W ciągu ostatnich 12 miesięcy na rynku kryptowalut odnotowano gwałtowny wzrost popytu na giełdy handlu kryptowalutami, które oferują rynki instrumentów pochodnych i kontraktów terminowych z dźwignią. Handel z depozytem zabezpieczającym to świetny sposób dla zaawansowanych traderów na zwiększenie potencjalnych zysków poprzez handel znacznie większymi pozycjami.

Handlowcy powinni pamiętać, że giełdy kryptowalut, które oferują handel z dźwignią, mogą złożone zyski i straty. Początkujący, którzy uczą się, jak handlować, powinni zawsze używać konta demo do handlu kryptowalutami przed zdeponowaniem jakichkolwiek prawdziwych środków.

nasz Pick

Najlepsza wymiana dźwigni dla

Wykresy

BYBIT Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana dźwigni dla

Tokeny lewarowane

Logo FTX Exchange Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana dźwigni dla

Handel społecznościowy

etoro Odwiedź stronę

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony.

Niektóre giełdy wymagają posiadania portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Giełdy do handlu kryptowalutami z marżą


Na podstawie naszych recenzji są to najlepsze miejsca do handlu kryptowalutami z dźwignią:

Co to jest handel dźwignią kryptograficzną?

Handel z dźwignią kryptograficzną jest narzędziem dla inwestorów otworzyć długą lub krótką pozycję, która jest znacznie większa niż ich kapitał własny, poprzez lewarowanie pożyczonych środków w transakcji. Pozwala to osobie zmaksymalizować potencjalne zyski poprzez zwiększenie siły nabywczej przy użyciu niewielkiej ilości pieniędzy. Na przykład przedsiębiorca, który wchodzi w transakcję z dźwignią 100: 1, może hipotetycznie handlować pozycją o wartości 10000 USD za 100 USD.

Najlepsze giełdy kryptowalut do handlu dźwignią

Ten przewodnik porównawczy zawiera listę plików najpopularniejsze giełdy kryptowalut kupuj i sprzedawaj aktywa cyfrowe z dźwignią lub marżą.

Margin Crypto Trading Exchanges: Recenzje

Nasz przegląd i ocena najlepszych giełd dźwigni do handlu kryptowalutami opiera się na ważnych czynnikach, takich jak łatwość użycia, reputacja, funkcje wykresów, kwota dźwigni, opłaty za transakcje depozytowe, metody wpłat, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

1. Binance

Binance to największych usług wymiany walut cyfrowych na świecie który zapewnia platformę do handlu ponad 200 różnymi kryptowalutami. Platforma odnotowała błyskawiczny wzrost od czasu jej założenia w 2017 roku. Binance jest platformą największa giełda kryptowalut handel z dziennym wolumenem 1,2 miliarda i 1,4 miliona transakcji na sekundę.

Binance ma mobilna aplikacja handlowa na urządzenia z systemem iOS i Android który jest bardzo intuicyjny, łatwy w użyciu, działa płynnie i wykonuje wszystkie podstawowe funkcje, których oczekuje się od aplikacji handlowej. Aplikacja zawiera ceny bitcoinów i kryptowalut na żywo, możliwość wykonywania zleceń, zarządzanie każdym zasobem cyfrowym, przeglądanie P.&L i przeszukaj historię handlu.

handel binance

Funkcje:

 • Wiodąca giełda kryptowalut na świecie
 • Ponad 100 kryptowalut do handlu
 • Wiele par handlowych przeciwko fiatowi, altcoinom i stablecoinom
 • Konkurencyjne opłaty za wpłaty, transakcje i wypłaty
 • Dostępny jest handel kryptowalutami przyszłości, depozytu zabezpieczającego i opcji
 • Zarabiaj odsetki na kryptowalutach z kontem oszczędnościowym Binance

Przejdź do witryny

ogólny

4,8 / 5

Recenzja Binance

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Binance

2. Bybit

Bybit to platforma wymiany instrumentów pochodnych, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezproblemowe doświadczenie w handlu cyfrowymi monetami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, EOS i XRP, z dźwignią do 100x. Oferty giełdowe instrumentów pochodnych umowy wieczyste które są zgodne z ceną kryptowaluty. Bybit udostępnił kontrakty wieczyste rozliczane w USDT, którymi można handlować na giełdzie z dużą dźwignią finansową.

