Przegląd DueDEX: kryptowaluty, handel i opłaty (2021)

DueDEX to globalna giełda oferująca platformę handlową z dźwignią Bitcoin. Szybko stała się popularną giełdą kryptowalutową dla traderów, którzy chcą handlować Bitcoinem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i z marżą do 100x.

Odwiedź DueDEX

W środowisku, w którym inwestorzy szukają nowych platform do handlu i zwiększenia swoich zasobów BTC, przeanalizujemy giełdę DueDEX, aby ocenić jej funkcje, opłaty transakcyjne, bezpieczeństwo i niezawodność (więc nie musisz!)

Ogólnie dobrym pomysłem jest zapoznanie się z recenzjami użytkowników, zanim zarejestrujesz się na giełdzie kryptowalut i zdeponujesz środki, prawda? Więc bez dalszych ceregieli, oto nasza recenzja DueDEX.

duedex

Co to jest DueDEX?

DueDEX to Platforma handlowa wykorzystująca wyłącznie marżę Bitcoin pochodzi z połączenia słów „należne”, „instrumenty pochodne” i „giełda”. Słowo „należne” oznacza wszystko, co jest stosowne, adekwatne, prawidłowe i zgodne z prawem. Jako zarejestrowana giełda w Belize, DueDEX dąży do zapewnienia uczciwości i przejrzystości w wymianie zasobów cyfrowych.

DueDEX w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje w DueDEX. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które oferują światowej klasy funkcje.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja OKEx: ocena, czy to jest bezpieczne & Niezawodny?
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja Instars: czy to jest legalne? Jak zarobić DARMOWE krypto
 • Recenzja BlockFi: 3 rzeczy, które należy wiedzieć przed użyciem
 • 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii

Funkcje DueDEX

funkcje duedex

Oto podsumowanie najlepszych funkcji DueDEX (z naszym komentarzem):

 • Handel marżą Bitcoin z dźwignią do 100x
 • Do 70 $ bonusu powitalnego handlowego przysługującego wszystkim nowym użytkownikom
 • Margines izolowany i krzyżowy
 • 100 000 TPS na kontrakt, małe opóźnienie poniżej 10 ms
 • Mechanizm uczciwej wyceny (aby zapobiec manipulacjom na rynku przez użytkowników)
 • Fundusz ubezpieczeniowy & Dźwignia ADL
 • Rachunek demonstracyjny (testnet)
 • Brak wymagań KYC

Rejestracja DueDEX & Zaloguj sie

Aby zarejestrować konto w DueDEX, proces jest dość prosty. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na podany adres e-mail. Nie ma potrzeby wprowadzania jakichkolwiek danych osobowych ani przesyłania dokumentów tożsamości. Ponieważ DueDEX jest tylko platformą handlową Bitcoin i nie oferuje rampy fiat-to-crypto, nie ma procesu KYC.

rejestr duedex


Po zarejestrowaniu się możesz zalogować się do DueDEX za pomocą swojego identyfikatora e-mail i hasła. Kod weryfikacyjny zostanie wysłany na Twój adres e-mail, więc upewnij się, że sprawdziłeś swoją niechcianą pocztę, jeśli jej nie otrzymasz.

Podobnie jak w przypadku wszystkich giełd handlu kryptowalutami, zawsze sugerujemy użytkownikom skonfigurowanie i aktywację uwierzytelniania 2FA i SMS (wysoce zalecane) dla dodatkowego bezpieczeństwa. Aby to zrobić, przejdź do sekcji „Bezpieczeństwo konta” w sekcji Profil. Zajmie to tylko kilka minut.

Finansowanie Twojego konta DueDEX

DueDEX to platforma kryptograficzna wyłącznie dla Bitcoinów. Dlatego akceptuje depozyty tylko w BTC. Aby zdeponować BTC na swoje konto DueDEX, przejdź do menu „Wpłata” po lewej stronie. Tutaj możesz zdeponować Bitcoiny bezpośrednio z portfela sprzętowego lub z innej giełdy.

