Giełda BLADE to ekscytująca nowa platforma do handlu marżami kryptowalut, która oferuje kontrakty wieczyste na pary kryptowalut Bitcoin i Altcoin, którymi można handlować z dźwignią nawet 150x. Giełda jest wspierana przez światowej klasy i zaufanych inwestorów, takich jak Coinbase i SV Angel aby stworzyć dedykowaną platformę wieczystego handlu Bitcoin.

Odwiedź BLADE

W tej recenzji wymiany BLADE ocenimy funkcje platformy, interfejs handlowy, opłaty i wiele więcej, aby sprawdzić, czy jest to legalna i bezpieczna wymiana kryptowalut w oparciu o nasze doświadczenia.

Wymiana ostrza

Co to jest wymiana ostrzy?

BLADE to giełda kryptowalut, która umożliwia swoim użytkownikom handel wieczystymi kontraktami w Bitcoin i Altcoins. Użytkownicy mogą handlować z wysoką dźwignią finansową na parach kryptowalut do 150x z rozliczeniem w Bitcoin (BTC) lub Tether (USDT).

Założyciele BLADE koncentrują się na budowaniu nowej warstwy fundamentalnej dla rynków kryptowalut, a ostatecznie szerzej globalnych rynków finansowych. Giełda uruchomiła również handel kryptowalutami bez opłat, aby zwabić handlowców, którzy są zmęczeni płaceniem nadmiernych prowizji na innych platformach.

Zarejestruj się w BLADE korzystając z naszego polecenia połączyć i otrzymaj 10% zniżki na opłaty handlowe przez 6 miesięcy.

OSTRZE W porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje BLADE. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptograficznych, które oferują światowej klasy funkcje.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Recenzja ChangeNOW: swapy kryptowalut, opłaty handlowe & Jeszcze
 • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin

Czy BLADE Legit & Bezpieczny?

BLADE wydaje się być legalną i bezpieczną platformą handlową, biorąc pod uwagę, że jest obsługiwana przez jedną z największych i najbardziej renomowanych giełd na świecie, Coinbase. BLADE oferuje protokoły bezpieczeństwa, takie jak portfele z wieloma podpisami, system chłodniczy offline (z przerwą powietrzną) i audyt wszystkich wypłat przez zespół BLADE.

Tworzenie konta & Zaloguj sie

Aby utworzyć konto w BLADE:


rejestr ostrza

Wpłacanie środków na BLADE

BLADE to wyłącznie platforma do handlu kryptowalutami i akceptuje depozyty w Bitcoin (BTC) lub USDT. Oznacza to, że nowi użytkownicy, którzy chcą handlować za pomocą BLADE, będą musieli najpierw dokonać zakupu zasobu kryptowaluty za pomocą giełdy.

Aby to zrobić, będziesz potrzebować wymiany fiducjarnej na kryptowalutę, która akceptuje depozyty waluty fiducjarnej w zamian za kryptowalutę.

Aby zdeponować środki na BLADE:

 • Przejdź do ‘Portfel’ link w górnym menu nawigacyjnym
 • Wybierz walutę, którą chcesz wpłacić (np. BTC lub USD)
 • Kliknij ‘Kaucja’ i zapisz wyświetlony adres portfela
 • Przelej środki z portfela sprzętowego lub giełdy fiat-to-crypto, korzystając z adresu portfela

depozyt ostrza

Interfejs użytkownika

Dla wszystkich handlowców rozszerzenie doInterfejs Harting jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy wyborze giełdy kryptowalut. Zwłaszcza dla traderów, którzy polegają na analizie technicznej, aby znaleźć przewagę na rynku. Wybierając giełdę kryptowalut, musisz czuć się komfortowo z interfejsem handlowym. Musi się wydawać, że jest to miejsce, w którym spędzasz większość czasu!

Kiedy po raz pierwszy logujesz się do platformy kryptograficznej BLADE, pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest sposób dobrze rozplanowany i prosty panel handlowy to. Nie ma skomplikowanych menu ani elementów rozpraszających, tylko łatwy w użyciu interfejs handlowy. Po prawej stronie wymienione są pary handlowe, w których można przełączać się między różnymi cyfrowymi monetami.

Wykresy BLADE

Wygląda na to, że BLADE nie zawiera narzędzi handlowych ani wskaźników. Mogą to być funkcje, które zostaną dodane w najbliższej przyszłości, jednak ma to kluczowe znaczenie dla inwestorów zajmujących się analizą techniczną. Nie byliśmy również pewni, jak zmienić ramy czasowe wykresu.

Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy dość rozczarowany z interfejsem wykresów BLADE na głębszej ocenie. Nie układa się dobrze na tle innych, bardziej popularnych giełd kryptowalut.

Jak handlować za pomocą BLADE

Aby wejść w transakcję z BLADE, przejdź do ‘Złożyć zamówienie pole handlowe po lewej stronie okna handlu. Interfejs jest dość prosty w obsłudze i oferuje kilka różnych typów zamówień, które obejmują:

 • Rynek
 • Limit
 • Zlecenie Stop (rynek i limit)

Kolejność ostrzy

Dźwignię można regulować za pomocą suwaka, który znajduje się poza oknem zlecenia handlowego. Okazało się, że jest to trochę dziwne, ponieważ oczekiwalibyśmy tego w polu zamówienia handlowego.

BLADE nie ma kalkulatora dźwigni finansowej ani kalkulatora likwidacji do oszacowania całkowitego zysku i straty transakcji ze wstępnie zdefiniowaną dźwignią.

Aktywa handlowe BLADE

BLADE oferuje kontrakty wieczyste, które pozwalają inwestorom spekulować, czy cena aktywów wzrośnie czy spadnie, z wykorzystaniem dźwigni finansowej i bez konieczności posiadania aktywów. BLADE oferuje umowy wieczyste na:

 • BTC / USD
 • BTC / KRW
 • ETH / USDT
 • XRP / USDT
 • ZEC / USDT
 • XMR / BTC
 • DOGE / USDT

Każda para handlowa ma swój własny portfel zleceń, co oznacza, że ​​w przypadku nowej giełdy płynność w każdym arkuszu zleceń pary handlowej jest obecnie niewielka.

pary handlowe ostrzy

Dźwignia BLADE

Oferty BLADE 1Dźwignia 50x na kontraktach wieczystych Bitcoin. Dźwignia dostępna dla innych altcoinów wynosi 50x, co jest dość wysokie w porównaniu z innymi platformami do handlu instrumentami pochodnymi kryptowalut. BLADE posiada suwak dźwigni u dołu interfejsu handlowego, w którym można wybrać kwotę dźwigni.

Giełda również oferuje margines krzyżowy co oznacza, że ​​wszystkie środki znajdujące się na rachunku depozytu zabezpieczającego są dostępne do handlu z depozytem zabezpieczającym. Pozwala to inwestorom otwierać znacznie większe pozycje niż normalnie.

Musimy przestrzec, że handel lewarowany może być potężnym narzędziem dla tradera. Możesz go użyć do tZaletą są stosunkowo niewielkie ruchy cen aby Twoja równowaga rosła szybciej. Działa poprzez odkładanie ułamka pełnej wartości transakcji – a wymiana zapewnia pozostałą część depozytu, aby ułatwić znacznie większy rozmiar pozycji bez wiązania kapitału. Może też mieć odwrotny skutek i zwiększyć wielkość twoich strat.

Opłaty za BLADE

Opłaty za wymianę są ważnym czynnikiem przy wyborze giełdy do handlu kryptowalutami. Staje się to jeszcze bardziej krytyczne, gdy handlujesz większymi rozmiarami pozycji i na giełdzie z dźwignią finansową, gdzie płacisz opłaty za pozycje, które są znacznie większe niż Twój depozyt zabezpieczający.

Opłaty depozytowe

BLADE tak nie pobieramy opłaty depozytowej.

Opłaty karencji

Wypłaty BLADE będą wiązały się z niewielką opłatą sieciową w wysokości 0,0005 za żądanie wypłaty Bitcoin. W przypadku wypłat za pomocą Tether, BLADE pobierze ₮ 2,00 za każde żądanie wypłaty Tether, aby zrównoważyć opłaty pobierane za łańcuch bloków Bitcoin i Omni Layer.

Opłaty handlowe

Platforma BLADE wykorzystuje model producenta i biorcy do określania opłat transakcyjnych, które są takie same dla każdej kryptowaluty. W zależności od rodzaju złożonego zlecenia giełda ustali należną opłatę transakcyjną. W przypadku BLADE opłata transakcyjna dla takerów wynosi 0,075%, a dla makerów niewielki rabat 0,025%. Opłata handlowa jest odejmowana od salda konta i nie wpływa na początkowy depozyt zabezpieczający zlecenia.

