Bityard to nowa platforma handlowa uruchomiona w 2019 roku, która pozwala handlowcom handlować Bitcoinami z dźwignią do 100x w całym swoim portfelu par handlowych. Platforma handlowa oferuje niesamowitą dźwignię finansową, przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika, konkurencyjne opłaty transakcyjne i zręczną mobilną aplikację handlową.

Odwiedź Bityard

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych i najnowszych informacji na temat jego funkcji, interfejsu użytkownika i opłat transakcyjnych, a także więcej w tej recenzji Bityard, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie ich witryny, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później.

Ponadto dobrą praktyką w zakresie bezpieczeństwa jest wypłacanie zysków do portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutą. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz artykuł o tym, jaki jest najlepszy portfel sprzętowy Bitcoin.

bityard

Co to jest Bityard?


Bityard to wschodząca giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze. Platforma oferuje bezpieczną, łatwą i szybką usługę handlową i jest dostępna w ponad 150 krajach na całym świecie. Giełda handlu kryptowalutami jest zgodna z koncepcją produktu “ Złożonych kontraktów Prosty handel ” ma na celu zapewnienie uproszczonego doświadczenia handlowego swoim klientom.

Porównanie Bityarda

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje Bityard. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych giełd kryptowalutowych o najwyższej marży, które oferują światowej klasy funkcje.

Funkcje Bityarda

Platforma zawiera giełdę handlu kontraktami kryptograficznymi, aby umożliwić użytkownikom zabezpieczenie się przed ryzykiem rynkowym bez kupowania faktycznego aktywa handlowego. Użytkownicy mogą czerpać zyski zarówno z rynku niedźwiedzia, jak i byka, wykorzystując niewielką ilość kapitału, aby zmaksymalizować potencjalne zyski dzięki handlowi na marży.

Bityard oferuje obecnie bonus powitalny w wysokości do 258 USDT w celu przyciągnięcia nowych użytkowników na platformę. Po zarejestrowaniu się nowego handlowca, może on zarabiać darmowe Bitcoin, Ethereum, EOS, Tron i inne główne waluty cyfrowe.

Handel na Bityardzie oferuje handlowcom kilka innych funkcji, takich jak:

 • Wypłacaj zyski w Tether (USDT) jako walucie bazowej
 • Handlować z Moneta bityardowa BYD aby obniżyć opłaty handlowe lub zarobić dodatkowe krypto
 • Wpłać środki za pomocą partnerów Over The Counter (OTC)
 • Niska minimalna kwota depozytu (5 USDT)
 • Dokładne ceny kryptowalut na żywo z wykorzystaniem danych z Binance, OKEx i Huobi
 • Handel na marginesie z dźwignią do 100x
 • Zero rozrzutu, brak kosztów poślizgu i brak cofnięć
 • Mobilna aplikacja handlowa na urządzenia z systemem Android i iOS

Czy Bityard Legit?

Bityard to legalna platforma handlowa kryptowalutami który jest regulowany i licencjonowany przez singapurską ACRA, amerykańską MSB z Financial Crimes Enforcement Network, która należy do Departamentu Skarbu Stanów Zjednoczonych dla inwestorów Bitcoin z siedzibą w USA. Giełda jest również licencjonowana przez estońskie MTR i AUSTRAC, co zapewnia wiarygodność jako renomowana giełda kryptowalut w Australii.

Oficjalne certyfikaty można wyświetlić, korzystając z linków na stronie internetowej Bityard.

Pierwsze kroki z Bityardem

Utworzenie konta w Bityard zajmuje kilka minut i wymaga prawidłowego adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego. Jest brak procesu KYC lub konieczność przesyłania dokumentów identyfikacyjnych rozpocząć handel.

Wykonaj następujące kroki, aby zarejestrować się w Bityard:

rejestracja bityardowa

Wpłacanie środków na Bityard

Bityard zapewnia wiele metod wpłacania środków na giełdę handlową. Użytkownicy mogą przesyłać kryptowaluty bezpośrednio z portfela sprzętowego do Bityard. Czas potrzebny na dotarcie depozytu do portfela Bityard zależy od zasobu kryptograficznego, liczby wymaganych potwierdzeń i obciążenia sieci blockchain.

