Handel Wunderbit to giełda kryptowalut i sieć handlu społecznościowego, która pozwala handlować na platformie, kopiować-handlować najlepszymi handlowcami kryptowalut z przejrzystymi osiągnięciami lub stworzyć w pełni zautomatyzowanego bota do handlu kryptowalutami za pomocą TradingView.

Chociaż istnieje kilka botów do handlu kryptowalutami, Wunderbit Trading oferuje innowacyjną usługę, która pomoże Ci znaleźć najbardziej dochodowe boty kryptowalutowe i prawdziwych handlowców korzystających z najpopularniejszych giełd handlu kryptowalutami.

Odwiedź Wunderbit Trading

Rekordy każdego tradera i bota kryptowalutowego oraz ostatnie transakcje są weryfikowane na platformie. Chociaż kopiowanie niekoniecznie gwarantuje zyski, platforma Wunderbit Trading jest doskonałym narzędziem dla traderów i inwestorów na wszystkich poziomach doświadczenia, aby nauczyć się handlować kryptowalutą.

handel wunderbit

Może Cię również zainteresować:


 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Recenzja Quadency – czy to naprawdę NAJLEPSZA platforma kryptograficzna?
 • 4 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptograficznych & Narzędzia dla traderów Altcoin

Co to jest Wunderbit?

Wunderbit to firma z branży fintech, która zapewnia usługi i aplikacje kryptowalutowe w celu wprowadzenia rzeczywistego wykorzystania kryptowaluty. Plik firma jest licencjonowana, akredytowana i regulowana instytucja finansowa, która pozwala swoim klientom bezpiecznie i bezpiecznie kupować i sprzedawać Bitcoiny.

Jakie usługi oferuje Wunderbit?

Wunderbit oferuje kilka produktów, które obejmują wymianę walutową na kryptowalutę, usługi OTC (Over The Counter), plik zaawansowany terminal handlowy, zautomatyzowane strategie kryptograficzne, boty handlowe i platforma handlu społecznościowego.

 • Wunderbit Exchange to usługa kryptowalutowa, która umożliwia osobom z całego świata kupowanie Bitcoinów & Ethereum z VISA i MasterCard. Giełda szczyci się tym, że zapewnia najlepsze kursy wymiany i niskie prowizje.
 • Wunderbit Commerce jest dostawcą usług płatniczych, który umożliwia handlowcom rozpoczęcie przyjmowania płatności Bitcoin za pośrednictwem ich strony internetowej, osobiście lub nawet przez e-mail.
 • Handel Wunderbit jest terminalem handlowym kryptowalut z wieloma giełdami, który obejmuje kopiowanie i automatyczne boty handlowe.

Wunderbit Trading: Smart Crypto Trading

Giełda handlowa Wunderbit to innowacyjna platforma, która łączy kilka najlepszych giełd handlu kryptowalutami na świecie. Użytkownicy są wyposażeni w zaawansowane narzędzia do bezproblemowego handlu i inwestowania w kryptowaluty z poziomu jednego terminala handlowego.

Platforma handlu społecznościowego Wunderbit zapewnia wgląd w strategie najlepszych handlowców kryptowalut z pełną przejrzystością i historią handlu do skopiowania dla siebie lub stworzenia w pełni zautomatyzowanego bota do kopiowania za pomocą TradingView. Stworzenie automatycznej strategii na to pozwala ustawić zlecenie take profit i stop loss na każdej giełdzie podłączonej do platformy.

Funkcje handlowe Wunderbit

Wunderbit Trading oferuje nowe i innowacyjne funkcje, które zwiększają potencjalną rentowność inwestycji tradera przy jednoczesnym zarządzaniu ryzykiem za pomocą narzędzi do zarządzania portfelem. Wunderbit’s Platforma handlu społecznościowego umożliwiająca znajdowanie i kopiowanie zyskownych traderów z udokumentowaną historią jest prawdziwym przełomem. Inne niesamowite funkcje platformy obejmują:

Inteligentna automatyzacja handlu kryptowalutami

Automatyzacja handlu to elastyczna metoda tworzenia zleceń dla inteligentnego handlu kryptowalutami. Możesz dodawać i edytować Take Profit i Stop Loss do dowolnego zlecenia na giełdach takich jak Binance i Kraken. Dzięki automatycznemu handlowi masz również możliwość jednoczesnej obsługi dowolnej liczby kont handlowych kryptowalut. To dosłownie oznacza, że ​​Wunderbit Trading dokonuje transakcji za Ciebie, podczas gdy Ty możesz się zrelaksować i cieszyć się zyskami.

Darmowy terminal handlowy Crypto

W przeciwieństwie do innych platform handlowych, wszystkie narzędzia handlowe oferowane przez Wunderbit Trading są całkowicie bezpłatne. Handlowcy mogą inicjować handel z zerową prowizją za transakcję bez miesięcznej subskrypcji lub opłat.

