Rosnące zapotrzebowanie na certyfikowanych ekspertów Blockchain jednocześnie zwiększa znaczenie certyfikatów Blockchain. Jeśli chcesz uzyskać certyfikat Blockchain Expert, aby udowodnić swoją wiedzę w zakresie Blockchain, przeczytaj ten artykuł, aby przejść dalej!

Technologia szybko się zmienia, a ci, którzy nie nadążają, mogą ryzykować pozostawienie w tyle. Mimo że technologia Blockchain osiągnęła główny nurt zastosowania wraz z pojawieniem się Bitcoin w 2008 r., W 2016 i 2017 r. Zyskała tożsamość rzeczywistej opcji technologicznej. Potencjał Blockchain do przekształcenia udostępniania informacji w otwartych i prywatnych sieciach biznesowych ma wpływ na długoterminową perspektywę. obietnice z technologią Blockchain.

Dlatego wielu kandydatów aspirujących do zrobienia kariery w tym pojawiającym się, futurystycznym poszukiwaniu technologii w celu uzyskania certyfikatu eksperta Blockchain. Jeśli chcesz ubiegać się o certyfikację w technologii Blockchain, musisz ustanowić odpowiednią podstawę. Wielu kandydatów często napotyka trudności w znalezieniu odpowiedniej certyfikacji, aby udowodnić swoje umiejętności jako eksperta Blockchain. Zanurzmy się więc głębiej w konsekwencje certyfikacji Blockchain ze zrozumieniem roli eksperta Blockchain.

Ponadto refleksja na temat korzyści płynących z certyfikatów Blockchain w poniższej dyskusji może dostarczyć pomocnych spostrzeżeń. Jednak najważniejszym punktem tej dyskusji byłyby szczegóły certyfikacji Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) przez 101 Blockchains. Możesz znaleźć ważne powody, dla których certyfikacja CEBP może być idealną certyfikacją Blockchain, której szukałeś.

Dlaczego technologia Blockchain?

Jedną z pierwszych rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy myślisz o certyfikacji eksperta Blockchain, jest zarys ról i obowiązków związanych z tym samym. Co dokładnie musi zrobić ekspert Blockchain? Zanim zdefiniujemy rolę ekspertów Blockchain, zastanówmy się nad technologią i jej znaczeniem w obecnym scenariuszu. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o Blockchain, jest to, że jest to publiczny rozproszony system księgi oparty na systemie sieci peer-to-peer.

Księgę publiczną można udostępniać w sposób otwarty między różnymi użytkownikami w celu tworzenia niezmiennego zapisu transakcji. Wszystkie transakcje są weryfikowane przez innych użytkowników w łańcuchu, są dodawane ze znacznikiem czasu i łączone z poprzednimi transakcjami w księdze. Po dodaniu zestawu transakcji dane z nowymi transakcjami zamieniają się w nowe bloki w łańcuchu. Aktualizacje transakcji na Blockchain odbywają się w drodze konsensusu między uczestnikami systemu.

Przeczytaj także: Jak uzyskać certyfikat w Blockchain?

Co najważniejsze, raz wprowadzone do systemu dane nigdy nie mogą zostać usunięte. Blockchain to technologia jednokrotnego zapisu i dodawania wielu elementów, dzięki czemu tworzy możliwe do zweryfikowania zapisy wszystkich transakcji na Blockchain. Można więc wyraźnie zauważyć potencjał technologii Blockchain w zakresie przekształcania wielu konwencjonalnych operacji w wielu branżach. Jest to jeden z powodów rosnącej koncentracji na kandydatach z certyfikatem eksperta Blockchain.

Wcześni użytkownicy technologii Blockchain napotkają wiele niepowodzeń we wdrażaniu tej technologii. Dlatego przedsiębiorstwa prawdopodobnie staną przed koniecznością zatrudnienia ekspertów Enterprise Blockchain z wiarygodnymi wskaźnikami ich wiedzy. W tym momencie przedsiębiorstwa mogą napotkać trudności w ustaleniu, co dokładnie kwalifikuje daną osobę jako eksperta w dziedzinie Blockchain. Pytanie jest również trudne dla kandydatów, ponieważ muszą określić swój końcowy cel i znaleźć certyfikat, który potwierdzi ich jako „eksperta Blockchain”.

Kto jest ekspertem w dziedzinie technologii blockchain?

Powszechnie przyjmuje się, że osoba pracująca z technologią Blockchain przez dłuższy czas jest ekspertem w dziedzinie Blockchain. Niektórzy mogą również założyć, że osoba z certyfikatem eksperta Blockchain jest ekspertem w dziedzinie Blockchain. Jednak ważne jest, aby mieć ogólny zarys eksperta Blockchain, aby uzyskać jasny obraz jego ról i obowiązków.

