Gemini to renomowana giełda kryptowalut z siedzibą w Nowym Jorku, która w ostatnich latach zyskała na popularności, stając się wiodącą platformą pomagającą początkującym rozpocząć korzystanie z walut cyfrowych.

Amerykańska giełda kryptowalut skupiła się na prostocie i łatwości użytkowania, dzięki czemu jest atrakcyjnym sposobem odkrywania popularnych monet i tokenów DeFi za pośrednictwem intuicyjnego i eleganckiego interfejsu internetowego lub aplikacji mobilnej.

Odwiedź Gemini

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji wymiany Gemini, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie witryny internetowej w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Przyjazny dla początkujących i prosty w użyciu
 • Jedna z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut i uznana za najlepszą platformę w 2019 roku
 • Obsługuje depozyty fiducjarne w USD, GBP, CAD, EUR, SGD, HKD, AUD
 • Konkurencyjna opłata w wysokości 0,5% za transakcję, która zmniejsza się wraz z wolumenem
 • Handluj 26 aktywami kryptowalut i popularnymi tokenami Defi
 • Powtarzające się zamówienia i alerty cenowe
 • Intuicyjna aplikacja do handlu mobilnego

ogólny

4.6 / 5 Odwiedź Gemini

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest Bliźnięta?

Gemini to prywatna firma powiernicza z Nowego Jorku założona w 2014 roku przez Camerona i Tylera Winklevossów, powszechnie znany jako "Bliźniaki Winklevoss". Firma zapewnia to znaczy legalna giełda kryptowalut licencjonowane i regulowane przez Departament Usług Finansowych Stanu Nowy Jork (NYSDFS). Aby utrzymać wysoki standard wiarygodności, giełda podlega wymogom dotyczącym rezerw kapitałowych, wymogom cyberbezpieczeństwa oraz normom bankowym określonym w NYSDFS i nowojorskim prawie bankowym..

Gemini

Gemini to giełda i powiernik, który zapewnia osobom fizycznym i instytucjom prosty, elegancki i łatwy sposób kupowania, handlu, przechowywania i sprzedaży aktywów cyfrowych. Giełda została po raz pierwszy założona w Stanach Zjednoczonych i rozszerzyła swoją działalność na Kanada, Wielka Brytania, Korea Południowa, Hongkong, Australia i Singapur.


Gemini została wybrana jako najlepsza giełda kryptowalut w 2019 roku i utrzymuje wysoki poziom bezpieczeństwa, który zbudował solidną reputację w branży jako zaufany dostawca zasobów cyfrowych. Giełda nawiązała również współpracę z czołowymi firmami na świecie, takimi jak Samsung, Tradingview, Brave i Nifty Gateway.

Gemini w porównaniu

Najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje Gemini. Ta tabela porównawcza zawiera listę alternatywnych giełd kryptowalut, takich jak Gemini, do handlu Bitcoinami & kryptowaluta.

funkcje & Usługi

Gemini oferuje najnowocześniejsze produkty i usługi handlowe dla swoich klientów na całym świecie. Giełda to przede wszystkim miejsce do kupna, handlu i sprzedaży kryptowalut, jednak oferuje atrakcyjne funkcje takie jak:

 • Elegancki, czysty i prosty sposób kupowania walut cyfrowych
 • Obsługuje 7 walut fiducjarnych dla użytkowników zlokalizowanych na całym świecie
 • Kupuj, handluj, przechowuj i sprzedawaj 26 popularnych kryptowalut i popularnych tokenów DeFi
 • Globalne metody płatności, takie jak karta debetowa, przelew bankowy i kryptowaluta
 • Certyfikowana giełda zapewniająca wysoki standard zgodności operacji finansowych
 • Środki przechowywane w portfelu Gemini i ubezpieczone u wiodących ubezpieczycieli
 • Integracja z WebAuthn aby zabezpieczyć konto Gemini sprzętowymi kluczami bezpieczeństwa
 • Intuicyjna aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android i iOS (oraz inteligentne zegarki)

Jest bezpieczny dla Bliźnięta?

Platforma Gemini jest jedną z platform najbezpieczniejsze giełdy kryptowalut kupować i sprzedawać aktywa cyfrowe. Cyfrowa wymiana aktywów obejmuje środki klasy instytucjonalnej w celu ochrony informacji użytkownika i środków przechowywanych na platformie. Funkcje bezpieczeństwa obejmują przechowywanie w zimnym portfelu, proces wypłaty z wieloma podpisami, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, szyfrowanie, adresy z białej listy i ochronę logowania typu brute force.

