Niezależny przegląd rezerw: przeczytaj przed użyciem

Independent Reserve to giełda fiat-to-crypto, która została założona w 2013 roku w Sydney w Australii. Giełdzie ufa ponad 200 000 klientów, którzy kupują Bitcoin za AUD, w bezpiecznym środowisku handlowym.

Misją Independent Reserve jest przekształcenie technologii kryptowalut w bezpieczne, solidne i regulowane usługi finansowe oraz robienie rzeczy we właściwy sposób.

Odwiedź Independent Reserve

Independent Reserve jest jedną z najlepszych giełd kryptowalut w Australii i jest zarządzana przez wysoce regulowany australijski sektor finansowy i jest członkiem Blockchain Australia. W tym przeglądzie Independent Reserve przyjrzymy się funkcjom giełd, interfejsowi użytkownika, metodom wpłat, opłatom i bezpieczeństwu.

Kluczowe cechy:

 • Zaufana giełda kryptowalut w Australii
 • Handluj 26 głównymi kryptowalutami
 • Natychmiastowe wpłaty za pośrednictwem Osko / PayID, EFT i SWIFT
 • Handluj walutami fiducjarnymi AUD, USD, NZD i SGD
 • 0,5% opłaty transakcyjnej, która zmniejsza się wraz z wolumenem
 • Obsługuje OTC, SMSF, zamożne osoby prywatne i inwestycje powiernicze
 • 4.4 ocena na podstawie 17 recenzji

ogólny

4.2 / 5 Odwiedź Independent Reserve

Reputacja

Łatwość użycia

Opłaty

Bezpieczeństwo

Zanim zaczniesz handlować, zalecamy korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do przechowywania kryptowalut.

Co to jest niezależna rezerwa?

Independent Reserve to licencjonowana giełda kryptowalut w Australii, która zapewnia stabilną i bezpieczną platformę dla osób fizycznych kupuj / sprzedawaj 26 najpopularniejszych walut cyfrowych. Giełda została założona w 2013 roku i rozszerzyła swoją ofertę usług o inwestorów kryptowalutowych w Nowej Zelandii i regionach Azji Południowo-Wschodniej, takich jak Singapur.

Od uruchomienia giełdy w 2013 roku Independent Reserve zyskał zaufanie ponad 200 000 osób i 8 000 kont SMSF aby uzyskać kryptowaluty za pomocą dolara australijskiego (AUD), dolara nowozelandzkiego (NZD), dolara amerykańskiego (USD) i dolara singapurskiego (SGD).

niezależna strona internetowa rezerw


Szybkie podsumowanie

Porównanie niezależnych rezerw

Przelew bankowy to jedna z najpopularniejszych metod wpłat w AUD, USD i NZD na Independent Reserve. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych australijskich giełd kryptowalut, takich jak Independent Reserve, które oferują przelewy bankowe.

Jest Legitymacją Niezależnej Rezerwy?

Independent Reserve to legalna i godna zaufania firma (ABN 46 164 257 069) z siedzibą pod adresem Level 26, 44 Market St, Sydney 2000, Australia. Wymiana jest regulowane przez wysoko regulowany australijski sektor finansowy w celu zapewnienia właściwego postępowania i operacji z pieniędzmi inwestorów i była pierwszą giełdą cyfrową w Australii, która stała się podmiotem raportującym australijskiej agencji rządowej AUSTRAC.

niezależne funkcje rezerwowe

Czy niezależna rezerwa jest bezpieczna?

Od momentu powstania na rynku w 2013 roku, Independent Reserve ma nigdy nie został zhakowany ani przejęty. Środki klientów są przechowywane w portfelach offline, aby zminimalizować ryzyko kradzieży, a na kontach dostępnych jest wiele środków bezpieczeństwa, w tym Uwierzytelnianie dwuskładnikowe aby zapobiec nieuczciwemu dostępowi.

Dlaczego warto handlować z niezależną rezerwą?

