Znalezienie globalnej giełdy kryptowalut, która jest przyjazna dla użytkownika, bezpieczna i wyposażona w mobilną aplikację handlową, może być trudnym zadaniem. Istnieje kilka innych czynników, takich jak funkcje, interfejs wykresów, pary handlowe, opłaty, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

Jedną z wiodących giełd kryptowalut na świecie do handlu zasobami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin i Ethereum, jest giełda BitMart.

Odwiedź Bitmart

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji Bitmart, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie witryny internetowej w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Przyjazna dla początkujących giełda z mobilną aplikacją handlową
 • Ponad 90 par do kupna i sprzedaży
 • Nawet 100-krotna dźwignia na rynku kontraktów terminowych
 • 0,25% opłaty handlowej, która zmniejsza się wraz z wolumenem
 • 25% zniżki na opłaty za użycie tokena BMX do zapłaty
 • 4/5 gwiazdek na podstawie 62 komentarze
 • Do 30% programu partnerskiego do nagradzania polecających nowych użytkowników

 • Dozwoleni handlowcy z USA

ogólny

3.9 / 5 Odwiedź BitMart

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest BitMart?

BitMart to wiodąca platforma cyfrowej wymiany aktywów, która umożliwia użytkownikom kupowanie, handel i sprzedaż kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum. Giełda została założona w 2017 roku i zyskuje na popularności od czasu jej uruchomienia z ponad 2 miliony klientów na całym świecie. BitMart rozszerzył swoją ofertę produktów i usług o handel kontraktami futures, usługi stakingu i pożyczki w celu zdobycia nagród.

witryna bitmart


BitMart w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje BitMArt. Ta tabela porównawcza zawiera listę alternatywnych giełd kryptograficznych, takich jak BitMart, które oferują światowej klasy funkcje.

Czy BitMart jest bezpieczny?

BitMart wydaje się być bezpieczną giełdą handlu kryptowalutami stosuje szereg środków bezpieczeństwa aby chronić informacje personalne klienta i zabezpieczyć fundusze przechowywane na platformie. Były brak zgłoszonych włamań lub naruszeń bezpieczeństwa na BitMart od jego powstania w 2017 roku, według naszych badań.

Funkcje BitMart & Usługi

BitMart oferuje najnowocześniejsze produkty i usługi handlowe swoim klientom. Giełda to przede wszystkim miejsce do kupna, handlu i sprzedaży kryptowalut, jednak oferuje atrakcyjne funkcje takie jak:

 • Intuicyjna i łatwa w użyciu platforma handlowa odpowiednia dla początkujących i średnio zaawansowanych traderów
 • Rynek spot z ponad 90 parami kryptowalut przeciwko tokenom BTC, ETH, USDT i BMX
 • Rynek kontraktów terminowych do handlu kryptowalutami z dźwignią do 100x
 • Dane rynkowe i wykresy w czasie rzeczywistym do handlu popularnymi altcoinami
 • Demo handluj kryptowalutami wirtualnymi pieniędzmi za pomocą symulowanego rynku kontraktów terminowych
 • Aplikacja BitMart do monitorowania portfela i handlu z dowolnego miejsca
 • Bezpieczny portfel, który przechowuje ponad 99% środków w zimnych portfelach offline, aby chronić środki użytkowników
 • Pożyczanie aktywów cyfrowych, takich jak USDC, w celu uzyskania odsetek od kryptowalut do 6,25% w ujęciu rocznym
 • BitMart Shooting Star, aby umożliwić wydajne uruchamianie wysokiej jakości projektów blockchain
 • Program polecający i partnerski z nagrodami za polecenie do 30% za przyciąganie nowych użytkowników
 • Wszechstronne przewodniki szkoleniowe i edukacyjne, które pomogą początkującym handlowcom kryptowalut

Handel kryptowalutami z BitMart

Interfejs użytkownika jest jednym z najważniejszych czynników na giełdzie kryptowalut, takiej jak BitMart, do handlu kryptowalutami na rynkach spot lub futures. BitMart zapewnia przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika do handlu na kryptowalutowym rynku spot, z nieco innym wyglądem rynków kontraktów terminowych, aby uwzględnić opcje dźwigni.