Alternatywnie, zawsze możesz kupić fundusze za pomocą renomowanej wymiany fiat-to-crypto, a następnie przenieść zakupiony Bitcoin do DueDEX.

depozyt duedex

Interfejs użytkownika DueDEX

Jest to ważna sekcja, ponieważ handlowcy techniczni spędzają dużo czasu na przeglądaniu wykresów i analizowaniu swoich konkretnych strategii handlowych. Interfejs handlowy, jak pokazano poniżej, jest elegancki, intuicyjny i prosty w użyciu.

Otwarte zlecenia i pozycje można szybko wyświetlić na dole. Jest to dość tradycyjne, ale naszym zdaniem pozwala najlepiej zmaksymalizować rozmiar wykresu. Po prawej stronie księga zleceń, ostatnie transakcje, szczegóły kontraktu BTCUSD i okno zleceń są starannie rozmieszczone.

interfejs duedex

Każde okno transakcyjne wydaje się mieć stałą pozycję, jednak, jak wspomniano, układ interfejsu użytkownika jest standardowy i uspokoi większość handlowców kryptowalut. Jeśli interesujesz się analizą techniczną i potrzebujesz zaawansowanych narzędzi handlowych, wykresy DueDEX są obsługiwane przez TradingView, który zapewnia kompletny pakiet handlowy dla początkujących i zaawansowanych traderów.

Jak większość wie, wykresy TradingView, które są znane z płynnych, intuicyjnych i przejrzystych wizualizacji, z różnorodnymi zaawansowanymi narzędziami handlowymi i wskaźnikami, które można wstawiać do wykresów.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

DueDEX obejmuje kilka typów zleceń, które będą dostosowane do różnych strategii handlu kryptowalutami, takich jak:

 • Zlecenie z limitem
 • Zaawansowany limit (tylko wyślij, dobry do anulowania, wypełnij lub zabij, natychmiastowy lub anuluj)
 • Porządek rynkowy
 • Stop Limit

Możesz ustawić średnią, limit ryzyka, cenę zlecenia, ilość w oknie zamówienia. Wielkość dźwigni jest kontrolowana za pomocą suwaka, jak pokazano poniżej, który można zmienić w istniejącej pozycji.

zamówienie duedex

Menedżer Ryzyka DueDEX

DueDEX pomaga inwestorom w zarządzaniu ryzykiem handlowym i zapobieganiu likwidacji za pomocą własnego, zastrzeżonego Menedżera Ryzyka.

Pozwala użytkownikom dostosować ryzyko związane z kapitałem na rachunku już od 0,25% na transakcję. Narzędzie dostosowuje się automatycznie "Zatrzymać" i "Rozmiar pozycji" zgodnie z określonym przez Ciebie ryzykiem% (lub punktami).

Możesz także ustawić "Mieć zysk" aby zapewnić niestandardowe ryzyko & Stosunek nagród i wizualizacja transakcji przed realizacją.

To narzędzie będzie pomocne dla początkujących handlowców kryptowalut w celu określenia parametrów transakcji przed jej wykonaniem. Jeśli jest używany prawidłowo (i konsekwentnie), pomoże ci zaplanować i zobaczyć potencjalną konfigurację handlu oraz pomoże zmniejszyć straty w transakcjach na rynku kryptowalut.

menedżer ryzyka duedex

Istnieje pełny przewodnik po tym, jak korzystać z interfejsu użytkownika DueDEX przeczytaj tutaj.

Dźwignia DueDEX

DueDEX oferuje handel marżą na swoich produktach pochodnych Bitcoin z wysoką dźwignią do 100x. Platforma może ustawić tylko jedną kwotę dźwigni dla tego samego rodzaju zleceń. Użytkownicy mają również możliwość wyboru między margines izolowany i krzyżowy.