Ekspert Blockchain to w zasadzie każda osoba posiadająca umiejętności w zakresie podstawowych i profesjonalnych koncepcji technologii Blockchain. Eksperci Enterprise Blockchain posiadają dogłębną wiedzę na temat działania technologii Blockchain. Co najważniejsze, eksperci w technologii Blockchain mogą wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę do tworzenia aplikacji opartych na Blockchain, dostosowanych do wymagań biznesowych i korporacyjnych.


Specjaliści mogą uzyskać kwalifikacje „eksperta Blockchain” poprzez wyczerpujące szkolenia i egzaminy certyfikacyjne, aby udowodnić swoją wiedzę. W miarę jak przedsiębiorstwa stopniowo dowiadują się o znaczeniu technologii Blockchain, rola eksperta Blockchain również ulega zmianom. Dlatego nieuniknione jest znalezienie najlepszych certyfikatów Blockchain koncentrujących się na szerokim i zróżnicowanym asortymencie celów umiejętności.

Tak więc rola eksperta Blockchain w dzisiejszych czasach odzwierciedla również wiele innych kluczowych obowiązków w obecnym scenariuszu. Na przykład eksperci Blockchain muszą stworzyć nowe podejście do korzystania z aktualnych, praktycznych narzędzi w ekosystemie Blockchain do kierowania transformacją biznesową przedsiębiorstw. Przy ogromnych możliwościach przyjęcia technologii Blockchain do głównego nurtu nabiera rozpędu, przedsiębiorstwa staną w obliczu niedoboru ekspertów Blockchain.

Znaczenie certyfikatów Blockchain

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu ekspertów Blockchain, przedsiębiorstwa prawdopodobnie wykorzystają certyfikację ekspertów Blockchain jako punkt odniesienia do określenia potencjału ekspertów Blockchain. Dlatego dla każdego aspirującego specjalisty / eksperta Blockchain ważne jest, aby dowiedzieć się, co dokładnie oznacza certyfikacja w technologii Blockchain.

Ogólnie rzecz biorąc, certyfikaty w ekosystemie Blockchain mają na celu opracowanie i zarządzanie określonymi standardami w zakresie dostarczania poświadczeń profesjonalnym ekspertom Blockchain. Certyfikat pokazuje, że osoby z poświadczeniem spełniły lub nawet przekroczyły podstawowe standardy eksperta Blockchain. Zasadniczo certyfikaty Blockchain wzmacniają umiejętności Enterprise Blockchain jako unikalne i samoregulujące się zawody.

Oczywiste jest, że certyfikaty Blockchain stanowią dowód doświadczenia i wiedzy posiadacza w zakresie technologii Blockchain oraz rozwoju aplikacji i systemów korporacyjnych opartych na Blockchain. Certyfikat eksperta Blockchain potwierdza również zdolność osoby do wdrażania Enterprise Blockchain do transformacji biznesowej. Oprócz tych aspektów, najlepsze certyfikaty Blockchain obsługują również kompleksowo następujące funkcje.

 • Dowód znajomości technologii Blockchain

Certyfikaty eksperckie Blockchain potwierdzają możliwości poświadczonych osób w rozwoju wydajnych przedsiębiorstw Blockchain.

 • Źródło przewagi

Certyfikaty Blockchain oferują profesjonalistom dodatkową przewagę nad innymi niecertyfikowanymi kandydatami na prestiżowe oferty pracy skoncentrowane na Blockchain.

 • Globalne uznanie

Najlepsze certyfikaty ekspertów Blockchain zapewniają globalne uznanie, wzbogacając w ten sposób wartość Twojej pracy w Blockchain na całym świecie.

 • Szanse na lepsze wynagrodzenie

Certyfikacja eksperta w dziedzinie Blockchain pomaga również kandydatom wypełnić lukę w umiejętnościach Enterprise Blockchain i uzyskać dobrze płatne oferty pracy.

 • Bezpieczeństwo kariery

Blockchain jest ewidentnie futurystyczną technologią z długoterminowymi perspektywami wdrożenia. Dlatego certyfikaty eksperckie Blockchain mogą pomóc w budowaniu kariery z zapewnieniem bezpieczeństwa pracy ze względu na spodziewany wzrost liczby miejsc pracy w Blockchain w przyszłości.