Rynek handlu społecznościowego

Wunderbit Trading ułatwia handel, łącząc Cię z tysiącami nowych inwestorów, pomagając uzyskać stały zysk poprzez automatyczne stosowanie strategii handlowych do portfeli inwestorów. Możesz stać się najlepszym sprzedawcą kopii kryptowalut i osiągnąć dodatkowy zysk jako procent zysków kapitałowych inwestorów.

Zarządzanie wieloma kontami

Dzięki Wunderbit Trading możesz zarządzać portfelami wielu kont giełdowych jednocześnie bez konieczności wykonywania strategii na każdym koncie w terminalu. Ponadto handlowcy mogą łączyć i zarządzać portfelami istniejących inwestycji inwestorów zewnętrznych w Wunderbit Copy Trading przez API bez rejestracji.

Piramidowanie automatyzacji botów

Platforma Wunderbit Trading wprowadziła funkcję piramidowania do automatyzacji botów. Umożliwia to użytkownikom handel kryptowalutami skalowanie do pozycji i zapewnia elastyczną strategię wyjścia, która może być uruchamiana ręcznie lub automatycznie za pośrednictwem bota.

Obsługiwane giełdy kryptowalut

Wunderbit zintegrował się z popularnymi giełdami handlu kryptowalutami, aby oferować różne produkty handlowe, takie jak rynek kasowy, opcje, kontrakty terminowe, instrumenty pochodne i tokeny dźwigni. Użytkownicy mogą znajdować i kopiować transakcje z najlepszymi traderami i inwestorami na wiodących światowych giełdach kryptowalut, takich jak:

 • Binance (spot i futures)
 • FTX
 • Deribit
 • Bybit

giełdy handlowe wunderbit

Zespół stojący za Wunderbit aktywnie pracuje nad dalszą integracją z innymi globalnymi platformami kryptowalutowymi, takimi jak BitMEX, OKEX, a także Kraken.

Tworzenie konta z handlem Wunderbit

Do załóż konto w Wunderbit Trading, proces rejestracji jest prosty i zajmuje kilka minut. Aby rozpocząć, wykonaj następujące proste kroki:

Po utworzeniu konta zaleca się włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego w celu dodatkowego zabezpieczenia konta. Dostęp do tego można uzyskać, klikając łącze „Ustawienia” u góry, a następnie „Bezpieczeństwo”, aby aktywować 2FA.

rejestr wunderbit

Terminal handlowy Wunderbit

Terminal Wunderbit Trading jest zintegrowany z popularnym wykresem Tradingview, który zna większość handlowców kryptowalut. Plik interfejs użytkownika to prosty, elegancki i zapewnia wskaźniki techniczne i narzędzia do rysowania czego byś się spodziewał.

Terminal handlowy Wunderbit

Po prawej stronie możesz wybrać giełdę kryptowalut, z którą chcesz się połączyć, parę kryptowalut do handlu, wybrać pozycję długą lub krótką, ustawić poziomy Take Profit i Stop Loss oraz kwotę Twojego handlu zbalansowaną do alokacji do strategii.

Rynek: Kopiuj dochodowych inwestorów

Wunderbit zawiera tablicę liderów, aby przeglądać i porównywać swoje wyniki handlowe i strategie z innymi traderami i automatycznymi botami, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem Wunderbit Marketplace.

Możesz filtrować wyniki do znajdź najbardziej dochodowych handlowców kryptowalut na popularne giełdy, takie jak Binance, FTX i Bybit. Podsumowanie statystyk każdego tradera, takich jak wolumen, średnia P.&Wyświetlane jest L%, aktywne boty i liczba transakcji. Wyniki handlu można dokładniej zbadać, klikając przycisk „Pokaż”.

Handlowiec kopiowania Wunderbit

Użytkownicy Wunderbit mogą wybrać tradera lub bota, aby wyświetlić szczegółowe wyniki handlowe. Przeglądając sekcję raportu, możesz ocenić następujące informacje handlowe:

 • Handlowano parami kryptowalut
 • Używana giełda handlowa
 • Cena wejścia
 • Kierunek handlu (np. Kup lub sprzedaj)
 • Wolumen handlu
 • Odbierz zyski i stop lossy
 • Średnia p&L
 • Stan pozycji

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skopiować transakcję, czy nie, miejsce Wunderbit Market może być wykorzystane do zapewnienia wglądu w działalność handlową i strategie najlepszych handlowców kryptowalut na świecie.

Handel kopiami Wunderbit

Również możesz kopiuj zyskowne boty do handlu kryptowalutami na platformie Wunderbit Trading. Proces przebiega w taki sam sposób, jak opisano powyżej. Istnieją dodatkowe opcje filtrowania botów do handlu kryptowalutami na podstawie takich kryteriów, jak:

 • Okres handlowy (np. 7 dni lub tydzień)
 • Giełda kryptowalut
 • Pary handlowe
 • Ramy czasowe (np. 1 godzina, 4 godziny lub codziennie)
 • Kwota dźwigni

Na przykład możesz użyć filtra, aby wyświetlić boty, które handlują parą BTC / USD na giełdzie Bybit. Po przefiltrowaniu botów możesz teraz zanurkować głębiej, aby przeanalizować strategię i wyświetlić wszystkie ostatnie transakcje, wielkość pozycji, kierunek handlu i kwotę dźwigni.

