Recenzja CEX.IO: 5 rzeczy, które należy wiedzieć przed użyciem

CEX.IO szczyci się stabilnością zapewniania bezproblemowych usług wspartych niezawodnym systemem i bezpieczeństwem kont użytkowników, bezpiecznym przechowywaniem funduszy, rentownością finansową i ścisłą zgodnością z prawem. To jest renomowana i bezpieczna wymiana kryptowalut bez zhakowanych kont i kradzieży środków od czasu jego uruchomienia w 2013 roku.

Odwiedź CEX.IO

CEX.IO to popularna giełda do kupuj Bitcoiny natychmiast, korzystając ze swojej strony internetowej lub aplikacji mobilnej który jest dostępny na iOS i Androida. Dzięki obsłudze wielu metod płatności, w tym kart kredytowych, kart debetowych, przelewów bankowych, Skrill i innych, CEX.IO jest uważana za jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie.

Kluczowe cechy:

 • Szybkie i łatwe kupowanie i sprzedawanie kryptowalut
 • Obsługuje karty kredytowe / debetowe, przelew bankowy i Skrill
 • Akceptuje waluty fiducjarne, takie jak USD, GBP, EUR i RUB
 • Struktura opłat oparta na wolumenie od 0,25% + 0,16%
 • Natychmiast wypłacaj swoje zyski fiat na kartę VISA lub Mastercard
 • Obsługuje użytkowników w USA i Wielkiej Brytanii
 • 24/7 responsywna obsługa klienta

ogólny

4.2 / 5 Odwiedź CEX.IO

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji o jego funkcjach, interfejsie użytkownika i opłatach oraz nie tylko w tej recenzji CEX.IO, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie ich witryny, aby być na bieżąco ze zmianami, które mogą nastąpić później.

Ponadto dobrą praktyką w zakresie bezpieczeństwa jest używanie portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, zanim zaczniesz handlować kryptowalutą. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach kryptowalutowych.

Witryna CEX

Co to jest CEX.IO?

CEX.IO to giełda kryptowalut, która została stworzona z myślą o osobach na całym świecie, zapewniając łatwą w użyciu platformę dla inwestorów do konwersji pieniędzy fiducjarnych na waluty cyfrowe. To jest bardzo odpowiedni dla początkujących i wnikliwych inwestorów i oferuje szeroką gamę produktów i narzędzi handlowych dla najpopularniejszych aktywów kryptograficznych, takich jak Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), XRP, Stellar (XLM), Litecoin (LTC), Tron (TRX) i wiele innych.

CEX.io zakup kryptowalut


CEX.IO w porównaniu

Zaawansowane funkcje, przyjazny dla użytkownika interfejs i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje na CEX.IO. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które oferują światowej klasy funkcje.

Czy CEX.IO Legit?

CEX.IO to legalna i godna zaufania giełda kryptowalut zarejestrowana w kilku jurysdykcjach na całym świecie takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Singapur i Australia. Założona w 2013 roku platforma zyskała godną zaufania reputację w zakresie natychmiastowego przeprowadzania transakcji kryptowalutowych za pomocą karty kredytowej / debetowej lub przelewu bankowego.

Czy CEX.IO jest bezpieczny w użyciu?

CEX.IO wydaje się być bezpieczna wymiana kryptowalut wykorzystująca kilka środków w celu ochrony informacji i funduszy użytkownika przed kradzieżą i oszukańczą działalnością. Środki te obejmują AML / KYC i uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Według strony CEX.IO zero procent środków klientów zostało utraconych lub skradzionych.

Funkcje CEX.IO

Użytkownicy platformy CEX.IO mają dostęp do kilku funkcji, które obejmują natychmiastowe zakupy kryptowalut za pomocą karty kredytowej, platformę do wymiany depozytów zabezpieczających i obstawianie ulubionych monet w celu zdobycia nagród. Inne funkcje platformy obejmują:

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Szybko i łatwe do kupna i sprzedaży kryptowalut
 • Wiele metod płatności, takich jak karta kredytowa / debetowa, przelew bankowy i Skrill
 • Akceptuje waluty fiducjarne, takie jak USD, GBP, EUR i RUB
 • Portfel zleceń o wysokiej płynności z niskimi spreadami
 • Platforma depozytu zabezpieczającego do handlu kontraktami CFD na kryptowaluty
 • Zaawansowane algorytmy dopasowywania zamówień
 • Handel międzyplatformowy za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji i interfejsu API
 • Zabezpiecz portfel za pomocą środków przechowywania offline
 • Aplikacja mobilna z usługami Instant Exchange i Instant Sell. Ta ostatnia jest unikalna dla platformy, która umożliwia użytkownikom sprzedaż monet natychmiast się wycofaj fiat zyskuje na VISA lub Mastercard lub do salda CEX.IO
 • Umożliwia mieszkańcom USA kupowanie kryptowalut za pomocą kart kredytowych
 • Program partnerski, który nagradza Cię za przyciągnięcie większej liczby użytkowników do platformy
 • CEX.IO Staking, gdzie możesz zwiększ swoje zasoby, przechowując monety na Twoim koncie CEX.IO
 • Zespół obsługi klienta 24/7

