Jak zostać certyfikowanym ekspertem w Blockchain?

Chcesz rozpocząć karierę w Blockchain i czerpać korzyści z długoterminowych obietnic, które zapewnia technologia Blockchain? Tutaj przedstawiamy ostateczną drogę do zostania Certyfikowanym Ekspertem w Blockchain!

Nowe technologie wciąż zmieniają sposoby przeprowadzania konwencjonalnych transakcji. Przedsiębiorstwa, a także użytkownicy indywidualni, mogą wykorzystywać technologię do prostszego wykonywania transakcji, które mogłyby być trudne w konwencjonalny sposób. Najlepszym przykładem korzyści płynących z technologii Blockchain dla przedsiębiorstw jest transformacja cyfrowa.

Organizacje mogłyby wykorzystywać technologie cyfrowe do modyfikowania swoich tradycyjnych operacji biznesowych, takich jak rachunkowość i księgowość. Głównymi zaletami dla firm w takich przypadkach są opłacalność i optymalne wykorzystanie zasobów. Jedną z godnych uwagi rewolucyjnych technologii ostatnich czasów jest technologia Blockchain.

Poniższa dyskusja ma na celu zarysowanie szczegółowego przewodnika po zalecanej ścieżce kariery w technologii Blockchain. Czytelnicy mogliby znaleźć podstawowy przegląd kariery w technologii Blockchain wraz z jej korzyściami. Ponadto dyskusja nakreśliłaby różne opcje kariery, które możesz zbadać jako certyfikowany ekspert w dziedzinie Blockchain.

Jednak najbardziej obiecującym punktem dyskusji byłyby informacje o podstawowych szczegółach certyfikacji eksperta z certyfikatem Blockchain. Następnie czytelnicy mogli poznać zarys najlepszych praktyk, aby rozpocząć naukę technologii Blockchain i przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego eksperta.

Jak zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain

Rosnące wykorzystanie technologii Blockchain

Rosnące wykorzystanie technologii Blockchain wywołało duże zainteresowanie rolą certyfikowanego eksperta w dziedzinie Blockchain. Technologia Blockchain zyskała ogromną reputację po wprowadzeniu wirtualnej waluty Bitcoin w 2009 roku. Od tego czasu technologia Blockchain zyskała odpowiednie uznanie dzięki stale rozszerzającym się obszarom jej zastosowań w dzisiejszej erze.

Dlatego wiele osób chce rozpocząć karierę w Blockchain, biorąc pod uwagę długoterminowe obietnice, które posiada technologia Blockchain. Tak więc w ostatnim czasie nastąpił znaczny wzrost liczby zleceń ekspertów z certyfikatem Blockchain. Jednak wielu kandydatów nie ma pojęcia, od czego zacząć karierę w Blockchain.

Przeczytaj także: Jak zostać specjalistą Blockchain?

Co to jest technologia Blockchain?

Zanim przejdziemy do sposobów, aby zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie Blockchain, ważne jest, aby najpierw zastanowić się nad samą technologią Blockchain. Jak już wspomniano, pierwszym przypadkiem, w którym Blockchain stał się wyraźnie widoczny dla świata, był 2009 rok wraz z wprowadzeniem Bitcoin. Dlatego wiele osób myli technologię Blockchain z Bitcoinem.


Wręcz przeciwnie, Blockchain jest w rzeczywistości wiarygodną cyfrową księgą lub rozproszoną bazą danych, utrzymującą śledzenie różnych transakcji. Ponadto Blockchain można zaprogramować do rejestrowania transakcji finansowych, a także innych cennych i wrażliwych informacji. Mówiąc prościej, technologia Blockchain jest w rzeczywistości zakodowaną, rozproszoną bazą danych z możliwością rejestrowania danych, podobnie jak skomputeryzowane rejestry wymian, umów i transakcji.

Technologia Blockchain jest obecnie pomocną alternatywą dla bezpiecznego przenoszenia takich przedmiotów, jak kontrakty, nieruchomości i transakcje finansowe. Ciekawostką dotyczącą Blockchain jest to, że nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznych pośredników, takich jak banki lub agencje rządowe. Dlatego technologia Blockchain ma wiele obiecujących zalet dla sektora gospodarczego.