 • Dodatkowe możliwości

Certyfikaty Blockchain pomagają również osobom poszerzyć wiedzę na temat technologii Enterprise Blockchain. Certyfikowani eksperci Blockchain mogą również realizować swoje cele związane z rozwojem własnego biznesu opartego na Blockchain. Na przykład eksperci Blockchain mogą wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie Blockchain do tworzenia i rozwijania Enterprise Blockchain oraz przenoszenia sukcesu przedsiębiorstwa na wyższy poziom.

 • Wsparcie w rozwoju kariery

Certyfikacja eksperta Enterprise Blockchain może również pomóc w uzyskaniu lepszych możliwości uzyskania pomocy w pracy. Uznanie ekspertów Blockchain posiadających certyfikaty może pomóc im w budowaniu reputacji na profesjonalnych platformach sieciowych, takich jak LinkedIn. Dzięki temu kandydaci mogą w czasie rzeczywistym przedstawiać potencjalnym pracodawcom na LinkedIn wrażenie swoich możliwości i doświadczenia.

Na przykład potencjalni pracodawcy mogą szukać certyfikatów ekspertów Blockchain dla kandydata i ról, które pełnili przed i po certyfikacji, aby ocenić ich możliwości. Co najważniejsze, certyfikowani specjaliści z zakresu Blockchain mogą również angażować się w techniczne i nietechniczne dyskursy dotyczące technologii Blockchain w społecznościach zawodowych. W rezultacie mogli stopniowo ustalać swoją tożsamość jako ekspert branżowy / merytoryczny w zakresie technologii Blockchain.

Docelowi odbiorcy dla certyfikatów Blockchain

Dlatego można wyraźnie zauważyć, że certyfikacja eksperta Blockchain ma większą wartość niż ogólne założenia. Kolejnym ważnym czynnikiem, który może kłopotać każdego aspirującego kandydata, jest idealna publiczność dla certyfikatów ekspertów Blockchain. Czy naprawdę potrzebujesz certyfikatów Blockchain do obiecującej kariery zgodnie z Twoimi obecnymi umiejętnościami i rolami zawodowymi??

Zasadniczo nie musisz nawet myśleć o karierze, aby zdobyć certyfikaty Blockchain! Nawet jeśli po prostu chcesz poznać nowe technologie, możesz zdecydować się na certyfikaty Enterprise Blockchain. Studenci inżynierii, architekci aplikacji, entuzjaści kryptowalut, specjaliści ds. Bezpieczeństwa, administratorzy systemów, inwestorzy i wiele innych ról mogą uzyskać obiecujące korzyści dzięki certyfikatom Blockchain.

Ponadto liderzy branży i wyżsi specjaliści zarządzający mogli również wybrać certyfikaty Blockchain jako sprawdzone narzędzie do udoskonalenia wiedzy specjalistycznej. Przy tak wielu zaletach certyfikatów Blockchain nieuniknione jest, aby kandydaci skupili się na wyszukiwaniu wiarygodnych dostawców certyfikatów.

Certyfikat Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Wśród wielu dostawców, którzy próbują zaoferować certyfikację eksperta Blockchain, 101 Blockchains wyróżnia się jako najlepsza platforma. Certyfikat Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) wydany przez 101 Blockchains jest obecnie jednym z powszechnie uznanych punktów odniesienia dla wiedzy o Blockchain.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać certyfikat CEBP, aby zostać ekspertem Blockchain.

101 Blockchains zyskało reputację wiodącej, niezależnej sieci opartej na badaniach w ekosystemie Blockchain. Dlatego rozsądne jest, aby aspirujący specjaliści Blockchain wyszukali szczegóły dotyczące certyfikacji CEBP przez 101 Blockchains. Szczegółowa refleksja na temat szczegółów egzaminu CEBP może pomóc nam w zrozumieniu, jak łatwo jest to obecnie dla Ciebie jeden z najważniejszych certyfikatów.

Idealna publiczność do certyfikacji CEBP

Egzamin certyfikacyjny CEBP lub Certified Enterprise Blockchain Professional na podstawie 101 certyfikatów jest certyfikatem eksperta Blockchain. Każda osoba, która chce pracować z technologią Blockchain, może wybrać certyfikat CEBP. Ponadto, jeśli chcesz poznać podstawowe koncepcje technologii Blockchain i powiązany ekosystem, certyfikacja CEBP jest dla Ciebie idealna.

Ponadto certyfikat CEBP jest również odpowiedni dla Ciebie, jeśli chcesz poznać podejścia do wdrażania Blockchain. Certyfikat CEBP może również idealnie pasować do twoich wymagań, jeśli chcesz dowiedzieć się o transformacji biznesowej dzięki zaktualizowanym narzędziom do działania w ekosystemie Blockchain.

