Recenzja Binance: czy to jest bezpieczne? Mamy odpowiedzi

Binance to wiodąca giełda kryptowalut na świecie pod względem wolumenu obrotu i płynności. Platforma jest bardzo przyjazna dla początkujących, łatwa w użyciu i oferuje ogromną gamę par kryptograficznych, innowacyjnych produktów, funkcji, konkurencyjnych opłat i elastycznej obsługi klienta.

Odwiedź Binance

W tej recenzji Binance ocenimy kluczowe funkcje platformy, jej usługi i nasze doświadczenia, dzięki czemu podejmiesz świadomą decyzję, zanim zdecydujesz się utworzyć konto.

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych informacji, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie ich witryny w celu uzyskania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Miejsce 1 na świecie pod względem wolumenu obrotu
 • Ponad 150 par handlowych przeciwko fiatowi, altcoinom i stablecoinom
 • 0,1% zryczałtowanej opłaty transakcyjnej z 25% rabatem za pomocą BNB
 • Pożyczki i rachunki oszczędnościowe, aby zarabiać na kryptowalutach
 • Dostępne transakcje spot, futures i margin trading
 • Początkujący i zaawansowany interfejs z wykresami Tradingview
 • Do 40% prowizji partnerskich

ogólny

4.8 / 5 Odwiedź Binance

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Często zaleca się używanie portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest Binance?

Binance to Giełda kryptowalut z siedzibą w Hongkongu, która została założona w lipcu 2017 roku po udanym ICO, które zebrało 15 milionów. Właściciel Binance, Changpeng Zhao, często określany jako „CZ”, rozpoczął wymianę od zera iw ciągu jednego roku stał się miliarderem. Siedziba Binance i infrastruktura serwerowa zostały przeniesione z Chin na Maltę pod koniec 2017 roku.

binance


Giełda Binance przyciągnęła miliony użytkowników w wielu krajach na całym świecie i często jest oklaskiwana w recenzjach giełdowych i mediach społecznościowych jako najlepsza giełda handlowa kryptowalutami. W rzeczywistości Binance jest rankingu giełdy nr 1 pod względem ruchu, płynności i wolumenu obrotów, oraz zaufanie do legalności wolumenów transakcji zgłaszanych na rynkach kasowych i instrumentów pochodnych według coinmarketcap.

objętość binance

Użytkownicy Binance mogą kupować, handlować, sprzedawać i natychmiast wymieniać aktywa cyfrowe na przyjaznej dla początkujących i łatwej w użyciu platformie. Binance ma jeden z największych wybór kryptowalut i par handlowych dostępnych do wymiany, przechowywania środków elektronicznych w bezpiecznym portfelu i zarabiania odsetek od kryptowalut na koncie oszczędnościowym Binance.

otrzymać 10% zniżki na opłaty handlowe korzystając z naszego linku polecającego Binance

Uzyskaj 10% zniżki

Porównanie Binance

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje na Binance. Ta tabela porównawcza zawiera listę alternatywnych giełd handlu kryptowalutami, takich jak Binance, które oferują światowej klasy funkcje.

funkcje & Usługi

Binance jest wiodącym dostawcą zasobów cyfrowych, który rozszerzył swoje funkcje i usługi, aby zapewnić pełną ofertę produktów, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem strony internetowej Binance w aplikacji mobilnej. Podstawowe funkcje oferowane przez Binance zostały opisane poniżej.

Odpowiedni dla każdego

Jedną z najlepszych funkcji korzystania z Binance jest interfejs użytkownika przeznaczony dla osób z różne poziomy umiejętności i doświadczenia. Dostępnych jest wiele trybów handlu dla początkujących, zaawansowanych użytkowników i handlowców korzystających z depozytu zabezpieczającego. Ci, którzy nie są zaznajomieni z wykresami, mogą skorzystać z „klasycznego interfejsu”, który jest łatwy w użyciu lub „Binance Convert”, aby kupuj / sprzedawaj kryptowaluty natychmiast na giełdzie.

Konwersja Binance

Różnorodność metod płatności

Binance jest popularną platformą handlową ze względu na swoją dostępność na całym świecie, obsługę wielu walut fiducjarnych i szeroką gamę sposobów przesyłania środków na konto. Platforma handlowa zapewnia różne metody płatności dla osób fizycznych na całym świecie w celu zasilenia konta handlowego za pomocą takich metod, jak przelewy bankowe, karty kredytowe / debetowe, SEPA, przelewy i wpłaty gotówkowe.

