Szkolenie z zakresu technologii blockchain dla przedsiębiorstw dotyczy podmiotów biznesowych, które uświadamiają swoim pracownikom potencjał technologii blockchain w biznesie. Obecnie niewiele firm posiada odpowiednie struktury ułatwiające przyjęcie tej nowej technologii. Biorąc pod uwagę ogromny potencjał, jaki ta technologia niesie ze sobą w kierunku szybszych, wydajniejszych i bardziej przejrzystych operacji biznesowych, konieczne jest, aby każda organizacja miała czas na przeszkolenie swoich pracowników w tym temacie..

W szczególności szkolenie z zakresu technologii blockchain dla przedsiębiorstw koncentruje się na zastosowaniu technologii blockchain w przedsiębiorstwach. Obejmuje to wykorzystanie technologii do skalowania działalności, a także lepszego zaspokajania potrzeb klientów. Co ciekawe, technologia ma zaledwie dekadę, ale prowadzi do rewolucji w prawie wszystkich sektorach globalnego biznesu. W związku z tym rozsądne jest, aby przedsiębiorstwa dowiedziały się, czym jest ta technologia i jak najlepiej ją zastosować.

Technologia Blockchain jest głównym katalizatorem trwającej transformacji cyfrowej. Już teraz globalne instytucje, takie jak bank Goldman Sachs, IBM, Microsoft, a nawet linie żeglugowe, takie jak Maersk, integrują tę technologię ze swoimi operacjami. Na przykład Maersk współpracował z IBM, aby stworzyć rozwiązanie do zarządzania łańcuchem dostaw w oparciu o blockchain, a subskrybenci gromadzą się w nim.

W szczególności użytkownicy są w stanie monitorować przepływ towarów w łańcuchu dostaw, a interakcje odbywają się na zasadzie peer-to-peer. Oznacza to, że w tradycyjnym zarządzaniu łańcuchami dostaw na liniach żeglugowych nie ma miejsca na mnóstwo papierkowej roboty. W szczególności takie korzyści stanowią ogromną szansę rynkową dla technologii i tym bardziej przedsiębiorstwa powinny szkolić w tym zakresie swoich pracowników.

Kluczowe cechy technologii blockchain

Aby blockchain stał się tak błyskawicznym hitem, musi być w nim coś wyjątkowego, co fascynuje szersze społeczeństwo. Warto zauważyć, że są to kluczowe cechy charakterystyk technologii, które są przełomowe. Zawierają;

  • Decentralizacja / konsensus

Aż do blockchain, interakcje w Internecie odbywały się na zasadzie klient vs serwer. Oznacza to, że tradycyjna struktura Internetu ma jeden główny punkt (serwer), który kontroluje to, co dzieje się w ekosystemie. Jeśli coś pójdzie nie tak na serwerze lub sam serwer ulegnie awarii, cały ekosystem zepsuje się, wyłączając wszystkich klientów, którzy polegają na serwerze.

Wręcz przeciwnie, platforma blockchain jest w zasadzie zbiorem węzłów, które są zarówno serwerami, jak i klientami. Węzły te mają równe przywileje w zakresie tego, co mogą robić, na przykład uprawnienia do sprawdzania poprawności transakcji. W związku z tym wszystkie węzły są równorzędnymi, które wchodzą w interakcje z tym samym poziomem ważności i przywilejów. W szczególności, aby jakakolwiek transakcja na platformie zakończyła się, musi istnieć konsensus między partnerami co do jej ważności i prawdziwości.

Ta zdecentralizowana natura łańcucha bloków oznacza, że ​​nie ma centralnego punktu władzy. Co ciekawe, jeśli jeden węzeł w ekosystemie zostanie zagrożony, wszystkie pozostałe będą utrzymywać normalny przepływ działań. Oznacza to, że jeśli haker uzyska dostęp do jednego węzła, pozostałe węzły pozostaną nienaruszone. Dlatego platforma jest odporna na włamania.

  • Niezmienność

Platforma blockchain ma postać księgi, która jest widoczna dla wszystkich węzłów platformy. Dlatego ludzie czasami odnoszą się do technologii Blockchain jako technologii rozproszonej księgi (DLT). Co ciekawe, ten rozproszony charakter księgi oznacza, że ​​gdy uczestnik wprowadzi informacje na platformę, informacje są widoczne dla wszystkich węzłów. Każdy węzeł na platformie będzie miał kopię informacji o transakcji.

