Przegląd tokenizacji: funkcje wymiany, opłaty i nie tylko

Wybór fiata do wymiany kryptowalut może być trudnym zadaniem. Istnieje kilka czynników, takich jak dostępne funkcje, obsługiwane waluty fiducjarne i metody wpłat, pary handlowe, opłaty, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

Ekscytującą platformą aktywów cyfrowych w Singapurze, która oferuje różnorodny wybór kryptowalut do kupowania, handlu i sprzedaży jest Tokenize Exchange.

Odwiedź Tokenize Exchange

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji Tokenize, zdecydowanie zalecamy, abyś to zrobił odwiedź witrynę internetową aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą wystąpić później.

Kluczowe cechy:

  • Szybkie i łatwe utworzenie konta
  • 20 aktywów kryptowalutowych do kupna / sprzedaży
  • Konkurencyjne opłaty transakcyjne już od 0,1% za zlecenie
  • Wpłać SGD za pomocą Xfers i przelewem bankowym
  • Możliwość zarabiania odsetek na kryptowalutach
  • Ubezpieczenie do 100 mln USD
  • Metryki tokenów i szczegółowa analiza

ogólny

3.9 / 5 Odwiedź Tokenize Exchange

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do tej recenzji zdecydowanie zaleca się użycie portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X przy zakupie kryptowalut. Własność krypto pozostaje w posiadaniu i kontroli inwestora, a nie giełda. Przeczytaj nasz przewodnik po najpopularniejszych portfelach kryptograficznych, aby uzyskać więcej informacji.

Co to jest Tokenize Exchange?

Tokenize Exchange to platforma kryptowalutowa z siedzibą w Singapurze, która została uruchomiona na początku 2018 roku. Giełda zapewnia domenę łatwy w użyciu i prosty interfejs użytkownika dla osób fizycznych do zakupu zasobów cyfrowych, takich jak Bitcoin i Ethereum, za dolary singapurskie (SGD) przy użyciu Xfers. Odkąd została założona, Tokenize Exchange szybko się rozwinęła dzięki ponad 100 000 klientów korzystających z ich produktów i usług.

Porównanie wymiany tokenizacji

Najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje na Tokenize Exchange. Ta tabela porównawcza zawiera listę alternatywnych platform handlu kryptowalutami, takich jak Tokenize Exchange.


Kluczowe cechy & Usługi

Dostępna kryptowaluta

Tokenize Exchange oferuje swoim klientom możliwość inwestowania w 20 z najpopularniejsze i najbardziej płynne aktywa cyfrowe i parami handlowymi. Za pomocą giełdy można handlować każdą monetą na SGD, USD, BTC i ETH.

tokenizować monety giełdowe

Konkurencyjne ceny

Niskie opłaty transakcyjne są ważnym czynnikiem podczas korzystania z giełdy do zakupu kryptowalut. Tokenize Exchange oferuje opłaty w oparciu o poziomy z opłaty tak niskie, jak 0,1% dla członków Premium, który jest wysoce konkurencyjny dla giełd kryptowalut z siedzibą w Singapurze.

Ochrona ubezpieczeniowa

Fundusze przechowywane w gorących portfelach Tokenize Exchange to ubezpieczony do 100 mln USD przez światowej sławy kustosza BitGo. Chociaż zaleca się również przenoszenie kryptowalut do portfela sprzętowego, program ubezpieczeniowy zapewnia spokój klientom korzystającym z platformy.

Magazyn tokenów

Giełda Tokenize oferuje kompleksowe przewodniki i informacje, które pomogą nowym inwestorom w przestrzeni kryptowalut. Użytkownicy platformy mają dostęp do „Token Store”, który zapewnia dogłębna analiza i metryki na każdej obsługiwanej monecie. Jest też podsumowanie nastrojów rynkowych, które może być przydatne dla inwestorów.

tokenizować sygnały wymiany

Zarabiaj miesięczne odsetki

Podobnie jak w przypadku popularnych platform pożyczkowych, takich jak BlockFi i Nexo, użytkownicy przechowujący aktywa kryptowalut w portfelu Tokenize mogą zarabiać odsetki od 4% do 12% RRSO na wybranych 18 cyfrowych walutach.

tokenizować odsetki od wymiany

Czy Tokenize Exchange Safe?

