AKTUALIZACJA Grudzień, 2020: Binance Lite zostało zastąpione przez Binance Australia. Przeczytaj nasze Recenzja Binance po więcej informacji.

Jeśli byłeś w przestrzeni kryptowalutowej przez jakiś czas, to powinieneś znać Binance. Jest to jedna z największych i najpopularniejszych giełd handlu kryptowalutami na świecie. W 2019 Binance nawiązało współpracę z Binance Lite, która jest nową platformą do kupowania Bitcoinów i wspierania przyjęcia wykorzystania kryptowalut w Australii.

Odwiedź Binance Lite

W tej recenzji Binance Lite ocenimy jego funkcje, metody wpłat, bezpieczeństwo, opłaty handlowe i porównamy je z najlepszymi giełdami kryptowalut w Australii. Ważne jest, aby przeczytać tę recenzję do końca, ponieważ istnieją ograniczenia związane z Binance Lite, o których powinieneś wiedzieć, a także aktualna promocja!

binance aud-btc

Co to jest Binance Lite?


Binance Lite oferuje opcję zakupu Bitcoinów w Australii poprzez konwersję AUD na Bitcoin (BTC) za pomocą przelewu bankowego lub wpłaty gotówkowej w ponad 1300 obsługiwanych agencjach informacyjnych. Binance nawiązało współpracę z australijską firmą InvestbyBit aby uruchomić Binance Lite, który wykorzystuje mocne strony i bezpieczeństwo jednej z największych giełd kryptowalut na świecie.

Binance Lite wypełnia lukę między gotówką a kryptowalutą dzięki przyjaznej dla użytkownika platformie, umożliwiającej codziennemu inwestorowi rozpoczęcie korzystania z Bitcoin. Giełda poinformowała, że ​​rozszerzy swoją ofertę kryptowalut o zakup altcoinów w Australii.

Porównanie Binance Lite

Przelew bankowy to jedna z najpopularniejszych metod wpłaty AUD na Binance Lite. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych australijskich giełd kryptowalut, które umożliwiają użytkownikom kupowanie Bitcoin za pomocą przelewu bankowego.

Może Cię również zainteresować:

  • 10 najczęściej zadawanych pytań dotyczących podatku od kryptowalut w Australii (które mogą zaoszczędzić pieniądze)
  • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD na kryptowaluty, funkcje & Opłaty
  • 5 alternatyw Coinspot z niższymi opłatami
  • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin
  • Najlepsze strony internetowe do sprzedaży bitcoinów za gotówkę w Australii [natychmiast]

Jak zarejestrować się w Binance Lite

Proces rejestracji konta Binance Lite jest prosty i można go zakończyć w ciągu kilku minut. Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki:

binance lite register

Kiedy zalogujesz się po raz pierwszy, zostaniesz przeniesiony do głównego pulpitu nawigacyjnego, jak pokazano poniżej, gdzie możesz bezpośrednio kupić Bitcoin.

Witryna pokazuje aktualne ceny kryptowalut innych altcoinów, takich jak Binance Coin i Pęta, jednak nie można ich kupić.

binance lite australia

Jak kupić Bitcoin za pomocą Binance Lite

Użytkownicy Binance Lite mogą kupować tylko Bitcoiny. Oczekujemy, że giełda rozszerzy swoją ofertę kryptowalut o inne kryptowaluty w przyszłości. Jeśli chcesz kupić altcoiny za AUD, powinieneś rozważyć skorzystanie z innej giełdy kryptowalut w Australii.

Aby kupić Bitcoin za pomocą Binance Lite, dostępne są dwie opcje:

Bankowość internetowa POLi

Użytkownicy Binance Lite mogą wysyłać płatności za pomocą POLi z obsługiwanego australijskiego konta bankowego. Ta opcja płatności jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a jej rozliczenie zajmuje około 1 dnia roboczego.

Binance Lite obecnie prowadzi platformę promocja bez opłat, więc nie ma żadnych opłat transakcyjnych za zakup Bitcoin za AUD. Po zakończeniu promocji w marcu 2020 r. Opłata transakcyjna powróci do stałego poziomu 0,5%.

Aby kupić Bitcoin za pomocą POLi:

binance lite poli

Wpłata gotówki w kiosku

Użytkownicy Binance Lite Australia mogą kupować BTC za pomocą depozytu gotówkowego w ponad 1300 punktach sprzedaży detalicznej w całej Australii za pomocą Blueshyft. Aby znaleźć najbliższy obsługiwany punkt sprzedaży detalicznej, możesz wyświetlić interaktywną mapę na stronie Binance Lite.