Bybit obiecuje „brak przestojów serwera”, a funkcjonalność ich systemu jest dostępna do 99,99%. Giełda posiada najnowocześniejszy mechanizm dopasowywania przy 100 000 transakcji na sekundę, który może zakończyć transakcję w ciągu 10 mikrosekund. Bybit gwarancje pokrycia pełnego kosztu straty finansowej spowodowanej błędem systemowym lub w wyniku przestoju.

interfejs bajtowy

Funkcje:

 • Platforma depozytu zabezpieczającego do handlu kryptowalutami z dźwignią nawet 100-krotną
 • Najnowocześniejszy mechanizm dopasowywania, który przetwarza 100 000 transakcji na sekundę
 • Zaawansowane narzędzia zarządzania ryzykiem i ubezpieczenia wzajemne
 • Ustawiaj zlecenia take-profit i stop-loss jednym kliknięciem
 • Gwarancje pokrycia pełnego kosztu utraconych środków z powodu przestojów lub błędów systemu

Przejdź do witryny

ogólny

4.7 / 5

Przegląd Bybit

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Bybit

3. eToro

eToro jest odpowiedni dla początkujących w USA, którzy chcą inwestować w kryptowaluty przy użyciu pliku potężna i przyjazna dla użytkownika platforma handlowa. Platforma zapewnia prostą platformę do handlu walutami cyfrowymi i altcoinami z dźwignią lub praktyką handlu kryptowalutami przy użyciu wirtualnego portfela.

Interfejs handlowy obejmuje badania rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym & wiadomości, zaawansowane funkcje handlowe i narzędzia do zarządzania ryzykiem oraz kanał społecznościowy do kopiowania i handlu niektórymi najbardziej dochodowymi handlowcami kryptograficznymi na świecie.

etoro

Funkcje:

 • Regulowany dostawca w USA, który kupuje prawdziwe aktywa kryptograficzne i kontrakty CFD na popularne waluty cyfrowe i tradycyjne rynki
 • Zasil konto za pomocą karty kredytowej, przelewu bankowego i PayPal
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs i intuicyjna mobilna aplikacja handlowa
 • Kopiuj zyskowni handlowcy kryptowalutowi na całym świecie
 • Inwestuj w odnoszące sukcesy portfele kryptowalut najlepszych traderów

Przejdź do witryny

ogólny

4.6 / 5

Recenzja eToro

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź eToro

Zrzeczenie się: 67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Inwestowanie w kryptowaluty jest nieuregulowane w większości krajów UE i Wielkiej Brytanii. Brak ochrony konsumentów.

4. FTX

Giełda FTX to giełda kryptowalut instrumentów pochodnych zbudowana przez traderów dla traderów. Platforma wyróżnia się na tle konkurencji, oferując rozszerzenie szeroka gama indeksów i tokenów lewarowanych którymi można handlować na rynku kontraktów terminowych lub opcji. FTX jest znane z tworzenia pierwszych na świecie kontraktów terminowych na indeksy kryptowalut, które pozwalają użytkownikom wykorzystać wzrost lub spadek określonego indeksu w postaci przyszłego kontraktu. Kontrakty terminowe na indeksy można handlować bezpośrednio z platformy giełdowej FTX.

