W tym Zebpay przeglądu, ocenimy giełdę, aby sprawdzić, czy jest odpowiednia dla początkujących, aby rozpocząć korzystanie z Bitcoin i kryptowalut. ZebPay to regulowana giełda kryptowalut, która jest dostępna w kilku regionach na całym świecie, w tym w Australii, która została zaprojektowana z myślą o prostocie i łatwości użytkowania.

Odwiedź Zebpay

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji, zawsze najlepiej jest regularnie odwiedź witrynę aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą wystąpić później.

Zebpay

Co to jest ZebPay?

Zebpay jest fiat na giełdę kryptowalut, która zapewnia prostą rampę umożliwiającą inwestorom zakup kryptowalut za pośrednictwem aplikacji handlowych na komputery i urządzenia mobilne. Giełda powstała w 2014 roku i ma siedzibę w Singapurze. Jest to popularna cyfrowa platforma walutowa, która obsługuje ponad 3 miliony użytkowników na całym świecie.

Powinieneś handlować z Zebpay, jeśli:

 • Jesteś początkującym i szukasz łatwej w obsłudze platformy
 • Chcesz handlować kilkoma parami fiat / crypto
 • Lubisz giełdę, która pozwala na natychmiastowy zakup / sprzedaż kryptowalut
 • Szukasz konkurencyjnych opłat handlowych
 • Chcesz korzystać z ugruntowanej i godnej zaufania giełdy kryptowalut

Porównanie ZebPay

Przelew bankowy to jedna z najpopularniejszych metod wpłat w AUD na ZebPay. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych australijskich giełd kryptowalut, które oferują przelewy bankowe.

Może Cię również zainteresować:

 • Jak kupować altcoiny w Australii [Fast & Łatwo]
 • Recenzja Changelly: Czy nadal jest bezpieczna & Jak to działa
 • 7 sposobów kupowania bitcoinów za gotówkę w Australii
 • 5 alternatyw dla Coinspot z niższymi opłatami transakcyjnymi
 • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin

Czy ZebPay jest legalny?

Od momentu uruchomienia w 2014 roku Zebpay obsłużył miliardy aktywów klientów i rozważał legalną giełdę kryptowalut. Nie zgłoszono żadnych poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem, włamań ani utraty zasobów użytkowników w Zebpay, co zapewniło bezpieczeństwo funduszy użytkowników. ZebPay są również członkami ADCA i są Zgodny z AUSTRAC.

Jak zarejestrować się w Zebpay

Proces rejestracji konta Zebpay jest naprawdę łatwy. Aby rozpocząć, odwiedź witrynę internetową i kliknij łącze „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu. Spowoduje to przejście do strony rejestracji konta, jak pokazano poniżej.

Zarejestruj się zebpay


Tutaj wprowadź numer telefonu komórkowego i kod kraju, swoje imię i nazwisko oraz ustaw 4-cyfrowy kod PIN. To jest kod PIN, którego będziesz potrzebować, aby się zalogować. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Kontynuuj, aby otrzymać wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym Zebpay.

Wpisz swój kod i już prawie gotowe.

Weryfikacja konta Zebpay

Następnym krokiem jest zweryfikowanie konta Zebpay. Będziesz musiał przedłożyć dokumenty personalne, aby zweryfikować swoją tożsamość (KYC), aby zachować zgodność z lokalnymi przepisami i udowodnić:

 • Twoja tożsamość: Może to być paszport lub prawo jazdy zawierające Twoje zdjęcie, datę urodzenia i adres.
 • Twój obecny adres: Może to być dokument użyteczności publicznej, taki jak rachunek za wodę lub prąd, który zawiera Twój aktualny adres.

Cały proces KYC zajmuje około 5 minut, jeśli masz dokumenty gotowe do przesłania i kilka godzin, aby Zebpay je zatwierdził.

Finansowanie Twojego konta Zebpay

Giełda kryptowalut oferuje dwie metody wpłat, które są dostępne dla zwykłych osób, aby szybko zasilić portfel Zebpay:

Przelew bankowy (EFT)

Zebpay umożliwia użytkownikom wpłacanie środków za pomocą przelewu bankowego (elektroniczny transfer środków). Kiedy logujesz się na swoje konto Zebpay po raz pierwszy, będziesz musiał zarejestrować dane swojego konta bankowego, aby umożliwić przelew bankowy. Dane bankowe muszą zostać zatwierdzone, zanim będziesz mógł zdeponować środki i kupić krypto.

Przelewy bankowe do Zebpay zwykle trwają około 1-2 dni roboczych na przetworzenie wpłaty. Zostanie wysłana wiadomość e-mail z powiadomieniem, że środki są dostępne na Twoim koncie.