Oferowane kryptowaluty

Binance obsługuje ponad 150 monety cyfrowe na giełdzie, którą można kupować, wymieniać i sprzedawać. Istnieje szeroki zakres par handlowych, takich jak altcoiny, waluty fiducjarne lub stablecoiny, takie jak Binance USD (BUSD), Coinbase USD Coin (USDC), PAXOS (PAX), Tether (USDT) i True USD.

Zaawansowana platforma handlowa

Binance zapewnia najnowocześniejsza platforma handlowa do handlu walutami cyfrowymi z pełną gamą narzędzi handlowych, wskaźników i opcji wykresów. Korzystając z TradingView, handlowcy są dobrze przygotowani do wszechstronnej analizy akcji cenowej w celu znalezienia okazji handlowych.

handel binance

Konto oszczędnościowe Binance

Podobnie jak BlockFi, Nexo i crypto.com, Binance dołączyło do przestrzeni pożyczkowej i oferuje swoim klientom konto oszczędnościowe, aby zarabiać odsetki od kryptowalut. Oprocentowanie wynosi do 7% RRSO na wybranych monetach które są przechowywane w portfelu Binance, takim jak USDT, BTC i BUSD. Konto oszczędnościowe zapewnia łatwy sposób na zarabianie darmowego krypto do kupowania i przechowywania środków za pośrednictwem Binance Earn.

stałe oszczędności binance

Czy Binance jest bezpieczny?

Binance to jedna z najbezpieczniejszych giełd na świecie, która obejmuje wiele warstw „bankowe” środki bezpieczeństwa i protokoły zarządzania aby zapewnić 100% bezpieczeństwo informacji osobowych i funduszy swoich klientów. Przykłady bezpiecznych technologii stosowanych w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska handlowego dla użytkowników, którzy zdecydują się zostawić swoje monety na giełdzie, obejmują przechowywanie w zimnym portfelu i uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Jednak najbezpieczniejszym sposobem przechowywania kryptowaluty jest przelew środków z Binance do renomowanego portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X.

Czy Binance został zhakowany?

Wielu czytelników zadaje sobie pytanie, jak bezpieczny jest Binance i czy giełda Binance została wcześniej zhakowana? W 2017 Binance był przedmiotem poważnej kradzieży kryptowaluty i naruszenia bezpieczeństwa. Hakerzy włamali się do systemów bezpieczeństwa za pomocą wiadomości phishingowych, wirusów i innych ataków. Skradziono 7000 bitcoinów (wówczas około 40 milionów USD) oraz dwuskładnikowe kody uwierzytelniania i tokeny API niektórych użytkowników. Binance zwróciło wszystkim użytkownikom utracone pieniądze na pokrycie naruszenia bezpieczeństwa, korzystając z funduszu ubezpieczenia na wypadek nagłych wypadków.

Obsługiwane kraje

Binance to globalna scentralizowana giełda kryptowalut, która obejmuje kilka firm na całym świecie, które używają marki i technologii „Binance”. Partnerzy Binance mają siedzibę w kilku jurysdykcjach w celu świadczenia usług ponad 180 krajów na całym świecie poprzez główną stronę Binance lub poniżej oficjalnego partnera.

Każda giełda pod nazwą Binance jest obsługiwana niezależnie i w pełni zgodny z lokalnymi przepisami i prawami obowiązującymi w danym kraju. Partnerzy Binance pozwalają osobom fizycznym na całym świecie kupować i sprzedawać aktywa cyfrowe, handlować i uzyskiwać dostęp do usług finansowych na giełdzie fiat-to-crypto.

Rejestracja & Zaloguj sie

Aby utworzyć konto na Binance.com, proces jest prosty i zajmuje tylko kilka minut. Użytkownik będzie musiał podać adres e-mail i hasło. Aby uzyskać dostęp do wyższych limitów wypłat, handlowcy muszą zweryfikować swoją tożsamość. Nie ma żadnych opłat za utworzenie lub utrzymanie konta lub portfela Binance.

Poziomy weryfikacji

Binance korzysta z systemu weryfikacji opartego na poziomach, który określa maksymalne limity wypłat. Nowi użytkownicy nie muszą podawać swojego identyfikatora, aby rozpocząć handel kryptowalutami. Będzie jednak ograniczony do podstawowego poziomu weryfikacji. Użytkownicy, którzy nie ukończą pełnego procesu weryfikacji, będą ograniczeni do domeny maksymalna wypłata 2BTC w okresie 24 godzin.

Szybkość weryfikacji Binance różni się w zależności od tego, jak bardzo zajęty jest zespół obsługi klienta. W niektórych przypadkach podstawowa weryfikacja można zatwierdzić w ciągu kilku minut i mniej niż 4 godziny dla pełnego poziomu weryfikacji Binance. Jednak użytkownik może nadal handlować i wypłacać do 2 Bitcoinów za pomocą weryfikacji podstawowej, która powinna być wystarczająca w większości przypadków.