Obsługiwane kraje

Giełda Gemini rozwinęła się na całym świecie, stając się prawdziwą międzynarodową giełdą kryptowalut dla osób fizycznych, które chcą kupować zasoby cyfrowe. Giełda z siedzibą w USA świadczy usługi kryptograficzne w krajach takich jak Wielka Brytania, Kanada, Australia, Singapur, Korea Południowa i inni. Aby wyświetlić pełną listę obsługiwanych krajów, odwiedź witrynę Gemini.

Rejestracja, logowanie & Weryfikacja konta

Aby utworzyć konto z Gemini, użytkownicy będą musieli przejść proces rejestracji, aby otworzyć konto. Informacje wymagane do rozpoczęcia obejmują imię i nazwisko, adres e-mail oraz ustawienie hasła. Weryfikacja adresu e-mail kończy podstawowy proces tworzenia konta.

Dokumenty wymagane do zakończenia procesu weryfikacji Gemini różnią się w zależności od miejsca pochodzenia użytkownika. Klienci z USA będą musieli przesłać plik dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub paszport. W innych krajach mogą być wymagane dodatkowe dokumenty weryfikacyjne, takie jak potwierdzenie adresu (np. Wyciąg bankowy, rachunek za media lub rachunek za telefon komórkowy). Weryfikacja tożsamości trwa mniej niż 24 godziny po przesłaniu dokumentów.

Kupowanie & Sprzedaż kryptowaluty

Gemini zostało zaprojektowane, aby ułatwić inwestorom i handlowcom rozpoczęcie korzystania z walut cyfrowych. Interfejs w wersji internetowej i mobilnej został zaprojektowany dla wszystkich poziomów doświadczenia z rozszerzeniem łatwy w użyciu, elegancki i prosty interfejs użytkownika.

Deska rozdzielcza Gemini

Po utworzeniu konta Gemini użytkownik może zalogować się, aby wyświetlić listę obsługiwanych aktywów kryptowalutowych na giełdzie. Główny pulpit nawigacyjny zapewnia plik szybkie podsumowanie cen, zmiana 24-godzinna i zmiana procentowa, które można sortować od rosnącej do malejącej i odwrotnie.

Związane z: Porównanie Gemini vs Kraken: Która giełda kryptowalut jest najlepsza dla początkujących?

Zakup kryptowaluty natychmiast w Gemini można przeprowadzić za pomocą jednego interfejsu. Podstawowy wykres cen pokazuje wartość aktywów, która jest przedstawiona jako wykres liniowy, a czas trwania można zmieniać między przedziałami czasowymi dziennymi, tygodniowymi, miesięcznymi i rocznymi. Nie ma skomplikowanego systemu wykresów, ksiąg zamówień, historii handlu i profili wolumenów, które normalnie pokazałaby zaawansowana giełda handlu kryptowalutami.

gemini kup bitcoiny

Przylegające do wykresu cen, okno wprowadzania zleceń ma dwie opcje kupna i sprzedaży. Tutaj handlowcy mogą wybrać częstotliwość transakcji, która może być zleceniem kupna (lub sprzedaży) lub powtarzalnym. Użytkownicy mogą wprowadzić kwotę waluty fiducjarnej do wydania, przejrzeć zamówienie i przystąpić do zawarcia transakcji.

Po złożeniu zlecenia Gemini wyświetli okno potwierdzenia zamówienia, w którym użytkownik może potwierdzić wartość transakcji, opłaty transakcyjne i wybrać metodę płatności. Kompleksowy proces zakupu kryptowaluty za pomocą Gemini to niezwykle proste. Nie ma skomplikowanych menu, bałaganu, elementów rozpraszających lub wyskakujących okienek. Użytkownicy, którzy polegają na analizie technicznej, mogą zintegrować Gemini z TradingView, wiodącą platformą oprogramowania do tworzenia wykresów kryptowalut (jak pokazano poniżej).

Gemini TradingView

Gemini prowadzi rejestr wszystkich dokonanych transakcji, który można wyświetlić dla każdej monety pod opisem aktywów. Jest to przydatne do przeglądania poprzednich zamówień, ceny zakupu, a nawet średniej ceny kupna w celu określenia ogólnej pozycji netto aktywów w portfelu użytkownika.

Aby pomóc początkującym, każda moneta ma stronę podsumowującą z analizą kapitalizacji rynkowej, 24-godzinnego wolumenu obrotu i podaży w obiegu. Istnieje również podsumowanie każdej monety przegląd aktywów cyfrowych, które inwestor zamierza kupić za pośrednictwem giełdy Gemini.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ GEMINI Z INNYMI

Porównaj teraz!