Co ciekawe, potrzebna byłaby zgoda wszystkich uczestników platformy, aby móc zmieniać wszelkie informacje już zapisane i udostępnione rówieśnikom. Oznacza to, że żaden pojedynczy podmiot nie może zmienić wprowadzonych informacji bez uzyskania zgody platformy. W rezultacie informacje są bezpieczne.

  • Chronologiczny porządek wydarzeń

Po zakończeniu transakcji informacje są przechowywane w pojedynczym bloku wraz z niezmiennym znacznikiem czasu. Co ciekawe, te bloki informacji tworzą łańcuch, w którym każdy blok zawiera skrót poprzedniego bloku. Blockchain bierze swoją nazwę od tego połączenia bloków informacji.

Połączone bloki zapewniają chronologiczny opis wszystkich działań na platformie od momentu jej powstania. Co ciekawe, jest to jedna z głównych cech, które sprawiają, że DLT wyróżnia się jako genialne. Przejrzystość i autentyczność to problem w dzisiejszych czasach informacji. Łatwość dostępu do informacji stwarza zagrożenie dla sektorów, takich jak własność intelektualna. Pod tym względem technologia może przejść długą drogę w określaniu oryginalności dzieł intelektualnych.


Kluczowe funkcje Blockchain

Blockchain dla przedsiębiorstw

Odkąd technologia blockchain wkroczyła na międzynarodową scenę, Bitcoin był jedyną rozpoznawalną aplikacją zabójczą. Jednak powszechne przyjęcie zaowocowało zainteresowaniem korporacji technologią. Zasadniczo blockchain przedsiębiorstwa to przypadek, w którym instytucje wykorzystują technologię blockchain do różnych zastosowań, zarówno komercyjnych, jak i wewnętrznych.

Łańcuchy bloków korporacyjnych już teraz zakłócają przestrzeń biznesową. Warto zauważyć, że istnieje wiele przypadków użycia blockchain w systemach korporacyjnych, które eksperymentują różne podmioty. Co ciekawe, przypadki użycia dotyczą zarówno aplikacji poziomych, jak i aplikacji pionowych. Już teraz istnieją korporacyjne łańcuchy bloków, które koncentrują swoją energię na szeregu konkretnych zastosowań pionowych i poziomych. Przypadki użycia obejmują zarządzanie łańcuchem dostaw, udostępnianie danych, weryfikację oryginalności produktów, płatności transgraniczne, osobistą dokumentację zdrowotną (PHR) i tak dalej.

W szczególności te korporacyjne łańcuchy bloków łączą różne instytucje, które mają wspólne interesy związane z blockchainem. Jak wcześniej wspomniano, platformy blockchain umożliwiają wszystkim uczestnikom przeglądanie i wpływanie na informacje zawarte w bazie danych. Takie są nazywane publicznymi łańcuchami bloków. Jednak przedsiębiorstwa zazwyczaj zwracają uwagę na prywatność swoich działań i danych. W związku z tym programiści wymyślili platformy blockchain, które wymagają pozwolenia na dostęp, stąd też dozwolone / prywatne łańcuchy bloków.

Prywatne łańcuchy bloków obejmują starannie dobrane jednostki, które łączą się, tworząc węzły uczestniczące w ekosystemie. W ten sposób każdy węzeł na platformie jest znany i zaufany, stąd zaufane węzły. Enterprise Ethereum Alliance (EEA) jest dobrym przykładem takiego prywatnego blockchaina. Warto zauważyć, że EEA składa się z 500 uczestników, a większość z nich to firmy z globalnego S&Kategoria P 500. Kilku wybitnych członków to Microsoft, HP Enterprise, Cisco, JP Morgan, Samsung, Intel i Accenture i tak dalej.

Kluczowe cechy blockchain dla przedsiębiorstw

Jest oczywiste, że istnieje już oprogramowanie dla przedsiębiorstw, z którego korzystają już instytucje. Istnieje jednak wyraźna przewaga blockchain przedsiębiorstwa w większości kluczowych obszarów, którymi zajmują się instytucje. Z tego powodu stopniowo przechodzą na nową technologię. W tym miejscu rozważymy niektóre z kluczowych cech blockchain dla przedsiębiorstw.