Interfejs ftx

Funkcje:

 • Profesjonalny interfejs użytkownika do handlu na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym
 • Rozpocznij handel bez KYC i wypłacaj codziennie do 2000 USD
 • Dźwignia do 101x na parach handlu kryptowalutami
 • Żetony lewarowane na KRÓTKIE lub DŁUGIE z dźwignią do 3X bez depozytu zabezpieczającego
 • MOVE Kontrakty rozliczane według bezwzględnej zmiany ceny monety w czasie

Przejdź do witryny

ogólny

4.7 / 5

Recenzja FTX

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź FTX

5. PrimeXBT

Prime XBT jest popularny Giełda handlowa oparta na bitcoinach co umożliwia spekulacje na tradycyjnych produktach finansowych. Handlowcy są w stanie handlować na szerokim spektrum rynków, w tym na rynku Forex (FX), kryptowalutach, towarach i indeksach, używając Bitcoin jako zabezpieczenia – funkcja, której obecnie nie oferuje wiele giełd.

Wykresy PrimeXBT zawierają wszystkie zaawansowane lewarowane narzędzia handlowe, których zwykle można oczekiwać od nowoczesnej platformy transakcyjnej, takie jak rysowanie linii, prostokątów, pozycji poziomej, zniesienia Fibonacciego, strzałek, tekstu i tak dalej. Platforma zezwala na wiele wykresów aby wyświetlać jeden zasób w wielu ramach czasowych lub obserwować kilka różnych zasobów jednocześnie.

prime xbt chart

Funkcje:

 • Wielokrotnie nagradzana platforma do handlu marżami do 1000x
 • Zaawansowane narzędzia i wskaźniki do wykonywania analiz technicznych
 • Konfigurowalny układ i konfiguracja wykresów

 • Pokrycie platformy do kopiowania i naśladowania działań odnoszących sukcesy traderów
 • Program polecający i partnerski z nagrodami za polecenie do 50% za przyciąganie nowych użytkowników

Przejdź do witryny

ogólny

4.3 / 5

Recenzja PrimeXBT

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź PrimeXBT

6. Plus500

Plus500 pozwala swoim handlowcom, którzy chcą otwierać pozycje kupna i sprzedaży na kontraktach CFD na kryptowaluty (Dostępność podlega regulacji) z marżą takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero .. Istnieje również indeks Crypto 10.

Platforma handlowa CFD na kryptowalutę Plus500 zawiera wszystkie narzędzia do zarządzania ryzykiem, których oczekuje się od platformy do handlu na podstawie depozytu zabezpieczającego. Obejmują one zlecenia stop loss, trailing stop i gwarantowane zlecenia stop loss, aby ustawić bezwzględny limit potencjalnych strat. Nawet jeśli cena instrumentu zmieni się znacząco na Twoją niekorzyść, Twoja pozycja zostanie automatycznie zamknięta po określonej cenie, bez ryzyka poślizgu.

plus 500 bitcoinów

Zrzuty ekranu są wyświetlane wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty produkt może się różnić.

Funkcje:

 • Regulowany dostawca kontraktów CFD w kilku krajach
 • Otwarte pozycje kupna / sprzedaży na kontraktach CFD na Bitcoin (dostępność podlega regulacji) i na rynkach tradycyjnych
 • Dźwignia do 30: 1 na kryptowalutach
 • Zasil konto za pomocą karty kredytowej, BPAY, przelewu bankowego i PayPal
 • Przyjazna dla użytkownika i intuicyjna aplikacja do handlu mobilnego
 • Pełne konto transakcyjne demo, aby dowiedzieć się, jak handlować kryptowalutą

Przejdź do witryny

ogólny

4.2 / 5

Recenzja Plus500

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Plus500

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

7. BitMEX

BitMEX to plik peer-to-peer platforma handlowa oferująca kontrakty o wysokiej dźwigni, które są kupowane i sprzedawane w Bitcoin. To jest jeden z największych animatorów rynku i najczęściej używany giełdy handlu zabezpieczonego. Początkujący i zaawansowani użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kontrakty na kryptowaluty (a nie same monety) w połączeniu z obrotem depozytu zabezpieczającego do 100 razy.

