Bitcoin.com.au lub inaczej znany jako Bitcoin Australia to popularna giełda kryptowalut, która umożliwia osobom na każdym poziomie doświadczenia kupowanie Bitcoinów w Australii. Bitcoin Australia była jedną z pierwszych giełd kryptowalut, która rozpoczęła się w 2014 roku i zaoferowała inwestowanie w Bitcoin. W tej recenzji ocenimy funkcje platformy, interfejs użytkownika, opłaty transakcyjne, metody wpłat, bezpieczeństwo i obsługę klienta, aby zobaczyć, jak się układa.

Odwiedź Bitcoin Australia

Chociaż naszym celem jest zawsze dostarczanie dokładnych informacji w przeglądzie Bitcoin Australia, sugerujemy, abyś to zrobił odwiedź ich witrynę od czasu do czasu na wypadek późniejszych aktualizacji. Więc bez dalszych ceregieli, zacznijmy!

Często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do przechowywania kryptowalut.

Bitcoin.com.au

Co to jest Bitcoin Australia?

Bitcoin Australia to popularna giełda fid-to-kryptowaluta, która została założona w 2014 roku z biurami w Melbourne. Platforma ma pomóc Australijczykom w zakupie Bitcoinów w szybki, łatwy i bezpieczny sposób.

Bitcoin Australia zapewnia platformę internetową dla użytkowników do zakupu Bitcoin i Ethereum przy użyciu kilku metod wpłat, które będą atrakcyjne dla wszystkich inwestorów. Giełda jest również zarejestrowanym członkiem Blockchain Australia to i niedawno rozszerzyliśmy swoją ofertę usług, aby umożliwić użytkownikom kupowanie Bitcoinów w Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

funkcje Bitcoin Australia

Szybkie podsumowanie

Porównanie Bitcoin.com.au

Przelew bankowy to jedna z najpopularniejszych metod wpłaty AUD na Bitcoin Australia. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych australijskich giełd kryptowalut, które umożliwiają kupowanie Bitcoin za pomocą przelewu bankowego.

Czy Bitcoin.com.au Legit?

Na podstawie naszych badań Bitcoin.com.au to legalna firma kryptowalutowa który jest zgodny z Australijskie przepisy ustawowe i wykonawcze. Wymiana jest zgodna z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy & Polityka finansowania zwalczania terroryzmu („Polityka AML / CTF”) poprzez proces weryfikacji KYC w celu zapobiegania nieuczciwym działaniom, takim jak pranie pieniędzy.

Czy Bitcoin.com.au jest bezpieczny?

Bitcoin Australia to bezpieczna wymiana, która nie przechowuje ani nie przechowuje aktywów użytkownika. Bitcoin lub Ethereum zakupiony za pomocą giełdy jest przesyłany bezpośrednio na podany adres portfela. Oznacza to, że ryzyko kradzieży i kompromisu na giełdzie jest znacznie zmniejszone, zapewniając bezpieczne środowisko do zakupu kryptowalut.


funkcje & Usługi

Bitcoin Australia jest uważana za platformę premium, która umożliwia obywatelom Australii inwestowanie w Bitcoin. Ponadto giełda oferuje następujące funkcje i produkty:

 • Łatwość korzystania z witryny internetowej do tworzenia konta
 • Kup Bitcoin lub Ethereum w kilka minut
 • Obsługuje różne metody wpłat, w tym przelew bankowy i wpłatę gotówki
 • Wsparcie SMSF do inwestowania funduszy emerytalnych w Bitcoin i Ethereum
 • Biuro OTC (Over the Counter) dla transakcji powyżej 30000 USD
 • Fundusz indeksów kryptograficznych do udziału w profesjonalnie zarządzanym portfelu
 • Zespół z Melbourne zapewniający lokalną obsługę klienta

Tworzenie konta & Weryfikacja

Bitcoin.com.au wymaga utworzenia zamówienia przed zarejestrowaniem konta. Różni się to zupełnie od innych giełd Bitcoin w Australii, które pozwalają zarejestrować konto w celu zbadania interfejsu użytkownika, wykresów na żywo, dostępnych monet do zakupu i innych funkcji bez podejmowania zobowiązań.

Nowi i powracający użytkownicy muszą utworzyć zamówienie, zarejestrować konto i przejść do weryfikacji tożsamości. Okazało się, że cały proces jest powolny, wyczerpujący i frustrujący za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu Bitcoin!

Dla porównania, od początku do końca przy użyciu giełdy kryptograficznej, takiej jak Swyftx, zajmuje to kilka minut i nie ma wymogu przesyłania dokumentów ani robienia selfie.