Czy technologia Blockchain pozostanie?

Wielu czytelników może nadal mieć wątpliwości co do wykonalności kariery w technologii Blockchain. Rzeczywisty potencjał technologii Blockchain jest jedną z głównych wątpliwości dla każdego, kto zamierza rozpocząć karierę eksperta w dziedzinie Blockchain. Jednak rozproszona baza danych całkowicie zmieniła grę, a zastosowania technologii Blockchain stają się coraz bardziej widoczne w różnych sektorach.

Technologia Blockchain promuje przejrzystość w organizacjach zajmujących się zdrowiem i produkcją. Ponadto skutecznie ogranicza oszustwa w aplikacjach korporacyjnych, zwłaszcza w systemach finansowych. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na gospodarkę współdzieloną innowacje Blockchain mogą skutecznie zmniejszyć potrzebę scentralizowanej kontroli.

Ponadto Blockchain zapewnia również znaczną prostotę w procesach uzyskiwania dostępu do informacji. Niektóre z godnych uwagi funkcji, takich jak zaufanie, prywatność, niezawodność i niezmienność, również pokazują potencjał technologii Blockchain.

Przeczytaj także: Kluczowe funkcje łańcucha bloków

Powody, dla których warto wybrać karierę w Blockchain

Tak więc technologia Blockchain ma wiele funkcji prezentujących wiarygodne korzyści dla przedsiębiorstw. Czy to wystarczy, aby zacząć myśleć o zostaniu certyfikowanym ekspertem Blockchain? Możesz się zastanawiać, jakie korzyści możesz uzyskać z kariery w Blockchain. Oto ważne powody, dla których nie wahaj się poświęcić swojego czasu i wysiłku na karierę w Blockchain.

 • Obiecujące szacunki wynagrodzeń

Najważniejszym czynnikiem, który może wzbudzić zainteresowanie przygotowaniem do egzaminu certyfikacyjnego Blockchain, jest obietnica lepszej płacy. Kariera w technologii Blockchain automatycznie pociąga za sobą pokaźny pakiet wynagrodzenia. Większość wynagrodzeń na stanowiskach związanych z Blockchain wynosi od 50 000 do 130 000 USD. Ponadto stażyści w dziedzinie technologii Blockchain mogą również otrzymać obiecujące zachęty finansowe, które mogą wzmocnić ich motywację do kariery w Blockchain.

 • Lepsze możliwości zatrudnienia

Mając tag „certyfikowanego eksperta w dziedzinie technologii Blockchain”, nie napotkasz wielu trudności z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Ponieważ Blockchain jest stosunkowo nową technologią, różnica umiejętności jest ogromna. Przedsiębiorstwa tworzą nowe stanowiska pracowników dostosowane do ich wymagań technologii Blockchain. Dlatego specjaliści Blockchain będą najprawdopodobniej szybciej zatrudniani przez przedsiębiorstwa w porównaniu z konwencjonalnymi rolami.

 • Szansa, aby stać się częścią globalnej rewolucji technologicznej

Ogrom możliwości związanych z nową technologią, taką jak Blockchain, jest również kolejnym ważnym powodem do kontynuowania kariery w Blockchain. W miarę upływu czasu technologia Blockchain przeszłaby wiele zmian, a specjaliści pracujący nad Blockchain mogliby opracować rozwiązania rozpoznawane na całym świecie. Tak więc w dłuższej perspektywie ścieżka kariery w technologii Blockchain może również przynieść kandydatom wyjątkowe osiągnięcia. Co najważniejsze, propozycja bycia częścią globalnej rewolucji jest realną korzyścią, której nikt nie chce przegapić.

Zapisać się:Szkolenie i certyfikacja CEBP

 • Dostęp do wyłącznych ról zawodowych

Kolejną ważną zaletą bycia certyfikowanym ekspertem Blockchain jest dostęp do lepszych stanowisk pracy. Eksperci Blockchain mogą rozpocząć swoją karierę na najwyższych stanowiskach kierowniczych w organizacji, co oznacza również dodatkowe korzyści. Możesz zyskać lepszy status społeczny dzięki ekskluzywnym rolom w Blockchain. Dlatego nierozsądne byłoby zrezygnowanie z kariery w Blockchain, która może przynieść tak wiele korzyści.

