4 Najlepsze oprogramowanie i narzędzia do tworzenia wykresów kryptograficznych dla traderów Altcoin

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie handlujesz kryptowalutami na giełdzie. Być może teraz jesteś gotowy, aby przenieść swój handel i inwestowanie na wyższy poziom i szukać najlepszego oprogramowania do tworzenia wykresów kryptograficznych i narzędzi do zarządzania swoim portfelem.

Aby zapewnić sobie największe szanse na handel kryptowalutą, będziesz potrzebować odpowiedniego oprogramowania do tworzenia wykresów, zasobów i narzędzi analitycznych, aby móc przeglądać wykresy na żywo w celu znajdowania i analizowania możliwości handlowych.

Najlepsza platforma kryptograficzna dla

Reputacja

Tradingview Odwiedź stronę

Najlepsza platforma kryptograficzna dla

Zarządzanie portfelem

Logo krewetki Odwiedź stronę

Najlepsza platforma kryptograficzna dla

Pary Altcoin

coinigy Odwiedź stronę

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptograficznych

Oto nasza lista najlepszych programów do tworzenia wykresów kryptowalut i narzędzi do handlu:

Oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptowalut: porównania

Ten przewodnik porównawczy zawiera przegląd popularnych witryn do tworzenia wykresów kryptowalut. Nasza ocena opiera się na ocenie łatwości korzystania z witryn, giełd, z którymi można się połączyć, oraz ceny.


TradingView

TradingView to oparta na chmurze witryna do tworzenia wykresów i sieci społecznościowych, która jest odpowiednia dla wszystkich poziomów aktywnych handlowców kryptowalut. Platforma ma na celu oferowanie wszystkich funkcji pakietu premium do tworzenia wykresów na komputery stacjonarne, z szybkością i elastycznością dzięki aplikacji na telefon komórkowy do tworzenia wykresów w podróży.

Odwiedź TradingView

Jeśli handlowałeś tradycyjnymi rynkami finansowymi lub byłeś przez jakiś czas w przestrzeni kryptograficznej, nie powinno być zaskoczeniem, że TradingView umieścił naszą listę jako jedną z najlepszych platform do tworzenia wykresów kryptograficznych.

Tradingview

Pierwotnie był używany do skanowania zapasów i tworzenia wykresów. Jednak, aby sprostać popytowi na waluty cyfrowe, witryna wykresów rozszerzyła się o gromadzenie danych z wielu giełd kryptowalut, takich jak:

 • Binance
 • Bittrex
 • Coinbase
 • Bitfinex
 • Bybit
 • FTX
 • Biki
 • I wiele innych…

Agregacja cen kryptowalut z wielu giełd rozwiązuje poważny problem w branży kryptograficznej. Umożliwia wizualizację cen kryptowalut na żywo w czasie rzeczywistym w jednej witrynie. Dlatego nie musisz logować się do wielu giełd, aby przeanalizować wykresy cen alternatywnych monet wymienionych na różnych giełdach. Inną ważną zaletą TradingView w porównaniu z innymi witrynami z wykresami kryptowalut jest społeczność.

Pomysły na kryptowaluty Tradingview

Jest to centrum udostępniania i znajdowania pomysłów na handel kryptowalutami, wskaźników i automatycznych strategii handlowych, które zostały opublikowane przez innych handlowców. Możesz nawet publikować swoje pomysły w mediach społecznościowych i otrzymywać komentarze na temat swoich strategii lub edukować szerszą społeczność.

Na koniec powinniśmy zauważyć, że coraz więcej giełd kryptowalut zaczyna integrować wykresy TradingView z ich wymianą. Kiedy logujesz się na giełdzie fiat-to-crypto, aby kupić altcoiny, istnieje duża szansa, że ​​będziesz korzystać z wykresów TradingView, aby sprawdzić aktualne ceny kryptowalut.

Ceny TradingView

Najlepsze jest to, że możesz zacząć i tworzyć wykresy altcoinów i kryptowalut z TradingView ZA DARMO w ramach planu podstawowego.

Zarejestruj się w TradingView za darmo!