Bezpieczeństwo środków na giełdzie jest ważne przy wyborze giełdy kryptowalut. Podczas przeglądu strony bezpieczeństwa Tokenize Exchange platforma wdrożyła ścisłe procedury KYC zgodnie z lokalnymi przepisami.

Jest brak informacji o środkach bezpieczeństwa zgodnych ze standardami branżowymi takie jak przechowywanie w trybie cold-wallet offline, biała lista adresów i wypłaty z wieloma podpisami. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo konta, użytkownicy mogą aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby zminimalizować ryzyko nieautoryzowanego dostępu.

Które kraje są obsługiwane?

Tokenize Exchange to ogólnoświatowa platforma handlu kryptowalutami, za pomocą której użytkownicy mogą wymieniać waluty cyfrowe na inne aktywa. Ich wymiana fiat-to-crypto jest dostępna tylko dla mieszkańców Singapuru, którzy używają SGD. Użytkownicy z innych obsługiwanych regionów i jurysdykcji mogą przesyłać kryptowaluty na giełdę w celu handlu z innymi kryptowalutami.

Tworzenie konta

Aby utworzyć konto w Tokenize Exchange, użytkownicy muszą być ukończone 18 lat. Proces rejestracji konta jest prosty i zajmuje kilka minut. Nie ma żadnych opłat za utworzenie lub utrzymanie konta lub portfela Tokenize Exchange. Do rozpoczęcia procesu rejestracji wymagany będzie prawidłowy adres e-mail.

Weryfikacja tożsamości

Przed rozpoczęciem handlu na Tokenize Exchange użytkownicy musi przejść proces weryfikacji tożsamości. Wymogiem tym jest przestrzeganie zasad Know-Your-Customer (KYC), przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML / CTF) ustanowionymi przez Monetary Authority of Singapore (MAS). Odwiedź witrynę internetową, aby uzyskać dalsze informacje Weryfikacja KYC.

Metody wpłaty

Konto podstawowe Tokenize Exchange (bezpłatne) obejmuje trzy opcje dla mieszkańców Singapuru do wpłacania środków i zakupu Bitcoin, Ethereum i innych walut cyfrowych. Obsługiwane metody wpłat na Tokenize Exchange obejmują wpłać przelewem, zamień z portfela XSGD i wpłać za pośrednictwem banku.

depozyt wymiany tokenizacji

Aby uzyskać informacje o tym, jak połączyć konto Xfers w celu zakupu kryptowalut, przeczytaj ten artykuł. Klienci, którzy nie są zarejestrowani w Xfers mogą zdecydować się na wpłatę środków za pomocą depozytu bankowego. Obejmuje to wypełnienie formularza wniosku o przelew bankowy i podanie informacji, takich jak kod SWIFT, nazwa banku i numer konta. Depozyt będzie przetworzone w ciągu kilku minut po otrzymaniu wypełnionego formularza przelewu bankowego.

Członkowie Premium i Platinum mogą zdeponować fiat w SGD do sfinansowania portfela Tokenize Exchange. Metody płatności są takie same jak w przypadku konta Basic. Gdy konto zostanie zasilone fiat, użytkownicy mogą przejść do zakładki „Rynek”, aby złożyć zlecenie kupna / sprzedaży.

Kupowanie kryptowaluty

Tokenize Exchange umożliwia Mieszkańcy Singapuru w celu uzyskania kryptowaluty za pomocą dolarów singapurskich (SGD). Do wyboru jest 20 różnych kryptowalut, w tym główne monety, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i XRP. Giełda obsługuje również popularne tokeny DeFi, takie jak COMP, AAVA i Sushi, które można otrzymać za walutę fiducjarną.

giełda tokenizuj kup kryptowalutę

Każdy zasób jest pokazany na liście, którą można rozszerzyć do pełnoekranowego wykresu świecowego, aby wyświetlić cenę historyczną przed zakupem. Wykresy wydają się być obsługiwane przez TradingView, który jest znany z dostarczania zaawansowanych funkcji wykresów kryptograficznych, narzędzi do rysowania i wskaźników. Zamówienia można składać za pomocą pola wejściowego, które jest podobne do korzystania z platformy transakcyjnej kryptowalut.