  • Odporność na awarie

Jak wcześniej wspomniano, platformy blockchain składają się z różnych węzłów, z których każdy działa niezależnie i ma takie same uprawnienia jak wszystkie inne węzły. Co więcej, korporacyjne łańcuchy bloków działają głównie na prywatnych łańcuchach bloków, które składają się tylko z zaufanych węzłów. Warto zauważyć, że baza danych na platformie jest dostępna dla wszystkich zaufanych węzłów w ekosystemie. W związku z tym, jeśli jeden węzeł ulegnie awarii z powodu idiosynkratycznych przyczyn, inne węzły będą nadal działać normalnie. W przeciwieństwie do platform scentralizowanych, po awarii serwera cały ekosystem przestaje działać.

  • Wysoka wydajność

Przedsiębiorstwa mają do czynienia z wieloma klientami podczas świadczenia usług i sprzedaży produktów. Oznacza to, że zajmują się wieloma transakcjami w ciągu jednego dnia. Na przykład Goldman Sachs obsługuje miliony transakcji dziennie, co oznacza, że ​​może to być ogromna liczba transakcji na sekundę. W tym świetle potrzebują korporacyjnych łańcuchów bloków, które są wystarczająco szybkie, aby obsługiwać transakcje na sekundę bez zbyt długiego opóźnienia i załamania sieci..

To jeden z sektorów, w którym wciąż brakuje korporacyjnych łańcuchów bloków. Na przykład, Tkanina Hyperledger jest obecnie jednym z najpopularniejszych korporacyjnych łańcuchów bloków. Jednak platforma rejestruje tylko 3500 tps, a opóźnienie w sieci wynosi około jednej sekundy. Patrząc na wskaźniki, widać wyraźnie, że platforma nie może przyjąć wszystkich funkcji instytucji takiej jak Goldman Sachs.

  • Prywatność

Prywatność i bezpieczeństwo danych to jeden z głównych punktów sprzedaży łańcuchów bloków dla przedsiębiorstw. W szczególności prywatne łańcuchy bloków pozwalają tylko zaufanym węzłom uczestniczyć w ekosystemie.

  • Interoperacyjność

Tradycyjne oprogramowanie wykorzystuje interfejs programowania aplikacji (API) do efektywnej interakcji. W rezultacie oprogramowanie musi najpierw pojawić się jako dwa silosy, które wykorzystują interfejsy API do uzgodnienia. Wręcz przeciwnie, korporacyjne łańcuchy bloków zapewniają możliwość ominięcia interfejsów API i bezpośredniego połączenia ich. Dzieje się tak, ponieważ istnieją węzły interoperacyjności, które łączą różne korporacyjne łańcuchy bloków. Piękno interoperacyjności korporacyjnych łańcuchów bloków polega na tym, że można połączyć jak najwięcej platform bez poważnych usterek.

Przykłady korporacyjnych platform blockchain

SOK ROŚLINNY

Biorąc pod uwagę ogromny potencjał blockchain dla przedsiębiorstw, różne firmy podjęły wyzwanie udoskonalenia go do tego stopnia, że ​​da im to przewagę na rynku. Na przykład SAP pracuje z wieloma plikami usługi oparte na blockchain które ułatwiają przyjęcie korporacyjnego łańcucha blokowego. Warto zauważyć, że firma ma trzyetapowy program blockchain dla przedsiębiorstw skierowany do klientów instytucjonalnych.

W szczególności pierwszy fork jest ukierunkowany na procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem przypadków użycia technologii blockchain. Ponadto rozwiązanie ułatwia integrację technologii w określonych obszarach, na które ma wpływ blockchain. Dzięki temu klienci mogą być pewni jakości swoich danych, a także ich integralności, co wynika z podstawowych cech blockchain.

SAP ma niezrównane doświadczenie w sektorze sieci. Dlatego nie jest zaskakujące, że pracuje nad tym, jak blockchain może wspierać podstawową działalność klientów sieciowych. Ma to na celu uświadomienie sobie, że sieć ma kluczowe znaczenie dla optymalnego funkcjonowania łańcucha bloków przedsiębiorstwa. Co ciekawe, to rozwiązanie dodatkowo pomaga SAP w udoskonalaniu potencjału Blockchain-as-a-service (BaaS). Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą tworzyć własne aplikacje i hostować je na platformie chmurowej SAP.