Osoby, które tworzą konto w Binance, aby kupić kryptowalutę za pomocą karty kredytowej lub debetowej, muszą najpierw przejść proces weryfikacji tożsamości Binance lub inaczej znany jako "KYC" (Znaj swojego klienta). Ten proces identyfikacji ma być zgodny z lokalnymi przepisami w danym kraju i jest zadaniem jednorazowym dla każdego zarejestrowanego konta Binance.

Wpłać krypto na Binance

Istnieje kilka metod zasilenia konta Binance w celu rozpoczęcia handlu za pomocą cyfrowej monety lub zakupu kryptowalut za pieniądze fiducjarne. Dla początkujących najłatwiejszym sposobem wpłaty środków na Binance jest przelew Bitcoin lub Ethereum używając unikalnego adresu lub kodu QR, jak pokazano poniżej. W zależności od kryptowaluty może minąć od kilku sekund, minut lub nawet godzin, zanim blockchain potwierdzi transakcję, aby środki dotarły do ​​portfela Binance.

depozyt bankowy

Aby zaspokoić potrzeby osób z całego świata, Binance i jego partner oferują różne metody płatności w celu zasilenia konta w walucie fiducjarnej. Platforma obsługuje ponad 10 walut fiducjarnych takie jak USD, GBP, EUR, AUD, RUB, TRY, NGN, UAH, KZT i INR. Binance i jego partnerzy stowarzyszeni na całym świecie oferują różne metody wpłat dla każdego regionu. Najpopularniejsze opcje płatności to:

 • Przelewy bankowe
 • Transfery peer-to-peer (P2P)
 • Karty kredytowe i debetowe
 • BPAY
 • SEPA
 • Szybsze płatności

binance kup bitcoin za pomocą karty kredytowej

Zamień kryptowaluty na Binance Convert

Binance to wiodąca giełda walut cyfrowych na bezpiecznej i stabilnej platformie handlowej. Interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby odpowiadał różnym poziomom doświadczenia i umiejętności. Plik najłatwiejszy sposób na wymianę kryptowalut na inną cyfrową walutę używa „Binance Convert”. Pozwala to uniknąć korzystania z wykresu cen i okna wprowadzania zleceń, które mogą być zniechęcające dla początkujących.

Użytkownicy mogą wybrać zasób cyfrowy do kupna i sprzedaży za pomocą prostego okna, aby łatwo konwertować za jednym razem (jak pokazano powyżej). Binance Convert obsługuje większość wymienionych monet i szybki sposób na wymianę kryptowalut. Binance wyświetli podgląd współczynnika konwersji i ilości kryptowalut do otrzymania przed sfinalizowaniem transakcji.

Handel kryptowalutą

Wykresy są ważnym aspektem przy poszukiwaniu giełdy do handlu kryptowalutami. To tutaj traderzy spędzają większość czasu na przeglądaniu wykresów i zarządzaniu otwartymi pozycjami. Binance oferuje prosty i zaawansowany interfejs użytkownika przeznaczony dla średnio zaawansowanych i profesjonalnych handlowców kryptowalut. Binance zintegrowało się z pakietem oprogramowania do tworzenia wykresów kryptograficznych premium TradingView, aby zapewnić wykresy, wskaźniki i narzędzia do rysowania.

wykresy binance

Okno handlu to łatwy w użyciu i czyszczeniu który zawiera standardowe narzędzia, takie jak wykres cen, skrzynka zleceń, lista par handlowych, historia transakcji, ostatnia aktywność na rynku oraz pozycje aktywne / oczekujące. Handlowcy Binance mogą szybko poruszać się między parami handlowymi, aby znaleźć okazje handlowe z jednego miejsca. Świetną cechą Binance jest możliwość szybkiego wprowadzenia wielkości transakcji za pomocą procentowych opcji automatycznego wypełniania (np. 25%, 50% lub 75%) dostępnego kapitału handlowego.

kolejność binance

W oknie zamówienia dostępne są różne zamówienia, takie jak limit, market, stop-limit i One-Cancel-Other (OCO). OCO nie jest oferowane na wielu giełdach – ale jest ważną cechą, ponieważ umożliwia złożenie zlecenia take profit i stop loss przy użyciu jednego zlecenia zamiast dwóch. Jeśli poziom take profit zostanie osiągnięty, zlecenie stop loss zostanie automatycznie usunięte i odwrotnie.