Należy pamiętać, że zakupy muszą być wielokrotnością 10 AUD. Minimalna kwota zamówienia to 50 USD, a maksymalna kwota zamówienia to 1000 USD. Wpłaty gotówkowe są objęte opłatą w wysokości 2,5%, którą pobiera kiosk.

Jak zweryfikować swoje konto Binance Lite

Ostatnim krokiem przed sfinalizowaniem zakupu Bitcoin jest weryfikacja konta. KYC jest wymagane zgodnie z przepisami australijskimi i jest zautomatyzowane za pośrednictwem cyfrowego identyfikatora (Australia Post), którego wypełnienie zajmuje tylko kilka minut.

weryfikacja binance lite

Aby zweryfikować swoje konto, wykonaj następujące kroki:

binance lite KYC

Opłaty Binance Lite

Opłata natychmiastowa za kupno i sprzedaż Bitcoinów na Binance Lite Australia wynosi 0,5%. W porównaniu z innymi giełdami fiat-to-crypto w Australii, opłata transakcyjna jest całkiem rozsądna. Za zakupy Bitcoin za pomocą depozytu gotówkowego pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 2,5%.

binance lite zero prowizji

Binance Lite Security

W przeciwieństwie do tradycyjnej wymiany fiat-to-crypto, użytkownicy mają swobodę określania preferowanego miejsca docelowego depozytu BTC.

Binance Lite nie przechowuje żadnych bitcoinów w imieniu użytkownika ani nie oferuje opcji sprzedaży Bitcoinów z powrotem na AUD. Oznacza to, że nie ma ryzyka utraty środków podczas włamania do giełdy.

Wymiany takie jak Binance Lite

Następujące australijskie giełdy kryptowalut są renomowanymi alternatywami Binance Lite.

Często Zadawane Pytania

Co to jest Binance Lite?

Binance Lite to cyfrowa usługa walutowa AUD-BTC, w której użytkownicy mogą kupować Bitcoiny, wpłacając walutę fiducjarną (np.AUD) za pomocą bankowości internetowej POLi lub wpłacając gotówkę w obsługiwanych kioskach w całej Australii.

Czy Binance Lite jest zarejestrowany?

Tak, Binance Lite jest obsługiwany przez InvestbyBit Pty Ltd (ABN 98 621 652 579). InvestbyBit jest zarejestrowanym w AUSTRAC dostawcą usług wymiany walut cyfrowych.

Czy istnieje portfel Binance Lite??

Nie, Binance Lite nie prowadzi opieki nad żadnym Bitcoinem w imieniu użytkownika. Nie ma również opcji sprzedaży Bitcoinów jak tradycyjna giełda. Użytkownicy muszą określić preferowany adres portfela BTC przed dokonaniem zakupu.

Czy mogę wypłacić AUD z Binance Lite?

Nie, Binance Lite nie obsługuje wypłaty gotówki z Bitcoin na AUD. Będziesz musiał przenieść swoje Bitcoiny na inną giełdę kryptowalut, aby sprzedać je za dolary australijskie, takie jak Swyftx.

Czy Binance Lite ma aplikację mobilną??

Nie, Binance Lite nie zapewnia aplikacji handlowej na urządzenia z systemem iOS lub Android.

Wniosek

Więc jaki jest nasz werdykt kończący naszą recenzję Binance Lite Australia? Na własny użytek możemy powiedzieć, że jest to legalny i bezpieczny dostawca wymiany kryptowalut, który natychmiast kupuje Bitcoin. Jest odpowiedni dla wszystkich typów inwestorów, aby wejść na rynek kryptowalut.

Odwiedź Binance Lite

Mając to na uwadze, chcielibyśmy wprowadzić pewne ulepszenia:

  • Pozwól na sprzedaż BTC i wypłatę AUD bezpośrednio na konto bankowe
  • Zapewnij natychmiastowy zakup głównych altcoinów (np.Ethereum, XRP, Cardano, NEO i Litecoin)
  • Przedstaw mobilną aplikację handlową

Oprócz powyższego Binance Lite to doskonała opcja dla nowicjuszy i tych, którzy chcą dokonać zakupu z wpłatą gotówkową. Skorzystanie z promocyjnej oferty 0% opłat handlowych ma również sens.

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty za handel, wpłaty i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź Binance Lite

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me