Szczegóły egzaminu certyfikacyjnego CEBP

Zasadniczo program certyfikacji CEBP został zaprojektowany w szczególności w celu udowodnienia indywidualnej wiedzy i doświadczenia w różnych aspektach Blockchain. Certyfikacja sprawdza również wiedzę kandydatów na temat wpływu technologii Blockchain na różne cele biznesowe przedsiębiorstwa.

Co najważniejsze, certyfikacja CEBP spełnia kryteria kompleksowej certyfikacji eksperckiej Blockchain poprzez testowanie umiejętności kandydatów do praktycznego zaangażowania się w kadrę kierowniczą przedsiębiorstw. Certyfikacja sprawdza zdolności kandydatów do realizacji celów kadry kierowniczej za pomocą wysoce wydajnych i wykonalnych rozwiązań.

Koszt certyfikacji Blockchain z egzaminem CEBP wynosi 397 USD, co obejmuje również szkolenie CEBP. Kurs szkoleniowy CEBP obejmuje cztery tygodnie materiałów dydaktycznych oraz trzy do czterech godzin nauki przeznaczonych na każdy tydzień. Moduły kursu CEBP zapewniają szczegółowy obraz celów egzaminacyjnych w certyfikacji CEBP.

Zanim przejdziesz dalej, zapoznaj się z naszym poprzednim artykułem, aby zrozumieć funkcje Blockchain.

Domeny objęte egzaminem certyfikacyjnym CEBP

Przede wszystkim treść egzaminu CEBP może wykazać jego wszechstronność jako instrument potwierdzający wiedzę o Enterprise Blockchain. Oto zarys różnych celów egzaminacyjnych objętych każdą sekcją egzaminu certyfikacyjnego eksperta CEBP Blockchain.

1. Podstawy technologii Blockchain

Pierwsza domena egzaminu certyfikacyjnego CEBP dotyczy działania technologii Blockchain i jej istotnych cech. Kandydaci muszą uczyć się tematów związanych z koncepcjami, funkcjami i różnymi wariantami sieci Blockchain dla celów tej domeny. Ponadto ta dziedzina egzaminu certyfikacyjnego CEBP koncentruje się również na pracy nad inteligentnymi kontraktami.

Kandydaci muszą również zapoznać się z metodami poprawy ich kontroli nad elementami potrzebnymi do oceny wpływu inteligentnych kontraktów na tradycyjne firmy. Zarys rozdziałów w tej dziedzinie certyfikacji eksperckiej CEBP Blockchain obejmuje następujące elementy,

 • Podstawy Blockchain
 • Dowód pracy
 • Tworzenie łańcucha bloków
 • Blockchain publiczny i prywatny
 • Inteligentne kontrakty

2. Platformy Enterprise Blockchain

Druga domena egzaminu certyfikacyjnego CEBP dotyczy zrozumienia znaczenia Bitcoin poza granicami kryptowalut. Kandydaci potrzebują umiejętności określania podejść do transformacji biznesowej za pomocą Enterprise Blockchain w przypadku pytań w tej domenie.

Ponadto kandydaci muszą również wzmocnić swoją wiedzę i biegłość w podejściach metodologicznych, aby znaleźć odpowiednią równowagę między techniczną perfekcją a wykonalnością biznesową w rozwiązaniach opartych na Blockchain. Godne uwagi rozdziały objęte w tej dziedzinie certyfikacji CEBP są następujące,

 • Podstawy Ethereum
 • Podstawy Hyperledger Fabric
 • Podstawy Corda

3. Blockchain w finansowaniu handlu

Trzecia domena egzaminu certyfikacyjnego CEBP w dużej mierze odzwierciedla zastosowania technologii Blockchain w sektorze finansowym. Kandydaci musieliby zacząć od krótkiego przeglądu znaczących aktywów kryptograficznych w operacjach finansowania handlu opartych na Blockchain. Jeden z istotnych tematów w tej dziedzinie dotyczy korelacji między aktywami kryptograficznymi a kryptowalutami.

Kandydaci muszą opanować ten aspekt w certyfikacji eksperta CEBP Blockchain, aby udowodnić swoje umiejętności rozpoznawania fałszywych wiadomości dotyczących kryptowalut. Moduł zawiera również tematy dotyczące wykorzystania aktywów kryptograficznych w niektórych platformach opartych na Blockchain w celu rozwiązania problemu destrukcyjnego wpływu technologii Blockchain na finansowanie handlu.

