Przegląd Digital Surge: WAŻNE – przeczytaj przed użyciem

Digital Surge to giełda kryptowalut, która zapewnia bezpośredni dostęp do zakupu Bitcoinów za AUD lub ponad 200 altcoinów. W tej recenzji przedstawimy przegląd naszych doświadczeń z australijską giełdą kryptowalut i ocenimy ważne aspekty wymiany kryptowalut, takie jak metody wpłat, opłaty handlowe, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

Odwiedź Digital Surge

Chociaż naszym celem jest dostarczenie najdokładniejszych informacji w tej recenzji Digital Surge, sugerujemy od czasu do czasu odwiedzać ich witrynę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później..

Kluczowe cechy:

 • Przeznaczony dla początkujących do kupowania kryptowalut za AUD
 • Szybka weryfikacja w mniej niż 5 min
 • Obsługuje ponad 200 cyfrowych zasobów walutowych
 • Opłata zryczałtowana w wysokości 0,5% do kupna / sprzedaży
 • Płać rachunki za pomocą kryptowalut
 • Wsparcie inwestorów SMSF
 • 4.71 gwiazdek na podstawie 91 recenzji
 • 50% program partnerski

ogólny

4.2 / 5 Odwiedź Digital Surge

Łatwość użycia

Reputacja

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem zalecamy korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych Bitcoin do zakupu.

witryna internetowa dotycząca wzrostu cyfrowego

Co to jest Digital Surge?

Digital Surge to kryptowaluta mixchange, który zapewnia wyjątkowo łatwy sposób kupowania, sprzedawania i przechowywania kryptowalut w Australii. Kładąc nacisk na prostotę, platforma sprawia, że ​​kryptowaluty są tak przyjemne i łatwe do zrozumienia, jak to tylko możliwe. Z siedzibą w Brisbane, Digital Surge to przyjazny, zgrany zespół zaangażowany w budowanie zaufania i przejrzystości w społeczności kryptowalut, biorąc udział w wielu wydarzeniach społecznościowych, aby pomóc w podnoszeniu świadomości branży.

Szybkie podsumowanie

w porównaniu z cyfrowym wzrostem


Porównanie Digital Surge

Przelew bankowy to jedna z najpopularniejszych metod wpłat w AUD na Digital Surge. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych australijskich giełd kryptowalut, które akceptują przelewy bankowe w celu zakupu Bitcoinów.

Czy cyfrowe przepięcia są bezpieczne?

Na podstawie naszych badań Digital Surge wydaje się być bezpieczną platformą do kupowania i sprzedawania kryptowalut z zastosowaniem standardowych w branży środków bezpieczeństwa. Środki te zapewniają bezpieczeństwo informacji i środków klientów podczas korzystania z platformy i obejmują uwierzytelnianie dwuskładnikowe, portfele magazynów ciepłych i chłodniczych oraz wielowarstwowe procesy bezpieczeństwa. Odkąd powstała giełda, istnieje nie zgłoszono włamań do kradzieży środków w Digital Surge.

Czy Digital Surge jest legalne?

Wydaje się, że Digital Surge jest to znaczy legalna wymiana zarejestrowany z AUSTRAC którzy egzekwują przepisy finansowe, aby zminimalizować ryzyko przestępców wykorzystujących giełdy kryptowalut do prania pieniędzy, finansowania terroryzmu i cyberprzestępczości.

Plik Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu z 2006 r wymaga od podmiotów regulowanych, takich jak Digital Surge, zbierania informacji w celu ustalenia tożsamości klienta, monitorowania transakcji i zgłaszania transakcji lub działań AUSTRAC, które są podejrzane lub obejmują duże kwoty gotówki powyżej 10 000 USD.

funkcje & Korzyści

Digital Surge oferuje przyjazna dla początkujących i łatwa w użyciu platforma handlowa do wymiany walut cyfrowych. Giełda oferuje również następujące funkcje:

 • Szybki proces weryfikacji w celu ukończenia KYC
 • Układ zaprojektowany, aby ułatwić handel & łatwy do zrozumienia
 • Proste, przyjemne & bezstresowy sposób na handel
 • Obsługuje ponad 220 kryptowalut do kupowania, handlu i sprzedaży
 • Niskie opłaty & konkurencyjne spready
 • Szybkie i bezpieczne wpłaty w AUD przy użyciu płatności PayID lub POLi
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych interfejs zaprojektowany z myślą o prostocie & codziennego użytku
 • Możliwość płacenia australijskich rachunków za pomocą Bitcoin
 • Darmowy, bardzo bezpieczny portfel osobisty
 • Przechowywanie w trybie cold-offline / hot dla bezpieczeństwa & wygoda
 • Zasoby edukacyjne premium & fachowe porady handlowe dla wszystkich klientów
 • Czuły & spersonalizowana obsługa klienta