 • Możliwość pracy w środowiskach korporacyjnych

Jedną z istotnych korzyści związanych z pracą eksperta z certyfikatem Blockchain jest środowisko korporacyjne, w którym będziesz pracować. Wykwalifikowani eksperci Blockchain mogą współpracować z wysokiej klasy profesjonalistami i uzyskać wyraźne korzyści z sieci. Pracowałbyś w środowisku zespołowym, aby osiągnąć określone cele strategiczne dla przedsiębiorstw.

Ponadto przedsiębiorstwa wdrażające zaawansowane technologie mogą pomóc w poprawieniu praktycznych doświadczeń. W dłuższej perspektywie będziesz mieć niezawodne, profesjonalne kontakty, zdolność adaptacji do środowiska korporacyjnego i praktyczne doświadczenie w umiejętnościach wymaganych od ekspertów Blockchain. Dlatego środowisko przedsiębiorstwa może zapewnić odpowiedni zakres rozwoju zawodowego w Twojej karierze w Blockchain.

 • Bezpieczeństwo pracy

Ostatnim, ale najpotężniejszym powodem, aby zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie Blockchain, jest zrównoważony charakter tej technologii. Blockchain z pewnością pozostanie, a jego zastosowania w różnych sektorach, w tym w agencjach rządowych, dowodzą tego samego. Dlatego to tylko kwestia czasu, zanim każde przedsiębiorstwo porzuci scentralizowane modele technologii Blockchain. Dzięki karierze w technologii Blockchain możesz mieć najlepszą gwarancję przyszłego bezpieczeństwa pracy.

Opcje kariery w Blockchain

Teraz ważne jest, aby wszyscy aspirujący kandydaci zapoznali się z różnymi dostępnymi możliwościami kariery w technologii Blockchain. Przyjrzyjmy się krótkiemu przeglądowi każdej roli, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji na ścieżce kariery eksperta z certyfikatem Blockchain.

 • Programista Blockchain

Programiści Blockchain to w zasadzie programiści z umiejętnościami tworzenia aplikacji dla Blockchain. Programiści Blockchain z doświadczeniem w pomaganiu firmom w uzyskaniu jak największych korzyści z platformy Blockchain są bardzo poszukiwani. Osoby w tej roli wymagają większej dbałości o szczegóły. Ogólnie rzecz biorąc, programiści Blockchain mają wszechstronne praktyczne doświadczenie w pracy z językami programowania Python, JavaScript i C ++.

Przeczytaj teraz: powody, dla których warto zostać programistą Blockchain

 • Architekt rozwiązań Blockchain

Kolejną ważną rolą dla certyfikowanego eksperta Blockchain jest architekt rozwiązania Blockchain. Architekt rozwiązania Blockchain jest odpowiedzialny za zaprojektowanie komponentów rozwiązania Blockchain, a następnie przypisanie i połączenie komponentów ze sobą. Architekci rozwiązań Blockchain na ogół muszą współpracować z programistami, projektantami UX, operacjami IT i administratorami sieci zaangażowanymi w opracowywanie zoptymalizowanych rozwiązań Blockchain.

 • Kierownik projektu Blockchain

Rola kierownika projektu Blockchain jest jedną z najbardziej wszechstronnych wśród innych ról zawodowych związanych z Blockchain. Blockchain Project Manager jest odpowiedzialny za łączenie projektów Blockchain z ekspertami zdolnymi do tworzenia rozwiązań Blockchain. Praca kierowników projektów Blockchain wymaga umiejętności konwencjonalnego kierownika projektu w chmurze.

Ponadto kierownicy projektów Blockchain muszą mieć wszechstronną wiedzę na temat technologii Blockchain. Ponadto kierownicy projektów Blockchain wymagają również doskonałych umiejętności komunikacyjnych. Skuteczna komunikacja jest kluczowym wymogiem dla kierowników projektów Blockchain w zakresie zwracania się do pracowników nietechnicznych, pozyskiwania zasobów od wyższych organów i wprowadzania nowych przydatnych aktualizacji.