Handel Bitmexem

Funkcje:

 • Wysoka płynność i dzienny wolumen przez traderów
 • Prosty w użyciu interfejs do handlu kryptowalutami
 • Dźwignia do 100: 1 na kryptowalutach
 • Zaawansowane typy zleceń, takie jak limit, market, stop i trailing
 • Uczciwe, konkurencyjne i niskie opłaty
 • Testnet, aby ćwiczyć handel na giełdzie za pomocą wirtualnych pieniędzy

Przejdź do witryny

ogólny

4.1 / 5

Recenzja BitMEX

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź BitMEX

8. StormGain

StormGain to platforma do handlu i inwestowania kryptowalut, która jest dostarczana wraz z kontrakty z wysoką dźwignią i najnowocześniejsze narzędzia handlowe. Wszystkie transakcje z depozytem zabezpieczającym są rozliczane w stablecoin Tether (USDT), który spodoba się handlowcom, którzy chcą ograniczyć ekspozycję portfela podczas inwestowania w kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum.

Giełda wykorzystała to, co najlepsze na rynkach inwestycyjnych i kryptowalut, aby zaoferować innowacyjną platformę do handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty. Handlowcy StormGain mogą wykorzystać zmienne rynki kryptowalut dzięki rozszerzeniu najpopularniejsze pary kryptowalut i wykorzystujące dźwignię do 200x. Istnieje również możliwość zasilenia konta kryptowalutowego za pomocą karty kredytowej.

Okno handlu Stormgain

Funkcje:

 • Wysoka płynność i dzienny wolumen przez traderów
 • Prosty w użyciu interfejs do handlu kryptowalutami
 • Dźwignia do 300: 1 na kryptowalutach
 • Zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów
 • Uczciwe, konkurencyjne i niskie opłaty
 • Konto handlowe demo, aby ćwiczyć bez ryzyka

Przejdź do witryny

ogólny

4.1 / 5

Recenzja StormGain

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź StormGain

9. Deribit

Deribit to popularna platforma handlowa, która zrobiła wiele, aby stworzyć naszą listę najlepszych platform transakcyjnych z dźwignią kryptograficzną. Giełda pozwala handlowcom na skorzystanie z kontraktu futures na Bitcoin lub opcji do 100-krotnego depozytu zabezpieczającego. Platforma odnotowała wzrost wolumenu obrotu i obecnie jest zajął drugie miejsce pod względem całkowitego wolumenu handlu za Binance.

Giełda niedawno rozszerzyła się o kontrakty terminowe na Bitcoin i Ethereum, którymi można handlować z dźwignią. Plik Prezes Deribit jest byłym traderem opcji od późnych lat 90-tych i entuzjastą Bitcoin, który stworzył platformę Deribit, która pochodzi od słów pochodna i Bitcoin.

Interfejs deribit

Funkcje:

 • Popularna giełda tylko dla Bitcoinów
 • Przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika
 • 99% środków przechowywanych w chłodni
 • Zaawansowane narzędzia i wskaźniki do tworzenia wykresów
 • Rabat od opłat transakcyjnych dla animatorów rynku
 • Konto handlowe demo, aby ćwiczyć bez ryzyka

Przejdź do witryny

ogólny

4.0 / 5

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Deribit

Wniosek

Korzystanie z giełdy kryptowalut z depozytem zabezpieczającym to fantastyczny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Użytkownicy powinni być również bardzo świadomi, że giełdy są podatne na włamania, ponieważ witryny te przechowują ogromne ilości pieniędzy.

Jeśli planujesz handlować na giełdzie lewarowanej, pamiętaj, aby nie trzymać pieniędzy na tych giełdach przez dłuższy czas i wypłacać zyski do renomowanego portfela sprzętowego kryptowalut w celu bezpiecznego przechowywania.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci, jeśli uznasz go za przydatny!

Dalsze sugerowane lektury:

 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • Recenzja OKEx: ocena, czy to jest bezpieczne & Niezawodny?
 • Przestań używać BitMEX: Zamiast tego handluj z tymi 4 alternatywami
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut w USA

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me