Hewlett Packard Enterprise (HPE)

Co ciekawe, SAP uruchomiona globalne konsorcjum SAP Cloud Platform zajmujące się badaniem i rozwijaniem usług blockchain. Platforma obejmuje HPE, który ma dwa duże projekty, które mają na celu uczynienie blockchain klasy korporacyjnej. Jednym z projektów jest Mission Critical Distributed Ledger Technology. Jest to wspólny projekt z R3, w którym rozwiązanie działa na Corda Enterprise firmy R3.

Zasadniczo, technologia rozproszonej księgi rachunkowej o znaczeniu krytycznym umożliwia użytkownicy mogą wykonywać zadania skoncentrowane na łańcuchu bloków w środowiskach, które mają zerową tolerancję na błędy. Warto zauważyć, że rozwiązanie to jest odpowiednie dla przedsiębiorstw, ponieważ istnieje ogromne możliwości skalowalności.

Ponadto HPE realizuje usługi HPE Pointnext Blockchain, które są platformą emulującą BaaS firmy SAP. W istocie usługa ta ułatwia integrację blockchain w przedsiębiorstwach, szczególnie dla firm, które chcą eksperymentować z różnymi przypadkami użycia. W szczególności HPE Pointnext trwa użytkowników poprzez wszystkie kluczowe aspekty łańcucha bloków, w tym bezpieczeństwo, operacje, funkcjonalność platformy, zgodność, nadzór i wiele więcej.

WYROCZNIA

ORACLE jest jednym z gigantów technologicznych, który przeciera szlaki we wdrażaniu Blockchain-as-a-Service (BaaS). Warto zauważyć, że firma ma cztery projekty, których celem jest wykorzystanie technologii blockchain w środowisku przedsiębiorstwa. W szczególności firma uruchomiła cztery główne aplikacje skierowane do przedsiębiorstw zainteresowanych blockchainem.

Pierwszym projektem jest Intelligent Track and Trace, który wykorzystuje blockchain do monitorowania ruchu produktów w łańcuchu dostaw. Warto zauważyć, że rozwiązania tworzą rodzaj cyfrowego śladu papieru, który rejestruje działania w każdym punkcie produkcji i dostaw. Dlatego użytkownicy końcowi mogą śledzić ten proces, co zwiększa przejrzystość.

ORACLE pracuje również nad Lot Lineage and Provenance, które weryfikuje autentyczność produktów. Co więcej, inteligentny łańcuch chłodniczy zwiększa bezpieczeństwo żywności, monitorując proces produkcji do sprzedawcy. Wreszcie, korzystanie z gwarancji i śledzenie zmniejsza zobowiązania prawne, zapewniając bezsporną dokumentację dotyczącą wynajmowanych produktów.

Szkolenie z zakresu technologii blockchain dla przedsiębiorstw

Oczywiście, blockchain jest rewolucyjny. Technologia powoduje zmiany w przemyśle w bardzo nieoczekiwany sposób. W związku z tym jasne jest, dlaczego przedsiębiorstwa są tak bardzo zainteresowane technologią. Co ciekawe, w miarę jak coraz więcej przedsiębiorstw stara się nawiązać relacje z branżą, rośnie zapotrzebowanie na ekspertów w dziedzinie blockchain. Ten trend już się rozwija.

Entuzjaści technologii blockchain, którzy potrzebują szkolenia z zakresu technologii blockchain dla przedsiębiorstw, będą musieli zapisać się na kurs dla przedsiębiorstw. Tutaj nauczą się podstawowych zasad technologii, a także tego, jak korporacje i inne przedsiębiorstwa mogą lepiej zintegrować technologię ze swoimi systemami.

Co ciekawe, instytucje szkolnictwa wyższego już teraz podejmują wyzwanie ustanowienia dedykowanych kursów, które koncentrują się na szkoleniach z zakresu technologii blockchain w przedsiębiorstwach i ogólnie na technologii. Jest to jednak uznanie, że technologia jest dość nowa i nie ma ustalonych wytycznych dotyczących jej realizacji.

Na przykład Oxford University we współpracy z Said Business School oferuje certyfikat w zakresie strategii Blockchain. Jest to coś w rodzaju korporacyjnego szkolenia blockchain, podczas którego uczestnicy zdobędą wgląd w technologię blockchain i jej wpływ na organizacje w przyszłości. Co więcej, instytucje mają na miejscu ramy, które pomogą kierownictwu w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących blockchain w przedsiębiorstwach.