Dla traderów, którzy chcą kupić kryptowaluty i doładować swój portfel, Bityard oferuje usługę fiat do konwersji lokalnej waluty na kryptowalutę. Możesz kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej / debetowej lub za pośrednictwem partnera Over The Counter (OTC).

depozyt bityardowy

Aby zdeponować środki na Bityardzie, wykonaj następujące proste kroki:

bityard btc

Interfejs użytkownika Bityard

Interfejs wykresów jest jedną z najważniejszych kwestii dla handlowców. To tutaj większość czasu spędza się na analizie wykresu i wskaźników technicznych. Główne wykresy są umieszczone pośrodku i mogą być zmieniane i pozycjonowane w celu dopasowania. Istnieje tryb nocny i dzienny, który jest świetną funkcją.

wykresy bityardowe

Wygląd wykresów cenowych jest podobny do popularnego narzędzia i oprogramowania do handlu kryptowalutami firmy Tradingview. To jest elegancki, intuicyjny, responsywny i czysty. Wszystko, czego powinien szukać handlowiec kryptowalut, aby skupić się na analizie wykresów, akcji cenowej i pozycji bez rozpraszania uwagi (np. Troll box lub nadmierne okna dialogowe).

Funkcje handlowe, wzory wykresów i narzędzia do rysowania są dostępne za pomocą paska nawigacji po lewej stronie. Możesz także kliknąć wykresy prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić opcje wykresu, takie jak:

 • Zresetuj wykres
 • Modyfikuj narzędzia do rysowania
 • Zmień interwał wykresu
 • Wstaw wskaźniki
 • Usuń narzędzia do rysowania

pary kryptowalut bityardowych

Po lewej stronie znajdują się dostępne aktywa kryptograficzne do handlu, które można sortować według „Nazwy”, „Ostatniej ceny” i „Zmień%”. Przełączanie między parami kryptowalut było responsywne i szybkie, aby załadować wykresy cen. Nie zauważyliśmy nadmiernego opóźnienia między ładowaniem wykresów, co jest częstą frustracją na innych giełdach.

Okno handlu znajduje się po prawej stronie do wprowadzania zleceń. Tutaj możesz ręcznie składać transakcje przy użyciu limitu lub zleceń rynkowych.

Wielkość dźwigni można zmienić, przeciągając suwak, który automatycznie dostosowuje poziomy take profit i stop loss.

W porównaniu z innymi platformami depozytowymi zauważyliśmy, że liczba zleceń jest ograniczona i chcielibyśmy, aby zawierały zaawansowane typy zarządzania ryzykiem, takie jak:

 • Limit zatrzymania
 • Jeden anuluje drugie (OCO)
 • Ważne do odwołania
 • Natychmiast lub anuluj
 • Zabij lub wypełnij

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs użytkownika na Bityardzie jest czysty i solidną platformą, która naszym zdaniem dobrze nadaje się zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych handlowców kryptowalut.

rozkazy bityardowe

Jak handlować z Bityardem

Aby handlować kryptowalutą z Bityard, wykonaj następujące proste kroki:

Obsługiwane kryptowaluty

Wymiana bityardowa obsługuje 10 kryptowalut, które mogą być w obrocie wyłącznie w stosunku do USDT. Aktywa, którymi można handlować na giełdzie to BTC, BCH, DASH, EOS, ETC, ETH, LINK, LTC, TRX i XRP.

Ponieważ Bityard jest nową giełdą, spodziewamy się, że platforma ostatecznie powiększy ofertę aktywów i pozwoli na realizację zysków w innych zasobach cyfrowych, a nawet w walutach fiducjarnych.

Opłaty za bityard

Bityard pobiera a 0,05% opłaty transakcyjnej ma to zastosowanie, gdy zlecenie jest otwierane ORAZ zamykane. Należna opłata handlowa zostanie wyświetlona w oknie zlecenia i obliczona według wzoru:

 • Opłata za otwarcie = depozyt zabezpieczający * dźwignia * 0,05%
 • Opłata za zamknięcie = Marża * dźwignia * 0,05%

Stanowiska, które są utrzymywane dłużej niż 12 godzin może zostać obciążony opłatą opłata za noc. Opłata ta jest dodawana do opłaty transakcyjnej. W porównaniu z innymi giełdami handlu kryptowalutami opłaty są rozsądne, jednak można je jeszcze bardziej obniżyć, aby zwiększyć konkurencję.

Kaucja & Opłaty karencji

Jest bez opłaty depozytowej do przesyłania kryptowaluty i waluty fiducjarnej do Bityardu. Czas wpłaty, aby dotrzeć do portfela Bityard, zależy od potwierdzeń węzłów i obciążenia sieci blockchain.