Powinieneś handlować z Independent Reserve, jeśli:

 • Chcesz korzystać z ustalonego i zaufanego miejsca do kupowania / sprzedawania kryptowalut
 • Chcesz mieć miejsce do kupowania Ethereum, Bitcoin Cash i altcoinów w Australii
 • Chcesz kupić Bitcoin w Nowej Zelandii
 • Szukasz giełdy ze strukturą opłat opartą na wolumenie
 • Wolisz giełdę kryptowalut zabezpieczoną ubezpieczeniem (tylko członkowie premium)
 • Lubisz giełdę, która przechowuje środki użytkowników w chłodni
 • Chcesz kupić kryptowaluty za pomocą SMSF
 • Potrzebujesz giełdy kryptowalut z kalkulatorem podatkowym

australia niezależnej rezerwy

Tworzenie konta

Proces rejestracji konta Independent Reserve jest prosty. Aby rozpocząć, odwiedź witrynę internetową i kliknij link „Utwórz konto” w prawym górnym rogu. Spowoduje to wyświetlenie kolejnej strony, na której można określić nazwę użytkownika i hasło. Następnym przystankiem będzie wprowadzenie dalszych danych osobowych wymaganych do posiadania konta.

niezależny rejestr rezerw

Aby się zalogować, po prostu użyj swojego identyfikatora e-mail i hasła. Przy pierwszym logowaniu będziesz musiał zweryfikować następujące elementy:

 • Adres e-mailowy: Podstawowa metoda logowania do giełdy
 • Numer telefonu komórkowego: W przypadku, gdy nie możesz uwierzytelnić się za pomocą 2FA lub zapomnisz hasła, ten numer telefonu będzie potrzebny do zidentyfikowania Cię
 • Drugi numer telefonu (opcjonalnie): Dodatkowa ochrona w przypadku utraty możliwości uwierzytelniania przy użyciu 2FA lub zapomnienia hasła i utraty dostępu do podstawowego telefonu komórkowego
 • Twoja tożsamość: Informacje do weryfikacji, które zostaną sprawdzone pod kątem różnych baz danych AML (przeciwdziałanie praniu pieniędzy) i CTF (finansowaniu terroryzmu)

Wpłacanie środków

Użytkownicy Independent Reserve mogą wpłacać środki za pomocą Waluty fiducjarne AUD, USD, NZD i SGD. Poniższe metody płatności są obsługiwane przez Independent Reserve w celu zasilenia konta w celu kupna i sprzedaży aktywów w bitcoinach i kryptowalutach.

Jednym z najlepszych sposobów zasilenia konta jest użycie PayID / Osko z rozszerzeniem Inicjał maksymalny dzienny limit 20 000 USD i zajmuje mniej niż 24 godziny. Wszystkie limity wpłat można zwiększyć, składając prośbę do zespołu wsparcia.

Interfejs użytkownika

Independent Reserve ma prosty i dobrze rozplanowany interfejs użytkownika do kupowania / sprzedawania walut cyfrowych. Nawigacja jest łatwa do naśladowania dla kupujących Bitcoin po raz pierwszy z menu u góry. Ci, którzy są zaznajomieni z analizą techniczną, strona “ Rynki ” zawiera kontrolę TradingView, która pozwala na tworzenie wykresów i analiz o wysokiej wierności.

niezależny wykres rezerw

Interfejs Independent Reserve zawiera prosty wykres wizualny, profil głębokości rynkowej i ostatnie transakcje. Użytkownicy zdają sobie sprawę, że Niezależna Rezerwa wykresy są dość nieporęczne, aby dostosować ramy czasowe i nie ma możliwości rysowania linii trendu ani dodawania wskaźników technicznych.

Może to być problematyczne i frustrujące, aby dostosować suwak i powiększenie, aby wyświetlić dokładne ramy czasowe w celu przeanalizowania formacji świecowych. Jeśli polegasz na analizie technicznej, możesz chcieć skorzystać z innej strony z wykresami kryptowalut w połączeniu z Independent Reserve (aby jak najlepiej wykorzystać niskie opłaty transakcyjne).