Na przykład użytkownik może użyj zlecenia rynkowego lub limitu kupić Bitcoin za SGD. Całkowita opłata płatna w formie fiducjarnej jest pokazana na dole przed potwierdzeniem zamówienia. Ten sam proces dotyczy sprzedaży Bitcoinów z powrotem do SGD.

pole zamówienia wymiany tokenizacji

Naszym zdaniem okno wprowadzania zleceń powyżej jest bardziej odpowiednie dla średniozaawansowanych i doświadczonych handlowców, którzy rozumieją terminy zlecenie limit, zlecenie rynkowe i rozumieją, jak czytać wykres cenowy. Prosty widżet lub funkcja natychmiastowej wymiany na pulpicie nawigacyjnym lub stronie głównej do konwersji fiat na kryptowalutę przyniosłaby korzyści początkującym.

Ceny członkostwa

Tokenize Exchange oferuje program członkowski dla użytkowników podstawowych, premium i platynowych. Nowi użytkownicy, którzy utworzą konto z Tokenize, automatycznie otrzymają podstawowe darmowe konto. Wśród zachęt do przejścia na członkostwo Premium i Platinum są zniżki na opłaty handlowe i obniżone opłaty za wypłaty.

Opłaty

Opłaty Tokenize Exchange za handel walutami cyfrowymi różnią się w zależności od poziomu członkostwa. Użytkownik, który kupi kryptowalutę za pomocą waluty fiducjarnej przy użyciu podstawowego konta, które jest bezpłatne, poniesie opłatę w wysokości 0,8% za transakcję. Plik opłata można zmniejszyć do 0,5% i 0,1% przechodząc odpowiednio na członkostwo Premium i Platinum.

Handel kryptowalutami na kryptowaluty wykorzystuje podobny model opłat, który zaczyna się od 0,25% za transakcję, którą można zmniejszyć do 0,2% i 0,1% poprzez aktualizację członkostwa. Dla nowych użytkowników darmowego konta opłata startowa za kupno, handel i sprzedaż kryptowalut jest wyższa w porównaniu z innymi popularnymi platformami transakcyjnymi. Uaktualnienie do programu Platinum w celu uzyskania 0,1% to jedna z najniższych opłat na rynku.

Bezpieczeństwo

Tokenize Exchange obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), które jest wzorcem bezpieczeństwa dla ochrony kont użytkowników. Jest wzmianka o innych wprowadzone środki bezpieczeństwa aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa środków lub informacji klienta, jednak nie są one ujawniane (i powinny być), jeśli bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla wymiany.

Często Zadawane Pytania

Czy Tokenize Exchange Legit?

Wydaje się, że Tokenize Exchange jest legalną giełdą kryptowalut, która jest regulowana w Singapurze. Platforma jest zgodny z przepisami KYC / AML określone przez Monetary Authority of Singapore (MAS). Obowiązują ścisłe procesy weryfikacji tożsamości zmniejszyć ryzyko oszukańczej działalności i nielegalnego finansowania terroryzmu powiązane zajęcia.

Czy środki są przechowywane na Tokenize Exchange Safe?

Witryna twierdzi, że plik fundusze członków Premium mają pewność, że zostaną bezpiecznie wypłacone w mało prawdopodobnym przypadku niemożliwego do uniknięcia zamknięcia konta bankowego, na przykład z powodu zmiany przepisów. Więcej informacji na ten temat, odwiedź witrynę internetową.

Wniosek

Kończąc naszą recenzję Tokenize Exchange, Platforma zapewnia łatwą w użyciu i intuicyjną wymianę dla osób znajdujących się w Singapurze, aby kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą lokalnych pieniędzy fiducjarnych. Giełda obsługuje najpopularniejsze waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum, które można uzyskać za pomocą Xfers, które będą odpowiadać lokalnym mieszkańcom.

Odwiedź Tokenize Exchange

W połączeniu z konkurencyjnymi opłatami transakcyjnymi, możliwość zarabiania odsetek i szczegółowej analizy każdej obsługiwanej monety w sklepie z tokenami oferuje wyjątkowy punkt sprzedaży w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut w Singapurze. Ogólnie rzecz biorąc, Tokenize Exchange to solidny wybór do zakupu kryptowalut za pomocą SGD.

Opłaty transakcyjne są bardzo ważnym aspektem dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą pasować do wszystkich typów inwestorów kryptowalutowych.

Odwiedź Tokenize Exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map