W przypadku wypłat istnieje plik Opłata w wysokości 2 USDT podczas aktualny okres promocji. Wypłaty są zwykle realizowane w ciągu godziny, a minimalny limit wynosi 50 USDT.

Obsługa klienta

Bityard oferuje swoim klientom wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając wskazówki i wsparcie. Istnieje kilka mediów, za pomocą których można skontaktować się z zespołem Bityard, w tym e-mail, media społecznościowe i bot wsparcia na żywo. Użytkownicy mogą również poruszać się po obszernej sekcji FAQ, aby znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania.

Tam jest live support bot, aby skontaktować się bezpośrednio z zespołem pomocy w godzinach. Po godzinach odkłada Ci wsparcie artykułów i poradników w Centrum Pomocy Bityard w oczekiwaniu na personel. Skorzystaliśmy z czatu i nadal czekamy na odpowiedź!

Bezpieczeństwo

Witryna Bityard stwierdza, że ​​platforma stosuje kilka środków bezpieczeństwa, aby chronić fundusze użytkowników przed kradzieżą i oszukańczą działalnością. Środki bezpieczeństwa obejmują uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), wiele podpisów offline, przechowywanie w chłodni zasobów klienta, audyt ryzyka w czasie rzeczywistym i pełną gwarancję zwrotu pieniędzy.

Często Zadawane Pytania

Czy Bityard pobiera spread?

Bityard nie pobiera opłaty za swoją własną platformę poza opłatą transakcyjną. Ceny, które handlowcy widzą na platformie transakcyjnej Bityard, to ceny spot bez dodatkowych spreadów i poślizgów.

Czy istnieje mobilna aplikacja handlowa?

Bityard oferuje swoim klientom w pełni odpowiedzialną mobilną aplikację handlową, która zawiera wszystkie funkcje wersji strony na komputery stacjonarne. Aplikacja Bityard może być używana do handlu w dowolnym czasie lub w dowolnym miejscu i jest dostępna na urządzeniach z Androidem i iOS.

Czy Bityard jest bezpieczny?

Bityard stosuje szereg środków bezpieczeństwa na platformie, aby poprawić bezpieczeństwo środków klientów przechowywanych na giełdzie. Takie środki obejmują przechowywanie w „cold wallet”, wiele podpisów offline i audyty ryzyka w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe na kontach, aby zapobiec podejrzanej aktywności związanej z logowaniem.

Podobnie jak w przypadku wszystkich giełd kryptowalut, weryfikacja stosowanych środków bezpieczeństwa może być trudna, więc użytkownicy muszą przeprowadzić własną analizę due diligence i inwestować tylko tyle, na ile możesz sobie pozwolić na utratę.

Czy Bityard ma program partnerski?

Bityard oferuje swoim użytkownikom wielopoziomowy program partnerski, który wynagradza do 60% prowizji handlowych. Program ma na celu zachęcenie obecnych użytkowników do przyciągania nowych klientów do platformy poprzez udostępnianie ich kodu partnerskiego w celu uzyskania dodatkowego dochodu.

partner bityardowy

Bityard Alternatives

BYBIT

Bybit

ByBit to platforma handlowa kryptowalutami pochodnymi, z naciskiem na handel lewarowany z dźwignią do 100x na parach handlowych Bitcoin i Etherium. Bybit stał się jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Wniosek

Bityard stworzył solidną ofertę w obszarze handlu kryptowalutami z wymianą kontraktów. Wydaje się, że jest to legalna usługa, która umożliwia handlowcom zabezpieczenie się przed ryzykiem rynkowym bez kupowania rzeczywistych aktywów handlowych.

Odwiedź Bityard

Proces rejestracji Bityard jest szybki i łatwy, a interfejs użytkownika jest odpowiedni dla początkujących. Jeśli szukasz regulowanej i licencjonowanej giełdy kryptowalut z depozytem zabezpieczającym, Bityard jest świetną opcją do rozważenia.

Jak zawsze ostrzegamy traderów, że handel dźwignią jest bardzo ryzykowny. Można zarobić dużo pieniędzy, ale łatwo jest popełnić błąd i stracić wszystkie środki na koncie. Jeśli dopiero zaczynasz handlować, być może lepiej będzie, jeśli skorzystasz z demo konta handlowego kryptowalut, aby udoskonalić swoje umiejętności.

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Bityard

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me