Depozyty POLi

Użytkownicy mogą wpłacać środki za pośrednictwem POLi. Limit wpłat POLi zaczyna się od 2000,00 USD w ciągu 24 godzin i może zostać zwiększony w zależności od aktywności handlowej. Depozyty są generalnie przetwarzane natychmiast i natychmiast zaksięgowane na Twoim koncie (informacja Zebpay na ich stronie internetowej, że przetworzenie pierwszej wpłaty może zająć do 1 dnia).

Po przetworzeniu wpłaty zostanie wysłana wiadomość e-mail z informacją, że środki są dostępne na Twoim koncie.

Interfejs użytkownika Zebpay

Interfejs użytkownika Zebpay jest uproszczony i przejrzysty. Został zaprojektowany, aby zmniejszyć bałagan i zapewnić bezstresowe doświadczenie kryptograficzne, które jest odpowiednie dla początkujących traderów.

Podczas pierwszego logowania wyświetlany jest pulpit nawigacyjny użytkownika, który wyświetla posiadane portfele kryptograficzne i bieżące saldo. Tutaj możesz wpłacać i wypłacać środki ze swojego konta Zebpay.

Pulpit nawigacyjny zebpay

Aby kupić kryptowaluty, przejdź do menu „Kup / Sprzedaj” na górnym pasku.

Ponownie, interfejs jest minimalistyczny, intuicyjny i łatwy w nawigacji, co jest idealne dla początkujących. Wszystkie aktywa kryptograficzne są wymienione po lewej stronie w stosunku do AUD lub BTC.

Aby natychmiast kupić kryptowaluty za pomocą Zebpay, wykonaj następujące kroki:

zebpay kup bitcoiny

Jeśli jesteś już zaznajomiony z inwestowaniem lub handlem kryptowalutami, zdasz sobie sprawę, że Zebpay nie ma wykresu cen na żywo. Może to być zaskoczeniem, jednak giełda koncentruje się na prostocie kupowania Bitcoinów i innych altcoinów przez zwykłych inwestorów.

Inwestorzy, którzy polegają na wykresach od czasu do czasu i kupują pozycje, będą musieli korzystać z witryny z wykresami kryptograficznymi w Zebpay. Zalecamy skorzystanie z innego pakietu wykresów, takiego jak TradingView, do rysowania linii trendu itp., Ponieważ okaże się, że giełdy kryptowalut zazwyczaj nie zapisują analizy wykresów po wylogowaniu się.

Zebpay ma własny portfel online, który można znaleźć, klikając „Portfel” u góry. Portfel umożliwia bezpieczne wysyłanie / odbieranie kryptowalut.

portfel zebpay

Dostępne aktywa kryptograficzne są wymienione po lewej stronie z wyświetlonym saldem i opcją przeglądania historii handlu. Początkującym nie jest wcale łatwiej. Jest dobrze rozplanowany, czysty i prosty w użyciu.

Aktywa kryptograficzne Zebpay

Zebpay umożliwia swoim użytkownikom konwersję AUD na monety kryptograficzne, takie jak:

 • Bitcoin
 • Marszczyć
 • Eter
 • EOS
 • Bitcoin Cash
 • Litecoin

Każdą kryptowalutą można handlować za AUD lub Bitcoin (BTC).

Opłaty Zebpay

Opłaty handlowe

Zebpay pobiera opłaty a stała opłata 0,4% we wszystkich aktywach handlowych. W porównaniu z innymi giełdami kryptowalut w Australii, przekonasz się, że opłaty Zebpay są konkurencyjne na rynku kryptowalut i jedne z najniższych w kraju.

opłaty zebpay

Opłaty depozytowe

Nie ma żadnych opłat depozytowych za przelanie dolarów australijskich lub kryptowalut do portfela Zebpay.

Opłaty karencji

Nie ma żadnych opłat za wypłatę za przelanie dolarów australijskich lub kryptowalut z portfela Zebpay. Niewielka opłata sieciowa jest pobierana przez blockchain, która jest określana przez monetę, a nie Zebpay. Aby uzyskać listę opłat sieciowych, Kliknij tutaj.

Bezpieczeństwo firmy Zebpay

Bezpieczeństwo witryny

Według stronie internetowej, Giełda Zebpay jest stale testowana przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa, zarówno wewnątrz, jak i poza firmą Zebpay, pod kątem błędów i luk w zabezpieczeniach.

Infrastruktura Zebpay Australia jest zabezpieczona zaporami ogniowymi, a ich pracownicy przechodzą weryfikację w tle i kontrolowany dostęp do sieci w oparciu o ich role w firmie kryptograficznej.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ ZEBPAY Z INNYMI

Porównaj teraz!