 • Blockchain UX Designer

Wraz z ciągłym wzrostem popularności Blockchain w różnych branżach, certyfikowany ekspert w dziedzinie Blockchain może również wybrać rolę Blockchain UX Designer. Interfejsy użytkownika dla technologii Blockchain są jednym z głównych problemów różnych branż, które stosują tę technologię.

Projektant Blockchain UX lub projektant Blockchain musi stworzyć angażujący i godny zaufania interfejs dla zwykłych użytkowników. Do ważnych umiejętności wymaganych do roli projektanta Blockchain UX należy dbałość o szczegóły i kreatywność. Ponadto oczekuje się, że projektanci Blockchain będą również bardzo odporni i pracowici, ponieważ muszą spędzić wiele godzin pracując nad efektywnymi projektami.

 • Inżynier Jakości Blockchain

Rola zapewnienia jakości w każdym środowisku programistycznym jest niepodważalna. Inżynier ds. Zapewnienia jakości jest odpowiedzialny za przetestowanie projektu i sprawdzenie, czy wszystkie specyfikacje odpowiadają wymaganej jakości. Obowiązkiem inżyniera jakości Blockchain jest zapewnienie, że wszystkie operacje w środowisku programistycznym Blockchain są zgodne ze wszystkimi standardami jakości. Obowiązki inżynierów jakości Blockchain obejmują testowanie i automatyzację różnych ram dla Blockchain.

Inżynierowie jakości Blockchain dodatkowo koncentrują się na szczegółach ze względu na delikatny charakter ich obowiązków. W rzeczywistości działania inżyniera jakości Blockchain mają silny wpływ na innych członków projektu. Ponadto inżynierowie jakości Blockchain muszą mieć dobre umiejętności komunikacyjne, aby skutecznie utrzymywać produktywne relacje w pracy.

 • Konsultant Blockchain

Jedną z najbardziej pożądanych i szanowanych ról w Blockchain jest konsultant Blockchain. Kiedy zdobędziesz znaczące doświadczenie w swojej roli, możesz awansować do roli konsultanta Blockchain. Firmy szukają obecnie konsultantów blockchain, aby zoptymalizować swoje firmy za pomocą technologii blockchain. Jako konsultant Blockchain możesz przekazywać organizacjom cenne sugestie dotyczące wdrażania technologii blockchain.

Konsultanci Blockchain są na bieżąco z najnowszymi trendami technologii blockchain, pomagając organizacjom w dokonywaniu niezbędnych aktualizacji. Analizowanie i aktualizowanie istniejących aplikacji Blockchain w celu ich ulepszenia jest obowiązkiem konsultanta Blockchain. Jednak ewaluacja aplikacji pod nowe technologie i dokumentowanie nowych rozwiązań przy zachowaniu istniejących to także obowiązek konsultanta Blockchain..

 • Blockchain Legal Professional

Rola prawnika Blockchain również zyskuje w ostatnim czasie znaczące uznanie. Jako certyfikowany ekspert Blockchain w roli prawnika Blockchain, musisz przedstawić zalecenia dotyczące kwestii, które należy wziąć pod uwagę podczas inwestycji w technologię Blockchain. Przedsiębiorstwa mają wątpliwości co do konsekwencji swoich działań i zarządzania finansami przy przyjęciu technologii Blockchain.

Ponadto organizacje są również zaniepokojone zarządzaniem swoją tożsamością w kontekście technologii Blockchain. Prawnik Blockchain pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć dokładną zgodność z prawnymi wzorcami korzystania z technologii Blockchain. Prawnicy z branży Blockchain mają skuteczne umiejętności komunikacyjne i obiecującą kontrolę nad prawem międzynarodowym. Ponadto zastosowania technologii Blockchain ponad granicami wymagają również od prawników Blockchain opanowania języków uniwersalnych.