Jeśli jednak chcesz pójść o krok dalej w handlu altcoinami, naprawdę powinieneś rozważyć aktualizację do wersji Pro. Zapewnia to większą elastyczność i funkcje, takie jak:

 • Dodaj nieograniczoną liczbę kryptowalut / par do swojej listy obserwowanych
 • Możliwość przeglądania i zapisywania wielu układów wykresów
 • Nakładaj i porównuj różne symbole i zasoby (np. Bitcoin kontra złoto)
 • Dodaj do 5 wskaźników technicznych na wykres
 • Ustaw 10 alertów na wykresach, które będą wyzwalane na podstawie ceny lub wskaźnika
 • Zezwól na testowanie wsteczne strategii handlu kryptowalutami

Tak więc, jeśli jeszcze nie utworzyłeś konta TradingView … Na co czekasz? Jest to świetne źródło do przeprowadzania analiz technicznych kryptowalut.

Krewetki

Shrimpy to witryna do zarządzania portfelem, która umożliwia zarządzanie całym saldem kryptowalut, który może znajdować się na kilku giełdach. Oznacza to, że nie musisz logować się osobno na każdej giełdzie kryptowalut, aby wykonywać transakcje kupna i sprzedaży.

Odwiedź Shrimpy

Unikalną cechą Shrimpy jest to, że możesz wizualizować ogólną alokację monet na różnych giełdach kryptowalut, używając prostych wartości procentowych z wizualną migawką. Jeśli zmieniają się warunki rynkowe, takie jak dominacja Bitcoinów, i chcesz zmniejszyć ekspozycję na altcoiny, możesz ręcznie lub automatycznie dostosować alokację, zmieniając wartości procentowe. Platforma będzie następnie realizować transakcje na różnych giełdach w Twoim imieniu.

strona internetowa krewetek

Początkujący handlowcy kryptowalut skorzystają z kilku funkcji Shrimpy, które obejmują:

 • Połącz wiele giełd kryptowalutowych z jedną platformą
 • Zarządzaj całym portfelem kryptowalut za pomocą prostego interfejsu i narzędzi kryptograficznych
 • Śledź wyniki swojego portfela i automatycznie dostosowuj strategię inwestycyjną
 • Skopiuj najlepszych na świecie inwestorów kryptowalutowych w handlu społecznościowym
 • Zarabiaj prowizję za każdego inwestora społecznościowego, który podąża za Tobą
 • Zautomatyzuj strategie handlowe za pomocą różnych wskaźników i narzędzi handlowych

krewetki

Po podłączeniu giełdy kryptowalut zapełni alokacje jako procent całego portfela. Następnie możesz zacząć dodawać aktywa kryptograficzne, w które chcesz zainwestować. Shrimpy może następnie zastosować strategię automatyzacji opartą na okresie równoważenia lub ręcznie.

Shrimpy wykona wszystkie niezbędne transakcje w Twoim imieniu, aby osiągnąć ustawione przez Ciebie alokacje portfela. Jest to idealne narzędzie do handlu kryptowalutami do szybkiego i łatwego dostosowywania ryzyka i ekspozycji portfela bez konieczności logowania się na wielu giełdach.

alokacja zasobów krewetek

Na przykład, jeśli rynek kryptowalut osiąga huśtawkę i chcesz wypłacić pieniądze, po prostu przeciągnij suwak procentowy Tether (USDT) do 100%, a Shrimpy odpowiednio zrównoważy twoje portfolio.

Więc jakie są opłaty?

Shrimpy oferuje trzy różne pakiety w następujący sposób:

 • HODLer (bezpłatny)
 • Professional – 19 $ / miesiąc (rozliczane corocznie)
 • Przedsiębiorstwo – dostosowane do Twoich potrzeb

Aby wybrać najlepszy plan płatności w celu zautomatyzowania strategii kryptowalut, najlepiej sprawdzić witrynę internetową, aby określić, jakie funkcje są zawarte w każdej opcji cenowej. Jeśli nie masz pewności, możesz zacząć od bezpłatnego konta Shrimpy?

Coinigy

Coinigy to dobrze ugruntowana witryna do zarządzania portfelem kryptowalut i wykresów altcoinów. Ma na celu uproszczenie procesu handlu bez poświęcania analizy technicznej handlu kryptowalutami.

Odwiedź Coinigy

Witryna zapewnia interfejs handlowy do ładowania wykresów ze wszystkich głównych giełd kryptowalut, o których możesz pomyśleć. Jest to idealne oprogramowanie online do przeprowadzania analizy technicznej kryptowalut.

coinigy

Jeśli chcesz przeglądać określone wykresy altcoinów na jednej stronie internetowej, powinieneś rozważyć Coinigy. Umożliwia użytkownikom korzystanie z globalnej gospodarki walutami cyfrowymi z łącznością danych na 40 giełdach kryptowalut z jednego konta, takiego jak:

 • Binance
 • Bitfinex
 • Bitflyer
 • BitMEX
 • CEX.IO
 • Deribit
 • Kraken
 • OK, Ex
 • i wiele innych..

