Będziemy pamiętać rok 2017 jako rok, w którym kryptowaluty eksplodowały i zwróciły uwagę głównego nurtu. Nadejście 2018 roku, coraz więcej osób próbuje dostać w swoje ręce jakąś akcję w przestrzeni kryptowalut. Dotyczy to głównie osób, które nie mają pojęcia o podstawowej technologii i chcą po prostu szybko zarobić. Ludzie nie rozumieją, że jak każda inna inwestycja, kryptowaluty również wymagają cierpliwości i dobrze wykonanego planu. W tym artykule polecamy 10 najlepszych kryptowalut, które powinieneś mieć na oku.

Istnieją dwie główne strategie inwestycyjne, jeśli chodzi o kryptowaluty – długoterminowe i krótkoterminowe plany inwestycyjne. W przypadku inwestycji długoterminowych ludzie zwykle trzymają swoje kryptowaluty przez co najmniej sześć miesięcy lub rok. Z drugiej strony osoby inwestujące krótkoterminowo najczęściej szukają szybkich zysków. Przed zainwestowaniem w którąkolwiek ze strategii w tych 10 najlepszych kryptowalutach powinieneś zbadać waluty, które mają największy potencjał i ich technologię bazową. Zanurz się głęboko w wiadomości kryptograficzne i dowiedz się, co firma planuje robić w przyszłości. Dowiedz się o ludziach, z którymi współpracują, a także o tym, czy planują rozwiązać jakiekolwiek problemy w świecie rzeczywistym.

Top 10 kryptowalut do obejrzenia w 2018 roku:

Bitcoin (BTC)

Najstarsza kryptowaluta nadal dominuje na rynku z 40% udziałem w rynku. Bitcoin pozostaje jedną z 10 najlepszych kryptowalut 2018 roku. Nadal nadrabia mocne argumenty dla siebie, zwłaszcza dla początkujących inwestorów kryptowalutowych. Inwestowanie w Bitcoin może być jednak trudne, biorąc pod uwagę jego dynamiczne wahania cen. Inwestorzy mogą chcieć szukać gwałtownego spadku cen, aby zdobyć go za niższą cenę. Dodatkowo przeczytaj wiadomości i dowiedz się, czy firma wprowadza ulepszenia techniczne do swojej technologii. Może to jeszcze bardziej znacząco podnieść cenę.


Ethereum (ETH)

Oczywiście Ethereum musi znaleźć się na liście 10 najlepszych kryptowalut w 2018 roku. Ostatnio przyciągnęło to uwagę wielu wpływowych osób, co może przełożyć się na lepsze perspektywy. Ethereum to coś więcej niż tylko kryptowaluta, ale także platforma dla innych programistów do tworzenia własnych własne łańcuchy bloków. Oznacza to, że szanse na to, że ETH przyniesie owoce dla inwestycji, są bardzo wysokie. Ethereum również chce w tym roku wprowadzić rewolucyjne zmiany w swojej technologii. Obejmuje to implementację nowych protokołów, które są prawie gotowe.

Ripple (XRP)

Ripple to kolejna obiecująca kryptowaluta, która odnotowała wzrost o 36 000% w roku 2017. Być może przegapiłeś najlepszą szansę na zainwestowanie w Ripple w zeszłym roku. Jednak nadal nadrabia mądry wybór w 2018 roku i tym samym trafia na listę 10 najlepszych kryptowalut. Transakcja międzynarodowa przy użyciu tradycyjnego systemu płatności trwa od 2 do 10 dni roboczych. Tymczasem Ripple może to zrobić w ciągu kilku sekund. Dlatego wiele instytucji płatniczych, takich jak American Express, JP Morgan i Santander, już wdraża technologię Ripple.

Przeczytaj także Ethereum vs. Ripple: szczegółowe porównanie.

Litecoin (LTC)

Podobnie jak inne monety wymienione powyżej, Litecoin również wykazał wzrost o 8000% w roku 2017. Od 4 USD w styczniu do 358 USD w grudniu przyniósł ogromne zyski wczesnym inwestorom. Ci ludzie mogli dostrzec jego potencjał przed znaczącym wzrostem. Jedna z 10 najlepszych kryptowalut, która zamierza ulepszyć technologię Bitcoin, zakończyła pierwszą błyskawiczną transakcję sieciową w maju 2017 r. Transakcja umożliwiła wysłanie 0,00000001 litecoina z Zurychu do San Francisco w mniej niż jedną sekundę. Gdy technologia zostanie całkowicie zaimplementowana w walucie, może nastąpić kolejny znaczący skok cen.

Dziarskość

Kolejnym obiecującym Altcoinem na rok 2018 jest Dash (nazywany cyfrową gotówką). Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 4,8 miliarda dolarów, a transakcje o wartości 100 milionów dolarów są dokonywane na platformie każdego dnia. Dash, uruchomiony w 2015 roku, jest walutą opartą na projekcie Bitcoin. Zamierza stać się najbardziej przyjaznym dla użytkownika i skalowalnym systemem płatności na świecie. Jest to jedna z najbardziej „zdecentralizowanych” walut, jakie istnieją obecnie, dlatego inwestowanie w Dash może być owocne.