Początkujący, którzy handlują na giełdzie spot, będą czuć się komfortowo dzięki aranżacjom i narzędziom handlowym dostarczonym w ramach integracji z TradingView, aby nałożyć kilka wskaźników technicznych, takich jak:

 • Średnie kroczące
 • Stochastics
 • Wstęgi Bollingera
 • Wskaźnik siły względnej
 • Tom i wiele więcej.

TradingView jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych pakietów do tworzenia wykresów i oprogramowania do spekulacji na rynkach kryptowalut, oferujący bogactwo opcji i narzędzi dla traderów o różnych poziomach umiejętności i technicznych stylach handlu..

handel bitmartami

Po lewej stronie pary kryptowalut są zorganizowane pod Bitcoin, Ethereum, USDT i BMX i wybrane altcoiny. To pozwala łatwa nawigacja i filtrowanie w celu znalezienia określonej pary kryptowalut do handlu. Istnieje również opcja szybkiego dostępu do ulubionych monet.

Aktualne pozycje i oczekujące zlecenia są pokazane na dole, z wykresem pośrodku, który można rozwinąć do pełnego ekranu. Jest to typowy układ wykresów, z którym handlowcy będą zaznajomieni. Po prawej stronie znajdują się nowi traderzy i księga zleceń, co będzie przydatne dla profesjonalnych i zaawansowanych handlowców kryptowalut.

kolejność bitmartów

Okno zleceń umożliwia handlowcom wprowadzanie pozycji przy użyciu limitu i zlecenia rynkowego. W porównaniu z innymi giełdami kryptowalut do handlu lewarowanego, jest to bardzo podstawowe rozwiązanie i powinno zostać rozszerzone o inne rodzaje zleceń, które zapewniają lepsze zarządzanie handlem i kontrolę nad ryzykiem.

Ogólnie rzecz biorąc, miejsce handlowe na BitMart jest proste i zawiera wszystkie podstawowe narzędzia handlowe z pewnymi zaawansowanymi opcjami kupowania, handlu i sprzedaży aktywów cyfrowych bez obaw. Nie ma skomplikowanych menu ani elementów rozpraszających i będzie odpowiadać początkującym, którzy chcą handlować na giełdach kryptowalut.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ BITMART Z INNYMI

Porównaj teraz!

Handel kontraktami terminowymi z dźwignią

BitMart zapewnia inny interfejs użytkownika, aby umożliwić klientom handel zasobami cyfrowymi z marżą. Najpopularniejszymi parami handlowymi, takimi jak tokeny Bitcoin, Ethereum i DeFi, można handlować na BitMart. Świetną funkcją na giełdzie futures jest handel symulowany w celu ćwiczenia handlu kryptowalutami. Użytkownicy mogą płynnie przełączać się z handlu prawdziwymi środkami na wirtualne pieniądze za pomocą jednego interfejsu użytkownika, jak pokazano poniżej.

Handel kontraktami terminowymi na bitmart

Handlowcy mogą handlować aktywami cyfrowymi na rynkach kontraktów terminowych z mnożnikiem depozytu zabezpieczającego równym 5, 10, 20, 50 i 100x. Nie ma zbyt dużej różnicy między interfejsami spot i futures. Wolelibyśmy zobaczyć tryb handlu dla początkujących i zaawansowanych, podobny do Binance i Digifinex, lub po prostu połączyć oba interfejsy użytkownika razem z przełącznikiem, aby przejść na handel z depozytem zabezpieczającym.

Kup Crypto za pomocą BitMart

Klienci mogą doładować swoje konto handlowe i kupuj zasoby cyfrowe bezpośrednio z giełdy BitMart, używając walut fiducjarnych USD, EUR i CAD. Tę funkcję zapewnia zewnętrzny dostawca Simplex, który akceptuje karty kredytowe / debetowe Mastercard i VISA. Obowiązuje minimalna transakcja w wysokości 50 USD i dzienny limit 20000 USD na użytkownika, co jest rozsądne dla początkujących i średnio zaawansowanych inwestorów kryptowalutowych.

bitmart kup krypto

Podobnie jak w przypadku innych dostawców, którzy akceptują metody wpłaty kartą kredytową / debetową, opłaty za zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej są 5% za transakcję w wysokości 10 USD (w zależności od tego, która wartość jest wyższa) co jest trochę wysokie w porównaniu z tradycyjnymi metodami płatności.