Rejestracja konta & Zaloguj sie

Aby założyć konto na giełdzie CEX.IO, proces jest bardzo prosty i zajmuje kilka minut. Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki:

Weryfikacja CEX.IO

Nowi użytkownicy CEX.IO mogą dokonywać wpłat lub wypłat do 100 $ dziennie bez przechodzenia procesu weryfikacji Poznaj swojego klienta (KYC). Do zwiększyć dzienne limity wpłat i wypłat na CEX.IO, użytkownicy będą musieli przedłożyć dane osobowe i dokumenty tożsamości takie jak paszport, prawo jazdy i rachunki za media, które pokazują aktualny adres.

CEX.IO wykorzystuje czterostopniową weryfikację w celu zwiększenia każdego limitu (obliczanego codziennie).

Wpłacanie środków

Użytkownicy mogą szybko i łatwo przesyłać środki do CEX.IO za pomocą kilku metod wpłat, takich jak karta kredytowa lub debetowa, przelew międzynarodowy, Skrill i lokalny przelew bankowy, a także kryptowaluty. Środki są bezpiecznie przechowywane w portfelu CEX.IO, który można wykorzystać do kupowania, handlu, sprzedaży lub wypłaty do portfela sprzętowego.

Czas potrzebny na dotarcie depozytu do CEX.IO zależy od zasobu kryptograficznego, liczby wymaganych potwierdzeń i obciążenia sieci blockchain. Konta zweryfikowane mogą zwiększyć dzienny limit wpłat z 3000 $, skorzystać z płatności międzynarodowej lub przelewu bankowego.

Portfel CEX.IO

Aby zdeponować środki na CEX.IO, wykonaj następujące kroki:

 • Zaloguj się na swoje konto handlowe CEX.IO
 • Kliknij link „Finanse” w górnym menu
 • Wyszukaj preferowaną walutę płatności (np. USD, EUR, GBP)
 • Kliknij przycisk „Wpłata” obok wybranej waluty
 • Wybierz metodę płatności (np. Karta kredytowa, Skrill lub przelew bankowy)
 • Wprowadź ilość kryptowalut do kupienia
 • Przejrzyj zamówienie i potwierdź zakup

Jak natychmiast kupić Crypto za pomocą CEX.IO

CEX.IO oferuje bezpieczne miejsce do kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami z walutą fiducjarną, taką jak USD, EUR, GBP lub RUB. Po zarejestrowaniu konta możesz natychmiast kupić kryptowaluty za pomocą karty debetowej / kredytowej.

Aby natychmiast kupić kryptowaluty, zaloguj się na swoje konto i przejdź do strony “ Kup / Sprzedaj ”, korzystając z linku w górnym menu. Wybierz kryptowalutę do zakupu za pomocą widżetu pokazanego poniżej i wybierz walutę, w której chcesz zapłacić.

CEX.IO kup kryptowalutę

Użytkownicy mogą również wybrać wstępnie obliczony pakiet, który zawiera opłaty za konwersję lub wprowadzić określoną kwotę zakupu. Kliknij przycisk „Kup” i przejdź do wprowadzania numeru karty oraz daty wygaśnięcia karty kredytowej lub debetowej, aby połączyć ją z kontem. Jeśli masz już środki na swoim saldzie CEX.IO, możesz również użyć środków do zapłaty.

Po sprawdzeniu zamówienia kliknij przycisk „Kup teraz”, który potwierdzi zakup. Saldo pojawi się w Twoim portfelu CEX.IO po potwierdzeniu transakcji w łańcuchu bloków.

Platforma handlowa CEX.IO

CEX.IO oferuje prosta i łatwa w użyciu platforma handlowa, która będzie odpowiednia dla początkujących którzy wolą analizować wykresy cenowe, aby kupować, handlować lub sprzedawać po żądanej cenie za pomocą zlecenia rynkowego lub zlecenia limitowanego. Użytkownicy będą musieli zdeponować środki na portfelu CEX.IO, aby zasilić konto przed skorzystaniem z platformy transakcyjnej przy użyciu następujących metod:

 • Płatność kartą debetową lub kredytową (Mastercard lub VISA)
 • Przelew bankowy (SWIFT, SEPA, ACH, Faster Payments)
 • Depozyt kryptowaluty (np. BTC)

Po zasileniu portfela CEX.IO inwestorzy mogą otworzyć okno „Handel”, aby wyświetlić wykresy obsługiwane w wersjach na komputery stacjonarne i aplikacje mobilne. Obsługiwane pary kryptowalut są wyświetlane po lewej stronie i można je wybrać, aby wyświetlić wykres, ostatnie transakcje i historię zamówień.