Ponadto cenę zlecenia można wypełnić, klikając ceny pod oknem ostatnich transakcji. Spowoduje to automatyczną popularność ceny wejścia, co minimalizuje ryzyko wprowadzenia nieprawidłowej ceny (np. Brak miejsca po przecinku).

Binance Margin Trading

Użytkownik na Binance może aktywować handel z depozytem zabezpieczającym, aby handlować walutami cyfrowymi z dźwignią. Oznacza to, że transakcje mogą wykorzystują pożyczone fundusze do handlu pozycjami wyższymi niż ich kapitał. Środki będą musiały zostać przeniesione do portfela zabezpieczającego Binance, aby można je było wykorzystać jako zabezpieczenie, aby rozpocząć handel z dźwignią.

margines binance

Kwota, którą można pożyczyć, jest określana na podstawie liczby monet w portfelu zabezpieczającym, przy stałym kursie 5: 1 (5x). Istnieje wskaźnik pokazujący poziom ryzyka marginesu, który jest obliczany na podstawie pożyczonych środków (całkowity dług) w stosunku do środków na rachunku depozytu zabezpieczającego (łączny kapitał). Zaletą korzystania z marży Binance jest możliwość krótka sprzedaż.

Obsługiwane kryptowaluty

Binance obsługuje ponad 150+ kryptowalut które można kupować, handlować i sprzedawać za pomocą giełd takich jak Bitcoin, Ethereum, XRP, Chainlink, Litecoin, Cardano i inne. Użytkownicy mogą handlować każdym z tych aktywów, używając różnych walut cyfrowych jako zabezpieczenia. Binance oferuje następujące pary handlowe przeciwko altcoinom:

 • Binance Coin (BNB)
 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Tron (TRX)
 • Ripple (XRP)
 • Waluty fiat (np. USD, EUR, GBP)
 • Stablecoins (np. USDT, BUSD, TUSD)

Binance obsługuje również wiele tokenów, które są częścią Initial Coin Offering (ICO) lub Initial Exchange Offering (IEO). Te wydarzenia pozwalają inwestorom Binance spekulować na nowo notowanym zasobie kryptograficznym. Aby wyświetlić pełną listę rynków kryptowalut dostępnych do handlu, odwiedź witrynę Binance.

monety binance

Płacenie za kryptowaluty kartą kredytową / debetową

Użytkownicy Binance.com w ponad 180 krajach mogą wpłacać pieniądze fiducjarne i kupuj waluty cyfrowe za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Nowa funkcja jest zapewniana dzięki partnerstwu z Simplex, liderem w dziedzinie platform do zakupów kryptowalut. Obsługiwane waluty, które można uzyskać bezpośrednio za pomocą karty VISA lub Mastercard i zdeponować na koncie Binance, obejmują BTC, ETH, BNB, XRP, BUSD & USDT.

Zalety korzystania z karty kredytowej do kupowania kryptowalut na Binance to:

 • Bezpieczna i wygodna metoda płatności (akceptowane karty VISA lub Mastercard)
 • Szybki czas przetwarzania od 10 do 30 minut na przybycie krypto
 • Niskie opłaty w wysokości 3,5% za transakcję lub 10 USD, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższa

Wypłata pieniędzy z Binance

Binance to platforma do handlu kryptowalutami, która oferuje handel między walutami cyfrowymi. Zyski są wypłacane z wymiany w kryptowalutach, które można przelać do portfela sprzętowego. Aby wypłacić krypto, użytkownicy mogą wybrać monetę ze swojego portfela i kliknąć przycisk „wypłata”.

Po wprowadzeniu danych adresowych i potwierdzeniu transakcji, środki cyfrowe zostaną wysłane. Plik Szybkość wypłat kryptowalut będzie zależeć od monety i wykorzystania sieci w momencie złożenia wniosku.

Wypłać pieniądze z Binance na konto bankowe

Binance pozwala swoim użytkownikom wypłacić fiat z portfela Binance na lokalne konto bankowe lub kartę bankową. Istnieje 14 walut, które można wysłać z giełdy Binance do banku, w tym AUD, BRL, EUR, GBP i USD. Oznacza to, że pieniądze nie muszą opuszczać Binance na giełdę fiat-to-crypto, taką jak Coinbase, aby wysłać pieniądze do banku.

Aby wypłacić gotówkę z Binance na konto bankowe, wybierz z portfela walutę fiducjarną do wypłaty i kliknij przycisk „wypłata”. Użytkownik będzie musiał przejść weryfikację tożsamości, aby dodać i zweryfikować konto bankowe w celu ukończenia procesu. Wypłaty na konto bankowe Fiat mogą zająć od 1 do 3 dni roboczych.

