Wiadomość od dyrektora generalnego: życzenia noworoczne dla społeczności

Ponieważ zbliżamy się do 2021 roku, mamy wiele nadziei i motywacji na lepszą przyszłość, dlatego chciałbym skorzystać z okazji i życzyć Tobie i Twojej rodzinie szczęśliwego Nowego Roku. Wasza miłość, wsparcie i poświęcenie pomogły nam awansować na najwyższe pozycje w dziedzinie edukacji i szkoleń w zakresie technologii blockchain.

Rok 2020 był dla nas dość niezwykły, jeśli chodzi o pandemię, a także możliwości wynikające z inicjatyw transformacji cyfrowej. 101 Blockchains było w stanie osiągnąć niezwykłe wyniki w roku 2020 pod względem poświadczeń, zwiększenia bazy uczniów i rozszerzenia portfolio produktów. Co najważniejsze, osiągaliśmy wyjątkowo dobre wyniki w dostarczaniu naszym uczniom wartości na wszystkich frontach.

Ponieważ dotarliśmy do końca 2020 roku, zastanówmy się nad podróżą 101 Blockchainów i kamieniami milowymi, które osiągnęliśmy.

Rok doskonałej wydajności dla 101 łańcuchów bloków

Udało nam się zdobyć uznanie za naszą konsekwentną doskonałość w edukacji i badaniach dotyczących technologii blockchain od G2.com, Inc., jednej z wiodących platform do recenzowania oprogramowania i usług biznesowych. 101 Blockchains było jednym z czołowych nazwisk wśród „najlepszych wykonawców” w dwóch raportach sieciowych, tj. Raporcie sieciowym dla dostawców kursów online i raporcie sieciowym dotyczącym rozwoju umiejętności technicznych w raportach G2 Zima 2021 i raportach G2 Jesień 2020. Udało nam się zdobyć siedem różnych nagród w raportach G2 Zima 2021 i sześć nagród w raportach G2 Jesień 2020.

Raporty G2 Fall 2020 skupiały się na korzystnych ocenach dla 101 Blockchains pod względem łatwości administracji, jakości wsparcia i łatwości konfiguracji. Nasza zdolność do dostarczania wartości naszym uczniom przy stosunkowo niewielkiej obecności na rynku była głównym czynnikiem wpływającym na nasze uznanie jako „najlepsza osoba” w różnych raportach G2.

G2 ponownie uhonorował nas jako kandydata o wysokich wynikach wśród dostawców kursów online w raportach G2 Zima 2021. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni G2, a także naszym uczniom za przesłanie swoich recenzji na temat naszej oferty na G2. Udało nam się osiągnąć wysokie wyniki na zimę 2021 r., A także w Europie na zimę 2021 r.

Ponadto otrzymaliśmy poświadczenie wysokiej wydajności wśród małych firm na zimę 2021 r. Co najważniejsze, 101 Blockchains było również w stanie uzyskać odznakę za łatwość prowadzenia działalności gospodarczej na zimę 2021 r. W raportach G2.

Raporty G2 miały również coś więcej pod ręką, aby zaznaczyć kolejny kamień milowy dla nas w 2020 roku. Zostaliśmy nagrodzeni odznaką „Użytkownicy nas kochają” zarówno w raportach G2 Jesień 2020, jak i G2 Zima 2021, które pokazały, jak bardzo nasi uczniowie uwielbiają nasze produkty. I usług. Odznaka „Użytkownicy nas kochają” jest wyjątkowym wyrazem uznania dla naszych uczniów. Ta wiadomość jest czymś więcej niż tylko ekscytującą informacją, ponieważ bezpośrednio odzwierciedla wyniki naszych wysiłków. Sama wiedza o tym, że nasi uczniowie nas kochają, wystarczy, abyśmy podwoili wysiłki w nadchodzącym roku.

Nasze wysokie liczby sukcesów w 2020 roku

Zastanawiając się, jak minął rok 2020, nie możemy ignorować liczb, które mówią wiele o naszym sukcesie w tym roku. Te liczby wskazują, jak bardzo nasi uczniowie nas kochają i chcą z nami wchodzić w interakcje. Dopóki nasi ukochani uczniowie poszukują nowych i innowacyjnych środków dostępu do edukacji i badań dotyczących technologii blockchain, postaramy się jak najlepiej zapewnić im dokładnie to, czego chcą i potrzebują. Oto nasza historia sukcesu na rok 2020 w liczbach:

  • Po założeniu 101 Blockchains w 2019 roku ponad 11000 profesjonalistów z branży blockchain dla przedsiębiorstw na całym świecie zaufało naszej wiarygodności jako dostawcy badań, edukacji i danych. Obecnie nadal obserwujemy znaczny wzrost naszej bazy uczniów, którzy polegają na nas w zakresie szkoleń z technologii blockchain.
  • W 2020 roku na nasze wirtualne konferencje zarejestrowało się ponad 7500 profesjonalistów. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z tak wyjątkowego zaangażowania, zwłaszcza w trudnych czasach, jakie mieliśmy w tym roku. 101 Blockchain przeprowadziło około 8 wirtualnych konferencji w 2020 r., Ze szczególnym uwzględnieniem pojawiających się trendów w branży blockchain i karier związanych z blockchain.
  • Odkrywaliśmy nowe tematy naszych wirtualnych konferencji blockchain i zapewniamy udział w konferencjach czołowych ekspertów branżowych. W ciągu roku wprowadziliśmy również 30 seminariów internetowych, do których uczniowie mogliby uzyskać dostęp zgodnie ze swoimi potrzebami i elastycznością.
  • Przeprowadziliśmy również dwa kursy mistrzowskie na żywo w 2020 roku, rozpoczynając tym samym dla nas zupełnie nowy rozdział. 101 Blockchains ma również zaszczyt mieć ponad 1900 nowych członków w swojej grupie LinkedIn.
  • W tym roku utworzyliśmy również naszą odnoszącą sukcesy społeczność Linkedin i dodaliśmy nowych członków do naszej społeczności mediów społecznościowych. Osiągnięcia te bezpośrednio odzwierciedlają naszą wydajność na różnych platformach cyfrowych. Z radością przyjęliśmy również wiadomość o dotarciu do ponad 20 000 obserwujących na naszej stronie LinkedIn.

Wiele zapisów na certyfikaty i kursy Blockchain

Mówiąc o zapisach, udało nam się uzyskać oszałamiające wyniki w zakresie naszych kursów szkoleniowych i certyfikatów online. W roku 2020 101 Blockchains miało łącznie ponad 8500 nowych studentów w swojej akademii. Dlatego w nadchodzącym roku możemy spodziewać się znacznie więcej, zwłaszcza dzięki naszym unikalnym funkcjonalnościom.


Obecnie oferujemy trzy certyfikaty blockchain w pakiecie z odpowiednim kursem szkoleniowym i materiałami pomocniczymi. Nasze trzy certyfikaty blockchain – certyfikat CEBP, certyfikat CEBA i certyfikat CBSE, sprawują się wyjątkowo dobrze w kierowaniu karierami w dziedzinie blockchain wielu profesjonalistów zajmujących się blockchainem w przedsiębiorstwach.

CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional) został oznaczony jako najbardziej pożądana certyfikacja Blockchain w 2020 r z największą liczbą zapisów.

Wprowadzamy również nowe aktualizacje do programów certyfikacji, aby pomóc naszym uczniom uzyskać największą przewagę w poszukiwaniu możliwości kariery w technologii blockchain. Nasi cenni uczniowie przyznali również 101 Blockchainów za bycie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i trendami w technologii blockchain.

Udało nam się umocnić naszą reputację w zakresie edukacji i szkoleń dotyczących technologii blockchain dzięki naszym kursom szkoleniowym dotyczącym technologii blockchain. Chociaż nasze certyfikaty są świetnymi narzędziami do tworzenia kariery w blockchain, nasze kursy szkoleniowe oferują znaczące wsparcie dla specjalizacji blockchain. 101 Blockchains niedawno wprowadziło kilka nowych kursów w 2020 r., Takich jak kurs Wprowadzenie do DeFi i kurs How to Build your Career in Blockchain. Ale nie martw się, wiele innych ekscytujących kursów jest wciąż w przygotowaniu!

Dzięki nowym kursom byliśmy w stanie odnotować obiecujące liczby w roku 2020 dla rejestracji w naszej akademii. Użytkownicy pochwalili nasze możliwości dostarczania spersonalizowanego i wszechstronnego wsparcia w poznawaniu koncepcji i tematów związanych z blockchain. Dlatego możemy spodziewać się Nowego Roku z dużymi nadziejami na poprawę jakości naszych zasobów.

Stowarzyszenie z renomowanymi ekspertami branżowymi z najlepszych organizacji

Rok 2020 to nie tylko rosnące zapotrzebowanie na nasze certyfikaty z technologii blockchain czy szkolenia z technologii blockchain. Co więcej, nie chodziło tylko o nasze rosnące portfolio produktów lub rozszerzającą się społeczność 101 Blockchains. Zorganizowaliśmy również wiele dużych wydarzeń online, dzięki którym nasz rok 2020 był jeszcze lepszy z biznesowego punktu widzenia. Przeprowadziliśmy różne dogłębne badania rynku, seminaria internetowe, rozmowy i wywiady z wieloma czołowymi praktykami blockchain w przedsiębiorstwach.