 • Inne role związane z Blockchain

Oprócz powyższych konkretnych ról certyfikowanego eksperta w Blockchain, istnieje wiele innych podstawowych ról związanych z Blockchain. Aby wykorzystać możliwości Blockchain do kariery w określonej roli, musisz zrozumieć jego zalety, przypadki użycia i kluczowe możliwości wymagane do roli. Niektóre z dodatkowych ról zawodowych związanych z Blockchain obejmują księgowych, marketerów, menedżerów, public relations, analityków, brokerów kryptograficznych, doradców ICO i dziennikarzy kryptograficznych.

Nowy w Blockchain? Poznaj podstawy Blockchain dzięki naszemu kursowi szkoleniowemu Enterprise Blockchains Fundamentals. Zarejestruj się teraz ZA DARMO!

Ścieżka do zostania certyfikowanym ekspertem w Blockchain

Jaka jest więc sprawdzona droga do rozpoczęcia kariery w Blockchain? Odpowiedź na to pytanie jest wyraźnie widoczna w certyfikacji eksperta Blockchain. Certyfikat Blockchain Expert (Certified Enterprise Blockchain Professional) to niezawodny instrument potwierdzający Twoje umiejętności i zrozumienie technologii Blockchain. Ponadto certyfikacja pokazuje również zdolność kandydatów do wykorzystania swoich umiejętności i wiedzy do wdrażania aplikacji Blockchain.

Certified Enterprise Blockchain Professional to 4-tygodniowy program z elastyczną nauką, w którym musisz spędzać tylko 3-4 godziny dziennie. Po przygotowaniu się do różnych dziedzin egzaminu certyfikacyjnego CEBP, znajdziesz interaktywne ćwiczenia z dodatkowymi zadaniami praktycznymi. Po zakończeniu fazy uczenia się nadszedł czas, aby ocenić swoją wiedzę na temat technologii Blockchain za pomocą zestawu pytań, np. Przystąpić do oficjalnego egzaminu certyfikacyjnego. Następnie zostaniesz Certified Enterprise Blockchain Professional, tj. Certyfikowanym Ekspertem Blockchain i otrzymujesz certyfikat CEBP za swoje umiejętności Blockchain.

Rzućmy okiem na domeny objęte certyfikatem Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP):

Dziedzina 1: Podstawy technologii Blockchain

Poniżej przedstawiono ważne tematy w pierwszej domenie egzaminu certyfikacyjnego eksperta CEBP Blockchain,

 • Podstawy Blockchain
 • Dowód pracy
 • Jak powstaje łańcuch bloków
 • Publiczne i prywatne łańcuchy bloków
 • Inteligentne kontrakty

Domena 2: Platformy Enterprise Blockchain

Druga domena certyfikacji eksperckiej CEBP Blockchain obejmuje następujące tematy,

 • Podstawy Ethereum
 • Podstawy tkaniny Hyperledger
 • Corda Fundamentals

Dziedzina 3: Blockchain w finansowaniu handlu

Kolejna domena certyfikacji eksperta CEBP Blockchain dotyczy następujących tematów,

 • Zasoby kryptograficzne i kryptowaluty
 • Podstawy Ripple
 • Finansowanie handlu na Blockchain

Dziedzina 4: Aplikacje Blockchain

Egzamin certyfikacyjny Blockchain bez skupienia się na zastosowaniach blockchain może być praktycznie nieracjonalny. Poniżej przedstawiono ważne tematy poruszane w tej dziedzinie,

 • Zarządzanie łańcuchem dostaw na Blockchain – podstawy
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw w Blockchain – przypadki użycia
 • Cyfrowa transformacja Blockchain

Egzamin certyfikacyjny Certified Enterprise Blockchain Professional koncentruje się również na umiejętnościach, technologiach i podejściach do tworzenia własnych rozwiązań Blockchain.

Dziedzina 5: przypadki użycia

Egzamin certyfikacyjny CEBP obejmowałby również przypadki użycia technologii Blockchain w różnych branżach. Godne uwagi przypadki użycia obejmują następujące, z blockchain dla

 • Samochody
 • Branża finansowa
 • Łańcuch dostaw
 • Opieka zdrowotna
 • Bezpieczeństwo cybernetyczne
 • Produkcja

Kandydaci muszą zapłacić 397 USD za pełny program CEBP, w tym kurs szkoleniowy, ćwiczenia interaktywne i dodatkowe zadania praktyczne z oficjalnym egzaminem certyfikacyjnym w celu oceny umiejętności. Oprócz tego otrzymujesz również dodatkowe materiały i osobiste wskazówki, które pozwolą Ci rozwinąć karierę w technologii blockchain.