BitMart zapewnia również wsparcie dla swoich klientów przy zakupie kryptowalut za pomocą kart podarunkowych Amazon, Apple Pay, przelewu bankowego i PayPal poprzez integrację z innymi dostawcami płatności, takimi jak MoonPay i Paxful.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Pożyczanie BitMart & Odsetki kryptowalut do 40%

BitMart niedawno wszedł na rynek, oferując pożyczki zabezpieczone kryptowalutą i wysokoprocentowe rachunki oszczędnościowe, aby zarabiać na aktywach cyfrowych, które stają się coraz bardziej popularne jako alternatywa dla tradycyjnych instytucji finansowych, takich jak banki. Oferty pożyczek BitMart do 40% rocznych stóp procentowych dla aktywów cyfrowych i stablecoinów, takich jak USDC.

pożyczanie bitmartów

Program pożyczkowy oferowany przez BitMart zachęca klientów do posiadania i zarabiania na aktywach kryptowalutowych. Dostępnych jest kilka opcji pożyczek, takich jak 15, 30, 90, 180 i 365 dni na zablokowanie i naliczenie odsetek, niezależnie od tego, jak działa rynek kryptowalut.

Plik roczna stopa procentowa w wysokości 35% dla popularnych aktywów, takich jak Bitcoin, USDT i Ethereum jest znacznie wyższa niż renomowane platformy pożyczkowe, takie jak BlockFi i Nexo.

stopy procentowe bitmart

BitMart Staking, aby zdobyć nagrody

BitMart uruchomił usługę obstawiania, aby zdobywać nagrody na kryptowalutach, takich jak DASH, QTUM, EUM, BHD i ALGO. Podobnie jak w przypadku pożyczania aktywów cyfrowych w celu uzyskania wysoce oprocentowanych korzyści, obstawianie monet, takich jak ALGO, oferuje szacunkowa wydajność 15% rocznie. Ważne jest, aby pamiętać, że nagrody za obstawianie BitMart są obliczane codziennie i rozprowadzane co miesiąc, więc szacunkowe zarobki mogą się różnić.

Bitmart Staking

Opłaty handlowe

BitMart używa modelu “ producenta i biorcy ” do określenia opłaty transakcyjne, które zaczynają się odpowiednio od 0,25% i maleją wraz z wolumenem transakcji. Opłata za transakcje spot jest bardzo konkurencyjna, jednak jest nieco wyższa niż w przypadku jej najbliższych konkurentów, takich jak Binance i KuCoin.

Podobnie jak w przypadku tych giełd, takich jak BitMart, klienci, którzy używają natywnego tokena platformy “ BMX ” do płacenia opłat transakcyjnych, kwalifikują się do 25% zniżki na opłaty handlowe, jak pokazano poniżej. Daje to zachętę dla handlowców do korzystania z tokena BMX, który obsługuje wymianę.

opłaty za bitmart

Kaucja & Opłaty karencji

Aby zdeponować środki na BitMart, nie ma opłaty transakcyjnej. Wycofanie aktywów kryptowalutowych z giełdy będzie skutkować kwotą standardowa opłata za sieć blockchain co jest nieuniknione i jest dostosowywane automatycznie na podstawie warunków rynkowych.

Opłatę za wypłatę dla każdego zasobu i limitów można znaleźć na stronie Strona opłat BitMart.

Metody bezpieczeństwa

BitMart wykorzystuje kilka funkcji bezpieczeństwa, aby chronić informacje i fundusze użytkowników. Według strony internetowej zaimplementowano poniższe metody, które są powszechnymi i standardowymi praktykami w wymianie kryptowalut.

W celu uzyskania dalszych informacji, odwiedź stronę bezpieczeństwa BitMart lub skontaktuj się z zespołem.