Przelej pieniądze z Binance do Coinbase

Binance pozwala na przeniesienie aktywów kryptowalutowych na giełdzie na inny adres portfela, którym może być portfel sprzętowy lub inna giełda, taka jak Coinbase. Środki można wypłacić w walucie fiducjarnej lub przechowywać w portfelu. Binance obecnie nie zezwala na wycofanie waluty fiducjarnej z Binance do Coinbase lub jakakolwiek inna wymiana. Użytkownicy będą musieli przelać pieniądze na konto bankowe, które można następnie zdeponować w Coinbase.

Opłaty Binance & Limity

Binance stosuje strukturę opłat transakcyjnych opartych na poziomach, która jest oparta na wolumenie transakcji. Obecna opłata transakcyjna dla nowych kont wynosi płaskie 0,1% od każdej transakcji (np. kup / sprzedaj). Użytkownicy mogą jednak uzyskać dalsze obniżenie opłat wykonując następujące czynności na giełdzie:

 • Zwiększ 30-dniowy wolumen obrotu (do 20% zniżki na opłaty)
 • Przechowuj monety Binance (BNB) na platformie (25% zniżki na opłatę)
 • Otrzymuj prowizje za pośrednictwem programu poleceń Binance (20% zniżki na opłatę)

Opłaty Binance

Opłaty depozytowe

Binance robi nie pobieramy opłaty za wpłatę kryptowaluty aktywa na giełdę. Użytkownicy mogą bezpłatnie przesyłać monety z innych platform transakcyjnych lub osobistego portfela sprzętowego na Binance. W porównaniu do giełd takich jak Coinbase, które pobierają opłatę depozytową, która różni się w zależności od metody płatności i kraju, użytkownicy Binance mogą zaoszczędzić na opłatach.

Opłaty karencji

Podobnie jest brak opłat za wypłatę na Binance do przesyłania zasobów cyfrowych z portfela Binance na zewnętrzną stronę internetową lub do portfela. Jedynym kosztem jest opłata za blockchain, która jest określana na podstawie obciążenia sieci w momencie transakcji, a nie Binance. Na przykład użytkownik, który chce wypłacić Bitcoin z Binance za pomocą sieci BTC, poniesie opłatę w wysokości 0,0005 BTC. Pełną listę opłat za wypłatę monet można znaleźć na stronie Opłaty Binance.

Karta Binance VISA

Binance wprowadziło kartę debetową kryptowalutową, która umożliwia swoim użytkownikom konwertować i wydawać cyfrowe waluty jak tradycyjna karta debetowa. Z karty Binance VISA można korzystać w ponad 60 milionach sklepów na całym świecie. Korzyści z używania karty debetowej Binance obejmują:

 • Korzystanie z karty jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi opłatami administracyjnymi ani manipulacyjnymi Binance
 • Zarabiaj do 8% kryptowaluta cashback na zakupach za pomocą karty VISA
 • Łatwe przesyłanie i doładowywanie środków za pomocą portfela Binance
 • Środki na karcie są chronione wysokim standardem bezpieczeństwa

binance visa card

Kwota nagród cashback, które można zarobić za pomocą karty debetowej Binance VISA, zależy od ilości monet BNB postawionych w portfelu Binance. Początkujący, którzy zamówią kartę, mogą zdobądź 1% nagród cashback za darmo bez stawiania jakichkolwiek monet Binance.

Jednak, aby uzyskać maksymalną premię cashback przy zakupach w wysokości 8%, użytkownicy będą musieli postawić co najmniej 6000 tokenów BNB, co stanowi równowartość 270 000 USD po aktualnych cenach. To znaczna inwestycja, aby uzyskać 8% zwrot gotówki.

Pożyczki Binance & Pożyczki

Binance weszło w obszar pożyczek i pożyczek finansowych dzięki swojemu produktowi pożyczek kryptograficznych. Handlowcy na platformie kryptowalutowej mogą wykorzystywać swoje aktywa w cyfrowej walucie jako zabezpieczenie w celu uzyskania natychmiastowej pożyczki gotówkowej lub pożyczki w celu uzyskania odsetek. Każdy użytkownik platformy Binance może otrzymać pożyczkę zabezpieczoną kryptowalutą.