Co więcej, egzamin certyfikacyjny umożliwiłby również wdrożenie twoich umiejętności w aplikacjach Blockchain, przyczyniając się w ten sposób do twojej gotowości zawodowej. Co najważniejsze, możesz także rozwinąć własne przedsiębiorstwo Blockchain, korzystając z wiedzy zdobytej podczas przygotowań do egzaminu.

Przypadki użycia Blockchain wyjaśniają zastosowania Blockchain w różnych domenach. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym poprzednim artykułem, który dotyczy zastosowań Blockchain.

Wskazówki, jak zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie Blockchain

Szczegóły dotyczące egzaminu certyfikacyjnego na certyfikowanego eksperta Blockchain oraz korzyści płynące z kariery w technologii Blockchain musiały zmotywować Cię do natychmiastowego przygotowania się do egzaminu certyfikacyjnego. Musisz jednak wiedzieć, że zaczynasz od zera w ekosystemie Blockchain.

Dlatego musisz przygotować podstawę do uzyskania uprawnień do stawienia się na egzamin certyfikacyjny eksperta Blockchain. Oto kilka pomocnych wskazówek dotyczących przygotowań, które są kluczowe przed skorzystaniem z jakiegokolwiek przewodnika przygotowującego do egzaminu na certyfikowanego eksperta Blockchain.

 • Zacznij od podstaw

Rozpocznij przygotowania od przeglądu podstaw technologii Blockchain. Ten krok jest bardzo krytyczny, szczególnie dla początkujących, ponieważ niepraktyczne jest, aby ktokolwiek zagłębiał się w techniczne aspekty technologii Blockchain bez świadomości podstaw.

W tym przypadku Twoim głównym celem powinno być poznanie podstaw technologii Blockchain wraz z jej działaniem i historią. Kandydaci muszą dogłębnie przyjrzeć się glosariuszowi Blockchain, aby zrozumieć właściwą definicję każdego terminu związanego z Blockchain.

 • Zrozum różne platformy Blockchain

Kandydaci do egzaminu certyfikacyjnego na certyfikowanego eksperta Blockchain powinni również rozwinąć kompleksową wiedzę na temat działania różnych platform Blockchain, takich jak Ethereum, Tkanina Hyperledger, i Corda. Wszystkie platformy Blockchain nie działają w jeden sposób i bardzo ważne jest, aby znaleźć wspólny wzorzec.

Jest to kluczowy wymóg dla wszystkich technicznych i nietechnicznych stanowisk pracy w Blockchain. Na przykład role marketingowe lub prawne związane z Blockchain wymagałyby potężnego zrozumienia platformy Blockchain w celu przedstawienia rozwiązania klientom.

 • Rozwijaj umiejętność biznesową

Przedsiębiorczość jest również potężnym warunkiem przygotowania się do egzaminu certyfikacyjnego eksperta Blockchain. Kandydaci muszą opracować wyższą perspektywę biznesową, aby używać technologii Blockchain do rozwiązywania problemów w środowisku przedsiębiorstwa.

Ekspert Blockchain potrzebowałby dokładnego przeglądu interakcji między różnymi zespołami, aby utrzymać skuteczną koordynację. Ta umiejętność jest podstawowym wymaganiem dla kandydatów zdających na egzamin certyfikacyjny eksperta Blockchain w celu odpowiedzi na pytania związane z przypadkami użycia technologii Blockchain.

 • Wiedzieć o innych zdecentralizowanych i rozproszonych księgach

Blockchain jest jednym z rodzajów rozproszonej księgi, a przygotowanie do certyfikowanego egzaminu Blockchain wymaga znajomości zdecentralizowane i rozproszone księgi. Dlatego powinieneś spróbować przeszukać inne rozproszone księgi i dowiedzieć się o nich.