Platforma handlowa CEX.IO

Domyślny układ wyświetla wykres cen, aby zapewnić szybki przegląd akcji cenowej przy użyciu świec. Chociaż nie zawiera żadnych wskaźników technicznych ani narzędzi do rysowania, użytkownicy polegający na wskaźnikach technicznych mogą kliknąć przycisk „Wykresy” w prawym górnym rogu strony, aby wyświetlić nowe okno.

Tutaj handlowcy, którzy są zaznajomieni z korzystaniem z witryn z wykresami kryptograficznymi, takich jak TradingView, będą mogli rysować linie, wzory i dodawać wskaźniki do wykresów cenowych. Aby złożyć zamówienie, użytkownicy mogą przełączyć się z powrotem na domyślną stronę handlową i użyć “ pola zamówienia ”, jak pokazano poniżej, aby wykonać zlecenie.

cex.io zamówienia

CEX.IO oferuje zlecenia rynkowe i limitowane, aby umożliwić użytkownikom platformy podjęcie decyzji, w jaki sposób wykonać zlecenie kupna lub sprzedaży. W porównaniu z innymi popularnymi platformami handlu kryptowalutami dostępne typy zleceń na platformie są ograniczone i nie obejmują zaawansowanych funkcji ani narzędzi do zarządzania ryzykiem. Jednak więcej rodzajów zleceń i instrumentów zarządzania ryzykiem jest dostępnych na platformie handlu na marżę Broker CEX.IO.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ CEX.IO Z INNYMI

Porównaj teraz!

Ogólnie rzecz biorąc, platforma handlowa CEX.IO wydaje się być dobrym wyborem dla początkujących, którzy chcą zarządzać swoimi zleceniami, aby dopasować je do warunków rynkowych. W międzyczasie profesjonalni handlowcy mogą znaleźć atrakcyjne dla siebie interfejsy API i platformę do handlu z depozytem zabezpieczającym. To powiedziawszy, zarówno nowicjusze, jak i weterani mogą wykorzystać funkcjonalność CEX.IO na swoją korzyść.

Aplikacja mobilna CEX.IO

CEX.IO oferuje aplikację mobilną, którą można pobrać i używać na urządzeniach z systemem iOS i Android. Plik interfejs mobilny jest przejrzysty, prosty w obsłudze i zawiera intuicyjną nawigację do kupowania, sprzedawania, handlu, zarządzania zamówieniami i środkami w ruchu. Aplikacja mobilna CEX.IO jest bezpłatna dla każdego i może służyć do:

 • Utwórz konto w CEX.IO
 • Pełna weryfikacja tożsamości KYC
 • Wpłać środki za pomocą karty kredytowej / debetowej
 • Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty natychmiast za pomocą aplikacji CEX.IO
 • Handluj aktywami kryptograficznymi za pomocą platformy handlowej
 • Wypłacaj środki w walucie fiducjarnej za pomocą kilku kliknięć na VISA, Mastercard, a także do wypłat kryptowalut

cex.io app

Opłaty handlowe CEX.IO

CEX.IO Struktura opłat opiera się na modelu taker and maker na podstawie 30-dniowego wolumenu transakcji dla wszystkich par. Handlowcy z miesięcznym wolumenem obrotu większym niż 6000 BTC, którzy zapewniają płynność księdze zamówień (np. Używając zleceń warunkowych), ponoszą zerowe opłaty za kupno i sprzedaż kryptowalut na platformie transakcyjnej.

Depozyt CEX.IO & Opłaty karencji

CEX.IO opłaty za wpłaty i wypłaty środków na giełdę wahają się od 0 USD do 3,99% w zależności od wybranej metody płatności, takiej jak karta debetowa / kredytowa, Skrill, przelew bankowy lub SEPA. W porównaniu do innych globalnych giełd fiat-to-crypto, takich jak OKEX i Coinmama, opłaty za wpłaty i wypłaty na CEX.IO są dość rozsądne.

Często Zadawane Pytania

Jakie kraje są obsługiwane przez CEX.IO?

