Szukasz projektów Defi? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Zdecentralizowane finanse (DeFi) były tematem rozmów w mieście od około roku. Szybko rozwijał się tam, gdzie jest to możliwe, wiele firm i firm inwestuje w tworzenie ekosystemu finansowego z wykorzystaniem technologii blockchain. DeFi jest obecna na zdecentralizowanych giełdach, sieciach płatniczych, kluczowym rozwoju infrastruktury, silnikach inwestycyjnych, stabilnych monetach i nie tylko! Krótko mówiąc, zdecentralizowany ekosystem finansowy rozprzestrzenia się.

Projekty te również należą do kategorii „najlepszych zdecentralizowanych projektów finansowych” i „najlepszych zdecentralizowanych aplikacji finansowych”. 

Artykuł ma na celu wymienienie najlepszych projektów DeFi. Wśród projektów DeFi wymienimy również projekty Ethereum DeFi. Dlatego bez zwłoki wypiszmy poniżej najlepsze projekty aplikacji DeFi.

Zapisać się: Wprowadzenie do kursu DeFi

Ponad 50 najlepszych projektów DeFi

Płatności

OmiseGO: OmiseGo oferuje natychmiastowe transakcje peer-to-peer, które umożliwiają instytucjom finansowym przeprowadzanie transakcji w czasie rzeczywistym. Może działać na całym świecie w różnych klasach aktywów, obszarach geograficznych i aplikacjach.

Protokół atramentu: Ink Protocol to kolejna zaufana transakcja peer-to-peer na dowolnej platformie. Działa z tokenem XNK i oferuje również opcje depozytu. Krótko mówiąc, jest to zdecentralizowany rynek.

świstak: Groundhog umożliwia utworzenie subskrypcji opartej na kryptografii. Krótko mówiąc, umożliwia klientom dokonywanie cyklicznych płatności na Ethereum. Płatności można dokonywać za pomocą tokena DAI, ETH lub ERC-20.

Poproś o sieć: Sieć zapytań oferuje otwartą sieć dla żądań transakcji. Ponadto może być używany przez osoby i aplikacje korzystające z IPFS i Ethereum.

StableCoins

Gemini Dollar: Dolar Gemini jest wspierany w stosunku do dolara amerykańskiego w stosunku 1: 1. Wydawany jest przez Gemini Trust Company LLC. Pomaga we wszystkich przypadkach użycia kryptowalut, w tym w inwestowaniu, pożyczaniu, wydawaniu i innych.


rezerwować: Kolejna stabilna moneta oferująca stabilną zdecentralizowaną walutę. Oferuje trzy rodzaje aktywów dla lepiej zdecentralizowanej waluty, w tym rezerwowe stablecoin, tokeny zabezpieczające i tokeny akcji rezerwowych.

Dai: Dai jest powiązany z USD. Wykorzystuje sieć Ethereum, a system MakerDAO zarządza Dai.

TrueUSD: TrueUSD to pierwszy regulowany stablecoin oparty na dolarach amerykańskich w stosunku 1: 1. Ponadto oferuje łatwe odkupienie, przejrzystość, płynność, etykę i tak dalej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o stablecoinach? Sprawdź teraz nasz przewodnik po stablecoinach!

Infrastruktura

0x: 0x oferuje zdecentralizowaną infrastrukturę, która umożliwia wymianę zasobów cyfrowych w trybie peer-to-peer.

Rozstrzygać: Jest to natywny dla sieci system operacyjny przeznaczony do zdecentralizowanych finansów. Korzysta z protokołów DeFi. 

Connext: Skaluje Ethereum za pomocą kanałów państwowych. Jest to infrastruktura mikropłatności P2P. Jest również open-source.

OxCert: OxCert to platforma typu open source, która umożliwia programistom zarządzanie, tworzenie i wymianę zasobów cyfrowych (ERC-721). Działa również z tokenami wartości ERC-20. Oferuje kompletny zestaw narzędzi do tworzenia skalowalnych i bezpiecznych aplikacji dApps.

Przeczytaj także: Blockchain w finansowaniu handlu – prezentacja w Power Point

Inwestycja

Zestaw: TokenSet umożliwia inwestorom zarządzanie inwestycjami w kryptowaluty na jednej platformie. Oferuje strategie zarządzania zasobami. Korzystając z tego narzędzia, przedsiębiorca może zaoszczędzić wysiłek i czas, zachować kontrolę i wykorzystać sprawdzone strategie.