Pełna lista obsługiwanych giełd, Kliknij tutaj aby wyświetlić listę wymiany na stronie internetowej.

W przeciwieństwie do Tradingview, użytkownicy Coinigy mogą handlować na 20 giełdach kryptowalut z kont połączonych przez API w trybie 24/7. Inwestorzy Altcoin docenią również funkcję portfela portfela, która umożliwia monitorowanie całego salda kryptowalut na wszystkich giełdach przez cały czas, nawet gdy śpisz!

Teraz możesz się zastanawiać, ile kosztuje Coinigy?

Plany cenowe są dość uczciwe, a roczne członkostwo zaczyna się od około 15 USD miesięcznie. Zawsze możesz utworzyć bezpłatne konto, aby wypróbować je również. Ponadto Coinigy nie pobiera prowizji od transakcji. Nie ma dodatkowej opłaty podczas handlu za pośrednictwem Coinigy (poza miesięczną subskrypcją).

Utwórz bezpłatną wersję próbną przez 30 dni z Coinigy.

ceny Coinigy

Jeśli zastanawiasz się, czy to dobry stosunek jakości do ceny, przyjrzyjmy się niektórym funkcjom zawartym w podstawowym planie.

Plan subskrypcji Coinigy Starters obejmuje kompleksowy zestaw potężnych narzędzi do handlu kryptowalutami i dogłębnych wskaźników. Handlowcy, którzy polegają na analizie technicznej, będą mieli dostęp do ponad 75 wskaźników technicznych, aby handlować bezpośrednio z wykresu na wszystkich Twoich ulubionych giełdach.

Jeśli to nie wystarczy, Coinigy jest wyposażony w alerty cenowe (przez e-mail, SMS i w przeglądarce) oraz aplikację na telefon komórkowy do wykresów Bitcoin i innych altcoinów, gdy jesteś w ruchu. Obejrzyj poniższy film demonstracyjny.

Quadency

Quadency to kompleksowa witryna kryptowalutowa, która umożliwia użytkownikom łączenie wielu giełd kryptowalut w celu tworzenia wykresów i handlu z jednej platformy. Dawno minęły czasy logowania się na kilku giełdach Bitcoin w celu handlu określonym altcoinem, przechowywania monet na różnych giełdach i bez możliwości skutecznego wykonywania transakcji we wszystkich swoich zasobach.

Odwiedź Quadency

Quadency rozwiązuje ten problem w prostym, ale potężnym narzędziu handlowym, które pomaga tworzyć wykresy, handlować i zarządzać inwestycjami w kryptowaluty. Jeśli chodzi o tworzenie wykresów altcoinów, Quadency oferuje elegancki i intuicyjny interfejs handlowy wykorzystujący silnik Tradingview.

strona internetowa quadency

Quadency umożliwia użytkownikom łączenie istniejących kont kryptowalut, aby sporządzać wykresy wszystkich zasobów kryptograficznych i wysyłać zlecenia kupna / sprzedaży bezpośrednio na giełdę. Witryna z wykresami obsługuje obecnie pary kryptowalut i altcoinów na następujących giełdach:

 • KuCoin
 • Poloniex
 • Coinbase
 • Bitfinex
 • Kraken
 • Binance
 • Bittrex
 • Bliźnięta

Po podłączeniu giełdy handlowcy mogą przeglądać saldo konta, transakcje i zamówienia, które są automatycznie synchronizowane. Dzięki temu możesz przejąć kontrolę nad swoimi kontami handlowymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Czytać: Recenzja Quadency – czy to naprawdę NAJLEPSZA platforma kryptograficzna?

Chociaż korzystanie z Quadency oferuje dodatkowe korzyści w wykonywaniu transakcji na wielu połączonych giełdach przy użyciu jednej platformy, której nie oferuje TradingView. W pewnym sensie można powiedzieć, że Quadency łączy najlepsze części TradingView i Coinigy.

interfejs quadency

Jeśli chodzi o ceny Quadency, jest to usługa premium, która oferuje również bezpłatne wykresy kryptowalut po podłączeniu giełdy. Ma jednak ograniczoną funkcjonalność i poważni handlowcy kryptowalut powinni rozważyć plan PRO.