Zcash (ZEC)

Zcash jest jednym z nowszych graczy na rynku kryptowalut i obecnie ma w obiegu 21 milionów dolarów. Chociaż ich transakcje są na public blockchain, daje użytkownikom możliwość całkowitej anonimowości. Może ukryć dane odbiorcy i odbiorcy. Jednak nadal umożliwia użytkownikom otrzymywanie kopii zapisów dokonanych przez nich transakcji. Dzięki ZEC ludzie mogą przestrzegać przepisów dotyczących prania pieniędzy i opodatkowania na całym świecie, jednocześnie nadal korzystając z kryptowalut. Jest zbudowany na rdzeniu Bitcoin, ale obiecuje lepszą prywatność użytkownika i anonimowość niż inne waluty cyfrowe w chwili obecnej. Entuzjaści kryptowalut mają tendencję do zwracania większej uwagi na kryptowaluty zorientowane na prywatność. Oznacza to, że Zcash jest dość bezpiecznym zakładem, jeśli chodzi o inwestowanie w 2018 roku.

Monero (XMR)

Jeśli jesteś zwolennikiem prywatności użytkowników, to Monero to kolejny uczestnik listy 10 najlepszych kryptowalut w 2018 roku, który zasługuje na Twoje pieniądze. Transakcje w łańcuchu blokowym Monero są całkowicie niewykrywalne dzięki połączonemu wykorzystaniu ukrytych adresów i struktur pierścieniowych. Monero odnotowało wzrost o 13 000% od momentu powstania w 2014 roku. Jest duża szansa, że ​​może nadal rosnąć również w tym roku. Ponadto zapewnia również, że nikt nie może śledzić Twoich adresów IP i Twojej lokalizacji geograficznej. Wszystkie te powody sprawiają, że jest to idealna kryptowaluta do inwestowania na 2018 rok.

IOTA (MIOTA)

 

Zapoczątkowany w 2015 roku przez zespół niezwykle utalentowanych ludzi, IOTA zamierza zakłócić przestrzeń kryptowalut. Planuje to zrobić dzięki swojemu unikalnemu podejściu do transakcji cyfrowych. Prawie każda inna kryptowaluta wyszła, obiecując być bardziej zdecentralizowana niż inne. W międzyczasie ideologia IOTA polegająca na zapewnianiu bezpłatnych transakcji (niezależnie od wielkości biletu) w jej sieci trafiła w gusta inwestorów. Związał się już z firmami takimi jak Deutsche Telekom, Fujitsu i Microsoft. Ma plany, aby stać się standardowym systemem płatności akceptowanym zarówno przez startupy, jak i korporacje. Nie zdziw się, jeśli stanie się domyślnym systemem płatności w Internecie rzeczy. To kolejna kluczowa rzecz w ich mapie drogowej.

Księga mocy $ POWR

Power Ledger to bez wątpienia najbardziej wyjątkowa koncepcja, jaką widzieliśmy w przestrzeni kryptowalutowej od jakiegoś czasu. Australijska kryptowaluta blockchain umożliwia zdecentralizowany handel energią odnawialną na swojej platformie. Domy i firmy mogą sprzedawać dodatkową energię słoneczną mikrosieciom. W zamian mogą kupić tańszą energię w porównaniu z tym, co oferują tradycyjne źródła. Jest to jedna z tych kryptowalut, która będzie miała prawdziwą różnicę. Dlatego nie możemy argumentować, że ma ogromny potencjał i tym samym trafia na listę 10 najlepszych kryptowalut na 2018 rok.

VeChain (VEN)

Kolejną ekscytującą kryptowalutą, na którą należy zwrócić uwagę w 2018 roku, jest VeChain. Na jego czele stoi utalentowany Sunny Liu, który zajmował stanowisko kierownicze w czołowych światowych firmach z listy Fortune 500. Będąc stosunkowo nowszą walutą, ma na celu usprawnienie łańcucha dostaw chińskich korporacji. W rzeczywistości nawiązał już współpracę z China’s Bright Foods. Ponieważ duże firmy już nawiązały współpracę z VeChain, więcej firm może pójść w ich ślady. Może to przełożyć się na lepsze perspektywy zarówno dla spółki, jak i dla inwestorów.

Przeczytaj także,

Badania są kluczem do wszystkiego:

To wszystko powiedziawszy, pamiętaj, że kryptowaluty są niezwykle niestabilne, a prognozy przez cały czas okazują się błędne. Jeśli chcesz zostać milionerem, inwestując w waluty cyfrowe, powinieneś być również przygotowany na utratę pieniędzy. Nawet mały błąd w kodzie może przełożyć się na znaczną zmianę ceny kryptowaluty. Dlatego musisz zagłębić się w kryptowaluty i wiedzieć wszystko, co codziennie dzieje się w ich świecie.

Wybierz, w jaki sposób chcesz kontynuować własne inwestycje w kryptowaluty. W przypadku długoterminowego planu inwestycyjnego może być konieczne przechowywanie krypto przez dłuższy okres. Z drugiej strony inwestycje krótkoterminowe to szybkie pieniądze. Pamiętaj, co zawsze mówili eksperci od kryptowalut. Drugim najgorszym błędem, jaki człowiek może popełnić, jest zainwestowanie więcej, niż może stracić. Jednak pierwszy pozostaje w ogóle nie inwestować.

 

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me