BitMEX to popularna platforma do handlu instrumentami pochodnymi na kryptowaluty, która oferuje kontrakty lewarowane. W tym przeglądzie zbadamy giełdę i ocenimy jej interfejs użytkownika, pary handlowe, metody wpłat, opłaty handlowe i obsługę klienta.

Odwiedź BitMEX

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych i najnowszych informacji o jego funkcjach, interfejsie użytkownika i opłatach handlowych oraz nie tylko w tej recenzji BitMEX, zdecydowanie zalecamy, abyś odwiedzał stronę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później.

Co to jest BitMEX?

BitMEX to plik Platforma handlu pochodnymi kryptowalutami typu peer-to-peer oferująca kontrakty lewarowane, które są kupowane i sprzedawane w Bitcoin. Jest to największa i najczęściej używana platforma do handlu z depozytem zabezpieczającym na świecie.

bitmex


Użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kontrakty na kryptowaluty (a nie same monety) w połączeniu z obrotem depozytu zabezpieczającego do 100 razy. Oznacza to, że dozwolone są tylko wpłaty i wypłaty Bitcoin. Jest to świetna platforma dla traderów cyfrowych kryptowalut, którzy chcą zwiększyć swoje zasoby BTC, handlując na rynku.

BitMEX w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika, handel marżą i konkurencyjne opłaty to doskonałe funkcje BitMEX. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które oferują światowej klasy narzędzia handlowe dla handlowców.

Może Cię również zainteresować:

 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja Gemini Exchange: Crypto, Trading & Opłaty

 • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy
 • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin

Jak handlować kryptowalutami za pomocą BitMEX

Proces rejestracji w BitMEX zajmuje tylko kilka minut zakończyć, aby rozpocząć, zakończyć. Użytkownicy nie muszą podejmować skomplikowanego procesu KYC, robić selfie ani skanować dokumentów tożsamości.

Wszystko, czego potrzebujesz, to plik Poprawny adres email a następnie możesz zdeponować Bitcoin i natychmiast rozpocząć handel! !

Aby utworzyć konto na BitMEX:

Będziesz musiał zweryfikować adres e-mail. Sprawdź zarejestrowany e-mail i kliknij „Zweryfikuj mój adres e-mail” połączyć. To zakończy proces rejestracji. Otóż ​​to! Utworzyłeś już swoje konto na giełdzie BitMEX.

Rejestr Bitmex

Wpłacanie środków na BitMEX

Po zarejestrowaniu konta i zalogowaniu się, będziesz musiał dokonać wpłaty Bitcoin na BitMEX, aby rozpocząć handel. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby dokonać wpłaty:

portfel bitmex

Ekran wpłaty pokaże adres Bitcoin. To jest adres BTC, na który ma być wysyłany Bitcoin. Skopiuj adres i wklej go do portfela sprzętowego lub w innym miejscu, z którego dokonujesz wypłaty. Jeśli korzystasz z mobilnego portfela internetowego, możesz zeskanować kod kreskowy, aby uzyskać adres depozytu.

Pamiętaj, że jest to tylko giełda handlu kryptowalutami i nie obsługuje depozytów fiducjarnych. Więc pamiętaj, aby wysłać Bitcoin (BTC) tylko na swój adres depozytowy BitMEX.

depozyt bitmex

Dźwignia BitMEX

BitMEX oferuje produkty lewarowane dla Bitcoin, Ethereum, Cardano, Tron, Ripple, Litecoin, EOS i Bitcoin Cash. Wysokość dźwigni jest różna dla każdego produktu.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ BITMEX Z INNYMI

Porównaj teraz!

Ponieważ jest to usługa oparta wyłącznie na kryptowalutach, możesz używać kryptowaluty jako zabezpieczenia do handlu. Oznacza to, że jeśli masz dźwignię 100x, będziesz musiał wpłacić depozyt zabezpieczający w wysokości 1% początkowej nominalnej kwoty transakcji. Tak więc, jeśli wartość nominalna kontraktu na 10 Bitcoinów wynosi 10000 USD, będziesz musiał wpłacić 100 USD na początkowy depozyt zabezpieczający.

Metody wpłat BitMEX

BitMEX nie przyjmujemy wpłat w walucie fiducjarnej. To tylko giełda kryptowalut. Oznacza to, że nowi handlowcy kryptowalut będą musieli najpierw dokonać zakupu Bitcoin i zdeponować BTC na giełdzie. Aby to zrobić, musisz znaleźć giełdę kasową, która akceptuje depozyty w walucie fiducjarnej w Twoim kraju.

Opłaty za wpłatę / wypłatę BitMEX

Tam są bez depozytu lub wypłaty opłaty. Za wypłaty pobierana będzie niewielka opłata Bitcoin Network, która jest określana przez blockchain, a nie BitMEX.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Opłaty handlowe BitMEX

Opłata transakcyjna jest ważnym czynnikiem przy wyborze giełdy handlowej kryptowalut. Staje się to jeszcze bardziej krytyczne, gdy handlujesz większymi rozmiarami pozycji i na giełdzie futures, gdzie płacisz opłaty za pozycje, które są znacznie większe niż Twój depozyt zabezpieczający.