Te działania skłoniły nas do udoskonalenia naszej istniejącej bazy wiedzy o blockchain. Nasz udział w tego typu działaniach nabrał rozpędu dzięki zaangażowaniu specjalistów w dziedzinie blockchain dla przedsiębiorstw z czołowych organizacji. Do roku 2020 mieliśmy profesjonalistów z branży blockchain ze znanych organizacji uczestniczących w różnych działaniach.

Mieliśmy również zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowych działaniach związanych z technologią blockchain z udziałem profesjonalistów z branży blockchain z innych organizacji. Dlatego w 2021 roku możemy wyłonić się jako dedykowana platforma pomagająca entuzjastom blockchain w interakcji z czołowymi ekspertami branżowymi. Wkraczając w kolejny rok, mamy nadzieję, że nadal będziemy wypełniać lukę między ekspertami branżowymi a zwykłym uczniem.

Staramy się, aby koncepcje blockchain były łatwo dostępne i zrozumiałe dla wszystkich naszych uczniów. Zaufanie przedsiębiorstw do 101 Blockchains podwoiło się w tym roku dzięki wielu inicjatywom ukierunkowanym na transformację cyfrową. Przedsiębiorstwa są w stanie doświadczyć specjalistycznej wiedzy, którą 101 Blockchains wnosi do stołu w celu promowania edukacji blockchain. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości, aby pomóc naszym uczniom, a rekomendacje ekspertów branżowych stanowią dla nas odpowiednie wsparcie.

Jak będzie wyglądał 2021 rok dla 101 łańcuchów bloków?

Tak więc ze wszystkich danych wymienionych powyżej można było zauważyć wiele osiągnięć 101 Blockchainów w 2020 roku. Teraz chcemy krótko przyjrzeć się potencjalnym zaletom i wyzwaniom 101 Blockchainów w 2021 roku. W Nowym Roku 101 Blockchains będzie musi wnieść radykalną transformację w swoim portfolio produktów. Dlatego obecnie pracujemy nad wieloma nowymi szkoleniami i wydarzeniami z zakresu blockchain. Ponieważ krajobraz kariery w technologii blockchain stale ewoluuje, musimy przyspieszyć dostarczanie wymaganych materiałów szkoleniowych.

Ponadto musimy być na bieżąco z nowymi zmianami w ekosystemie blockchain, aby aktualizować nasze zasoby. Jeśli chodzi o kursy online i certyfikaty blockchain, chcemy zwiększyć naszą orientację na profesjonalne role blockchain. Następnie planujemy również wprowadzić wiele nowych wpisów wśród współtwórców naszych webinarów i wirtualnych konferencji.

Naszym celem jest zapewnienie elastycznej i kompleksowej platformy internetowej dla wszystkich entuzjastów blockchain i pomóc im zdobyć wiedzę ekspercką. Jednocześnie zamierzamy również zapewnić lepsze powiadomienia dla naszych uczniów i użytkowników. Zapewniłoby to, że nie przegapią żadnego nowego ogłoszenia przez 101 Blockchains. Od pierwszego dnia miłość naszych uczniów utrzymywała nas na powierzchni i jechaliśmy naprzód na pełnych obrotach.

W roku 2021 zamierzamy strzec miłości, którą nam okazałeś i zwrócić ją Tobie ze sporym entuzjazmem. Planujemy również uruchomić przystępne plany członkostwa premium dla społeczności 101 Blockchains, gdzie członkowie naszej społeczności będą mieli dostęp do wszystkich naszych kursów i certyfikatów oraz wielu innych unikalnych funkcji.

Dziękuję wszystkim, zespół 101 Blockchains życzy Wam szczęśliwego Nowego Roku!

Nasz zespół w 101 Blockchains bardzo ciężko pracował, aby produkować najlepsze produkty i pomagać naszej społeczności w osiągnięciu tego, co najlepsze. Bez naszego zespołu jesteśmy po prostu kolejną witryną w Internecie z pewnymi informacjami o technologii blockchain. Nasi eksperci branżowi, twórcy kursów i personel pomocniczy odegrali kluczową rolę w zarządzaniu naszym stale rosnącym ekosystemem uczniów.

Osobiście chciałbym podziękować wszystkim naszym partnerom, członkom zespołu, uczniom i interesariuszom za nasze mocne strony. Miejmy nadzieję na niesamowite osiągnięcia i cuda w 2021 roku. Życzę Tobie, Twojej rodzinie i ukochanej osobie dużo szczęścia i zdrowia w Nowym Roku.

Pozdrawiamy bardzo szczęśliwego Nowego Roku 2021 i dziękujemy wszystkim za produktywny rok 2020!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map