Jak czerpać zyski z kopiowania automatycznych botów

Aby rozpocząć kopiowanie automatycznych strategii kryptograficznych i botów, wejdź na Wunderbit Market i przeglądaj i znajdź najbardziej dochodowe automatyczne strategie handlowe utworzone przez innych traderów na platformie. Korzystając z filtrów i menu rozwijanych, wyszukaj konkretnego bota, który handluje określoną parą kryptowalut, wymianą i ramami czasowymi handlu.

wunderbit kopiowanie handlu

Po wybraniu bota kryptograficznego możesz rozpocząć śledzenie ich transakcji, a platforma Wunderbit Trading automatycznie przeprowadzi transakcje kupna i sprzedaży w Twoim imieniu.

Możesz przetestować każdą strategię handlową, aby upewnić się, że co miesiąc generowana jest stała rentowność przed złożeniem transakcji. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w kodowaniu ani umiejętności techniczne kopiuj-handluj natychmiast, korzystając z najpopularniejszych witryn do handlu kryptowalutami.

Plusy & Wady korzystania z botów do handlu kryptowalutami

Przed przystąpieniem do kopiowania automatycznego bota do handlu kryptowalutami użytkownicy powinni rozważyć zalety, wady, ryzyko i korzyści.

Zalety

 • Automatycznie składaj transakcje, gdy jesteś z dala od rynków
 • Pozbądź się stresu emocjonalnego związanego z handlem kryptowalutami
 • Test wsteczny strategii handlowej, aby zapewnić stały wzrost kapitału

Niedogodności

 • Wymaga specjalistycznej analizy technicznej, aby utworzyć i uruchomić bota handlowego
 • Czasochłonne modyfikowanie strategii i kodowania w celu uzyskania stałych zysków
 • Dynamika rynku może niekorzystnie wpłynąć na wydajność bota

Opłaty handlowe Wunderbit

Wunderbit Trading to bezpłatna platforma zarówno dla inwestorów, jak i handlowców. Nie ma miesięcznych subskrypcji ani kont premium. Użytkownicy mogą utworzyć konto bez żadnych ograniczeń co do liczby interfejsów API giełdy, które można połączyć z kontem Wunderbit Trading.

opłaty transakcyjne wunderbit

Często Zadawane Pytania

Co to jest bot handlowy Crypto?

Bot handlujący kryptowalutami to plik zautomatyzowana strategia wykorzystująca z góry określone reguły i warunki. Gdy warunek zostanie spełniony na parach kryptowalut na żywo, inicjowany jest wyzwalacz, który automatycznie umieszcza pozycję handlową.

Ile kosztuje handel Wunderbit?

Wunderbit Trading to bezpłatna usługa dla handlowców kryptowalut i inwestorów. Platforma nie pobiera członkostwa ani miesięcznej opłaty abonamentowej za rozpoczęcie handlu lub kopiowania automatycznych botów.

Czy Wunderbit jest bezpieczny?

Wunderbit Trading to bezpieczna platforma, która nie przechowuje żadnych środków kryptograficznych. Użytkownicy łączą się z giełdami kryptograficznymi za pomocą interfejsu API i konfigurują uprawnienia za pośrednictwem własnego konta użytkownika.

Zautomatyzowane boty do handlu kryptowalutami będą wykonywać transakcje na giełdach połączonych za pośrednictwem interfejsu API. Boty mogą mieć ograniczony dostęp i uprawnienia do wykonywania wyłącznie transakcji. Uprawnienia do dokonywania wypłat można wyłączyć, co zapewnia bezpieczeństwo środków użytkowników podczas korzystania z Wunderbit Trading.

Wunderbit oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które można aktywować w celu zwiększenia bezpieczeństwa konta. 2FA można aktywować na koncie, odwiedzając stronę „Ustawienia”.

Wniosek

Wunderbit Trading to innowacyjna nowa usługa wielu giełd, która pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami bezpośrednio za pomocą terminala handlowego lub kopiować najlepszych handlowców i zautomatyzowane boty do handlu kryptowalutami na najpopularniejszych platformach do handlu kryptowalutami na świecie.

Możliwość przeglądania setek automatycznych botów kryptograficznych i wydajności tradera na rynku jest wielkim atutem. Uważamy, że platforma zawiera szereg funkcji, które przyniosą korzyści handlowcom i inwestorom o różnym poziomie doświadczenia, szukającym sposobów na zwiększenie zysków z ich portfela kryptowalut.

Odwiedź Wunderbit Trading

Podsumowując naszą recenzję Wunderbit Trading, jest to doskonała platforma automatycznych botów handlowych, która jest prosta w użyciu, dobrze zaprojektowana i zalecamy jej sprawdzenie.

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Wunderbit Trading

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me