Giełda BitMEX działa na platformie producent & model odbiorcy więc opłaty transakcyjne zależą od rodzaju zlecenia (np. kontrakty terminowe lub kontrakty) i kryptowaluty. Użytkownicy, którzy złożą tradycyjne zlecenie futures BTC, to zrobią zarobić trochę odszkodowanie, ponieważ BitMEX obniża producenta producenta 0,025% i pobiera od przyjmującego 0,075%.

Opłaty kontraktowe Bitmexopłaty za bitmex

Jak handlować za pomocą BitMEX

Dla handlowców kryptowalut interfejs jest jednym z najważniejszych czynników. Kiedy po raz pierwszy logujesz się do BitMEX, zobaczysz, że interfejs handlowy jest wyjątkowo dobrze rozplanowany i intuicyjny. Górny pasek jest statyczny i zapewnia łatwy sposób powrotu do ‘Handel’ okno, widok „Konta”, widok ‘Kontrakt’ informacje i nie tylko. Wygląda na to, że interfejs jest nieco przestarzały w porównaniu z nowszymi giełdami, takimi jak Bybit.

Handel Bitmexem

Pakiet wykresów jest dostarczany przez firmę TradingView, z której słynie płynna, intuicyjna i responsywna wykresy. Handlowcy będą mogli korzystać z zaawansowanych narzędzi handlowych zapewnianych przez TradingView, aby udoskonalić swoją przewagę handlową, maksymalizując zyski i minimalizując ryzyko. Wykresy BitMEX oferują szeroki zakres ram czasowych i narzędzi do rysowania linii trendu, dodawania wskaźników i rysowania wzorców wykresów, aby idealnie synchronizować zlecenie handlowe przy użyciu zlecenia rynkowego, limitu lub zatrzymania.

Aktywne pozycje są wyświetlane na dole i można je łatwo monitorować. Aktywa, wielkość pozycji, cena wejścia, marża i niezrealizowany P&Wszystkie L są wyświetlane i aktualizowane w czasie rzeczywistym. Zlecenia oczekujące można wyświetlić, klikając ikonę „Aktywne zamówienia” zakładka umożliwiająca przeglądanie, modyfikowanie lub usuwanie zamówienia.

Bardziej doświadczeni handlowcy skorzystają na wykresie głębokości rynku i książce zamówień po lewej stronie. Funkcja kalkulatora marży BitMEX jest również świetna do zarządzania ryzykiem.

Zaawansowane zamówienia BitMEX

System zamawiania BitMEX pozwala traderom ustawić swój zysk i zatrzymać stratę za pomocą zleceń z limitem, takich jak:

 • Zlecenie z limitem (zamówienie jest realizowane po osiągnięciu określonej ceny)
 • Porządek rynkowy (zlecenie realizowane jest po aktualnej cenie rynkowej)
 • Zlecenie Stop Limit (zlecenie jest realizowane po uruchomieniu ceny Stop)
 • Zatrzymaj zlecenie rynkowe (zlecenie, które nie jest widoczne w arkuszu zleceń, dopóki rynek nie osiągnie określonej ceny)
 • Zlecenie Trailing Stop (zlecenie, które ma określoną wartość końcową, która służy do wyzwalania zlecenia rynkowego)
 • Zlecenie Take Profit Limit (zlecenie jest realizowane po osiągnięciu określonej ceny take profit)
 • Zlecenie rynkowe Take Profit (zlecenie jest realizowane, jeśli osiągnięty zostanie określony zysk po cenie rynkowej)

Bezpieczeństwo BitMEX

BitMEX działa jako pierwszy w swoim rodzaju wielopodpisowy system wpłat i wypłat. Oznacza to, że adresy BitMEX użytkowników są wielopodpisowe, a przechowywanie zasobów jest utrzymywane w trybie offline. W przypadku pełnego naruszenia bezpieczeństwa systemu, w tym serwerów internetowych, silnika handlowego i bazy danych, atakujący nie miałby wystarczającej liczby kluczy, aby ukraść fundusze. Żadne klucze prywatne nie są przechowywane na żadnym serwerze w chmurze, a większość środków jest przechowywana w głębokiej chłodni.

Wszystkie adresy wpłat wysyłane przez system BitMEX są weryfikowane przez zewnętrzną usługę, aby upewnić się, że zawierają klucze kontrolowane przez założycieli. Jeśli klucze publiczne nie pasują do siebie, system jest natychmiast zamykany, a handel zostaje zatrzymany.

Aby uzyskać więcej informacji na temat innych środków bezpieczeństwa, które są stosowane w BitMEX, przejdź na dół strony i kliknij ‘Bezpieczeństwo’.

Recenzje BitMEX & Obsługa klienta

Obsługa klienta BitMEX jest dostępna za pośrednictwem systemu zgłoszeń. Aby przesłać zgłoszenie dotyczące problemów technicznych, przejdź do menu po lewej stronie i kliknij ‘Kontakt’. Pojawi się skrzynka kontaktowa. Po prostu wprowadź adres e-mail, temat i treść wiadomości i kliknij ‘Zatwierdź’ wysłać do zespołu obsługi klienta BitMEX. BitMEX zapewnia wielojęzyczną obsługę klienta w języku angielskim, chińskim, rosyjskim, koreańskim i japońskim.