Port: Harbour to platforma cyfrowa, która umożliwia zarządzanie subskrypcjami inwestycyjnymi i ich automatyzację. Umożliwia również inwestorowi właściwe zarządzanie inwestorem.

Wróżyć: Betoken to protokół zarządzania aktywami oparty na technologii Crowd, który pozwala zautomatyzować inwestycję. Co więcej, jego kluczowe funkcje, w tym aktywne zarządzanie, własność użytkownika, zarządzanie użytkownikami, pełne zabezpieczenie i brak opłat.

Sieć Polymath: Tokeny Polymath Network oferują infrastrukturę do tworzenia, zarządzania i emisji cyfrowych papierów wartościowych.

Płynność i giełdy

Uniswap: Protokół Unisawp automatyzuje wymianę tokenów Ethereum. Jego kluczowa funkcja obejmuje sformalizowany model, interfejs front-end typu open source i bezpłatną platformę do użycia.

Marmur: Marmur oferuje pożyczki na Ethereum. 

IDEX: IDEX to zdecentralizowana platforma wymiany tokenów Ethereum, która oferuje handel w czasie rzeczywistym na łańcuchu bloków.

Airswap: Airswap oferuje handel peer-to-peer w sieci Ethereum. Co więcej, jest łatwy w użyciu dzięki kluczowym funkcjom, takim jak brak opłat, brak depozytów, brak rejestracji, bezpieczny, intuicyjny i płynny.

Czytaj więcej: Blockchain dla finansowania handlu – lepsze doświadczenie w finansowaniu handlu?

Pochodne

bZx: bZx jest otwartym protokołem finansowym, którego można używać do tworzenia aplikacji w celu wzmocnienia pozycji traderów, pożyczkobiorców i pożyczkodawców. Jego kluczowe cechy to dochód pasywny, minimalne ryzyko i niższe opłaty.

Protokół RYNKOWY: Protokół MARKET pozwala użytkownikowi handlować tradycyjnymi aktywami, kryptowalutami i akcjami handlowymi.

VariabL: VariabL oferuje instrumenty pochodne na Ethereum w sposób bez zaufania, skuteczny i bezpieczny.

dYdX: Jest to tradycyjna platforma do handlu aktywami kryptograficznymi typu open source.

KYC

Kwiat: Utwórz tożsamość cyfrową wielokrotnego użytku, która jest bezpieczna, niezawodna i uniwersalna.

Obywatelski: Civic to bezpieczne rozwiązanie do zarządzania tożsamością, w którym osoby fizyczne i firmy mogą go używać do ochrony i kontrolowania swojej tożsamości. Jest to bezpieczna platforma identyfikacyjna i oferuje wielokrotnego użytku KYC.

SelfKey: SelfKey umożliwia użytkownikowi jednorazowe wykonanie procesu KYC i zapisanie go w portfelu. Informacje KYC mogą być następnie wykorzystywane jako Twoja tożsamość cyfrowa na dowolnej platformie wykorzystującej tożsamość cyfrową. 

Sovrin: Sovrin to kolejna platforma identyfikatorów cyfrowych, która umożliwia użytkownikom zarządzanie ich cyfrowym identyfikatorem online. Pozwala stworzyć niezależną tożsamość.

Rynek

Gitcoin: GitCoin umożliwia programistom finansowanie społecznościowe projektów oprogramowania typu open source. To ekosystem dla 

Sieć nagród: Bounties Network pomaga uczestnikom tworzyć projekty w sieci Ethereum. Uczestnicy mogą następnie wnosić wkład, a następnie płacić za pośrednictwem sieci. 

Pochodzenie: Origin ma na celu tworzenie zdecentralizowanych rynków.

TruSet: TruSet umożliwia uczestnikom społeczności zbieranie, udostępnianie i weryfikację krytycznych dla biznesu danych referencyjnych. Opiera się na blockchainie Ethereum.