Obsługiwany Fiat & Aktywa kryptowalutowe

Gemini umożliwia użytkownikom platformy kupowanie & sprzedawać zasoby cyfrowe, wspierając siedem walut fiducjarnych, takich jak USD, GBP, EUR, CAD, SGD, HKD i AUD. Tradycyjne waluty można zdeponować na giełdzie Gemini przy użyciu różnych metod płatności, takich jak karta debetowa i przelew z konta bankowego.

Gdy środki dotrą do portfela Gemini, użytkownik może zobaczyć aktualne ceny aktywów kryptowaluty przed zakupem. Plik giełda obsługuje 26 kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, a także popularne tokeny DeFi takie jak Yearn Finance i Uniswap.

Gemini Mobile App

Giełda Gemini zapewnia bezpieczny i łatwy sposób zarówno dla inwestorów, jak i handlowców kupuj, handluj, przechowuj i sprzedawaj aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum, za pomocą mobilnej aplikacji handlowej. Użytkownicy mogą śledzić i monitorować ceny kryptowalut na żywo w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Wspaniałe funkcje aplikacji Gemini obejmują:

 • Zasoby wykresów za pomocą płynnego i intuicyjnego interfejsu
 • Szybko monitoruj i śledź wydajność portfela
 • Możliwość ustawienia alertów cenowych, aby szybko reagować na ruchy cen
 • Zobacz, aby sprawdzić aktualne i historyczne ceny
 • Zaplanuj powtarzające się zamówienia
 • Tryb jasny i ciemny
 • Kompatybilny z urządzeniami Apple Watch i Android Wear

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja handlowa Gemini zawiera większość funkcji dostępnych w wersji internetowej i zapewnia możliwość indywidualnym zacznij korzystać z Bitcoin i innych walut za pomocą urządzenia przenośnego.

Gemini

Opłaty handlowe

Gemini pobiera opłaty a płaska opłata transakcyjna w wysokości 0,5% (lub 50 punktów bazowych) powyżej przeważająca cena rynkowa Gemini dla wszystkich transakcji kupna i sprzedaży za pomocą internetowych lub mobilnych aplikacji handlowych. W zależności od wolumenu transakcji, dodatkowa opłata transakcyjna zostanie naliczona w przypadku transakcji fiducjarnych. Pełna lista opłat za domenę obsługiwane waluty fiducjarne (np. USD, CAD, GBP, EUR, HKD, SGD i AUD).

Gemini stosuje inny model opłat dla aktywnych inwestorów korzystających z platformy transakcyjnej, który różni się w zależności od 30-dniowego wolumenu obrotu użytkownika. Plik koszty transakcji opierają się na modelu prowizji producenta i takera, które zaczynają się odpowiednio od 0,35% i 0,25%. W porównaniu z innymi platformami handlowymi kryptowalut, opłaty Gemini są wysokie dla aktywnych traderów, którzy chcą spekulować na walutach cyfrowych w krótkim okresie.

Kaucja & Opłaty karencji

Gemini oferuje swoim użytkownikom zerowe opłaty depozytowe za transfer waluty fiducjarnej lub aktywów kryptowalutowych na giełdę. Nie ma jednak żadnych opłat za wpłaty przelewem bankowym i kryptowaluty Zakupy kartą debetową wiążą się z opłatą w wysokości 3,49% całkowitej kwoty zakupu zawiera opłatę transakcyjną.

Bliźnięta nie pobiera opłaty za wypłatę za transfer aktywów cyfrowych (np. GUSD, Bitcoin) lub waluty fiducjarnej za pomocą przelewu bankowego. Za każdą wypłatę monety obowiązuje standardowa opłata sieciowa blockchain, która jest określana na podstawie obciążenia sieci. Jest to powszechne i podobne do innych giełd kryptowalut.

Gemini Earn

Gemini wprowadziło funkcję, która umożliwia użytkownikom fundusze w portfelu zarabianie narastających odsetek od kryptowalut do 7,4% RRSO. Program Gemini Earn jest dostępny dla Tylko klienci z USA i dostępne we wszystkich stanach, jednak oczekuje się, że zostanie wprowadzone na całym świecie w najbliższej przyszłości. Platforma zarabiania zapewnia elastyczność przenoszenia aktywów kryptograficznych na platformę handlową (z odsetkami) i odwrotnie.

Podobnie jak ogólne wrażenia użytkownika, kalkulator odsetek Gemini jest łatwy w użyciu do obliczania potencjalnych płatności odsetek od wszystkich obsługiwanych monet w okresie od 1 do 4 lat.

gemini zarabia na odsetkach filecoin

Bezpieczeństwo

Gemini z dumą oferuje na platformie bezpieczną wymianę kryptowalut dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Giełda zawiera kilka środków bezpieczeństwa w celu ochrony danych osobowych i środków użytkownika przed zagrożeniami zewnętrznymi, błędami wewnętrznymi (np. Pomyłkami ludzkimi) i nadużyciem uprawnień wewnętrznych.