Ogólnie rzecz biorąc, Independent Reserve’s interfejs wykresów jest rozczarowujący dla dużej giełdy kryptowalut w Australii. Cały interfejs przydałby się gruntowny remont, aby zmodernizować doświadczenie handlowe i być na bieżąco. Coraz więcej giełd kryptowalut domyślnie integruje się z TradingView, co zapewnia doskonałe wykresy zarówno dla poważnych inwestorów, jak i handlowców.

Obsługiwane waluty Fiat & Monety

Tam są 26 zasobów cyfrowych dostarczane w ramach Independent Reserve, które mogą być przedmiotem handlu z walutami fiducjarnymi, takimi jak AUD, USD, SGD i NZD, w tym stabilnymi monetami, altcoinami i tokenami DeFi. Dostępne zasoby cyfrowe obejmują Bitcoin, Ripple (XRP), Ether, EOS i inne. Pełną listę można znaleźć w witrynie Independent Reserve.

niezależne aktywa rezerwowe

Opłaty handlowe

Independent Reserve’s opłata oparta jest na wolumenie obrotu z ostatnich 30 dni, który zaczyna się od 0,5% na transakcję. Opłaty mogą zostać obniżone do zaledwie 0,02% w miarę wzrostu wolumenu obrotu (przeliczane co 4 godziny).

Wydaje się, że przyrosty struktury opłat są odpowiednie dla osób o wysokiej wartości netto i inwestorów SMSF z dużymi sumami pieniędzy do zainwestowania w celu uzyskania niższej opłaty za handel kryptowalutami. Dla początkujących opłata transakcyjna w wysokości 0,02% prawdopodobnie nie jest w zasięgu. Dla porównania, Binance oferuje stały obrót na poziomie 0,1% dla wszystkich transakcji kryptowalutowych.

Użytkownicy powinni być świadomi, że wypłaty kryptowalut będą wiązały się z opłatą sieciową, która jest pobierana po wycofaniu się z giełdy. Opłata ta zależy od obciążenia łańcucha blokowego.

Wypłaty walutowe Fiat w AUD nie wiążą się z opłatą manipulacyjną. Jednak mieszkańcy Nowej Zelandii lub innych krajów międzynarodowych, którzy wypłacają środki w USD lub NZD, zostaną obciążeni opłatą w wysokości 20 USD. Wypłaty SGD są naliczane w wysokości 0,55%.

Bezpieczeństwo witryny

Independent Reserve wykorzystuje zdalne serwery podstawowe, które są bezpiecznie zlokalizowane w centrach danych. Umożliwia to giełdzie synchroniczną replikację wszystkich danych w obu lokalizacjach w czasie rzeczywistym zero utraty danych w przypadku włamania do wymiany. Independent Reserve korzysta ze środowiska awaryjnego w celu utrzymania usługi w przypadku naruszenia bezpieczeństwa danych lub awarii infrastruktury.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut w Australii są takie same.

PORÓWNAJ NIEZALEŻNE REZERWY Z INNYMI

Porównaj teraz!

Logowanie użytkowników i dostęp do konta można dodatkowo zabezpieczyć za pomocą Uwierzytelnianie dwuskładnikowe które można włączyć, aby zabezpieczyć swoje konto przed nieautoryzowanym dostępem. Independent Reserve zaleca aktywowanie 2FA podczas zakładania konta. Użytkownicy mogą również skorzystać z Biała lista urządzeń, który wymaga dodatkowego uwierzytelnienia dla nowych urządzeń i domyślnie wszyscy użytkownicy są chronieni przez inteligentny adres IP i białą listę adresów wycofania.

Bezpieczeństwo portfela

Independent Reserve zatrudnia dynamiczne rozwiązanie portfela na zimno do przechowywania przytłaczającej większości zasobów cyfrowych. Zimne portfele są zabezpieczone wielowarstwowym szyfrowaniem i przechowywane na cyfrowych urządzeniach magazynujących offline. Sprzęt jest przechowywany w fizycznych skarbcach w różnych geograficznie lokalizacjach.