Rejestracja konta & Zaloguj sie

Aby utworzyć konto w Digital Surge, użytkownicy będą musieli przejść przez proces rejestracji, aby utworzyć konto handlowe. Usługa Digital Surge Exchange poprosi o podanie adresu e-mail. Weryfikacja adresu e-mail kończy podstawowy proces tworzenia konta, a użytkownicy mogą zalogować się do Digital Surge.

cyfrowy rejestr przepięć

Weryfikacja przepięć cyfrowych

Digital Surge używa RapidID i uwierzytelniania dwuskładnikowego, aby zapewnić proces weryfikacji tożsamości przebiega sprawnie, bezpiecznie i równie szybko jak to możliwe. Użytkownicy mogą zostać zweryfikowani w ciągu kilku minut za pomocą aparatu w smartfonie (w celu sprawdzenia rozpoznawania twarzy) i formy oficjalnej identyfikacji, takiej jak paszport lub australijskie prawo jazdy.

Interfejs użytkownika

Interfejs Digital Surge zawiera rozszerzenie prosty i łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny, który umożliwia użytkownikom przeglądanie całego portfela aby zobaczyć, jak radzą sobie ich inwestycje. Interfejs pozwala użytkownikom monitorować swoje ulubione monety na osobistej liście obserwowanych, aby szybko sprawdzić, które monety osiągają najlepsze (i najgorsze) wyniki dzięki liście Top Gainers. Łatwe kliknięcie dowolnego z nich spowoduje przeniesienie do pełnej strony szczegółów każdego zasobu.

cyfrowy portfel przeciwprzepięciowy

Aby rozpocząć, użytkownicy mogą kliknąć zasób, aby kupić, co spowoduje wyświetlenie wykresu na żywo i ceny w AUD. Istnieją pola do wprowadzenia kwoty zakupu za pomocą zdeponowanych środków. Na przykład, jeśli użytkownik chce kupić Bitcoin, zasób jest wybierany z listy i zostaje przeniesiony na stronę szczegółów monety. Wyświetlane jest pole do wprowadzania zamówienia, w którym można wprowadzić kwotę w AUD na zakup Bitcoinów. Równoważna ilość Bitcoinów jest wyświetlana po aktualnym kursie rynkowym.

cyfrowy interfejs przeciwprzepięciowy

Płacenie rachunków za pomocą Bitcoin

Digital Surge oferuje funkcję pozwalającą osobom fizycznym zapłać dowolny australijski rachunek lub wyciąg z karty kredytowej za pomocą Bitcoin (BTC). Użytkownicy będą potrzebować danych BPAY wystawcy, aby dokonać płatności Bitcoin. Proces jest prowadzony przez kreatora, aby to ułatwić. To świetna opcja dla inwestorów, którzy chcą wydać swoje środki bez konieczności sprzedawania Bitcoinów z powrotem do AUD.

Proces jest prowadzony przez kreatora, który daje możliwość:

 • Zapłać rachunek BPAY
 • Zapłać kartą kredytową
 • Zapłać na konto bankowe

Po wybraniu opcji płatności można wprowadzić dane BPAY wystawcy. Środki zostaną pobrane z portfela użytkownika Digital Surge lub portfela sprzętowego kryptowaluty offline.

Metody wpłaty & Limity

Digital Surge Australia oferuje wpłaty za pośrednictwem PayID / Osko (natychmiastowe i bezpłatne) oraz płatności POLi (od 2 USD do 3,30 USD). Obecnie nie ma możliwości zakupu kryptowalut za pomocą karty kredytowej, depozytu gotówkowego lub za pośrednictwem PayPal za pomocą Digital Surge.

PayID /Osko płatności są teraz dostępne dla wszystkich kont za pośrednictwem PayID. Oznacza to, że użytkownicy mogą błyskawicznie wpłacać i wypłacać w bezpieczny i łatwy sposób. PayID / Osko zapewnia szybki, wszechstronny, prosty i prawie w czasie rzeczywistym system płatności, aby sprostać specyficznym potrzebom użytkowników kryptowalut.

Opłaty handlowe

Digital Surge opłaty za natychmiastowe kupno i sprzedaż wynoszą stałe 0,5%. Kurs ten jest konkurencyjny w porównaniu z innymi giełdami w Australii, takimi jak Swyftx i Independent Reserve. Użytkownicy, którzy handlują dużymi wolumenami na giełdzie, będą obciążani inną opłatą w oparciu o kroczący 30-dniowy wolumen transakcji.