Bezpieczeństwo portfela

Zebpay twierdzi, że stosuje portfel sprzętowy do przechowywania 98% zasobów cyfrowych użytkowników. Oznacza to, że portfele są izolowane powietrzem i fizycznie przechowywane w skarbcach znajdujących się w różnych lokalizacjach. Dlatego monety użytkowników przechowywane w portfelu Zebpay nie są dostępne z jednej lokalizacji geograficznej ani dla jednej osoby.

Transakcje na giełdzie będą musiały być podpisywane przy użyciu systemów na różnych platformach chmurowych. Ma to na celu uniknięcie pojedynczego punktu awarii, aby zapobiec włamaniu na konta użytkowników przez hakerów internetowych.

Witryna Zebpay twierdzi, że wdrożyła zastrzeżony protokół bezpieczeństwa, który chroni wszystkie transakcje między portfelami pamięci masowej na zimno i na gorąco.

Alternatywy ZebPay

Następujące alternatywy Zebpay to renomowane i godne zaufania giełdy kryptowalut w Australii.

swyftx

Swyftx

Swyftx to najnowocześniejsza platforma, która umożliwia szybki i łatwy zakup kryptowalut. Proces rejestracji jest niezwykle prosty dzięki szybkiej rejestracji i weryfikacji, która zajmuje mniej niż dwie minuty.

Odwiedź stronę niezależna rezerwa

Niezależna rezerwa

Independent Reserve to popularna giełda wśród handlowców kryptowalut na całym świecie, która oferuje konkurencyjne opłaty i wsparcie dla tradycyjnych walut fiducjarnych, takich jak dolar australijski, dolar nowozelandzki i dolar amerykański.

Odwiedź stronę wymiana coinjar

CoinJar

CoinJar to zaufana giełda kryptowalut w Australii, która umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie, przechowywanie i wydawanie zasobów cyfrowych. Z ponad 400000 użytkowników i wciąż rośnie, giełda CoinJar jest jednym z najlepszych miejsc do kupowania Bitcoinów w Australii.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Czy ZebPay wymaga KYC?

Użytkownicy muszą przejść procedurę KYC, aby móc kupować kryptowaluty i wypłacać środki z Zebpay. Osobiste dokumenty tożsamości są wymagane do potwierdzenia tożsamości i zgodności z lokalnymi przepisami.

Czy ZebPay ma ubezpieczenie funduszu?

ZebPay nie podaje na swojej stronie internetowej, czy dostępny jest fundusz ubezpieczeniowy, który chroni użytkowników przed naruszeniem fizycznych środków bezpieczeństwa giełdy, kradzieżą pracowników lub utratą krypto przechowywanych w portfelu Zebpay.

Czy ZebPay ma aplikację mobilną?

Zebpay ma aplikacja na telefon komórkowy na urządzenia z systemem iOS i Android który umożliwia natychmiastowe kupowanie i sprzedawanie kryptowalut z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym. Podobnie jak wersja online, wersja aplikacji mobilnej Zebpay jest przyjazna dla użytkownika i intuicyjna. Wersja internetowa platformy jest również przyjazna dla urządzeń mobilnych i może być używana na smartfonach.

Czy ZebPay ma program poleceń??

Zebpay oferuje program poleceń jako nagrodę za przyciąganie nowych użytkowników do platformy. Przedstawiając znajomym świat kryptowalut za pomocą Zebpay, oboje otrzymacie kredyt o wartości 10 USD. Aby ubiegać się o premię za polecenie, udostępnij swój kod polecający nowym użytkownikom. Będą musieli ukończyć rejestrację i proces KYC.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję ZebPay, możemy to powiedzieć Zebpay to doskonała giełda kryptowalut w Australii dla początkujących, którzy chcą zacząć korzystać z kryptowalut.

Odwiedź Zebpay

Został zaprojektowany z myślą o prostocie, konkurencyjnych strukturach opłat, bezstresowym doświadczeniu i z myślą o bezpieczeństwie, aby umożliwić Ci handel z łatwością i spokojem. Ogólny proces natychmiastowego kupowania i sprzedawania kryptowalut jest niezwykle szybki i przyjazny dla początkujących.

Istnieją pewne ulepszenia, które sprawiłyby, że Zebpay byłby jeszcze lepszy:

 • Wykresy cen kryptowalut na żywo z zaawansowanymi narzędziami i funkcjami do przeprowadzania analizy technicznej
 • Fundusz ubezpieczeniowy w celu ochrony użytkowników w przypadku włamania do giełdy

Oprócz powyższego, konkurencyjne opłaty transakcyjne i łatwy w użyciu interfejs sprawiają, że Zebpay doskonale nadaje się dla początkujących, którzy chcą zacząć z kryptowalutą.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci, jeśli uznasz go za przydatny!

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty za handel, wpłaty i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź Zebpay

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me