Co ciekawe, kurs enterprise blockchain jest dostępny za pośrednictwem platform internetowych. Istnieje wiele takich platform, które oferują certyfikację szkoleń dla przedsiębiorstw w zakresie technologii blockchain. Open University of the United Kingdome oferuje również szkolenia w zakresie technologii. Warto zauważyć, że instytucja jest portalem wielu kursów skoncentrowanych na blockchain.

Zalety szkolenia online w zakresie technologii blockchain dla przedsiębiorstw

Szkolenie online w zakresie technologii blockchain dla przedsiębiorstw ma kilka i dość znaczących zalet w porównaniu z uczęszczaniem do instytucji fizycznej. Oto niektóre z zalet:

  • Bez ograniczeń czasowych, bez granic

Biorąc udział w kursie blockchain dla przedsiębiorstw online, jest jednym z najbardziej elastycznych terminów do nauki. Warto zauważyć, że wszystkie spotkania odbywają się przez Internet, a tutorzy zwykle wstępnie nagrywają swoje wykłady przed umieszczeniem ich na platformie. W związku z tym każdy może uzyskać dostęp do materiałów w swoim czasie i czytać.

Ponadto platformy internetowe są dostępne na każdym urządzeniu, które ma dostęp do internetu. Oznacza to, że studenci mogą uzyskać dostęp do materiałów kursu z dowolnego miejsca na ziemi, o ile istnieje połączenie z Internetem. Co więcej, oznacza to, że istnieje duża wygoda, jeśli chodzi o dostępność kursu i dostępność.

  • Ekonomiczne

Platformy internetowe nie wymagają od studentów płacenia za podręczniki i inne różne rzeczy, które płacą studenci w instytucjach fizycznych. Na przykład studenci biorący udział w kursie online typu blockchain dla przedsiębiorstw nie będą musieli płacić za prace, których tutorzy używają do przygotowywania egzaminów i innych materiałów do oceny..

Ponadto instytucje fizyczne wymagają fizycznego pojawienia się w klasie. Jeśli ktoś dojeżdża codziennie tam iz powrotem, jasne jest, że dużo pieniędzy pójdzie na taryfę / benzynę. Ponadto trzeba będzie kupić obiad i inne problemy, które mogą się pojawić i wymagać pieniędzy. Z drugiej strony może być konieczne pozostanie w pobliżu szkoły, ponieważ placówka jest daleko od szkoły. W związku z tym trzeba będzie znaleźć miejsce do życia, co po prostu pociąga za sobą większe koszty.

Osobiste szkolenie w zakresie technologii blockchain dla przedsiębiorstw

Oczywiste jest, że istnieją już środki, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą szkolić swoich pracowników bez konieczności uczęszczania do fizycznej uczelni. Jednak jest również oczywiste, że personel będzie potrzebował dużo czasu, aby uzyskać pełną certyfikację w technologii blockchain przedsiębiorstwa. Na szczęście istnieją sesje szkoleniowe prowadzone osobiście / przez instruktora, które mogą być przydatne.

Osobiste szkolenie w zakresie technologii blockchain w przedsiębiorstwie jest nieco nowe w tej dziedzinie, ale okazuje się dość skuteczne. Na przykład, Masterclass 101Blockchains Enterprise Blockchain Training Masterclass to dwudniowe ćwiczenie przeznaczone zarówno dla osób technicznych, jak i nietechnicznych. W szczególności sesja szkoleniowa wprowadza uczestników w technologię blockchain, a także przedstawia, w jaki sposób poszczególne osoby mogą go używać do tworzenia wartości w swoich organizacjach.

W ciągu dwóch dni kurs szkoleniowy dla przedsiębiorstw zachęci uczestników do postrzegania łańcucha blokowego jako rozwiązania różnych problemów występujących wyłącznie w ich organizacjach. Obejmuje to podstawy technologii rozproszonej księgi (DLT) i zrozumienie różnych typów sieci blockchain. W szczególności uczestnicy poznają różne terminologie, które są unikalne dla graczy z branży blockchain.

Ponadto uczestnicy zostaną zapoznani z przypadkami użycia DLT w różnych sektorach, w tym w służbie zdrowia i administracji. Punktem kulminacyjnym 101 Blockchains Enterprise Blockchain Training Masterclass to uczestnicy biorący udział w warsztatach, podczas których trenerzy pomogą im ustanowić strategiczne myślenie dotyczące projektowania przedsiębiorstwa w odniesieniu do technologii blockchain.