Opłaty za BLADE

Aby pomóc wyjaśnić różne opłaty za BLADE i kiedy będą obowiązywać:

 • ZA producent jest kimś, kto składa zlecenie z limitem lub zlecenie warunkowe trafia do księgi zleceń i sumuje się do głębi rynku, niezależnie od tego, czy trader zdecyduje się zająć pozycję długą, czy krótką. Handlowcy ci pomagają w tworzeniu rynku i dlatego są nazywani twórcami.
 • ZA biorca jest kimś, kto składa zamówienia rynkowe które są realizowane natychmiast przed przejściem do księgi zleceń i zmniejszają głębokość rynku poprzez przyjmowanie zleceń z księgi zleceń.

Ogólnie rzecz biorąc, opłaty transakcyjne BLADE są stosunkowo uczciwe w porównaniu z innymi giełdami w branży handlu kryptowalutami.

recenzja ostrza

BEZPIECZEŃSTWO OSTRZA

Platforma BLADE zawiera szereg funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i chronią fundusze użytkownika przed włamaniem. Odwiedź witrynę, aby zapoznać się z pełną listą zastosowanych środków i protokołów ograniczających bezpieczeństwo.

Portfel BLADE

BLADE wykorzystuje dostary system portfela do przechowywania wszystkich cyfrowych zasobów użytkowników i platformy. Oznacza to, że ogromne ilości środków klienta są przechowywane w portfelu sprzętowym offline, a każdy adres depozytu przypisany użytkownikom jest w rzeczywistości adresem zimnego portfela.

W przypadku włamania do systemu osoba atakująca nadal nie miałaby pełnego dostępu do wszystkich kluczy wymaganych do kradzieży funduszy. Żaden klucz prywatny nie jest przechowywany na żadnym serwerze w chmurze, co znacznie zmniejsza ryzyko cybernetyczne, takie jak hakerzy.

Wypłaty BLADE

Wypłaty BLADE są kontrolowane przez zespół bezpieczeństwa giełdy w celu zapewnienia kluczy publicznych m. Może to spowolnić proces wypłaty, jednak zespół BLADE stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, aby chronić środki użytkowników.

OSTRZA Alternatywy

BYBIT

Bybit

ByBit to platforma handlowa kryptowalutami pochodnymi, z naciskiem na handel lewarowany z dźwignią do 100x na parach handlowych Bitcoin i Etherium. Bybit stał się jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Czy muszę przesłać dokumenty KYC, aby rozpocząć handel z BLADE?

Nie ma procedur KYC ani konieczności przesyłania danych osobowych, aby rozpocząć handel z BLADE. Handlowcy mogą zarejestrować się i rozpocząć handel parami kryptowalut oferowanymi na giełdzie w ciągu kilku minut.

Czy BLADE ma konto Demo lub Paper Trading?

BLADE nie oferuje rachunku demonstracyjnego, który pozwoliłby swoim klientom nauczyć się handlować Bitcoinem bez wpłacania środków.

Czy BLADE ma aplikację mobilną?

BLADE nie ma obecnie aplikacji na telefon komórkowy na urządzenia z systemem iOS lub Android. Wersja strony na komputery stacjonarne jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i intuicyjna na smartfonach.

Czy istnieje program partnerski?

BLADE oferuje swoim użytkownikom możliwość dołączenia do programu partnerskiego. Program motywacyjny nagradza użytkowników aż do 20% opłat handlowych opłacane przez osoby polecone, udostępniając swój unikalny kod partnerski.

Czy klienci z USA mogą handlować z BLADE?

Klienci z USA mogą założyć konto w BLADE i rozpocząć handel aktywami cyfrowymi z dźwignią. Wymiana jest zgodna z przepisami USA.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję BLADE, platforma handlowa jest wspierana przez niektórych z najbardziej znanych i zaufanych inwestorów na świecie, takich jak Coinbase, SVAngel i a_Capital. Platforma została zaprojektowana z myślą o handlu wiecznym i oferuje wiele par kryptograficznych do handlu.

Plik interfejs handlowy jest dość ograniczony i nie oferuje szerokiej gamy narzędzi do wykonywania jakiejkolwiek analizy wykresów. Jest to poważna wada, a po drugie brakuje dziennego wolumenu wymiany. Jeśli uda się rozwiązać te problemy, możemy spodziewać się, że w najbliższej przyszłości usłyszymy o wymianie BLADE.

Odwiedź BLADE

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź BLADE

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me