Binance obsługuje ponad 35 walut cyfrowych, które można pożyczać za pomocą aktywów, takich jak BTC, BUSD, BNB, ETH i USDT jako zabezpieczenia. Każda pożyczka może być spłacana w okresie 7, 14, 30 lub 90 dni. Nie ma żadnych kar ani opłat w przypadku wcześniejszej spłaty w trakcie okresu kredytowania. Plik odsetki naliczane są codziennie i ustalana od daty rozpoczęcia pożyczki.

kalkulator pożyczek binance

W powyższym przykładzie, aby uzyskać pożyczkę gotówkową w wysokości 1000 USDT, należałoby zdeponować kwotę zabezpieczenia w wysokości 1,45 ETH. Oprocentowanie w wysokości 22,78% jest obliczane dla 90-dniowego okresu, co odpowiada kwocie spłaty w wysokości 1056 USDT. Oprocentowanie Binance jest porównywalne z tradycyjnymi bankami i popularnymi platformami pożyczkowymi. Pożyczone kryptowaluty można wycofać lub przenieść na wymianę spot / margin w celu handlu, jednak nie jest to zalecane dla początkujących.

Binance Earn

Binance oferuje swoim klientom różne produkty w ramach swojej platformy inwestycyjnej o nazwie „Binance Earn”, która umożliwia klientom zarabianie darmowych kryptowalut poprzez pożyczanie kryptowalut w celu otrzymania odsetek od pożyczonych środków. Usługi są ogólnie podzielone na kategorie w ramach produktów „Warunki elastyczne”, „Warunki stałe” i „Produkty wysokiego ryzyka”, które zapewniają różne stopy procentowe dla każdego produktu.

elastyczne warunki binance

Elastyczne konto oszczędnościowe zapewnia użytkownikom możliwość zdobycia nagród za obstawianie ich kryptowalut. Oprocentowanie jest niższe w porównaniu z lokatą terminową, jest dołączona do elastyczność wymiany i wypłaty środków w dowolnym momencie do platformy handlowej lub portfela sprzętowego. Na przykład konto oszczędnościowe Binance oferuje około 6% RRSO na Tether (USDT), co może być świetną opcją do zabezpieczenia się przed zmiennością rynku.

Binance Staking

Oferty Binance ustalone warunki obstawiania dla Okresy 3, 6 lub 9 miesięcy aby zdobyć nagrody do 30% RRSO. Giełda obsługuje 37 kryptowalut które można postawić na platformie przy użyciu określonego terminu układ. Rentowność i minimalna kwota do obstawienia różnią się dla każdego aktywa. Obsługiwane monety to CELR, ATOM, KSM, FYI, SUSHI, WAVES, XTZ, ATOM i inne. Minimalna wymagana kwota różni się na każdej monecie.

Binance elastyczne obstawianie

Ustalone stawki będą odpowiednie dla posiadaczy kryptowalut, którym wygodnie jest zablokować swoje monety na określony czas, aby uzyskać korzyści z obstawiania. Po postawieniu monet saldo portfela zostanie odjęte, a monety obstawiają automatycznie w puli, aby zdobyć nagrody.

Binance Australia

Giełda Binance została rozszerzona, aby umożliwić inwestorom w Australii kupowanie Bitcoinów i innych walut cyfrowych za pomocą dolarów australijskich (AUD). Usługa fiat-to-crypto obsługuje przelewy bankowe w celu zasilenia portfela za pomocą PayID / Osko za pośrednictwem komputera lub aplikacji mobilnej w ponad 100 obsługiwanych bankach australijskich..

Binance Australia ma depozyty w AUD bez opłaty swoim klientom, którzy mogą korzystać z pełnych usług świadczonych przez Binance.com. Klienci mogą również wypłacać AUD z Binance na swoje konta bankowe. Użytkownicy, którzy kupują i sprzedają na platformie Binance, są obciążani taką samą opłatą opłata transakcyjna w wysokości 0,1%, która jest jedną z najniższych opłat kryptowalutowych w Australii.

depozyty binance aud

Binance Singapore

Binance Singapore umożliwia osobom zamieszkałym w Singapurze inwestowanie w waluty cyfrowe przy użyciu dolara singapurskiego (SGD) jako depozytu. Giełda fiat-to-crypto w Singapurze obsługuje 7 kryptowalut, w tym BTC, ETH, BNB, LTC, BCH, XRP, NEO i LINK.

Tam jest 0,6% opłaty za kupno i sprzedaż kryptowalut w Singapurze, która jest wyższa niż główna witryna Binance. Niestety nie jest możliwe połączenie konta pomiędzy Binance.SG i Binance.com w celu przelania środków. Użytkownicy będą musieli utworzyć konto u obu dostawców i przeprowadzić pełną weryfikację tożsamości.