 • Uwierzytelnianie 2FA (dodatkowa warstwa ochrony, która wymaga jednorazowego kodu ze smartfona w celu wykonania czynności, takich jak logowanie i wypłata środków)
 • Potwierdzenie wypłaty (do wypłaty środków z giełdy wymagane jest dodatkowe potwierdzenie e-mailem lub telefonicznie)
 • Wykrywanie adresu IP (adresy IP użytkownika są rejestrowane, monitorowane i łączone z kontem. Jeśli zostanie wykryty inny adres IP, użytkownik będzie musiał potwierdzić logowanie do konta za pośrednictwem poczty e-mail
 • Zaszyfrowane dane osobowe (dane użytkownika i dane osobowe, takie jak identyfikator, numery telefonów, imię i nazwisko oraz adres używane do KYC są zaszyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Hasła są przechowywane w postaci zaszyfrowanej dla dodatkowego bezpieczeństwa
 • Przechowywanie portfela na zimno (mniej niż 0,5% aktywów przechowywanych na BitMart jest przechowywanych w gorącym portfelu, który jest używany do codziennych operacji, takich jak wypłaty klientów. Ponad 99% środków znajduje się w zimnym portfelu offline, który nie jest połączony z Internetem i wymaga wielu podpisów od zespołu BitMart, aby uzyskać dostęp

Obsługa klienta & Opinie

BitMart ma obszerną sekcję FAQ i pomoc, aby pomóc początkującym w nauce i rozpoczęciu handlu zasobami kryptograficznymi na giełdzie. Użytkownicy, którzy nie mogą znaleźć pomocy w przewodnikach, mogą użyć bota do czatu na żywo, aby porozmawiać z personelem obsługi klienta.

Według recenzji na TrustPilot, giełda kryptowalut BitMart ma rozszerzenie 4/5 gwiazdek na podstawie 62 komentarzy. Komentarze użytkowników są generalnie pozytywne i zawierają doskonałe opinie na temat obsługi klienta i doświadczenia handlowego. Podobnie jak w przypadku wszystkich opinii, istnieje kilka negatywnych komentarzy, które użytkownicy powinni wziąć pod uwagę, szukając nowej giełdy kryptowalut.

recenzje bitmart

Często Zadawane Pytania

Kim jest zespół BitMart?

Według strony internetowej zespół odpowiedzialny za BitMart ma bogate doświadczenie w pracy z czołowymi firmami technologicznymi, takimi jak Amazon, Accenture, Tencent i Alibaba. Założyciele BitMart dążą do przyspieszenia przyjęcia kryptowaluty przez osoby fizyczne na całym świecie, aby stworzyć lepszy system finansowy oparty na technologii blockchain.

Czy BitMart Exchange Legit?

BitMart wydaje się być legalną giełdą kryptowalut od czasu jej uruchomienia w 2017 roku i do tej pory obsługiwał ponad 2 miliony klientów na całym świecie na swojej platformie handlowej.

Gdzie znajduje się BitMart?

BitMart to globalna platforma zasobów cyfrowych z platformą biura zlokalizowane w Nowym Jorku, Chinach, Seulu i Hongkongu aby wspierać klientów z ponad 180 krajów w różnych jurysdykcjach na całym świecie.

Które kraje obsługują BitMart?

BitMart obsługuje ponad 180 krajów na świecie, w tym Stany Zjednoczone, aby kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty. Nie wszystkie stany w USA zostały zatwierdzone, takie jak Connecticut (CT), Georgia (GA), Hawaje (HI), Nowy Meksyk (NM), Nowy Jork (NY) i Waszyngton (WA). Inne kraje, w których handel na BitMart jest ograniczony, to:

 • Afganistan
 • Chiny
 • Kongo (Brazzaville)
 • Kongo (Kinszasa)
 • Kuba
 • Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna
 • Erytrea
 • Iran
 • Irak
 • Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Japonia
 • Kirgistan
 • Liban
 • Libia
 • Południowy Sudan
 • Sudan

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję BitMart, giełda jest wiodącą platformą handlu kryptowalutami, która oferuje klientom na całym świecie kupowanie, handel i sprzedaż aktywów cyfrowych, takich jak Bitcoin i Ethereum, przy użyciu bezpiecznej i przyjaznej dla początkujących aplikacji do handlu na komputery lub urządzenia mobilne.

Odwiedź BitMart

Giełda kryptowalut BitMart uruchomiła nowe usługi i produkty, takie jak pożyczki i stawianie zakładów, aby użytkownicy mogli zdobywać nagrody, jednocześnie handlując i przechowując aktywa na platformie. Handlowcy kryptowalut, którzy szukają nowej giełdy do handlu Bitcoinem, powinni rozważyć użycie BitMart.

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Bitmart

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me