Opłaty należne za DEX

Opłaty za wymianę muszą zostać oszacowane przed podjęciem decyzji o handlu na giełdzie kryptowalut. Jest to jeszcze bardziej krytyczne w przypadku handlu większymi rozmiarami pozycji z depozytem zabezpieczającym lub dokonywania wielu transakcji w ciągu jednego dnia (np. Transakcje jednodniowe), które mogą pochłonąć Twoje zyski.

Wpłata / wypłata

DueDEX to robi NIE pobierać opłaty za wpłaty lub wypłaty. Podczas wypłaty kryptowaluty obowiązuje minimalna opłata sieciowa, która jest określana na podstawie obciążenia łańcucha blokowego.

Opłaty handlowe

DueDEX stosuje model maker and taker do ustalania opłat transakcyjnych. W zależności od rodzaju zlecenia złożonego przez użytkownika giełda ustali opłatę transakcyjną w następujący sposób:

 • Obowiązuje opłata 0,075% dla zleceń limitowanych i warunkowych (przyjmujący)
 • -Obowiązuje opłata w wysokości 0,025% dla zleceń rynkowych, które wypełniają (producent)

W porównaniu z innymi platformami handlu kryptowalutami, opłaty transakcyjne na DueDEX są dość rozsądne i konkurencyjne.

Często Zadawane Pytania

Czy DueDEX jest legalna & Bezpieczny?

DueDEX jest zarejestrowany w Belize w celu zapewnienia uczciwości i przejrzystości w handlu giełdowym aktywami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin. Witryna zawiera szereg środków bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa środków klientów podczas handlu na giełdzie, takich jak:

 • 100% aktywów jest przechowywanych w chłodni z wieloma podpisami
 • Wypłaty klientów są kontrolowane przez wielopoziomowe zaangażowanie ludzi
 • Konta mają możliwość włączenia uwierzytelniania dwuetapowego
 • Strona jest w pełni zaszyfrowana za pomocą SSL

Czy DueDEX ma konto testowe / demonstracyjne / papierowe?

Tak. DueDue ma dostępną sieć testową, która umożliwia użytkownikom demo handel bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy. Umożliwia potencjalnym inwestorom korzystanie z platformy handlowej DueDEX przed wpłatą środków.

Czy DueDEX ma program partnerski / polecający??

Tak, DueDEX ma dwupoziomowy dożywotni program polecający, który umożliwia otrzymywanie 30% opłat za transakcje partnerskie oraz dodatkowe 10% od partnerów na poziomie 2.

partner duedex

Jakie kraje są obsługiwane przez DueDEX?

DueDEX umożliwia klientom korzystanie z jego usług z całego świata, poza wybraną grupą krajów ze względu na ograniczenia jurysdykcyjne dotyczące kryptowalut. Kraje i terytoria, które NIE mogą handlować na DueDEX obejmują:

 • Hongkong
 • Kuba
 • Iran
 • Korea Północna
 • Krym
 • Sudan
 • Malezja
 • Syria
 • Stany Zjednoczone (w tym wszystkie terytoria USA)
 • Bangladesz
 • Boliwia
 • Ekwador
 • Kirgistan

Handlowcy z siedzibą w USA nie mogą handlować kryptowalutami za pomocą DueDEX ze względu na surowe przepisy. Użytkownicy z tego regionu będą musieli znaleźć giełdę kryptowalut znajdującą się w USA.

Recenzja DueDEX: Nasz werdykt to…

Podsumowując naszą recenzję, DueDEX wydaje się być bezpieczną i niezawodną platformą do handlu wiecznymi bitcoinami z wysoką dźwignią finansową. Chociaż nie oferuje innych głównych par kryptograficznych, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple, giełda nadrabia to wspaniałymi funkcjami i interfejsem użytkownika.

Odwiedź DueDEX

Spodziewamy się, że DueDEX przyciągnie wielu użytkowników i płynność w najbliższej przyszłości (po dodaniu kolejnych rynków do handlu)

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Jeśli istnieją inne giełdy handlu kryptowalutami, które chcesz, abyśmy przejrzeli, zostaw nam komentarz.

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź DueDEX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map