Binance UK (dawniej „Binance Jersey”)

Binance uruchomiło stowarzyszoną giełdę fiat-to-crypto na początku 2019 roku o nazwie Binance Jersey dla miłośników kryptowalut w Wielkiej Brytanii. Platforma została zaprojektowana w celu umożliwienia mieszkańcom Wielkiej Brytanii wpłacania pieniędzy fiducjarnych, takich jak GBP, i zamiany na waluty cyfrowe.

jednak, Od tego czasu Binance Jersey zostało zamknięte od października 2020 roku, w tym platforma depozytowa i usługi handlowe. Głównym powodem zamknięcia Binance Jersey jest to, że główna giełda Binance może oferować depozyty w GBP za pomocą przelewu bankowego za pośrednictwem sieci Faster Payments i SEPA dla euro.

Pieniądze ewoluują.

Czas się dostosować. #TakingOverLondon &# 127468;&# 127463; pic.twitter.com/Vjs3LQpY5x

– Binance.UK &# 127468;&# 127463; (@BinanceUK) 28 sierpnia 2020 r

Binance planuje otworzyć nową giełdę kryptowalut w Londynie, która będzie zgodna z lokalnymi przepisami określonymi przez Financial Conduct Authority (FCA). Plik Binance.UK domain i Podmiot podlegający regulacjom FCA został zakupiony przez Binance i ma zostać uruchomiony w 2021 r., wraz z reklamami Binance na przystankach autobusowych w całym Londynie. Giełda będzie zawierać 65 par kryptowalut, będzie zawierać zaawansowany interfejs handlowy, umożliwi kupowanie kryptowalut za pomocą funtów brytyjskich (GBP) i euro (EUR) za pośrednictwem szybszych płatności, SEPA i kart debetowych.

Program poleceń Binance

Binance oferuje jeden z najbardziej lukratywnych programów polecających z do 40% opłat transakcyjnych poleconych członków. Łącze można udostępniać znajomym i rodzinie lub promować w Internecie na blogu lub w witrynie z wiadomościami. Unikalną cechą Binance jest możliwość zmiany procentu prowizji handlowej w przypadku nowych poleconych, oferując zniżkę opłaty transakcyjnej.

Na przykład, istniejący użytkownik Binance może udostępnić znajomemu swój unikalny link partnerski i zdecydować się na udzielenie 30% zniżki na swoje opłaty handlowe i zarobić pozostałe 10% prowizji.

Partner Binance

Obsługa klienta & Opinie

Aby być jedną z wiodących giełd kryptowalut na świecie, platforma musi zapewniać mnóstwo opcji kontaktowych, społeczności, blogów i kanałów wsparcia w celu obsługi ogromnej bazy klientów. Nie jest to wyjątkiem w przypadku Binance, który zapewnia kilka kanałów kontaktu z zespołem wsparcia.

wsparcie binance

Jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu w Sekcja FAQ lub Centrum Wsparcia, Binance posiada system biletowy, który umożliwia przesłanie zapytania. Istnieje wiele kategorii, które można filtrować, aby ułatwić zadanie. Sami wypróbowaliśmy system biletowy i otrzymaliśmy odpowiedź 6 godzin później. Jest to dość przeciętne i można by było poprawić.

binance FAQs

Biorąc pod uwagę ogromną bazę klientów, pojawią się również użytkownicy z frustracją i problemami, więc nie jest zaskakujące, że mieszane recenzje na temat Trust Pilot. Wątpimy jednak, czy Binance byłby w takiej sytuacji, w jakiej jest teraz, gdyby obsługa klienta była straszna.

Często Zadawane Pytania

Czy Binance jest godny zaufania?

Od czasu uruchomienia Binance kryptowaluta udowodniła, że ​​jest legalna, bezpieczna i godna zaufania wymiana który pozwala użytkownikom z całego świata kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty. Jest regulowany w wielu jurysdykcjach i jest zgodny z wymogami KYC i lokalnymi przepisami AML / CTF w każdym kraju.

Aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa, Binance wdrożyło najnowocześniejsze mechanizmy kontroli bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i przechowywanie w trybie offline, aby chronić środki użytkowników przechowywane w portfelu Binance..

Czy Binance jest lepszy niż Coinbase?

Coinbase to renomowana giełda kryptowalut, która została założona przed Binance. Jego podstawową ofertą usług jest umożliwienie użytkownikom na całym świecie konwersji lokalnej waluty fiducjarnej na aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum. Podczas gdy Binance jest dostosowany do aktywnych traderów, którzy spekulują na rynku kryptowalut i angażują się w kupowanie i sprzedawanie w celu osiągnięcia zysku. Obie platformy są wiodącymi giełdami kryptowalut we własnych prawach.

Czy mogę korzystać z Binance w Australii?