Pożyczki i kredyty

ETHLend: ETHLend to platforma lądowania zbudowana na szczycie sieci Ethereum. Użytkownik może zaciągać pożyczki, a także określać warunki wniosku o pożyczkę. Po zabezpieczeniu pożyczki otrzymasz środki. Pochodzi z niskimi opłatami, rocznym okresem pożyczki od 1 do 12 miesięcy i minimalnymi rocznymi odsetkami w wysokości 3%. 

SÓL: SALT to kolejna popularna platforma pożyczkowa, która zapewnia kompleksową ochronę, portfele zabezpieczające, kondycję pożyczek i nie tylko. Ponadto oferuje pożyczki zabezpieczone XRP, Dash, Dogecoin, Bitcoin Cash, Pax Gold, Crypto, Ether i Bitcoin.

Finanse złożone: Jest to oparty na algorytmach protokół typu open source dla wydajnych rynków pieniężnych oparty na Ethereum. 

NUO: NUO umożliwia nieupoważniony sposób pożyczania i pożyczania kryptowaluty. Możesz pożyczać za pomocą dźwigni, pożyczać & zarabiać odsetki. Co więcej, niektóre z kluczowych funkcji obejmują wiele zasobów, konfigurowalne, zabezpieczone, inteligentne konto, Meta Tx, Instant.

Rynek prognoz

Bodhi: Bodhi to zdecentralizowane rozwiązanie rynku prognoz. Oferuje aplikacje komputerowe dla systemów Windows, Mac i Linux. Jest również dostępny w wersji internetowej.

Augur: Augur to platforma bukmacherska bez limitu. Wydają nową aplikację, która nie ma ograniczeń, zakładów DAI / USD, powszechnego dostępu i dyskusji społeczności.

Gnoza: Gnosis oferuje nowy mechanizm rynkowy, który wierzy w redystrybucję przyszłości. Ponadto pomaga w dystrybucji zachęt, aktywów, pomysłów i informacji.

Welon: Veil to rynek prognoz, który oferuje prognozy peer-to-peer. W rzeczywistości opiera się na otwartych protokołach. Oznacza to, że możesz tworzyć własne rynki prognoz.

Portfele

MetaMask: MetaMask to popularny portfel Ethereum, który działa w przeglądarce. Jest to rozszerzenie przeglądarki, które może łączyć się z siecią Ethereum i dApps działającymi w przeglądarce.

Srebrzysty: Argent to nowoczesny portfel dostępny w AppStore i GooglePay. Ponadto umożliwia przechowywanie tokenów ERC-20, a także interakcję ze zdecentralizowanymi aplikacjami.

Trustology: Trustology oferuje dostosowany sposób przechowywania zasobów kryptograficznych.

Zerion: Zerion oferuje prosty interfejs umożliwiający dostęp do zdecentralizowanych finansów. Umożliwia użytkownikom inwestowanie, pożyczanie i zarabianie na aktywach kryptograficznych.

Ubezpieczenie

Nexus Mutual: Nexus Material oferuje ubezpieczenie na wypadek awarii inteligentnego kontraktu. Ponadto jest to rozwiązanie oparte na technologii blockchain. Użytkownik musi otrzymać wycenę, aby wykupić ubezpieczenie inteligentnej umowy.

Etherisc: Etherisc to zdecentralizowany protokół ubezpieczeniowy, który umożliwia firmom i programistom tworzenie produktów ubezpieczeniowych. 

iXledger: Platforma oferuje przełomową platformę ubezpieczeniową wykorzystującą technologię blockchain.

VouchForMe: VouchForMe wykorzystuje moc sieci społecznościowych do obniżenia kosztów ubezpieczenia. W rzeczywistości użytkownik, który wykupuje ubezpieczenie, może zbierać kupony z mediów społecznościowych i obniżać koszty składki ubezpieczeniowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach DeFi? Dowiedz się więcej z naszego przewodnika po zdecentralizowanych aplikacjach finansowych!

Wniosek

Początkującym, którzy chcą rozpocząć karierę w DeFi lub chcą nauczyć się rozwijać te projekty DeFi, polecamy nasz zdecentralizowany kurs finansów. Rozpocznij swoją przygodę z blockchainem już teraz!

To prowadzi nas do końca naszych ponad 50 projektów Top DeFi. Więc co o nich myślisz? Skomentuj poniżej i daj nam znać.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me