Inną alternatywą jest przeglądanie przewodników i artykułów w ‘Baza wiedzy’ sekcja, która obejmuje tematy dotyczące ogólnych często zadawanych pytań dotyczących handlu, depozytów & wypłaty, weryfikacja tożsamości i bezpieczeństwo.

obsługa bitmexu

Kraje obsługiwane przez BitMEX

BitMEX jest dostępny dla użytkowników do rejestracji i rozpoczęcia handlu na całym świecie, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych. Wynika to z przepisów obowiązujących w USA iw dużej mierze poza kontrolą BitMEX. Istnieją podobno sposoby obejścia tego problemu przez klientów z USA korzystających z bezpiecznej sieci VPN. Musimy pamiętać, że jest to zabronione przez politykę BitMEX i nie zalecamy tej opcji. Zalecamy znalezienie innej giełdy kryptowalut w USA do użytku.

BitMEX kontra Binance

Dwie duże wagi na arenie handlu kryptowalutami, które generalnie koncentrują się na różnych produktach handlu kryptowalutami. Binance niedawno wprowadziło na swojej giełdzie handel marżami i kontraktami futures, aby konkurować z BitMEX.

Jak większość wie, Binance oferuje szeroki wybór altcoinów i stablecoinów aby handlować tam, gdzie BitMEX akceptuje tylko Bitcoiny. Tradycyjnie BitMEX był preferowaną giełdą dla profesjonalnych handlowców, aby zmaksymalizować swoje zwroty BTC przy użyciu do 100-krotna dźwignia i zaawansowane narzędzia handlowe. Spodziewamy się, że konkurencja wzrośnie w najbliższej przyszłości, ponieważ Binance będzie nadal wprowadzać innowacje i wprowadzać nowe doświadczenia handlowe i produkty, aby przyciągnąć nowych użytkowników.

BitMEX kontra ByBit

Obie giełdy konkurują ze sobą w handlu instrumentami pochodnymi Bitcoin i często są do siebie porównywane. Istnieją podobieństwa między dwiema giełdami, jednak skupimy się na głównych różnicach.

Związane z: Przestań używać BitMEX: Zamiast tego handluj z tymi 4 alternatywami

Po pierwsze, BitMEX ma dużo większa dzienna objętość pochwalić się znaczną liczbą użytkowników i polecać im, a także ma ugruntowaną reputację na rynku. Ma problemy z przeciążeniem serwera, które mogą być naprawdę frustrujące. Ponadto wprowadzanych jest niewiele nowych funkcji i innowacji, aby utrzymać zainteresowanie inwestorów.

Z drugiej strony giełda Bybit to nowa platforma, która w krótkim czasie ma ponad 100 000 traderów.

Oferty Bybit cechy szczególne które są bardzo atrakcyjne, takie jak konkurenci handlowi, kontrola manipulacji cenami, duża prędkość handlu i małe opóźnienia, fundusz ubezpieczeniowy i do 100-krotna dźwignia na kontraktach Etherium.

BitMEX Alternatives

BYBIT

Bybit

ByBit to platforma handlowa kryptowalutami pochodnymi, z naciskiem na handel lewarowany z dźwignią do 100x na parach handlowych Bitcoin i Etherium. Bybit stał się jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych na świecie.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Czy BitMEX ma aplikację?

BitMEX oferuje aplikację dla użytkowników do handlu kryptowalutami, która jest dostępna zarówno w Google Play Store, jak i Apple App Store. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, odwiedź witrynę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat BitMEX Mobile.

Czy możesz handlować demo z BitMEX?

BitMEX ma sieć testową, która pozwala swoim użytkownikom na demo handel kryptowalutą bez ryzyka. Początkujący mogą zapoznać się z obsługą giełdy i dowiedzieć się, jak handlować kryptowalutą z dźwignią za pomocą papierowego konta handlowego BitMEX.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję BitMEX, możemy powiedzieć, że giełda oferuje zaawansowane techniki handlowe które są odpowiednie dla profesjonalnych handlowców, którzy są zaznajomieni z obrotem aktywami o zmiennym ryzyku i ekspozycją na transakcje z depozytem zabezpieczającym.

Odwiedź BitMEX

Giełda zrobiła wiele rzeczy, aby stać się domeną największa na świecie platforma pochodnych kryptowalut spekulować na rynku, aby zarobić Bitcoin.

Podsumowując, powinieneś handlować z BitMEX, jeśli:

 • Chcesz handlować na największej na świecie giełdzie instrumentów pochodnych według dziennego wolumenu
 • Chcesz uczciwych i przejrzystych opłat transakcyjnych
 • Chcesz bezpiecznej platformy handlowej
 • Jesteś zaznajomiony z wykresami TradingView i zaawansowanym narzędziem
 • Lubisz renomowaną i popularną giełdę

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź BitMEX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me