Binance jest dostępne dla mieszkańców Australii które chcą kupować, handlować, przechowywać i sprzedawać kryptowaluty za pomocą dolarów australijskich (AUD). Binance Australia jest zarejestrowanym podmiotem prawnym, który przestrzega australijskich przepisów i regulacji AML / CTF. Giełda fiat to crypto oferuje lokalny przelew bankowy z zerowymi opłatami za pomocą PayID / Osko do kupowania Bitcoinów za pomocą AUD. Aby zdeponować AUD na Binance, wykonaj następujące proste kroki:

Czy inwestorzy z USA mogą korzystać z Binance?

Binance ograniczyło klientom z USA handel na głównej giełdzie ze względu na regulacje prawne. Użytkownicy z USA mogą kupować kryptowaluty za pomocą Binance US jednak nie może prowadzić aktywnego handlu. Kliknij tutaj, aby przeczytać, które giełdy kryptowalut są dostępne w USA.

Czy Binance jest nielegalne?

Tam są kilka raportów to pytanie, czy Binance działa nielegalnie w niektórych krajach i jest wykorzystywane do przestępstw i prania brudnych pieniędzy. Te nagłówki wydają się być jedynie spekulacjami, twierdząc, że Binance jest członkiem kartelu przestępczego. Ta plotka wynika z publiczne oskarżenia przeciwko BitMEX i jej współzałożycieli za ułatwianie prania pieniędzy bez odpowiednich procesów KYC.

Czy Binance się zamyka?

Dochodzenie przeciwko BitMEX w sprawie potencjalnego prania pieniędzy doprowadziło do zamknięcia usług Binance w Stanach Zjednoczonych i opuszczenia rynku. Binance zażądał od użytkowników z USA wypłacić środki w 14 dni i każdego użytkownika, który identyfikuje się jako Mieszkaniec USA nie będzie mógł korzystać z Binance.com. Od tego czasu Binance uruchomiło nową platformę o nazwie Binance.US, która jest mniejszą wersją globalnej giełdy Binance z ograniczonymi funkcjami i usługami.

Czy Binance obsługuje obstawianie?

Binance oferuje szeroki wybór monet, które można postawić na platformie, aby zdobyć pasywne nagrody. Użytkownicy platformy mogą wpłacać monety, takie jak Algorand, Tezos, Cosmos i wiele innych, aby zdobywać nagrody za obstawianie. Procent obstawiania różni się w zależności od monety. Na przykład Tezos ma szacunkowy obszar obstawiania na poziomie 6-7% w porównaniu do Yearn Finance, który oferuje 2,49% RRSO.

Czy mogę wypłacić środki z Binance bez weryfikacji?

Użytkownicy Binance będą musieli potwierdzić swoją tożsamość zgodnie z przepisami Poznaj swojego klienta (KYC) obowiązującymi w większości krajów na całym świecie, aby zapobiec finansowaniu działalności terrorystycznej i oszustwom. To znaczy użytkownik nie pozostanie anonimowy przy przelewie pieniędzy z giełdy na konto bankowe. Kwota środków, które można wypłacić, różni się w zależności od Poziom weryfikacji tożsamości zakończony.

Czy Binance obsługuje uśrednianie kosztów w dolarach?

Binance.com nie oferuje uśredniania kosztu dolara (DCA) na swojej platformie. Jednak Binance.US pozwala swoim użytkownikom ustaw powtarzające się, stałe i regularne kwoty zakupów w aplikacji mobilnej. Zamówienia cykliczne są popularne wśród inwestorów niekorzystnych dla ryzyka, którzy chcą zmniejszyć wpływ zmienności poprzez ograniczenie ekspozycji na nagłe wahania ceny monety.

Wniosek

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do handlu kryptowalutą, Binance spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jest liderem w zapewnianiu swoim klientom przyjaznej dla początkujących, nowoczesnej, zaawansowanej i innowacyjnej platformy do zarabiania na zasobach cyfrowych.

Odwiedź Binance

Mamy nadzieję, że ta recenzja Binance okazała się przydatna i zachęcamy do utworzenia konta na Binance, aby doświadczyć jego innowacyjnych funkcji i wiodących na rynku aktywów kryptograficznych do handlu. Nie będziesz zawiedziony.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja Krakena: czy to jest bezpieczne? Co musisz wiedzieć
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Jak zarobić Bitcoin za darmo: 6 sprawdzonych metod
 • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy
 • Recenzja Gemini Exchange: Crypto, Trading & Opłaty

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać Bitcoin i inne kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób początkującym i profesjonalnym handlowcom kryptowalut na zdeponowanie waluty fiducjarnej i zakup aktywów cyfrowych.

Odwiedź Binance

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map