Reklama

coinspot

KUP BITCOIN za pomocą ulubione z Australii giełda kryptowalut

OCENA

4.3 / 5

Odwiedź Coinspot

Metody wpłaty

Bitcoin.com.au zapewnia kilka metod konwersji AUD na BTC, które są powszechnie dostępne dla większości Australijczyków. Metody wpłaty dostępne na giełdzie to:

 • Identyfikator płatności: Ta metoda płatności jest obsługiwana przez większość australijskich banków. Depozyty są generalnie przetwarzane natychmiast i zostaną natychmiast przelane na Twoje konto BTC Markets i nie ma żadnych dodatkowych opłat.
 • BPAY: Bezpieczny i niezawodny sposób na zasilenie konta. Wszystkie depozyty dokonane za pośrednictwem BPAY, jednak dotarcie środków do rynków BTC może zająć od 1 do 3 dni roboczych. Wysyłanie środków za pomocą BPAY nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
 • POLi: Australijscy użytkownicy mogą wpłacać środki w AUD za pomocą POLi, które łączy się bezpośrednio z Twoim bankiem online. Depozyty są przetwarzane natychmiast i z limitem do 1000 $ dziennie.
 • Gotówka: Alternatywny sposób zakupu Bitcoinów z wpłatą gotówkową w obsługiwanych kioskach lub Australia Post.

Nie ma możliwości zakupu Bitcoin za pomocą karty kredytowej / debetowej. Jeśli jest to preferowana metoda płatności, użytkownik będzie musiał skorzystać z globalnej giełdy kryptowalut z tą funkcją.

Opłaty handlowe & Limity

Wybierając australijską giełdę kryptowalut, ważne jest, aby nie płacić nadmiernych opłat, ponieważ pochłonie ona ilość bitcoinów, które otrzymujesz. Bitcoin Australia oferuje następujące opłaty.

Opłaty handlowe

BTC Markets używa pliku falat 5% prowizja oparta na strukturze opłat dla każdej metody wpłaty. Dla kiosku (via blueshyft) oraz metody płatności flexepin, a 2% dopłaty jest naliczana od kwoty zakupu po doliczeniu prowizji. Do każdej transakcji doliczany jest również podatek GST do kwoty prowizji i dopłaty.

W porównaniu do innych giełd kryptowalut, Bitcoin.com.au opłaty transakcyjne są jednymi z najwyższych w kraju i należy ich unikać. Istnieje wiele tańszych alternatyw dla Bitcoin.com.au, które oferują niższe opłaty i prowizje. Przeczytaj nasz artykuł na temat najlepszych giełd kryptowalut w Australii, aby uzyskać więcej informacji.

Często Zadawane Pytania

Czy Bitcoin Australia wymaga weryfikacji tożsamości?

Użytkownicy, którzy chcą kupić Bitcoin lub Ethereum za pomocą Bitcoin Australia, muszą najpierw udowodnić swoją tożsamość zgodnie z protokołami Know-Your-Customer (KYC). Aby zweryfikować swoje konto, można przesłać następujące dokumenty:

 • Międzynarodowy paszport
 • Narodowa karta identyfikacyjna
 • Prawo jazdy

Czy możesz kupić Bitcoin za pomocą Super Fundu?

Bitcoin Australia umożliwia Australijczykom wykorzystanie ich Super Fundu (SMSF) do inwestowania w Bitcoin (BTC). Warstwowa struktura opłat będzie odpowiednia dla inwestorów o dużej wartości netto, ponieważ opłaty transakcyjne maleją wraz ze wzrostem wolumenu.

Czy możesz sprzedawać kryptowaluty za pomocą Bitcoin Australia?

Bitcoin Australia umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów za gotówkę w dolarach australijskich (AUD). Proces sprzedaży Bitcoinów za gotówkę jest podobny do zakupu Bitcoinów. Kiedy składasz zamówienie, po prostu wybierz “ sprzedaj ” zamiast kupować i wprowadź kwotę BTC do przeliczenia na AUD.

Wniosek

Podsumowując nasze Bitcoin Australia przegląd, giełda zapewnia Australijczykom metodę zakupu Bitcoinów przy użyciu różnych metod płatności. Proces zakupu, potwierdzenia płatności i weryfikacji tożsamości za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu, jest bolesny, ponieważ nie ma logowania członka.

Wreszcie, stałe 5% opłaty transakcyjne dla wszystkich metod depozytu są nadmierne i wyższe niż na innych australijskich giełdach kryptograficznych, które do tej pory sprawdziliśmy.

Odwiedź Bitcoin Australia

Może Cię również zainteresować:

 • 10 najczęściej zadawanych pytań dotyczących podatku od kryptowalut w Australii (które mogą zaoszczędzić pieniądze)
 • Jak kupić Ethereum (ETH) w Australii
 • Najlepsze giełdy kryptowalut w Nowej Zelandii
 • 7 sposobów kupowania bitcoinów za gotówkę w Australii
 • 5 alternatyw dla Coinspot z niższymi opłatami transakcyjnymi

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź Bitcoin Australia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me