Aby upewnić się, że fundusze i informacje klienta są bezpieczne i chronione na giełdzie kryptowalut, Gemini wykorzystuje następujące instytucjonalne środki bezpieczeństwa które są uważane za wiodące w branży:

 • Chłodnia offline do przechowywania większości środków
 • Środki przechowywane w różnych lokalizacjach geograficznych
 • Schemat z wieloma podpisami w celu wyeliminowania pojedynczych punktów awarii
 • Skoordynowane działania wielu pracowników z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym
 • 2FA do logowania na konto i żądania wypłaty
 • Biała lista, aby ograniczyć transfer środków tylko do zatwierdzonych adresów
 • Ochrona przed atakiem siłowym przed wieloma nieudanymi próbami logowania
 • Szyfrowanie w celu ochrony logowania użytkownika i danych osobowych

Obsługa klienta

Gemini zapewnia pomocniczy adres e-mail, na którym jego użytkownik może skontaktować się z zespołem obsługi klienta w celu rozwiązania problemów. Istnieje również punkt pomocy lub system zgłoszeń do przesyłania zapytań i kontaktowania się przez e-mail z zespołem obsługi klienta.

Witryna zawiera obszerną sekcję FAQ, która dotyczy typowych problemów i wątpliwości zgłaszanych przez użytkowników platformy. Witryna obejmuje takie tematy, jak rozpoczęcie pracy, aplikacja Gemini, transfery fiat, handel, wpłaty & wypłaty, przechowywanie, bezpieczeństwo i 2FA.

ZARABIAĆ 132 USD Z bazą monet do nauki o kryptowalutach!

Zdobądź 132 USD

Często Zadawane Pytania

Kto jest właścicielem Gemini?

Gemini to wymiana private New York Trust Company, która została założona w 2014 roku przez Camerona i Tylera Winklevossów, znanych również jako bliźniaki Winklevoss. Firma rozrosła się do ponad 100 pracowników, którzy obsługują klientów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Korei Południowej, Singapurze i Australii.

Czy Bliźnięta są lepsze niż Coinbase?

Gemini i Coinbase to legalne, godne zaufania i bezpieczne giełdy kryptowalut z wieloma podobieństwami między nimi. To, która wymiana jest uważana za lepszą, zależy od osobistych preferencji. Użytkownicy, którzy chcą kupić Bitcoin inne kryptowaluty za pomocą karty kredytowej, będą musieli korzystać z Coinbase, ponieważ Gemini nie oferuje tej funkcji. Jeśli ważniejsze są opłaty, użytkownicy zaoszczędzą na kosztach transakcji, korzystając z Gemini, który ma nieco niższe opłaty.

Czy Gemini został zhakowany wcześniej?

Na podstawie naszych badań, Gemini nie została zhakowana ani przejęta ze względu na środki bezpieczeństwa podobne do bankowych oraz środki operacyjne, które zostały wprowadzone. Silna kultura bezpieczeństwa przede wszystkim pomaga zapewnić bezpieczeństwo środków powierzonych przez użytkowników, które mają być przechowywane w Gemini i jego opiekunach.

Czy Gemini jest dostępny w Australii?

Gemini to obsługiwana giełda kryptowalut w Australii, która akceptuje dolary australijskie (AUD). Lokalni mieszkańcy mogą wpłacać środki na zakup walut cyfrowych, takich jak Bitcoin, Ethereum i XRP.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Gemini, giełda kryptowalut stała się godną zaufania i renomowaną platformą dla inwestorów i instytucji, aby zacząć korzystać z walut cyfrowych, takich jak Bitcoin i Ethereum. Prosty, płynny i elegancki wygląd w Internecie i aplikacji do handlu mobilnego spodoba się szerokiemu gronu osób i pomoże im odkryć i wykorzystać technologię blockchain.

Odwiedź Gemini

Spośród wszystkich recenzji giełdowych na hedgewithcrypto.com, byliśmy pod największym wrażeniem przejrzystości i dokładności środków bezpieczeństwa, które są wdrażane, aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z platformy.

Może Cię również zainteresować:

 • Jak postawić w kosmos (ATOM): 4 najlepsze miejsca do zdobycia nagród

 • Recenzja Krakena: Czy to jest bezpieczne? Co musisz wiedzieć
 • Recenzja Nexo: jak zarabiać odsetki na kryptowalutach
 • Jak zarobić Bitcoin za darmo: 6 sprawdzonych metod
 • 9 najlepszych giełd kryptowalut z wykorzystaniem dźwigni finansowej

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą pasować do wszystkich typów inwestorów kryptowalutowych.

Odwiedź Gemini

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me