Program partnerski

Independent Reserve ma program partnerski i polecający, który umożliwia obecnym użytkownikom zarobić 50% wszystkich opłat maklerskich płaconych przez poleconych klientów przez pierwsze 90 dni. Użytkownicy mogą udostępniać swój kod polecający, aby zapraszać znajomych lub promować Independent Reserve poprzez treści, filmy, artykuły lub miejsca docelowe reklam.

Często Zadawane Pytania

Czy niezależna rezerwa wymaga KYC?

Zanim będziesz mógł handlować i wypłacać środki z Independent Reserve, obowiązują procedury KYC. Nowi użytkownicy będą musieli przesłać dokumentację tożsamości, aby uzyskać dostęp do wyższych limitów. Ma to na celu ochronę giełdy i inwestorów przed praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu zgodnie z wymogami prawa.

Czy Independent Reserve ma ubezpieczenie funduszu?

Independent Reserve utrzymuje Polisa ubezpieczeniowa dostępna tylko dla posiadaczy konta premium. Fundusz ubezpieczeniowy chroni użytkowników przed naruszeniem fizycznych środków bezpieczeństwa Independent Reserve, kradzieżą pracowników lub utratą krypto przechowywanych w portfelu Independent Reserve. Każde w pełni zweryfikowane konto kwalifikuje się do uaktualnienia do konta premium.

Czy mogę zainwestować Super z Independent Reserve?

Independent Reserve oferuje usługę Self Managed Super Fund (SMSF), która umożliwia Australijczykom codzienne inwestowanie w kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Ripple i inne. Według strony internetowej Independent Reserve ma ponad 8 000 kont SMSF i była pierwsza cyfrowa giełda w Australii oferująca tę usługę.

Czy Independent Reserve ma aplikację?

Niezależna rezerwa nie ma aplikacji na telefon komórkowy na urządzenia z systemem iOS i Android. Wersja internetowa platformy jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i może być używana na smartfonach.

Jakie kraje są obsługiwane?

Niezależna giełda rezerw umożliwia weryfikację i zakup kryptowalut użytkowników z następujących krajów: Australia, Austria, Belgia, Kanada, Kajmany, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grenlandia, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Z Man, Włoch, Japonii, Korei, Republiki Liechtensteinu, Luksemburga, Makao, Monako, Niderlandów, Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Singapuru, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajwanu i Wielkiej Brytanii.

Czy inwestorzy z USA są dozwoleni??

Inwestorzy ze Stanów Zjednoczonych nie mogą kupować ani sprzedawać kryptowalut za pomocą Independent Reserve. Klienci z USA będą musieli korzystać z renomowanej giełdy kryptowalut w USA.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Independent Reserve, jest to legalny i bezpieczny australijski dostawca waluty cyfrowej, który ma kilkaset tysięcy klientów. Przy niskich opłatach nic dziwnego, że jest to popularna giełda dla początkujących i doświadczonych inwestorów.

Odwiedź Independent Reserve

Jest jednak kilka ulepszeń, które Independent Reserve powinno rozważyć:

 • Lepsze wykresy z zaawansowanymi narzędziami i funkcjami do przeprowadzania analiz technicznych
 • Aplikacja handlowa na urządzenia mobilne i możliwość sprawdzania cen kryptowalut na żywo na giełdzie

Oprócz powyższego, Independent Reserve to jedna z najłatwiejszych giełd kryptowalut o najniższych opłatach, z prostym procesem wpłat i wypłat oraz wyjątkową obsługą klienta.

niezależna giełda kryptowalut rezerwowych

Może Cię również zainteresować:

 • 5 najlepszych platform do zarabiania na bitcoinach & Crypto
 • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD, funkcje & Opłaty
 • 5 alternatyw Coinspot z niższymi opłatami
 • Jak zarobić Bitcoin za darmo: 6 sprawdzonych metod
 • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź stronę

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map