Ten krok może pomóc w zidentyfikowaniu mocnych stron innych platform dystrybucyjnych i wykorzystaniu ich do ulepszenia technologii Blockchain. Ponadto uzyskasz idealny wgląd w swoją ścieżkę kariery w Blockchain dzięki technicznemu przeglądowi zdecentralizowanych i rozproszonych rejestrów.

 • Obserwuj procesy biznesowe przedsiębiorstwa

Kolejnym obiecującym krokiem przygotowującym do certyfikacji eksperta w dziedzinie technologii Blockchain jest poznanie procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Ten krok może pomóc w zdobyciu biegłości w praktycznym korzystaniu z technologii Blockchain.

Znajomość procesów biznesowych przedsiębiorstwa, takich jak dystrybucja, logistyka, zaopatrzenie i operacje skarbowe, może rozwinąć Twoją przedsiębiorczość. Ponieważ egzamin certyfikacyjny wymaga wysokiego poziomu biznesowej perspektywy korzystania z Blockchain, wiedza i doświadczenie w procesach biznesowych w przedsiębiorstwie mogą Ci znacznie pomóc.

Aby obserwować i rozumieć procesy biznesowe przedsiębiorstwa, zaleca się uzyskanie certyfikatu Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP). Zarejestruj się teraz i zacznij uczyć się, jak zdobyć certyfikat CEBP.

 • Zachowaj prostotę i koncentrację

Wśród wielu kroków przygotowawczych do różnych zadań eksperckich z certyfikatem Blockchain często pomija się prostotę. Kandydaci powinni zawsze dążyć do tworzenia rozwiązań bez złożoności. Musisz zrozumieć, że technologia Blockchain jest stosunkowo nowa dla przeciętnego użytkownika, a proste funkcje mogą zapewnić lepszą adaptację.

Dlatego musisz przygotować się na uzyskanie prostych rozwiązań, które mogą zapewnić maksymalną wydajność. Ponadto kandydaci muszą rozwinąć umiejętności wykorzystywania swojej przedsiębiorczości do tworzenia rozwiązań umożliwiających pokonywanie przyszłych przeszkód dla firmy.

 • Dołącz do społeczności Blockchain

Ostatnią, ale najbardziej wiarygodną metodą przygotowania się do egzaminu certyfikacyjnego na certyfikowanego eksperta Blockchain jest udział społeczności Blockchain. Dołączając do różnych wiarygodnych i renomowanych społeczności Blockchain, takich jak fora, zyskujesz dostęp do specjalistycznej wiedzy branżowej.

Wielu wysokiej klasy profesjonalistów w tych społecznościach może pomóc Ci pokonać wszelkie wątpliwości, które napotkasz podczas przygotowań. Ponadto możesz również popracować nad umiejętnościami nietechnicznymi wymaganymi od ekspertów w dziedzinie Blockchain.

Czy jesteś gotowy, aby zostać ekspertem Blockchain?

Więc teraz powinieneś podjąć decyzję i zacząć przygotowywać się do egzaminu certyfikowanego eksperta Blockchain. Średnia pensja eksperta Blockchain wynosi około 150 000 do 175 000 USD rocznie, co może przekroczyć kwotę 200 000 USD w przypadku certyfikacji, umiejętności i doświadczenia. Tak, zdobywając doświadczenie na różnych stanowiskach i na różnych stanowiskach, możesz zwiększyć swoje szanse na uzyskanie lepszych pensji. Obietnice związane z karierą w technologii Blockchain zdecydowanie wydają się korzystne.

Z drugiej strony wysiłki potrzebne do rozpoczęcia kariery w Blockchain mogą być bardzo intensywne. Możesz jednak polegać na godnych zaufania przewodnikach przygotowawczych i kursach szkoleniowych, aby uprościć podróż przygotowawczą. Ponadto musisz również dążyć do ciągłego rozwoju zawodowego w ekosystemie Blockchain, aby osiągnąć najlepsze wyniki kariery.

Czy aspirujesz do zostania certyfikowanym ekspertem w dziedzinie Blockchain? Rozwiń swoje umiejętności i uzyskaj certyfikat blockchain, aby potwierdzić swoje umiejętności. Zarejestruj się teraz w programie Certified Enterprise Blockchain Professional i idź dalej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map