blockchain

Są też dla ciebie pewne materiały bonusowe.

Enterprise Blockchain i zarządzanie łańcuchem dostaw

To kolejny świetny kurs na zdobycie pracy eksperta w dziedzinie blockchain. Na tym kursie blockchain zrozumiesz, jak używać łańcuchów bloków w branżach łańcucha dostaw. Jeśli więc jesteś chętny do pracy w tej branży, daj szansę naszemu kursowi.

Tutaj uzyskasz wszystko, czego potrzebujesz do swojego łańcucha dostaw i wiedzy o blockchain.

Zapisać Teraz: Kurs zarządzania łańcuchem bloków przedsiębiorstwa i łańcuchem dostaw

Przegląd kursu
Wprowadzenie do zarządzania łańcuchem dostaw
 • Czym jest łańcuch dostaw i zarządzanie łańcuchem dostaw?
 • Jakie obowiązki wykonuje menedżer łańcucha dostaw?
Jak tworzyć wartość w SCM?
 • Analiza wartości firmy za pomocą kapitału obrotowego
 • Analiza modeli SCM i wykorzystanie modelu EVA (ekonomiczna wartość dodana)
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw i stosunek kapitału obrotowego
Rzeczywiste przypadki użycia w łańcuchu dostaw i integracji Blockchain
 • Jak blockchain wpływa na zarządzanie łańcuchem dostaw?
 • Aplikacje Blockchain w łańcuchu dostaw
Wdrażanie rozwiązań do zarządzania łańcuchem dostaw opartych na łańcuchu bloków
 • Proces realizacji

Są też dla ciebie pewne materiały bonusowe.

Enterprise Blockchain i Trade Finance

Jeśli interesuje Cię praca eksperta w dziedzinie technologii blockchain w sektorach finansowania handlu, ten kurs jest dla Ciebie idealny. W rzeczywistości na tym kursie zajmiemy się wszystkim, co dotyczy finansowania handlu i technologii blockchain.

Zaczniemy od różnych elementów finansowania handlu i powoli pomożemy Ci również opracować strategię dotyczącą rozwiązań.

Zapisać Teraz: Kurs Enterprise Blockchains i Trade Finance

Przegląd kursu
Wprowadzenie do finansowania handlu
 • Podstawy finansowania handlu
 • Jakie są problemy finansowania handlu?
Jak Blockchain wpływa na branże finansowania handlu?
 • Jak blockchain może przynieść korzyści firmom zajmującym się finansowaniem handlu?
 • Ocena inicjatyw blockchain finansowania handlu
 • Rozbicie różnych platform blockchain dla sektora finansowania handlu
Blockchain zmienia różne elementy finansowania handlu
 • Akredytywa (LC)
 • Płatności transgraniczne
 • List przewozowy (BoL)
Aplikacje Blockchain w finansowaniu handlu
 • Handel
 • Marco Polo
 • TradeLens
 • Kontur
Różne osiągnięcia w zakresie finansowania handlu w technologii Blockchain
 • Inicjatywa dotycząca standardów cyfrowych
 • TradeTrust

Szablony łańcuchów blokowych dla przedsiębiorstw

Jak już wiesz, poznanie szablonów blockchain lub narzędzi programistycznych jest koniecznością w pracy eksperta w dziedzinie blockchain. Dlatego właśnie przedstawiamy naszą najlepszą kolekcję szablonów blockchain.

Nie tylko otrzymujesz szablony, ale powiemy Ci również, jak możesz z nich dokładnie korzystać. Jak więc widzisz, te szablony z pewnością pomogą Ci usprawnić rozwój Twoich rozwiązań.

Zapisać Teraz: Kurs szablonów Enterprise Blockchains

Nasza kolekcja szablonów
 • Czy potrzebujesz blockchaina?
 • Gotowość projektu Blockchain
 • Przedstawienie projektu Enterprise Blockchain
 • Mapowanie łańcucha dostaw vs. Enterprise Blockchain

Są też dla ciebie pewne materiały bonusowe.

Wnioski

Blockchain to nowa technologia, która zmieni świat. W każdym razie nie możesz przeoczyć tego, co robi ani co osiągnie w przyszłości. Jeśli chcesz skorzystać z tej okazji, powinieneś wybrać pracę eksperta w dziedzinie blockchain, która na dobre zabezpieczy twoją przyszłość.

Cóż, teraz wiesz, jak zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain. Jesteśmy przekonani, że jeśli będziesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami, na pewno zabłyśniesz jako ekspert w firmach korporacyjnych.

Sprawdź również naszą kolekcję kursów, ponieważ oferujemy najlepsze z najlepszych na rynku. Szczycimy się jakością naszych kursów i wiemy na pewno, że mogą one pomóc Ci na ścieżce kariery, aby zostać certyfikowanym specjalistą w dziedzinie technologii blockchain.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me