Korzyści z osobistego szkolenia w zakresie technologii blockchain w przedsiębiorstwie

Jak wspomniano wcześniej, dziś łatwo jest znaleźć kurs szkoleniowy dotyczący technologii blockchain. Jednak większość osób, które mogłyby odnieść korzyści ze szkolenia, nie może znaleźć czasu potrzebnego na uzyskanie certyfikatu ukończenia kursów. W tym świetle trening osobisty staje się najbardziej idealny. Po pierwsze, program taki jak 101Blockchains Enterprise Blockchain Training Masterclass trwa tylko dwa dni. Tutaj uczestnicy, tacy jak dyrektorzy IT firmy, będą mieli okazję porozmawiać z instruktorem jeden na jeden.

Po drugie, w szkoleniu osobistym maksymalny nacisk kładzie się na. W szczególności, instruktor jest w stanie skoncentrować się na jednym uczniu na raz i jako taki, można przekazać jak najwięcej wiedzy w tak krótkim czasie. Ta spersonalizowana uwaga pozwala również zaoszczędzić czas, ponieważ uczeń będzie potrzebował tylko kilku godzin dziennie z instruktorem.

Podsumowanie

Blockchain pojawił się na globalnej scenie jako podstawowa technologia dla bitcoinów. W pierwszych dniach nie można było odciąć technologii od nowej formy waluty, którą martwiło się wiele banków centralnych. Jednak obawy związane z przepisami i bezpieczeństwem skłoniły ludzi do testowania technologii pod kątem innych zastosowań. W ostatniej dekadzie te przypadki użycia sumują się wykładniczo.

Jednak głównym tematem rozmów jest użyteczność blockchain dla korporacji i przedsiębiorstw. Enterprise Ethereum Alliance (EEA) jest dowodem na ogromne zainteresowanie technologią przez korporacje. Enterprise blockchain dopiero zyskuje na popularności i prawdopodobnie będzie się rozwijał w miarę upływu dni.

Biorąc pod uwagę unikalne cechy technologii blockchain, przedsiębiorstwa odkrywają wiele przydatności tej technologii. Dane w sieci są niezmienne, a rówieśnicy wchodzą w interakcje na zasadzie „jeden do jednego” i bez potrzeby centralnego organu. Ponadto transakcje na platformie są dość tanie, jeśli w ogóle, są natychmiastowe. Co ciekawe, są to funkcje, których uczy szkolenie w zakresie technologii blockchain dla przedsiębiorstw.

Najwyraźniej korporacyjne szkolenie blockchain jest czymś, czego menedżerowie odnoszący sukcesy potrzebują, aby poruszać się po przestrzeni. Oświecenie na temat technologii jest dość ważne, ponieważ poszerza perspektywę dotyczącą wdrażania technologii w przypadku korporacji.

W szczególności istnieje wiele kursów dotyczących technologii blockchain dla przedsiębiorstw, które można wziąć w ramach szkolenia korporacyjnego dotyczącego technologii blockchain. Są to architektura blockchain, bezpieczeństwo Blockchain i środowisko regulacyjne Blockchain. Ukończenie kursów wyposaża kursanta w niezbędne umiejętności, które ułatwią podjęcie decyzji dotyczących integracji blockchain. Ponadto oświecenie, jakie uczniowie otrzymują dzięki szkoleniu w zakresie łańcucha bloków w przedsiębiorstwie, pomaga im dostosować wysiłki na rzecz rozwoju firmy do kluczowych mocnych stron technologii.

Uwagi końcowe

Niemożliwe jest dziś wypowiadanie się na temat przyszłości technologii blockchain dla przedsiębiorstw. Dzieje się tak, ponieważ nadal istnieje wiele niepewności związanych z technologią. Warto zauważyć, że dość duża liczba jurysdykcji nie ma jasnych wytycznych dotyczących tej technologii. W związku z tym niemożliwe jest oszacowanie skali wpływu, jaki takie kraje mogą mieć na blockchain.

Jednak rzeczywistość jest taka, że ​​coraz więcej korporacji naraża się na technologię blockchain. Co ciekawe, firmy szukają sposobów na lepsze prowadzenie biznesu, wykorzystując potencjał technologii. W tym świetle konieczne jest, aby menedżerowie przeszli szkolenie w zakresie technologii blockchain w przedsiębiorstwie, aby mogli docenić zarówno mocne, jak i słabe strony technologii. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą łatwo dopasować swoje interesy do mocnych stron technologii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me