Wolumen obrotu jest obliczany co 1 godzinę, a opłaty transakcyjne mogą zostać zmniejszone do 0,1%, jeśli wolumen przekracza 1 milion AUD. Jest to ta sama opłata, jaką Binance pobiera za wszystkie transakcje.

Obsługiwana kryptowaluta

Digital Surge oferuje ponad 220+ altcoinów, co daje mu jeden z najszerszych wyborów kryptowalut w Australii, który obejmuje:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)
 • Litecoin (LTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Cardano (ADA)
 • EOS (EOS)
 • Gwiezdne lumenów (XLM)
 • Tezos (XTZ)
 • Algorand (ALGO)
 • NEO
 • Theta (THETA)
 • Podstawowy żeton uwagi (BAT)

Obsługa klienta & Opinie

Z zespołem obsługi klienta w Digital Surge można skontaktować się za pośrednictwem aplikacji do czatu na żywo lub e-mailem. Czas odpowiedzi aplikacji czatu na żywo jest zwykle w ciągu tej samej godziny. Giełda zapewnia interaktywny kreator Bitcoin, który pomaga użytkownikom zacząć. Początkujący Dostępna jest również szczegółowa sekcja FAQ, która zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z Digital Surge.

przegląd digitalsurge

W wielu witrynach z recenzjami opinie na temat obsługi klienta są pozytywne. Wyszukiwanie „Digital Surge Review” w Google powoduje wyświetlenie wielu komentarzy w popularnych witrynach z opiniami, takich jak TrustPilot i Reviews.io. Ogólnie rzecz biorąc, oceny Digital Surge są powyżej 4 na 5 gwiazdek.

Digital Surge Alternatives

Następujące alternatywy dla Digital Surge to renomowane, bezpieczne i godne zaufania giełdy kryptowalut umożliwiające zakup Bitcoin w Australii – oraz inne główne altcoiny, takie jak Ethereum, XRP i Litecoin.

Często Zadawane Pytania

Czy jest aplikacja na telefon komórkowy??

Digital Surge nie oferuje swoim użytkownikom mobilnej aplikacji handlowej kupować / sprzedawać cyfrowe waluty na giełdzie. Jednak platforma została zaprojektowana jako Progresywna aplikacja internetowa (PWA), która umożliwia dostarczenie giełdy na urządzenie mobilne bez korzystania z aplikacji.

Czy Digital Surge pozwala na inwestowanie w kryptowalutę za pomocą SMSF?

Australijczycy, którzy chcą skorzystać z własnych funduszy Super Funds (SMSF), mogą otworzyć konto w Digital Surge do zainwestuj w kryptowaluty za pomocą super funduszu. Inwestorzy mogą kupować kryptowaluty za pomocą Australian Super, takie jak Bitcoin (BTC), Ethererum (ETH), Ripple (XRP) i ponad 200 innych kryptowalut.

Jakie kraje obsługują Digital Surge?

Platforma handlowa Digital Surge obsługuje tylko użytkowników w Australii do kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami. Mieszkańcy z zagranicy będą musieli korzystać z globalnej wymiany walut fiducjarnych na kryptowaluty, która akceptuje ich lokalną walutę fiducjarną i metodę płatności.

Czy Digital Surge ma program polecający??

Digital Surge to jeden z najlepszych programów partnerskich kryptowalut w Australii. Digital Surge wypłaca 50% opłat pobieranych od wszystkich transakcji dokonane przez konta, do których odwołali się wszyscy użytkownicy. Ten wiodący w branży program poleceń pozwala użytkownikom zarabiać pasywnie za polecanie znajomym i rodzinie.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Digital Surge, giełda jest łatwą w użyciu i przyjazną dla początkujących platformą do kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami w Australii. Digital Surge była pierwszą giełdą w Australii, która oferowała wiodący na rynku czat na żywo, pomagający użytkownikom w rozwiązywaniu wszelkich pytań, a obecnie oferuje największy wybór monet do handlu.

Odwiedź Digital Surge

Użytkownicy, którzy szukają wymiany bitcoinów i kryptowalut z konkurencyjnymi opłatami transakcyjnymi, łatwością obsługi i elastyczną obsługą klienta, mogą rozważyć Digital Surge.

cyfrowy wzrost

Mogą Cię również zainteresować te przewodniki:

 • 5 najlepszych platform do zarabiania na bitcoinach & Crypto
 • Najlepsze platformy transakcyjne na kryptowalutach w porównaniu
 • 10 najlepszych kont demo do handlu bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy
 • 5 alternatyw Coinspot z niższymi opłatami
 • Recenzja BlockFi: czy to legalne & Bezpieczny?

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty za handel, wpłaty i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź stronę

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map