CEX.IO to globalny dostawca wymiany fiat-to-crypto, który umożliwia transakcje kartami kredytowymi i przelewami bankowymi do 99% krajów na całym świecie. Ze względu na ograniczenia dotyczące kart, następujące kraje nie są obsługiwane przez CEX.IO i zostały ograniczone do wypłat:

 • Angola
 • Antarktyda
 • Bhutan
 • Botswana
 • Wyspa Bouveta
 • Burkina Faso
 • Wyspy Zielonego Przylądka
 • Czad
 • Wyspa Bożego Narodzenia
 • Kolumbia
 • Wyspa Kokosowa
 • Komory
 • Republika Konga
 • Wyspy Cooka
 • Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Dżibuti
 • Egipt
 • Erytrea
 • Gwinea Równikowa
 • Falklandy
 • Fidżi
 • Gujana Francuska
 • Francuskie Terytoria Południowe
 • Gwatemala
 • Gwinea
 • Gwinea Bissau
 • Haiti
 • Wyspy Heard i McDonalda
 • Indonezja
 • Liberia
 • Mali
 • Majotta
 • Montserrat
 • Myanmar
 • Nauru
 • Nigeria
 • Niue
 • Wyspa Norfolk
 • Mariany Północne
 • Palestyna
 • Pitcairn
 • Portoryko
 • Rwanda
 • Samoa
 • Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
 • Saint-Pierre i Miquelon
 • Święta Helena
 • Sierra Leone
 • Wyspy Salomona
 • Georgia Południowa i Sandwich Południowy
 • Suazi
 • Wschodni Timor
 • Tokelau
 • Tonga
 • Tunezja
 • Tuvalu
 • Misja Tymczasowej Administracji ONZ w Kosowie (UNMIK)
 • Sahara Zachodnia
 • Wallis i Futuna

Czy handlowcy z USA mogą korzystać z CEX.IO?

CEX.IO to obsługiwana giełda kryptowalut w USA, która umożliwia amerykańskim inwestorom i handlowcom kupowanie i sprzedawanie aktywów cyfrowych na platformie. Przed rozpoczęciem klienci będą musieli przejść proces weryfikacji tożsamości, aby wpłacać i wypłacać środki.

Czy CEX.IO ma program partnerski?

Program partnerski CEX.IO umożliwia obecnym użytkownikom zapraszanie nowych klientów do platformy za pomocą unikalnego linku polecającego, aby zdobyć nagrodę. Użytkownicy mogą zarobić 30% opłaty transakcyjnej poleconych użytkowników na transakcjach giełdowych.

Czy CEX.IO ma konto demo?

CEX.IO nie ma rachunku demonstracyjnego, aby ćwiczyć handel kryptowalutami na giełdzie. Początkujący, którzy chcą nauczyć się handlować, będą musieli zarejestrować się na innej platformie.

Czy CEX.IO akceptuje karty przedpłacone?

CEX.IO odradza używanie kart przedpłaconych, takich jak karty Amazon git, do zakupu kryptowaluty na giełdzie. Aby zapewnić szybki zakup, zalecamy skorzystanie z karty kredytowej lub debetowej.

Alternatywy CEX.IO

crypto.com

Crypto.com

Crypto.com to globalna usługa aktywów cyfrowych, która oferuje szeroką gamę produktów przyspieszających przyjęcie technologii blockchain poprzez poprawę użyteczności i dostępności usług płatności finansowych za pomocą kryptowalut.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję CEX.IO, jest to plik renomowana i zaufana giełda kryptowalut, która opracowała szeroką gamę produktów, funkcji i narzędzi kryptograficznych aby umożliwić osobom z całego świata szybki i łatwy dostęp do aktywów kryptowalutowych przy użyciu walut fiducjarnych, takich jak USD, za pomocą karty Visa lub Mastercard.

Siła CEX.IO tkwi w jego zgodność z przepisami w kilku jurysdykcjach. CEX.IO posiada licencję na świadczenie usług w USA, jest zarejestrowana w Money Services Businesses (MSB) w FinCEN, otrzymała licencję na technologię Distributed Ledger Technology (DLT) wydaną przez GFSC i nie tylko.

Odwiedź CEX.IO

Prosty i łatwy w użyciu interfejs, różnorodność produktów, takich jak natychmiastowe kupowanie / sprzedawanie za pomocą karty kredytowej, giełda do wymiany depozytów zabezpieczających, platforma do obstawiania i bogata w funkcje mobilna aplikacja handlowa sprawia, że ​​CEX.IO jest niewątpliwie jedną z najlepszych giełd na świecie do kupuj i sprzedawaj kryptowalutę natychmiast.

Może Cię również zainteresować:

 • 6 najlepszych miejsc do kupowania bitcoinów w Wielkiej Brytanii (UK)
 • Recenzja StormGain: PRZECZYTAJ TO, zanim zarejestrujesz się w 2020 roku
 • 5 najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach
 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
 • 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać Bitcoiny i kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób początkującym i profesjonalnym handlowcom kryptowalut na wpłacanie pieniędzy fiducjarnych i zakup aktywów cyfrowych.

Odwiedź CEX.IO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map