Utwórz bezpłatne konto Quadency!

W cenie 49 USD miesięcznie może to być trochę drogie dla początkujących handlowców kryptowalut. Ale jeśli jesteś już dochodowym handlarzem altcoinami, może to być opłacalna inwestycja, abyś mógł efektywnie sporządzać wykresy, handlować i zarządzać całym portfelem kryptowalut za pomocą jednej witryny.

opłaty quadency

CryptoView

Śledzenie zasobów kryptowalut na wielu rachunkach giełdowych, portfelach innych firm i urządzeniach do przechowywania w chłodni może być trudne dla aktywnego tradera. Witryny menedżera portfela kryptowalut, takie jak CryptoView pomóc rozwiązać ten problem.

Odwiedź CryptoView

Jest to kompleksowe rozwiązanie dla handlowców kryptowalut do synchronizacji wielu kont handlowych i portfeli podczas zarządzania transakcjami na różnych giełdach. Witryna łączy handel kryptowalutami i zarządzanie portfelem w jednym interfejsie użytkownika.

cryptoview

CryptoView to jeden z najlepszych menedżerów portfeli kryptowalut, odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Platforma łączy zarządzanie portfelem kryptowalut z w pełni funkcjonalną platformą handlową, która jest kompatybilna z głównymi platformami transakcyjnymi.

Otwarte pozycje, oczekujące zlecenia, salda kont i dane historii transakcji na wielu giełdach są automatycznie importowane, co pozwala użytkownikom szybko monitorować swój portfel i śledzić salda z jednej strony internetowej.

handel kryptowalutami

CryptoView jest wyposażony w funkcje, które obejmują:

 • Potężna platforma do tworzenia wykresów obsługiwana przez wykresy Tradingview
 • Ponad 85 wskaźników technicznych i 75 narzędzi do rysowania
 • Tryb wielu ekranów, aby szybko przełączać się między różnymi konfiguracjami ekranów
 • Może zapisać każdy układ ekranu i konfigurację pary handlowej
 • Obsługuje wszystkie subkonta giełdowe, takie jak Marża, Pożyczki, Swap i Futures
 • Agregator wiadomości, który można dostosować do konkretnych źródeł informacji o kryptowalutach
 • Kalendarz do śledzenia ważne wydarzenia w społeczności kryptowalut
 • Niestandardowe alerty oparte na “ poziomie ceny ” lub “ zmianie procentowej ”

W porównaniu z innymi platformami do tworzenia wykresów kryptowalut i zarządzania portfelem, ceny CryptoView są konkurencyjne, biorąc pod uwagę listę dostępnych funkcji. Istnieje pojedynczy pakiet, który kosztuje 19 USD miesięcznie lub roczna subskrypcja za 13 USD miesięcznie.

ceny cryptoview

Wniosek

Jeśli poważnie myślisz o handlu kryptowalutami i altcoinami, musisz korzystać z najlepszych wykresów kryptograficznych i narzędzi do analizy technicznej. Każda z powyższych platform wykresów altcoin jest wyposażona w źródła danych z kilku giełd i zawiera narzędzia do analizy technicznej kryptowaluty w celu przesłuchania rynków altcoin w celu wyszukania możliwości handlu wahadłowego.

Odwiedź TradingView

Więc jaki jest nasz werdykt w sprawie podstawowej witryny z wykresami? Zalecamy korzystanie z wersji Pro TradingView.

Dlaczego? Ponieważ możesz wykresować wszystkie swoje ulubione altcoiny PLUS tradycyjne aktywa, takie jak Forex, akcje, indeksy i towary. Staje się również preferowanym interfejsem do tworzenia wykresów, który jest zintegrowany z wieloma giełdami kryptowalut dzięki kompleksowemu zestawowi narzędzi handlowych, funkcji i łatwości obsługi.

Nie wspominając o tym, że nadal możesz przeglądać wykresy kryptowalut za darmo, korzystać z narzędzi handlowych i przeprowadzać analizy techniczne.

Mogą Cię również zainteresować te starannie wybrane artykuły:

 • Porównanie najlepszych giełd handlowych z dźwignią kryptograficzną
 • Recenzja WazirX: Bitcoin, handel & Opłaty
 • Bitit Exchange: przeczytaj tę recenzję przed zarejestrowaniem się
 • Recenzja Changelly: Czy nadal jest bezpieczna & Jak to działa
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map