Ponadto kandydaci muszą również zapoznać się z przedsiębiorstwami wykorzystującymi Blockchain do zarządzania operacjami finansowania handlu w tej dziedzinie. Ważne jest również, aby wszyscy kandydaci zastanowili się nad istniejącymi przypadkami użycia technologii Blockchain w tej domenie. Kandydaci stanęliby przed pytaniami dotyczącymi określenia idealnych przypadków użycia odpowiednich dla określonych celów biznesowych. Godne uwagi rozdziały w tej dziedzinie certyfikacji CEBP są następujące,

 • Aktywa kryptograficzne i kryptowaluty
 • Podstawy Ripple
 • Finansowanie handlu na Blockchain

4. Aplikacje Blockchain

Jest to jedna z najważniejszych dziedzin w egzaminie certyfikacyjnym CEBP Blockchain. Według badań rynkowych 101 Blockchains, technologia Blockchain ma największy wpływ na operacje zarządzania łańcuchem dostaw. Kandydaci muszą przygotować się do tematów dotyczących różnych sposobów, w jakie technologia Enterprise Blockchain wpływa bezpośrednio na procesy zarządzania łańcuchem dostaw.

Co najważniejsze, kandydaci muszą zapoznać się z różnymi narzędziami i ich wdrażaniem w praktycznych przypadkach użycia zarządzania łańcuchem dostaw w różnych przedsiębiorstwach. Kandydaci musieliby rozwinąć umiejętności w kolejnych rozdziałach kursu CEBP, aby zrozumieć aplikacje Blockchain.

 • Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw na Blockchain
 • Użyj przypadków zarządzania łańcuchem dostaw na Blockchain
 • Cyfrowa transformacja Blockchain

5. Przypadki użycia Blockchain

Końcowy moduł egzaminu certyfikacyjnego CEBP wyraźnie kładzie nacisk na praktyczne zastosowania Blockchain. Kandydaci musieliby specjalizować się w praktycznych spostrzeżeniach dotyczących różnych przypadków użycia technologii Blockchain w różnych branżach. Ważne jest również, aby kandydaci poszerzyli swoją wiedzę na temat identyfikowania odpowiednich narzędzi dla określonych scenariuszy biznesowych przedsiębiorstwa. Ta domena zasadniczo potwierdza umiejętności kandydata w korzystaniu z technologii Blockchain w rzeczywistych przypadkach użycia, które napotkaliby w różnych rolach opartych na Blockchain.

Dlatego można wyraźnie zauważyć, że certyfikacja CEBP jest wszechstronnym dowodem wiedzy kandydata na temat Blockchain. Oprócz udowodnienia wiedzy koncepcyjnej kandydatów w ekosystemie Blockchain, certyfikat eksperta Blockchain sprawdza również wiedzę praktyczną.

Jedną z interesujących rzeczy związanych z certyfikacją CEBP jest ocena kandydatów w określonych zadaniach praktycznych. Tak więc kandydaci mogą uzyskać wszechstronny dowód swoich umiejętności i wiedzy w zakresie Enterprise Blockchain dzięki certyfikacji CEBP. Jak wszyscy mogą zauważyć, certyfikacja CEBP nie ogranicza się do ogólnych zastosowań technologii Blockchain. Tak więc certyfikacja CEBP może być naprawdę pomocna w potwierdzeniu Twojej tożsamości jako eksperta Blockchain.

Przeczytaj także: Ponad 20 przypadków użycia Blockchain

Podsumowanie

Podsumowując, koszt certyfikacji Blockchain w CEBP jest najlepszą inwestycją, jaką możesz zrobić w swojej karierze. Nie ma wątpliwości, że Enterprise Blockchain powoli zyskuje znaczącą akceptację w wielu branżach ze względu na korzyści wynikające z bezpieczeństwa, anonimowości i przejrzystości. W związku z tym certyfikaty, takie jak CEBP, mogą służyć jako realne instrumenty kariery, obok wspierania wiedzy i doświadczenia w zakresie Blockchain.

Średnia pensja certyfikowanego eksperta Blockchain wynosi około 137000 USD, co wskazuje na obietnice kariery w technologii Blockchain. Najlepszą rzeczą w certyfikatach Blockchain, takich jak CEBP, jest brak jakichkolwiek wymagań wstępnych. Jeśli więc uważasz, że Blockchain może utorować Ci płodną karierę, możesz od razu rozpocząć darmowy kurs Blockchain! Wszystko, czego potrzebujesz, to podstawowa wiedza z zakresu informatyki i motywacja do odkrywania głębin technologii Blockchain.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me